Monster high videa

Trailer k následujícímu filmu z Monster High- Electrifield

25. ledna 2017 v 17:23 | Twyla
Ahojdá Všem! Konečně jsem v sobě nalezla skulinku energie na psaní článku a můžu se Vám opět po dlouhé době ozvat.
Jak již nějakou dobu víme, následující film nese název Electrifield, ve kterém naše ghúlky objeví ,,kouzlo" elektřiny a změní svou zabijáckou image. O dalších informacích můžeme jen spekulovat...

Můj názor na film nese smíšené pocity. Nápad s elektřinou a novým vzhledem se zdá být skvělý, ačkoliv na co si musím jako starší fanoušek začít zvykat, je pestrost barev, úbytek studentů, tak celkového zpracování. A jaký je váš názor?

Oficiání videoklip k písni Feeling So Amazing

29. srpna 2016 v 16:37 | Twyla
Ahoj! Po dlouhé době přináším song z Monster High, který byl zveřejněn jako poslední. Zanedlouho vydám článek na kterém už nějakou dobu pracuju, takže se můžete těšit, i když mohl být i lepší :D Ale teď zpátky k videoklipu.
Song je určitě povedený a moc se mi líbí, taktéž i videoklip... A jak jste si nejnovější píseň z nového filmu oblíbili vy?

A zbrusu nový trailer k novému filmu na Monster high je tu...!

10. července 2016 v 18:43 | Twyla
Zdravím všechny ghúlky, které právě předčítáte tyto řádky! Jak už informuje nadpis, kanál Youtube nám konečně, i když trochu brzy, když vezmeme v potaz, že nejnovější film má vyjít až v listopadu zveřejnil oficiální trailer k filmu! Tak konečně máme možnost vidět všechny naše ghúlky s novými obličeji! Mezi novými postavami, které se týkají našich ghúlek uvidíte novou postavu a to Draculauřiného otce Draculu. Film je opravdu nabitý jak novými postavami, tak těmi známými.
Upřímně po shlédnutí tohoto traileru jsem změnila názor a už mi to příjde hodně dětinské a to opravdu hodně. Staré známé ghúlky místo aby dospěly, tak nám omládly a to opravdu hodně. Tohle, že jsou studentky ze střední školy?! Už jen doufám, aby to mělo nějakou zajímavou zápletku... Snad tuhle grafiku Mattel vyzkoušel jen jednou. A pokud ne, tak s Monster High filmy oficiálně končím a zůstanu pouze u jejich časopisů.

Nejnovější film ,, Welcome To Monster High" v novém obraze

31. května 2016 v 18:27 | Twyla
Zdravím všechny ghúlky, které právě předčítají tyto řádky! Tak konečně jsem zpět s něčím opravdu unikátním (pokud se to tak dá říct). Jak už napovídá nadpis, chci se zmínit právě o nejnovějším filmu, který má podle daných informací vyjít kolem listopadu. A jak už jsem se v minulých novinkách z filmu zmínila, tak novou vystupující postavou, kterou ve filmu zahlédneme je i Clawdeenina máma a k tomu nově i její další mladší sourozenci. Bohužel jsem si ale nikde nevšimla Howleen a Clawda, tak přece že by se jich už Mattel zbavil? Ale i přesto, že má film vyjít až za několik měsíců, tak začaly světem YOUTUBE kolovat krátké záběry právě z tohoto filmu. Upřímně řečeno, ten dětský nádech je poznat hned, bohužel. Nedivila bych se, kdyby někdo naše, teď už i dost ,,přeslazené" ghúlky sotva poznal. No, na film se skusím podívat až výjde, ale popravdě tolik toho jako od předešlých filmů moc nečekám.


Aby videa nezabírala příliš místa, tak jsem zvolila odkazy díky kterým nebudete vědět o čem dané video je a budete tak překvapeni. Tak honem klik ať už víte co na vás v nejnovějším filmu čeká.


Vítejte na Monster High aneb upoutávka na nový film má českou podobu

8. května 2016 v 19:19 | Twyla
Ahojík, zdravím všechny ghúlky! Sice už je to na kanálu Youtube zveřejněno už nějakou dobu, ale jelikož jsem se o této novince dozvěděla teprve nedávno, tak vám ji představuji až v tuto chvíli. Jak už vyplívá, jedná se o nejnovější trailer k MH filmu s našimi ,,změněnými" ghúlmoškami. Prvně jsem od toho moc nečekala, ale musím říct, že náš český dabing tomu filmu dodal opravdu šťávu, takže myslím, že shlédnutelný to bude. Sice už to nejsou ty staré ghúlky ze známé školy příšerek ale i tak to snad bude díky našemu dabingu stát za to. Myslím, že po skouknutí si každý MH fanoušek sám rozhodne jakou fanouškovskou cestu zvolí..... jestli zůstane u starých známých ghúlek ze známé strašidelné školy anebo se v srdci rozhodne přes tohle všechno se přenést a mít rád MH takovou jaká je i v současnosti nehledě na minulost. Co se mě týče, tak tuto změnu nějakým způsobem překousnu, ale nové změněné panenky už se snažit sbírat nebudu, jelikož v současnosti už Monster High společně stímto filmem strácí své staré kouzlo, takže je jen pouhou otázkou jak se Mattel s našimi monsterkami rozhodne naložit do budoucnosti a jak jejich děj bude pokračovat v dalších několika letech... Doufám, že toto je jen tzv. výjimečná změna, kterou se rozhodla společnost Mattel vyskoušet poprvé a naposledy.

A jaký názor máte vy?

Třetí část traileru k filmu Velký podmořský svět konečně v češtině!

27. února 2016 v 8:55 | Twyla
Před pár dny byl konečně na Youtube zvřejněn třetí trailer v češtině, který pojednává o Lagooniném menším nedorozumnění z minulé noci, kde její nehodu na všemi monstry oblíbené internetové stránce vzhlédla velká vlna monster, která po zjištění Lagoonu dostane jako hloubkové potápění. A tak se naše Lagoona vydá po celé škole zabavit co nejvíce monstr mobilů ...

"Face the Tide" Music Video | Great Scarrier Reef

25. února 2016 v 17:19 | Twyla
Pro dnešek vám přináším slíbenou druhou nejnovější píseň k nově zveřejněnému filmu z Monster High, kde se naše monsterky vydávají prozkoumat vodní hladinu. Píseň mě samotnou oproti prvnímu songu moc nenadchla. Nevím proč, ale cítím z ní Hawaiskou atmosféru:D

Monster High píseň s českým textem

15. února 2016 v 19:18 | Twyla
Pro dnešní večer jsem zpět, abych vám představila přeloženou verzi oficilní písně k Monster High. Myslím, že v současné době, kdy se Monster High přetváří k hrůznému vzhledu je fajn zavzpomínat na starou dobrou píseň s překladem, která je až děsu-krásná! Vím, že se nejedná o nic nového, ale na druhou stranu je fajn zavzpomínat na starou dobrou školu monster s českým textem, no ne? Text písně jsem pro změnu tentokrát nepřelážela, což je zločin, ale holt když nemám chuť se momentálně zabývat překladem, tak mě napadlo si text písně vyhledat na internetu.

Jinak nevím jestli by jste ještě měli zájem o vydání článku z pátečního večera co všechno jsem zažila, takže bych ráda věděla jestli má o tomto námětu ještě nějaký význam psát. Proto budu ráda, když se o tomto zmíníte v komentáři, díky!

Píseň společně s překladem nalezneš v celém článku!

Nová kolekce tašek Monster high

28. listopadu 2015 v 19:20 | Twyla
Po dlouhé době jsem na internetu konečně narazila na novinku,která se tentokrát týče tašek hlavních osobností z Monster high. K zakoupení jsou tašky na motiv postav Draculaura,Frankie Stein a Clawdeen Wolf. Skoukni video a užij si tak novou vlnu tašek tvých oblíbených monsterek a zároveň i hrdinek ze slavné příšerčí školy Monster High.

Monster high On-line hra

28. října 2015 v 19:21 | Twyla
Společnost Mattel vyrobila on-line hru ze světa našich slavných monsterek ze známé střední školy Monster high. Ve hře si budeme moc postavit školu Monstr high,kde budeme přijímat nové studenty,odkupovat pozemky a monstrózní dekorace. Vyjímkou také nejsou různé obchody bez kterých by se naše monstrózní kamarádky neobešly. Nakonec nás budou doprovázet naše známé osobnosti jako Frankie Stein,Draculaura,Clawdeen Wolf, Cleo De Nile a další bez které by tato hra nebyla hrou.
Zahrej si tuto hru a rozjeď campus ve velkém Monster high stylu

Nový klip k písni Fright Lights, Big City

24. října 2015 v 11:58 | Twyla
Po pár dnech jsem zpět s novinkou od Monster High. Kdo z vás rád po internetu vyhledává novinky,tak toto video už nejspíš viděl. Já jsem ho skoukla teprve včera večer a nemám z tohoto videa moc dobrý pocit. Budu upřímná. Tímto videem u mně Mattel klesl na nejnižší dno. Nevím co tímto videem s nám Mattel snaží naznačit,ale toto už je příliš. Malé holčičky,které tančí do rytmu a snaží se zapadnout k textu. Fajn,ale co vzhled těch holčiček? Mají to přece být příšerky a ne obyčejné holčičky v módních oblečcích. Podle mně už Mattel zkrátka chce značkou Monster high nějak ohromit mladší divačky aby si tuto značku zkrátka oblíbili,ale tímto nápadem si určitě mladší divačky MH neoblíbí. Přece Monster High závisí na originalitě nejen povahy,ale i vzhledu. Podle mně toto video nezapadá k mottu Monster high: Buď svá,buď jedinečná,buď monstrum! Toto video je vyrobeno pouze v duchu natřácejících se holčiček,které chtějí ukázat jak skvěle umí tančit.

Astranova na Monster High...

6. října 2015 v 15:07 | Twyla
Pokud jste po konci filmu Boo York přečkali všechny titulky až do jejich konce,pak jste tento záběr určitě viděli. Pokud jste ale byly na tom stejně jako já, pod domněnkou,že už zkrátka film skončil,tak jste film vypli,tak je pro vás nastalo určité překvapení. Tuto záležitost jsem se dozvěděla až na Youtube kde jsem tento krátký klip našla. Moc mě nepřekvapilo,že se Astranova rozhodla jít učit na školu Monster high,protože tam většinou skončí každá nová postava,která se v novém seriálu či filmu ukáže. Jen nechápu proč se ještě zatím v žádném filmu,které zatím ze školy Monster High vyšli neobjevila Jane Boolittle. V seriálu se objevuje celkem často,ale ve filmu zatím vůbec. Nejspíš je to tím,že ji Mattel neumí vytvarovat do 3D modelu. No,ale to už odbíhám od témata tohoto článku. Nejspíš každého kdo tento klip viděl či teprve uvidí překvapilo to,že si Astranova telefonuje s Everkami. Byla jsem pěkně překvapená,že to jsou ony kdo hovoří,protože jsem si myslela,že Astranova volá svým rodičům po případě kamarádům.

A co vy,viděli jste toto video?

Boo York Trailer CZ

21. září 2015 v 15:31 | Twyla
Tak konečně jsem narazila na trailer k filmu Boo York. Sice na Youtube je už poměrně dlouho,ale já si ho všimla až teprve včera. Musím říct,že mě opravdu chytlo jak písněmi tak dějem. Je zajímavé jak se Nefera s Cleoiným tátou budou snažit rozdělit Cleo s Deucem,ale je jasné,že jejich láska vše překoná a budou spolu i nadále. Už se těším až budu mít šanci vzhlédnou celý film,kde se objeví i moje oblíbená Luna,které se trochu podobám. A jak zaujal tento film vás?

Boo York all songs of the film

15. září 2015 v 21:36 | Twyla
Opět přicházím s novým videem z filmu Boo York. Tentokrát uslišíte krátké ukázky ze všech songů,které ve filmu zazní. Podle mě to stojí za to:)

Shooting Stars_song of Boo York film

4. září 2015 v 21:44 | Twyla
Máme tu opět nějaké to další video z filmu Boo York! Vytvořených klipů k tomuto filmu stále přibývá a oblíbenost je opravdu velká. Tentokrát vám představím videoklip s písní Shooting stars. Song není špatný,ale mohl být i lepší. Co mě ve videoklipu nejvíce zaujalo byli krátké momenty z filmu,kde se nejčastěji objevovali nové postavy.

 
 

Reklama