Obrázky

Winx club Cosplay

29. února 2016 v 19:14 | Twyla
Styl Winx ala Winx párty!

New promo-photos monsters at the Monster High

20. ledna 2016 v 18:45 | Twyla
Pro dnešek jsem si připravila článek ve voltážovém tedy nenáročném stylu. Příjde mi, že v poslední přidávám spíše obrázky a články na téma EAH, takže pro dnešek a tím i změnu přidávám Monster High v nejnovější podobě monstrózních ghúlek, které vám jsou představeny v promo-fotkách společně s Frankie a spol. Seřadila jsem je, jak jde děj, aby fotky dávaly nějaký smysl, jelikož kdybych to nchala tak jak to bylo,tak by to působilo jednoduše a tím pádem i nudně a odflákle v mém způsobu.

Koláž nejvřelejších pohádkových novinek

16. ledna 2016 v 19:48 | Twyla

Vánoční jmenovky Monster high

11. prosince 2015 v 18:27 | Twyla
Jelikož už se blží vánoční amtosféra společně s balením dárků,tak jsem si pro vás připravila jmenovky z našimi milovanými monsterkami se kterými budou Vánoce ještě voltážovější! Zvol si jaká monsterka bude zdobit tvůj mrazivý dárek. Bude to ta nejvoltážovější monsterka Frankie,půvabná romantička,která s hrdostí tasí své tesáky-Draculaura, vůdcovský typ-Cleo či mrazivá Abbey,která nadevše miluje zimu a snih? Výběr je jen na tobě. Pokud chceš můžeš zvolit i příšerkovské blahopřání bez kterrého se Vánoce rozhodně neobejdou. Pokud by jste o jedno či případně o všechny kartičky měli zájem,tak si je můžete vytisknout.

DeviantArt Monster high shoes

5. listopadu 2015 v 18:06 | Twyla
Dnes jsem si pro vás připravila něco uměleckého. Ano,jsou to obyčejné boty ze kterých náhle majitel vytvořil umělecké dílo. Boty působí opravdu jako kdyby tak už byly zakoupeny,ale opravdu se jedná o dílo jednoho (nejspíš) výtvarníka.
Musím uznat,že majitel si dal opravdu záležet a vyrobil tím z obyčejných bot ne jedno,ale rovnou dvě umělecká díla nebo rovnou čtyři? Oba dva páry vypadají opravdu monstrózně,tak že si je určitě bude chtít zakoupit ne jeden vyznavač umění. Ale který pár bot mne opravdu zaujal jsou první přesněji světle s tmavě růžovým šňěrováním. A jak na toto dílo máte názor vy?

Upírka Draculaura dobývá naše srdce

21. října 2015 v 19:24 | Twyla
Tak jsem na Googlu konečně náhodou našla fotku speciální vydání Draculaury,která zrovna u lidí nadšení moc nevyvolala.
Uznávám,že na promofotkách Draculaura nevypadala moc kouzelně,ale na této fotce od jednoho ze sběratelů vypadá Draculaura opravdu monstrózně. Ty oči, klobouk a sklopená netopýří křídla,která zakrývají téměř celé ruce jsou opravdu skvěle skombinované.
Co se týče mé aktivity,tak nevím jak na tom budu příštích pár dní,protože čas rychle utíká a já si chci užít volného času.


Winx koláž-Layla/Aisha

8. října 2015 v 14:31 | Twyla

FanArt Isi Dawndancer

6. října 2015 v 14:23 | Twyla

Monster high edice Freak du chic a další monsterky

28. září 2015 v 10:28 | Twyla
Jakmile jsem tuto fotku našla na internetu musela jsem ji sem zkrátka dát. Sice tato edice u sběratelů Monster high panenek velkého obdivu nezískala,ale myslím,že na této fotce vypadá tato edice velmi slibně. Co na této fotce ještě nejde přehlédnout je samotná velká sbírka samotných monsterek. Tvůrce této fotografie nechtěl nejspíš vyfotit jen samotnou edici z cirkusového prostředí,ale také se nejspíš chtěl pochlubit svou rozsáhlopu sbírkou. Tak takovou sbírku monsterek bych chtěla tedy mít,ale kde bych tak rozsáhlou sbírku vystavila,tak to by byl oříšek.
A jaký je váš názor na tuto fotografii?

Keep calm and love Winx club aneb něco pro Winx fanoušky

26. září 2015 v 21:08 | Twyla
Jelikož nejspíš všichni co navštěvujete můj blog máte v lásce víly Winx,tak jsem udělala takový článek pro každého fanouška této značky. Pokud chcete dát světu najevo,že máte rádi Winx,tak si jednu z těchto obrázků dejte pokud možno na svůj blog. A pokud blog nemáte a nějaký obrázek i tak se vám zalíbí,můžete si ho pokud budete chtít vytisknout a použít ho například jako záložku. Samozřejmě vás do ničeho nenutím. Nevím jak vy,ale já si tuto poznámku rozhodně na blog dám:D.

Winx koláž- Flora

25. září 2015 v 15:50 | Twyla

MH obrázky-škola duchů

19. září 2015 v 20:25 | Twyla
Pro dnešní večer jsem si připravila článek v podobě zastižených momentů z filmu Škola duchů. Tento film jsem si vybrala z důvodu,že je zatím nejnovější. dokud nevýjde film Boo York. Možná ještě takový článek výjde s jiným filmem z Monster high pokud na to nezapomenu či nebudu dost lenivá,abych je vyhledávala,což doufám že se nestane.


Winx koláž-Bloom

17. září 2015 v 17:18 | Twyla

Winx koláž-Tecna

14. září 2015 v 18:44 | Twyla

Obrázky Winx z knižních edic

11. září 2015 v 20:43 | Twyla
Po dlouhé době vám přináším obrázky s Winx. Dnes vám představuji obrázky z knih,které doposud nebyly u nás vydány. Obrázky pocházejí z knižních edic,které nesou nátev,,přátelství" a ,,Rodina". Samozřejmě nejsou tu úplně všechny obrázky z obou knižních edic,ale jen ty,které byli na internetu zveřejněny,takže snad se vám alespoň trochu zalíbí či zaujmou.
 
 

Reklama