Moje kecy

Vrácení do starých kolejí alias příchod blogerky

8. února 2018 v 20:24 | Twyla
Takže dámy a pánové, kteří právě čtete tyto řádky, vítám Vás u dalšího článku a též v novém roce o sto let později, ne-li víc, (Ano, mám dobrou náladu :D) Možná jste si říkali co se stalo, že jsem najednou přestala vydávat články a tudíž jsem ,,jakoby" umřela. Mnoo, snad jsem měla krásný phřeb XD Ale ne, budu pozitivní :D Víte, když jsem tu byla v té době naposledy tak mě to tu ubíjelo. Hodně blogerek přestalo být aktivních, pak se to taky odráželo na komentářích a já viděla tady jen prázdný blog a tak jsem měla pocit, že jsem tu zůstala sama. Taky v té době už nastali změny co se Monster High týče a vše dostávalo novou tvář a mě už nějak vyhledávání novinek po všech možných existujících stránkách přestalo bavit, páč to zabíralo nejen několik hodin ale už mě to prostě nudilo a začala jsem to flákat. Jop, jsem strašný flákač, to už tu jednou bylo, ne-li víckrát :D Něco bych ještě našla v rozepsaných článkách, to nepochybně. Ale uvidíme jestli budu tak čilá, abych ty moje články dokončila a vydala. :D Jinak bych se ještě chtěla vrátit k té době, kdy jsem tu byla naposledy. Ehm, takže abych se přiznala přemýšlela jsem, že svůj blog smažu a tradá prostě si dám pauzu, čajíček, dortíček a pápá :D Ale přece jsem se jen rozhodla pro tu možnost si dát pauzu na dobu neurčitou, protože se už znám a vím, že bych se sem po nějaké době opět vrátila a jediné co potřebuju je jen oddych něco jako dovolená :D V tomto případě to byla dovolená ve stylu ,,Pomoc, uvízla jsem na pustém ostrově. Kdo mě to jen zachrání" :D
Ale v pořádku lidičky, jsem zpět, vstala jsem z mrtvých a teď vám tu budu strašit na nevím jak dlouhou dobu. V tuto chvíli Vám toto info snad vystačí, protože si chci nechat i něco na příště, ať máte co číst :D

Loučí se Vaše Máňa :D
Jop,zkrátka moje praštěné já se pro tuto chvíli loučí a za pár dní zase ahoj :D

Související obrázek

Omluva za nepřítomnost aneb mám co dohánět

22. července 2017 v 17:31 | Twyla
Jak jste si mohli všimnout, týden jsem tu nebyla aktivní. Důvodem byl můj odjezd k babičce. Popravdě jsem byla tak naivní, že jsem si myslela, že článek seskupím tam pomocí mobilu a nechala to teda na později. Ale díky mojí lenosti, jsem se na to vykašlala a teď mám co dohánět. Tadá, jsem to ale šikula XD Vím, že jsem strašná osoba, to nepochybně.A jaké z tohoto činu plyne ponaučení? Inu..nebuďte jako já :D
Popravdě s blogem a vůbec s psaním článků zažívám takovou tu dráhu, kdy jste nahoře a jednou zase dole. Já vím, že už to tu není jako dřív a nejspíš už nikdy nebude, ale snažím se tu být co nejaktivnější to jen jde. Ale pravdou je, že tak aktivní jako dřív už ani nebudu. Ale jak už jsem řekla, snažím se tu být jak nejvíce to jde. Teď mě čeká sepisování slíbených článků, tak snad je vydám co nejdřív.

To je asi prozatím Vše. Užívejte si letních prázdnin jak nejvíce to jdea brzy se uvidíme u dalšího článku :)

Výsledek obrázku pro winx

Ať fanfáry zní, můj příchod oznámí

10. července 2017 v 11:11 | Twyla
Krásné prožití prázdnin Vám všem, kteří nad mým blogem nezlomili hůl a můj blog stále navštěvujete. Díky své trpělivosti jste se dočkali (konečně) nového článku na který už nějakou dobu tak netrpělivě čekáte.
I když na stránce mého blogu je tabulka s tím, že připravuji článek, tak pravdou je, že jsem na něm pracovala ale nakonec jsem neměla k tomu ho nějak dokončit. Tím chci říct, že jsem potřebovala pauzu. Každý ji nějak potřebujeme, já už prostě na blog ztrácela energii a vůbec to bylo i kvůli tomu, že jsem si nemohla nevšimnout, že většina mých přátel, které jsem poznala v této úžasné komunitě a byla s nimi tady na blogu nějakou delší dobu ,,v kontaktu" už tady nejsou, alespoň velká většina. Ano, mrzí mě to, páč si tu teď budu připadat trochu sama, ale věřím, že časem poznám opět nějaké skvělé lidi a ty staré časy se opět vrátí. :)

CO SE ZMĚNILO ANEB CO JE U MNE NOVÉHO

Novinek ani moc není co by Vás tak mohlo zajímat vedle toho, že mi před dvě ma dny po dlouhé době jsem si byla schopná pořídit si novou panenku do své sbírky. Prozatím Vás může zajímat (ale také nemusí :D) to, že mám Nový mobil, přesněji Huawei Y3 druhou řadu tzv. novější prototyp tohoto modelu. Nemůžu si stěžovat, má všechno co můj dřívější mobil postrádal. Sice fanoušek značky Apple by měl jiný názor, ale po dle mě jsou si všechny chytré telefony rovny. Sice ano, jsou tam nějaké rozdíly v grafice, paměti, tvaru a rozpoložení fotoaparátu a podobně, ale dkokud má funkci jako každý jiný mobil s tím, že mu bez problému chytá Wi-fi a fotoaparát dobře zaostřuje tak jak má (podle mě nejdůležitější aplikace telefonu) či se na něm dají dát hry bez jakéhokoliv problému včetně jejich samotného stažení, dá se obejít i bez tohoto typu chytrého mobilu. Lidé co chtějí být cool a povýšit se nad druhými si tento ,,doplněk" značky Apple představují jako nutnost. Ale pravdou je, že mobil z člověka hvězdu neudělá, důležitý je především charakter každého z nás. A pokud už jste se dostali na tabulku celebrit třídy, pak věřte, že tam nemůžete být navždy. Tím chci říct, že si nekupujte věci kvůli tomu, co tomu řeknou ostatní, ale jen a pouze kvůli vlastním potřebám.

VZHLED BLOGU

Tento problém už mě trápí nějakou dobu a to je dess. Pravdou je, že jsem si před půl rokem objednala dessign, ale bohužel pořád není hotový a jak to tak vypadá, tak ani nebude. Proto bych Vás všechny, kteří právě předčítáte tyto řádky chtěla poprosit jestli neznáte někoho u koho bych si ho mohla objednat. Předem děuji za Vaši pomoc :)

CHALLENGE: SONG TÝDNE

Tento nápad mě vlastně napadl jako blesk z čistého nebe, prostě si jen tak poslouchám jednu z písniček a napadlo mě, že by nebylo špatné, kdybych svoje songy dávala i sem. Ostatně alespoň nebude blog tak ,,suchý" a song během čtení zlepší náladu :) Když už jsme u toho, i vy sami by jste si mohli říct, jaký druh písničky by jste tu chtěli poslouchat a zapojit se. Celý týden by tu byla k poslechu připravena jedna písnička, kterou by jste měli možnost poslouchat kdykoli podobu celého týdne. K tomu bych pod videem, který se bude nacházet v menu v nejbližší době vytvořila podčlánek, kde by jste se mohli svěřit se svými názory a přáním jaký druh, či přesněji název písně by jste tu chtěli při čtení mít. Navíc aby jste songu rozumněli, Vám přiložím pod video i odkaz na stránku s překladem. Kdoví, třeba se mezi zvřejněnými songy najde ta, která Vás očaruje a budete ji chtít poslouchat stále dokola. :)

OSOBNÍ LISTINA NÁZORŮ ANEB VÁS NÁZOR JE DŮLEŽITÝ

Už je to nějaký čas zpátky co jsem přišla k tomuto nápadu a myslím, že je by nebylo na škodu ho co v nejbližší době vytvořit. Říkejme tomu něco jako ,,Hlas lidu". Já vím, je to už trochu přehnané, ale ostatně jde o skupinu názorů Vás návštěvníků mého blogu. Velice ráda si přečtu vaše názory, ať už budou jakkékoli. Uvítám i různé typy na články či jakkékoli vaše nápady a tipy, zkrátka cokoli. :)
Tato ,,listina" bude umístěna v menu, kde ji také vžy snadno najdete. Nevím, jestli se někdo najde, kdo by chtěl sdělit svůj názor, ale budu ráda, když přece jen někdo ano :)

Toť jsou pro dnešek má poslední slova k blogu.
Užívejte si volných dní plné relaxu a letní zábavy, zatím ;)

Výsledek obrázku pro summer tumblr

Žijeme přítomností, žijeme rokem 2017!

9. ledna 2017 v 16:15 | Twyla
Konnichiwa! Tak přece jsme se všichni dočkali jak nového článku, tak i nového roku, kdy opět začínám jako každý bloger od začátku co se především počtů vydaných článků týče. Minulý rok, tedy v roce 2016 jsem jich přesně vydala 108, zatímco o rok zpátky, roku 2015 jsem napsala a dala nadpis hned 457 článkům. Co na to říct, jsou to hodně odlišná čísla. XD To byla jen taková zajímavost pro spestření. Řekla bych, že se budu snažit být aktivnější než tomu bylo v minulém roce, ale to by opět byly jen sliby a málo činu, takže jak to s mou aktivitou bude, tak to zkrátka bude. Nechci už nic raději slibovat, protože by to nakonec stejně nemělo žádný význam. Takže i já sama jsem zvědavá jak to s blogem v tomto roce bude. :D

Samozřejmě bych Vám všem, kteří právě předčítáte tyto řádky chtěla popřát do tohoto nového roku jen to nejlepší, ať Vám přinese spoustu nových pozitivních zážitků, skvělé přátele, štěstí, zdraví, sny a také aby Vám nový rok 2017 přinesl plno úspěchů jako ještě žádný jiný předtím.

Sice opožděně, ale stále ještě není pozdě XD
Výsledek obrázku pro world of winx bloom

Více na Vás čeká v clém článku... :)

Škola, Nálada, Čas...problém nás blogerů!

22. listopadu 2016 v 16:21 | Twyla
Ehm..tak jsme se opět všichni sešly u dalšího článku, to si zaslouží potlesk :D Co mě k napsání nového článku dokopalo byla upřímně návštěvnost. Včera večer se schválě kouknu pod myšlenkou jak nízkou návštěvnost tu kvůli mojí neochotě uvidím a ono ejhle.... opravdu mě to potěšilo, kolik Vás můj blog navštěvuje, i když vlastně ani nejsem moc aktivní, takže si to ani nezasloužím. Nojo, když ne komentáře, tak to musí být návštěvnost, děkuju moc všem *_* Takže dneska mě tu máte s novým článkem, hurá! :D Já vím, že jsem hrozná blogerka, ale pravdou je, že za tu dobu co tu jsem se celkem změnila, například jsem strašně zlenivěla a to jsem dřív byla strašně pilná. No jo, letní prázdniny, ty za to můžou XD Navíc co je ještě horší, je u mě nestíhavost. Ono taky platí, že čím jsme starší tím méně máme času a to je pravda. Nechci vidět až budu chodit do práce, to bude ještě horší... to budu lítat jak ta fretka jak nebudu nic po práci stíhat, hold se mám na co těšit XD

Možná si taky říkáte, kde asi trávím svůj čas, když nejsem zrovna tady. Ehm, jedná se o jedno slovo a jsme tam asi všichni, Facebook :D Na co bych chtěla mimochodem upozornit a stalo se mi to předevčírem je to, že se teď po této síti objevují i profily zvané ,,skrytá identita", které fungují tak, že Vám posílají žádost o přátelství....ke všemu nenaleznete o té osobě nic podstatného, celá stránka je podezřele prázdná bez jediného příspěvku. Čeho si vlastně můžete jediného všimnout je avatar uživatele, který ani nemusí být pravý. Proto by bylo lepší, kdyby jste si přidávali do svých přátel jen ty, které skutečně znáte.... a pokud už se tímto řídíte děláte určitě správně, protože se vyhnete problémům, které by se mohli vyskytnout. To byla moje rada. Děkuji za pochopení

Jinak se nemůžu dočkat léta, protože mi můj bývalí spolužák se kterým si teď v poslední době na FB celkem hodně píšu, mi slíbil jízdu v závodním autě typu Rally, takže to bude opravdu nadupaná jízda, už vidím jak mi je blbě XD Navíc když vím, že neumí jezdit pomalu, tak mám trochu obavy... ale slíbil mi, že dá na moje upozornění, tak jsem zvědavá :D Pojedeme celkem 14 km dlouhou dráhu, takže se nemůžu dočkat... pokud to přežiju, tak tu budu stále pro Vás psát a budu tu s vámi :D A pokud ne.... tak tu budu v podobě andělíčka poletovat XD Opravdu jsem z toho radostí mimo, páč jakou máte v životě šanci zajezdit si v autě typu Rally, viďte? :D Navíc je tohle první možnost se vidět v reálu se spolužákem, když se nenavštěvujeme.
Když už jsem načala léto, tak o letních prázdninách se plánuju setkat s nejkou, která bývá u Prahy a už bych si opravdu přála aby to klaplo, páč už jsme se chtěli setkat minulé letní prázdniny, ale bohužel to nevyšlo. Navíc rodiče jsou pořád v práci a sama jet až do centra Prahy by bylo moc riskantní, krásně bych zabloudila...jak Alenka v říši divů :D Ale už to musí vyjít, tentokrát ano :D

Navíc mám už tuto sobotu narozeniny a to znamená, že se můj dosavadní věk transformuje opět do nového (strašného čísla) :D Ale co se dá dělat, stejně jsem pořád taková jaká jsem, dětinská. Takže u mě se raději na číslo mojeho věku nedívejte, je neplatné XD Ke všemu moje narozeniny jsou nic moc... přála bych si je mít jako Bloom ve filmu Výprava do ztraceného království, jen samí dobří přátelé *_* Nejka bývá moc daleko, kamarád na 100% nepříjde a zbytek ten je taky jasný XD Všichni si vystačíme s Facebookem :D

Co se týče slíbeného článku s knihami už ho pro Vás připravuji. Vlastně mi už přišli 10. listopadu, na druhý den co jsem se o nich zmínila na blogu a taky o 24 hodin dřív, než mi bylo původně řečeno :D Nakonec když jsem jimi tak listovala jsem se rozhodla, že původní anglický text zachovám už z toho důvodu, že popřelepovaný text s českým překladem by nedělal zrovna ten nejlepší dojem a vypadalo by to zkrátka hrozně :D
Jinak jsem taky tak trochu zamilovaná, což je u mně nevídaná věc :D Ehm, někdy se zmínim XD Ale že by to mělo nějakou naději, to si nemyslím jak jsem zjistila :D Ale jsem celkem ráda zamilovaná, takže to přežiju XD

A to je pro tento okamžik Vše :D Tak se mějte pohádkově a zase někdy příště drazí návštěvníci :*

Související obrázek

Stále naživu, stále na blogu :D

9. listopadu 2016 v 16:41 | Twyla
Zdravím všechny po 100 letech, tak přece jsme se všichni dočkali! :D Popravdě už jsem se poté době musela ozvat, i když na blog v poslední době nemám náladu. Když už jsem na PC, tak jediné co mě zajímá je hudba a pokec s nejkou a bývalím spolužákem ze základní školy na Facebooku, už sme si dokonce založili skupinu :D. Jinak co dárky, už rozmýšlíte co by jste chtěli objevit pod vánočním stromečkem? Já už si pomaličku sestavuju seznam a myslím, že tyto Vánoce nebudu nijak náročná. :D Na sbírání panenek už se nijak necítím, protože už i tak, že mi bylo za tento měsíc ztržena polovina výplaty za obědy a moc mi toho tím pádem nezbylo, tak bych si chtěla kupovat výhradně to, co by mi udělalo opravdovou radost a vracela bych se k tomu, např. knihy :D Jistě panenka je taky fajn, málem jsem si pořídila Apple White basic....ale když jsem ji tak viděla v tom regálu, řekla jsem si, jestli mi to za ty peníze opravdu stojí a budu mít z ní z celého srdce radost, protože už tak by mě stála celou výplatu za měsíc. Nevím co to bylo tehdy za pocit vracet se k panenkám, ale už mě to zase přešlo. :D Takže jsem Apple nechala jinému sběrateli dollek. Chtěla bych si už šetřit na věci, které se mi opravdu budou hodit, jako např. nový mobil s rychlejší Wi-fi, ostřejším fotoaparátem, videem atd.... nebo třeba skútr na volné jízdy kamkoli. To je opět jedna z mých nových myšlenek, který můj mozeček vyprodukoval pod tím smyslem, že si chce zajezdit :D Jsem zvědavá jak mi tato myšlenka vydrží dlouho XD
Navíc v pátek očekávám zásilku dvou knih v angličtině o kterých už jsem se Vám někdy zmiňovala *_* Snad to bude v pátek, jelikož další týden už asi puknu nedočkavostí XD Bylo řečeno tento pátek, tak doufám, že to klapne *_* Až zavítají k nám domů, tak se Vám je pokusím vyfotit. Už se těším až si zahraju na překladatelku :D
Hmm, možná si říkáte co nový vzhled blogu... ehm, k tomu jsem se zatím nějak nedostala XD Ale dostala... během psaní tohoto článku :D Tentokrát jsem zvolila ale jiný styl než jsem volila doposud, takže jsem sama zvědavá, jaký bude výsledek, ale určitě bude úžasný, protože jak znám Farrah umí dokonalé layouty *_*
A to je asi Vše co by Vás mohlo zajímat... Tak já letím vstříc současnosti XD Tak zase někdy příště kouzelní návštěvníci blogu :D

Záře se nám vrátila alias Vítám tě nová obrazovko!

10. října 2016 v 18:22 | Twyla
Hello, my friends! Jak už vyplívá z nadpisu, (který mi dal chvilku zabrat) tak náš zázrak, bez kterého by se dalo těžko obejít máme konečně doma. Monitor má sice jiný tvar než naše původní, která u nás pobývala osm let a taky to šlo poznat díky podsvícení a kvalitě obrazu, která má tato nová daleko lepší, kvalitnější. Takže jsem Happy, že se můžu vrátit ke svému starému a dobrému surfování po ineternetu a konečně si něco objednat, Hip hip hurá XD Takže očekávám od sebe, že budu alespoň trochu více aktivní než jsem byla doposud. Sice tu nebudu každý den a ani asi každý druhý, ale budu se snažit abych tu byla co nejčastěji to půjde. Články rozepsané mám, jen je dokončit. Nejspíš už jsem se asi někdy stihla zmínit o mé lenivosti, že? XD Nebojte, za sto let to určitě nebude... ani za padesát, nýbrž za pár dní. Abych Vám to upřesnila, tak když budu mít náladu a čas, tak se určitě ozvu. Budu se snažit být tu pro Vás co nejčastěji to půjde. Abych tento článek zakončila něčím malinko zajímavým, co by jste řekli na nový design blogu? :)

Zatím se mějte kouzelně a adios u dalšího článku!
Loučí se s Vámi Twyla

Výsledek obrázku pro Monster high

Článek o všem možném...

4. října 2016 v 20:42 | Twyla
Zdravíčko, drazí přátelé! Tak jsem konečně zpět společně s vykecávacím článkem,který tu dle mého názoru, nebyl už delší dobu. Tentokrát je ale trošku delší než normálně a pojednává celkem o všem z mého současného života. Tak vzhůru do čtení!

Opět zpátky

1. října 2016 v 21:04 | Twyla
Ahoj! Tak jsem se opět zpět. Sice už jsem se mohla ozvat včera, ale nestíhala jsem, takže se Vám musím omluvit. Obrazovka už sice u nás doma je, ale za to bez žádné změny. Sice se to v opravně snažili nahodit, ale nakonec nám bylo řečeno, že podsvícení monitoru už se nijak opravit nedá. Takže už jsme si stačili objednat v obchodě s Elektronikou obrazovku novou. Z čehož plyne, že dokud nám obrazovka nedorazí, je všechno při starém. Sice nám monitor jede, ale pouze jednou denně, takže nic moc.

Co se mě týče, tak sepisuji článek, kde se dozvíte asi všechno co by jste mohli o mně vědět, co dělám, jak se mám atd.

Co se týče sbírání panenek, tak jsem se teprve nedávno rozhodla se k tomuto koníčku vrátit. Ale už nejspíš budu sbírat jen EAH, páč už další panenky nemám kde dávat, takže budu muset někde udělat nové místo.... a pak tento koníček je taky finančně výdatný, na což si chci něco našetřit do zásoby.

Ještě bych chtěla podotknout, že co nevidět bude zveřejně ke ztáhnutí nový film film z Monster High. Zatím jsem našla ke stažení pouze jeho původní Anglickou verzi. Ale jakmile bude ke stažení v češtině, dám vědět. :)

Nakonec bych Vám všem chtěla poděkovat, za Vaše vyjádření podpory v komentáři a taky za to, že tu stále chodíte. Jsem Vám za to moc vděčná a ještě jednou děkuji mnohokrát.

Překrásně magický obrázek. Já ho sem prostě musela dát. :D
Výsledek obrázku pro Ever after high girls

Přátelství Nadevše aneb Nejlepší Kamarádka Mého Života

12. srpna 2016 v 18:48 | Twyla
Dnešní článek bych chtěla věnovat člověku, který je mi nejdražší a z celého srdce si ho vážím, kamarádce, která toho pro mě tolik dělá, že toto je to nejmenší co pro ni můžu udělat, Majdě. Každý máme mezi svými přáteli někoho, s kým si rozumíme nejvíce a kdo nás pochopí i v těch nejtěžších chvílích, tak proč toho nevyužít a neukázat tomu člověku, jak moc si ho vážíme.

Poděkování aneb i Váš hlas má sílu

31. července 2016 v 19:02 | Twyla
Dnešní článek bude jedním z těch děkovných. Kdo viděl včerejší vyhodnocení, které proběhlo u Farrah už přinejmenším tuší co mám v tuto chvíli na srdci. A pokud ne, tak nevadí, protože se to každou chvíli dozví. Nevím jak vám všem mám poděkovat za hlasy, které mi zajistili první místo v soutěži Best Bloger 2016 o které jsem popravdě neměla žádné tušení, takže pro mě bylo opravdu velké překvapení, že jsem na toto vyhodnocení u Farrah v tu chvíli narazila. Nikdy, opravdu nikdy by mě nenapadlo, že bych vyhrála první místo, proto tímto Vám všem, kteří na tomto máte podíl, tudíž jste mi dali svůj hlas vám nesmírně Děkuji a jsem vaším dlužníkem, opravdu ještě jednou z celého srdce děkuji ani nevíte jakou jste mi udělali radost. Jsem velice ráda, že jsem se dřív nerozhodla skončit, protože kdybych tu nezůstala, nikdy bych se nedozvěděla čeho všeho jsem schopná docílit a tohoto úspěchu bych se nikdy nedočkala. Toto je důkaz milý čtenáři, že když máte výdrž a snahu, tak se stane něco neočekávatelného a opravdu ohromujícího čímž se z úspěchu stane kouzelný a nezapomenutelný okamžik, kdy zjistíme, že naše výdrž a snaha se přece jen vyplatila.
Ještě jednou moc děkuji všem, kteří pro mě zahlasovali a zajistili mi první místo v soutěži Best Bloger, jste zlatí a jsem ráda, že se vám na mém blogu líbí.

I v hlasování je síla.... a čím víc vás hlasuje, tím větší to má smysl!

Na slovíčko s adminkou Twylou...

22. července 2016 v 19:57 | Twyla
Zdravím, lidičky! Zdá se mezi námi blogery začíná šířit nabídka na spolupráci se zpěvačkou Kristýnou Kohoutovou (ano, je skutečná), jejíž tým, kterého jsem asi nejspíš druhá, kteří se ozvali kvůli tomu, že navštívili můj blog a ,,prý" je zaujala moje zručnost na grafiku, a přáli by si abych spolupracovala na jejím albu a hlavně se podílela na výrobě její grafiky. Kdybych o grafice něco věděla, tak možná kývnu, ale protože na grafiku nejsem nijaký expert, tak jsem musela odmítnout. Myslím, že by bylo lepší, kdyby se zaměřili na vyspělejší grafiky, kteří už v tom mají ledajakou praxi a ne nás, kteří tu blogujeme jen pro zábavu a máme jiné zaměření než grafiku...

Jinak přejdu zpátky k tématu! Dnes mám pro vás takový pokec se mnou. Snažila jsem se o pár užitečných otázek, ale přiznám se, že ty poslední dvě už jsou takové mimo mísu, kdy už jsem nevěděla na co se ptát. No, nakonec v nadpisu jsou uvedena slova na slovíčko, takže jsem to nemínila nějak protahovat a skončila jsem u šesté otázky. Já vím, že takové typy článků zrovna ode mě nejsou zrovna nic extra, proto nikoho nenutím aby to četl. Spíš jsou to takové postřehy a nějaká ta menší rada do života.

Jak to jde v životě....

3. července 2016 v 12:56 | Twyla
Zdravíčko všem! Nadpis mohl být výstižnější, ale budiž. Pro tentokrát, to nějak shrnu a nebudu psát dlouhé slohovky podobné slohovému tornádu. Proto bych se chtěla zmínit o posledně vydaném článku, který byl vážně dlouhý a jsem ráda za ty co ho četli od začátku až do konce a v komentářích znechali svoje názory, díky všem za váš čas. Co se starých článků týče, tak jste mě přemluvili, tudíž ŽÁDNÉ MAZÁNÍ ČLÁNKŮ! I když v minulosti jsem jich několik stihla smáznout, ale to už je jedno, když to bylo hlavně kvůli obrázkům, které Googl smazal. Panenky už mám v krabicích společně se všemi jejich doplňky, takže jsou v tom stavu jako nové, tedy skoro, když něco odmítá držet a některé krabice už jsou sem tam poničené, ale i tak jsou v TOP stavu. Vím, že většina byla z nějakého důvodu proti tomu, ale dokud mám slabý foťák a fotit doma je pro mě OUT, tak zkrátka je lepší je dát do krabic než je mít někde ve skříňce. Navíc v krabicích vypadají jako nové. Až budu mít nový foťák, což bude v mojem tempu asi tak cca za sto let, možná i století co se týče věcí na které kladu větší důraz než foťák. Teď už se mi panenky víc začaly líbit v krabicích a to bych na to nikdy v minulosti nevsázela, že tohle řeknu, asi to bude tím, že jsem starší, nevím. No, jak vidím zase tu délku mých keců, tak to radši zkrátím....

O novinkách se skusím zmínit, pokud se ktomu dokopu a přestanu brouzdat po FB, číst knížku a trávit čas posloucháním hudby. Na něco na blogu už si čas zkrátka musím udělat, abyste tu nechodili nadarmo. Jen to bude nejspíš to, co už jste stihli někde zaregistrovat, jelikož mně v novinkách ať je to EAH nebo MH někdo předběhne, takže se prosím když tak nezlobte.

Toť vše, co jsem vám chtěla přibližně sdělit. Užívejte si prázdnin a v nejbližší době se snad ozvu.

Twyla

Několik málo změn a nesmírné poděkování k tomu!

8. června 2016 v 15:02 | Twyla
Zdravím všechny lidičky, kteří právě předčítáte tyto řádky! Jako první začnu těmi změnami, který už zmiňuje samotný nadpis, takže tím důležitým infem. Jak už víte moje aktivita na blogu je čím dál horší. Nedávno jsem Vás prosila o nápady na články, za které vám děkuji. Dobře vím, že byste rádi uvítali nějakou tu soutěž. Samozřejmě bych neměla nic proti tomu, kdybych byla dobrá v grafice, protože patlat se s tím v souboru ,,Málování" je celkem dřina a navíc s mizivým výsledkem práce co se mě samotné týče.
Jako další věc, kterou musím zmínit jsou typy článků, na které jste na mém blogu zvyklí. Jak nejspíš víte, ty novinky, které by vás mohli zajímat ze světa Monster High a Winx už jsem stačila vyplýtvat a tak není už co zmiňovat. Ještě hodlám vydat článek s nově zveřejněnými promo-fotkami everek, pokud se k tomu dokopu. Co už u mně nejspíš nenajdete jsou názory na edice panenek. Jak jsem v poslední době zjistila, tak už mě to panenkám netáhne tak jako dřív. Tím samozřejmě nemyslím, že už to se sbíráním vzdávám, jen si dávám menší pauzu. Teď mám jiný koníček, který zní ,,Nakupování oblečení", nic neobvyklého. Snad to slíbené focení kolem prázdnin uskutečním, i když jak vím, tak určitě něco vykoumám, pokud se k tomu dokopu a budu mít dostatečnou inspiraci na vymýšlení póz. Co se ještě zaměření blogu týče, tak budu ,, možná" psát o tom co mě zrovna zaujme, i když zatím ani nemám ponětí co by to zrovna mohlo být. Je to z toho důvodu, že už mě tak trochu příjde nudné psát o těch stejných tématech, už byto chtělo menší změnu. To bylo jen takové menší info do budoucna.
A teď něco co se týče této komunity Affs. Zatímco jsem tu nebyla jsem přemýšlela a rozhodla se, že komunitu rozpustím. Až teprve nedávno mi došlo k čemu tato věc vlastně je. Myslím, že koho můj blog opravdu baví, tak bude komentovat a navštěvovat ho stále. Mám totiž takový pocit, jakobych vás nutila do něčeho co vás už nebaví. I když tuto komunitu ruším, tak u většiny z vás budete nalézat můj vlastní názor i nadále. Snad jsem nikoho z vás neurazila, nakonec přece nejsem jediná, kdo se pro tuto možnost rozhodl. Takže záleží už pouze jen na vás, jestli si mě v komunitě AFFS necháte nadále či si mě odstraníte, je to vaše rozhodnutí a já ho budu respektovat.

A nakonec Vám z celého srdce děkuji za ohromující návštěvnost v čísle 20 000, které už bylo dokonce překročeno. Z celého srdce bych chtěla poděkovat vám všem za toto vysoké číslo a taky to, že že si na tento blog najdete svůj osobní čas a chodíte tu stále, i když tu delší dobu není žádný nový článek pro přečtení, ještě jednou moc děkuju. Teď když si vzpomenu, že jsem chtěla několikrát skončit bych o hodně přišla, nejen o skvělou komunitu lidí a věrné návštěvníky zároveň. Chtěla bych ještě poděkovat všem adminkám, které v tu dobu při mně stály, protože nebýt jich, tak bych tu už dnes nic takového nepsala, díky holky. Od začátku co jsem chodila a pečovala o tento blog, jsem toužila zažít toto úžasné číslo na vlastní oči, i když jsem o něm měla často pochyby a najednou za dva roky, které už tu jsem, se mi to splnilo. Ale nemyslete si, že tato pouť skončila, ( i když ta moje aktivita by tomu odpovídala) protože já jdu dál...

Ještě jednou srdečně děkuji Vám všem ... Jste zlatí!

Když není čas ani nálada...

15. března 2016 v 19:22 | Twyla
Čauky mňauky, zdravíčko! Tak jak dlouho je to opět od mého posledného článku, kdy jsem dala najevo, že jsem ještě mezi živými? A jo, v sobotu. Já vím, že má aktivita se každým dnem snižuje, ale já proti tomu nezmůžu nic. Ať už je škola nebo praxe, výjde to s časem a energií na stejno a já nevím co udělat dřív. A když je zrovna trocha času, tak nemám náladu na psaní nějakého článku. V poslední době nemám vůbec chuť ani na vyhledávání nějakých novinek, jelikož to bere čas než se nějaké zmíněné novinky dopídím, a toho v současné době bohužl ani moc nemám. Snad něco změní velké prázdniny, ale o těch blog také bude nejspíš méně aktivní, no uvidíme co mi budoucnost nadělí. Budu se snažit být co nejvíce aktivní, ale když moje nálada a energie na psaní článků v současné době je velmi oslabená, tak co nadělám. No jo, holt jsem lenoch, nic nového.:D V nejbližší době proběhne kontrola Affs a uvidíme co bude dál. Rozhodně ale nečekejte, že tu budu tak často, jak tomu bylo dříve.

Vaše (ne)aktivní adminka Twyla

 
 

Reklama