Moje sbírka panenek

Přírustky v mé sbírce o kterých nevíte

11. srpna 2018 v 19:35 | Twyla
Zdravíčko vážení a drazí přátelé :) Dnes přicházím s článkem, který se tu mohl objevit i dříve, tedy únoru, ale nevadí. Jak jistě víte, posledně jsem se Vám tak trochu zmínila o panenkách, které jsem si pořídila. Ano, zmiňovala jsem se sice o dvou, ale nějak jsem si myslela, že jsem se tu zmínila i o jedné určité osobnosti. Ale bohužel tomu tak není. ( Ach, ta skleróza :D ) Takže fiha, budu vám dnes nakonec představovat celkem tři panenky v dnešním článku. Více se dozvíte v celém článku, tak pojďme na to! :D

Víla ovládající Dračí plamen konečně v mé sbírce

13. července 2017 v 20:04 | Twyla
Jak jsem se již zmínila v předešlém článku, rozšířila se mi sbírka o další jeden úžasný kus dollky. A samotný nadpis už Vám jistě napověděl, že se jedná o samotnou velitelku Win Clubu, Bloom. Jak už můžete vědět, dlouhou dobu jsem si žádnou panenku nepořídila a tak je to po delší době menší změna, juhuu :3 Taky jako sběratel už jsem si uvědomila to, že je lepší nechat dollku v krabici, kde vypadá jako nová, teoreticky bude stále v dokonalém stavu a taky na ni nebude usedávat prach. Je zbytečné ji (v mém případě) rozbalovat, když mi stejně bude ležet ve skříni, tak si ji nechám v původním stavu. Takhle mám alespoň jistotu, že bude stále zářit :D

Pokud mátek panence jakkékoli dotazy, ozvěte se :)

Madeline Hatter v mé sbírce

8. dubna 2016 v 20:35 | Twyla
Zdravím! Jako první se chci omluvit za mou nízkou aktivitu. V posledních dnech nestíhám a když už se nějaký čas najde, tak zkrátka nevím o čem psát. To ale v tuto chvíli není podstatné, protože jsem si dneska uvědomila, že jsem se nezmínila o mé nedávno pořízené panence, kterou není nikdo než holčina unešená z čajových dýchánků a milovnice hádanek samotná Madeline Hatter. Vím, že jsem psala, že si žádnou panenku nepořídím do té doby dokud nebudu v rukou držet novej foťák, ale když jsem si všimla, jak málo je na internetu k mání, tak jsem dala přednost sbírce. Myslím, že jsem se rozhodla správně, protože Maddie je jak skvělá v seriále, tak jako panenka, takže nesklamala. Rozhodně co se mi na ní nejvíce líbí a v čem spočívá její největší kouzlo je její roztomilý obličejík s rozzářenýma očima. Chtěla bych tak dodat, že pokud tedy nad základní verzí Maddie přemýšlíte, tak rozhodně doporučuji, protože je opravdu čajózní. Rozhodně by nebylo na škodu vytáhnout Maddie ven a nafotit s ní několik málo fotek.

Zdroj: google

Zde už vám přináším několik málo fotek na kterých jsem Maddie zvěčnila v její krabici.
Klik na celý článek...

Současně konečný kus v mé sbírce...

6. února 2016 v 17:25 | Twyla
Ještě dnes v sobotu jsem podnikla s tátou krátkou projížďku do Vsetína. Byl to takový menší výlet na počest končících prázdnin po kterých bude následovat jen práce. Hned po prázdninách na mě totiž čeká stejně jako většinu holek ze třídy společně s tou nejvíce uřvanou (prosím, ať to ve zdraví přežiju a nebudu ji moct zabít:D) práce v podniku ve kterém se nám budou započítávat tři hodiny za které na konci měsíce dostaneme výplatu-hurá! Teda pokud to ve zdraví přežiju, tak pak ji teprve dostanu... Konečně si budu moc našetřit na svůj foťák. Hurá! ! A z toho vychází to, že do té doby si žádnou panenku už nekoupím a budu shromažďovat jenom samé peníze. Takže banky třeste se:D

Něžná strážkyně přírodního světa vítá Jaro!

5. února 2016 v 19:14 | Twyla
V mobilu jsem našla ještě staré fotky, které jsem pořídila někde na počátku podzimu. To si ještě dobře pamatuju, že jste měli možnost zahlasovat jakou panenku bych měla nafotit. Jak vidíte vyhrála to Flóra a to o slušný počet hlasů,takže vám za Flóru děkuji,že jste ji ve hlasování podpořili tolika hlasy. Na co si ještě vzpomínám, tak jsem ji chtěla fotit na jiném místě někde venku, ale protože venku už začínal být podzim, takže začínala být zima a foukal vítr,tak jsem chtěla Floru právě vyfotit u těchto květů,které ji nejvíce vystihují. A z toho plyne právě nadpis! Jelikož se na fotkách nenachází odkaz, tak byla ráda, aby nikdo moje fotografie neskopíroval.
Původně měly být fotografie vedle sebe, díky ale malému prostoru, jsou fotky pod sebou. Jasně, že mě napadlo je upravit v ,,Malování" ,ale to byly byly fotky v horší kvalitě a nešly by rozeznat detaily.

Twyla 13 Přání konečně mé sbírce aneb mám další monsterku

2. října 2015 v 20:00 | Twyla
Tak v úterý mi konečně dorazila má nej.postava z Monster high. Prahla jsem po ní už od března minulého roku,takže nejspíš chápete jakou jsem měla obrovitánskou radost. Navíc jsem ji sehnala za super cenu,která se jen tak nevidí. Pokud také sbíráte monsterky a mezi vaše vysněné právě patří Twyla právě z této edice,tak si ji můžete objednat zde
Pokud ale toužíte mít Twylin deníček a krabici v češtině,tak vás asi sklamu,protože mě došla v Anglickém jazyce,takže je možné že to takto dojde i vám. Sice mi došla Twyla s trošku vybledlými stíny na nohách,ale zase taková hrůza to není. Zkrátka někde už jsou vybledlé a někde ne. Jen co bych doporučila je,že Twylu raději nechytejte za nohy kde má právě vyobrazené ty stíny. Můžou se totiž časem ošoupat a pak už by to nebylo ono. A co vy,vlastníte také tuto skvělou monsterku?


Foceno mobilem. Omlouvám se za kvalitu.


Upíří královna Elissabat aneb její první focení

22. července 2015 v 10:20 | Twyla
Jak jsem už jsem včera slibovala,mám tu pro vás fotky mé nejnovější upírky Elissabat,kterou jsem si před pár dny koupila na výletě ve Zlíně. Bohužel jsem původně plánofala Elissabat fotit venku,ale kvůli vysokým teplotám jsem to nakonec s focením vzdala. Snad se vám fotky budou líbit i pod podmínkou,že jsou foceny doma. Musím říct,že s Elissabat se velmi dobře fotilo,takže focení s ní jsem si užila. Jen bych chtěla připomenout,že od poloviny fotek jsou fotky tmavší už kvůli tomu,že kdybych to fotila v tom stejném vyvážení,tak by byly fotky strašně vybledlé,měli by i horší kvalitu a Elissabat by měla lesklou tvář,takže proto jsem zvolila tmavší pozadí.

Focení Lagoony Blue a Meygany Broomstix

1. července 2015 v 10:27 | Twyla
Jak už jsem v pondělí slibovala jsou tu fotky mořské příšerky Lagoony a hlavní představitelky a hlavně čerodějky z Bratzillaz Maegany(Megany). Musím říct,že fotky mě opravdu překvapili svou kvalitou, protože v mobilu vypadají opravdu co se týká kvality skvěle a když to dám na blog, najednou je to úplně strašná kvalita. No a kdyby fotky přenášely pach moc by vám nevoněly, jelikož když jsem fotila šel z jednoho komína od sousedů dým. Bylo těžké se soustředit na focení a ještě do sebe vdechovat ten puch. A co se týče samotných panenek,Lagooně to celkem sluší,ale musím říct,že pár fotek jsem musela smazat. Už kvůli té strašné kvalitě a mini formátu. A Meygana (Megana) mě také zaskočila. Je to i důvod proč ji moc nefotím. Jeliož ona je tak bledá jako sněhurka a ty její husté kadeře možná působí děsně, ale ve skutečnosti je celkově o mnohem hezčí než je na fokách.

Layla poporvé kouzelně pózuje

29. června 2015 v 13:05 | Twyla
Jsem zpět a to z vaší oblíbenou rubrikou,,mé panenky". Pro dnešek jsem si pro vás připravila fotky mé nejnovější panenkyLayly/Aishy,kterou jsem dostala za vysvědčení a ukončení základky. A jelikož jsem byla v neděli u babičky vzala jsem si s sebou Meyganu z Bratzillaz a ještě Lagoonu Roller Maze. Fotky s nimi vám představím pokud možno nejpozději do středy. A aby fotky na Googlu nikdo neskopíroval tak jsem u většiny fotek napsala adresu blogu. První dvě fotky jsem fotila unás doma a jde to i vidět,protože kvlita fotky není urovna nejlepší jako ty, které jsem fotila venku.

Clawdeen a Lagoona v záři foto-blesku

11. května 2015 v 20:35 | Twyla
Ahojky, tak nějaký ten týden se tu neoběvily fotky mých panenek, tak jsem se rozhodla nafotit panenky, které jsem ještě nefotila. Panenky jsem sice fotila minulou středu, ale protože jsem pro vás měla připravené jiné články vyšly fotky až na dnešek. Každopádně jsem se snažila, aby fotky nebyli pořád jen s jednou panenku a Clawdeen s Lagoonou se k sobě hodí, takže šlo focení od ruky. Bohužel jsem zjistila, že fotky nemají tak skvělou kvalitu jako je v mém mobilu, ale kdo by se divil, když mám mobil z malou obrazovkou.

Frankie Stein basic pózuje!

29. dubna 2015 v 17:07 | Twyla
Na dnešek jsem si pro vás připravila fotky mé nové basičky Frankie. Bohužel fotek je jen pár, protože doma je opravdu na focení málo místa a když fotím doma mají fotky většinou špatnou kvalitu. Tedy pokud je nefotím na stolku v pokoji,ak ne,ale naštěstí bylo slunečno a tak to šlo fotit i na zemi. Snad se vám fotky budou líbit.A pokud to zítra stihnu přidám vám fotky s novou basičkou Clawdeen a Howleen. A pak na blog budu přidávat normální články.

Frankie slaví 1 rok

28. dubna 2015 v 14:19 | Twyla
Takže ahoj! Minulý čtvrtek 23.dubna už to bylo přesně rok co jsem si z krabice vybalila úplně svou první monsterku.
Proto by se dalo říct, že už panenky (většinou značky MH) zbírám už rok. Kdyby se nezdražila Twyla 13 W. tak by ona slavila právě jeden rok, ale protože mě zaujala i Frankie, tak jsem si teda koupila ji. A jelikož Frankie slaví jeden rok bude o pár fotek více než normálně. Ty první jsem fotila opět u babičky na její krásně rozkvetlé zahradě, ale blížila se bouřka a tak není kvalita fotek úplně nejlepší, ale ani nejhorší. A poslední čtyři fotky jsem fotila u nás doma.

Mám Frankie Stein a Clawdeen Wolf basic

26. dubna 2015 v 18:37 | Twyla
Ahojte u dalšího článku v rubrice ,,mé panenky". Jelikož doma pomáhám rodičům snad se vším, tak mi řekli, že bych si za to mohla něco přát. A já jim řekla, že když zbírám panenky Monster high a chybí mi ve zbírce Frankie a Clawdeen , jelikož tyhle jsou pro mě nejdůležitější hlavně kvůli tomu,že už jsou skoro všude k sehnání ty nové panenky, tak jsem ještě našla obchod kde jsem našla monsterky v té starší verzi ,která byla k sehnání do roku 2014 a ještě jsem je sehnala za výhodnou cenu,tak jsem rodičům o nich prostě říct musela. Rodiče celkem zaujali, hlavně mou mámu zaujala Clawdeen. A tak když jsem přišla v pátek ze školy už na mě doma v krabici zabalené čekali až si je rozbalím. Jak jsem je uviděla byla jsem opravdu nadšená, jelikož už si je přeji dlouho a toto byla má dlouho očekávaná vysněná chvíle. Sice se mi o něco více zalíbila Frankie svým roztomilým oblíčejem, ale Clawdeen byla také pěkná. Když jsem Clawdeen vybalila čekalo mě překvapení to,že není moc výhodné dotýkat se jejího trika, jelikož pouští černé tečky. A Clawdeen měla zacvaklou rukáv od mikiny k sukni,ale to vypadalo divně a tak jsem to ustřihla. Také jsem zjistila to, že Clawdeen má přidělanou mikinu k tričku, což jsem opravdu nečekala. Každopádně panenky pocházejí z Indonezie a tak mají mastné vlasy. Jinak jsem zjistila,že v Indonezii neumí dobře zalepit oblečky suchým zypem. A tak to většinou musím upravit já. Bohužel Indonesii musím zkritizovat stojánky, protože panenky na ně dát nejdou. A tak je ani nejspíš používat nebudu, protože bych panenkám akorát mohla zničit oblečky.

Vlkodlačí slečna Howleen se fotí

7. dubna 2015 v 18:11 | Twyla
Takže jelikož jsem já a moje rodinka jeli v neděli k babičce,tak jsem neváhala popadla Howleen 13 přání a vyrazilo se. Jelikož bylo krásně a focení venku je lepší než focení doma, tak se mi nabýzela skvělá příležitost. Bohužel jsem fotila jen v menším prostoru,jelikož vedle babičiného domu stojí hřiště, kde zrovna během focení stála banda kluků, takže jsem se nechtěla ztrapnit, že tam chodím s panenkou po zahradě a pořád ji někam dávám, jelikož vím že by se mi určitě smáli. A co se týče té poslední fotky,ta je trochu v horší kvalitě, jelikož se zatáhlo a začalo silně foukat, takže stojí Howleen pár pramínků.

Má fotka Frankie 13 Přání

29. března 2015 v 19:38 | Twyla
Bohužel je jen jedna, jelikož nemám čas na focení a musím se připravovat do školy.

 
 

Reklama