Grafika na blogu

Layout č.14 aneb Výherní cena ze soutěže Best Blog

9. srpna 2016 v 18:51 | Twyla
Vítejte ghúlky! Tak jsem zpět a je nejspíš už podle nadpisu jasné o čem se chci zmít. Přesně tak, o nejnovějším vzhledu blogu, který už tentokrát nese číslo čtrnáct a mám ho jako výherní cenu ze soutěže ve které jsem získala nejen první místo, ale také za odměnu jsem měla možnost si objednat Layout. S výběrem jsem si nemusela nijak lámat hlavu, jeliož jak vím, lay od Monster High tu k vidění byl jen vyjímčně a Twyla ještě nedostala šanci, takže má volba byla hned jasná. Co se celkového zpracování týče, nemá chybu. Farrah opravdu vystihla do detailu Twylin Styl a líbí se mi na něm snad vše, jelikož toto je zkrátka Twyla. Navíc je to skvělá změna, jelikož většinou se můj blog prezentoval ve světlých pastelových odstínech, takže je to příjemná změna, co myslíte?

PS: Děkuji Farrah, že si našla čas a nastavila mi tento monstrózní design, díky moc.
By: Farrah Godgairy S kým: Twyla Spokojenost: 100% Design nastaven: 9.8.2016

Layout č.13

27. května 2016 v 14:45 | Twyla
Bonjour! Zdravím všechny návštěvníky blogu. Od včerejšího dne jak už jste si všimli má blog opět novou podobu pod názvem LoliRock. Vím, že toto téma není na blogu zrovna moc probírané, ale jelikož už mě nebavilo pořád mít layout s Monster High, Winx nebo EAH, tak jsem se rozhodla pro změnu a značku, kterou mám též ráda, takže jsem se rozhodla pro trojici neobyčejných holek a princezen zároveň. A protože je to jedna ze změn, tak aby lay byl ještě víc originálnější jsem zvolila, tedy spíše Farrah, která má jako vždy opravdu kouzelné nápady- nový odstín barev a volitelný box vpravo. Takže blog v současné době má nejvíc změn ze všech designů, který kdy tento blog měl.
Co se mého názoru týče, tak jsem sním maximálně spokojená a nemám k němu výhrad. Obdivuji na něm každičký zpracovaný detail a myslím, že z blogu jen tak nezmizí. Ještě jednou bych chtěla Farrah poděkovat za nový lay, nastavení a bonusky, vážím si toho a ještě jednou moc děkuju.
By: Farrah Godfairy S kým: LoliRock Spokojenost: 100% Design nastaven: 26.5.2016

Layout č.12

10. března 2016 v 19:08 | Twyla
Vítám vás u nového článku, tentokrát s nejnovějším designem, který tento blog má. Po dlouhé době je zamřenen na téma Winx. Původně byl v plánu layout se všemi Winx v dané přeměně a v rozářených barvách, ale kvůli méně kvalitním PNG z toho sešlo. Nejnovější Layout mi vyrobila Farrah v růžové a pouze růžové barvě. Na mě už je trochu moc sladký, ale to PNG se mi velice líbí:D No jo, mohla tam být světle zelená nebo popřípadě i jiná barva, ale jsem spokojená i s tím jak vypadá momentálně, jelikož je velice promyšlený v detailech a různých odkazech, na které vás po kliknutí přesměruje na adresu různých typů článků a rubrik tohoto blogu.

Jak se nový vzhled líbí vám?
By: Farrah GodFairy S kým: Flora Magic Winx Spokojenost: 97% Design nastaven dne: 9.3.

Layout č.11

21. ledna 2016 v 14:52 | Twyla
A opět již po jedenácté změnil blog svůj originální vzhled z Winx do pohádkového Ever After High stylu dle filmu Way to Wonderland. Původně jsem měla v plánu dessign s Cerise a Lizzie sladěný do romantického vzhledu dle barev everek. Jelikož mi ale Farrah nabídla tento námět už kvůli tomu, že Lizzie má na designu už několikátá blogerka, tak jsem zvolila dle nabídky Way to Wonderland. Musím uznat, že design má velmi originální, moderní a propracovaný vzhled. Nemám k němu žádné výhrady, takže je podle mého názoru vytvořen na výbornou.

A co na něj říkáte vy?

By: Farrah GodFairy S kým: Madeline, Lizzie, Kitty, Apple Spokojenost: 100% Design nastaven dne: 21.1.

Design č.10

23. prosince 2015 v 16:55 | Twyla
Od pondělní noci jak jste si stoprocentně všimli má blog opět a konečně zimní kabátek. Já vím,že zimní design vypadá trochu jinak co se týče barev,ale Crystal mi ho upravila dle svého uvážení. Jsem velmi ráda,že Crystal byla tak hodná a vynechala tu část,kde se vyskytuje Draculaura,protože se podle mého názoru kde se vyskytuje v outfittu Scaris k zímní atmosféře moc nehodí. Myslím,že bez Laly působí mnohem Vánočněji. Musím uznat,že Design je celkově opravdu pěkně smyšlený, jak Musou v menu,tak Laylou společně se štítky,které zatím nefungují. Nevím,jak to udělat,aby se na ně dalo klikat,ale až na vyjímku zpět-homepage si štítky-témta můžete vyhledat v rubrikách v menu.
A jak nový desss zaujal vás?

By: Crastal S kým: Layla/Aisha, Musa Lovix Spokojenost: 65%
Design nastaven: 21.12

Design č.9

30. listopadu 2015 v 14:45 | Twyla
Design je tu už od 31.října a já jsem úplně zapomněla o něm napsat. Co se ho týče,tak jsem s ním spokojená i přesto,že už by tu ani neměl teoreticky být,když už není Halloween a ani pár dní po něm. Design se mi,ale líbí i přesto. Nemusíte se ale obávat o to,že tu tento Halloweenský design bude k vidění i přes Vánoce,to opravdu ne. Musím říct,že design i přesto,že mi psala,že mi ho z časového omezení a objednávek nevyrobí,tak mne opravdu překvapila,když jsem svůj blog viděla v novém Halloweenském stylu. Oravdu Ell myslela na všechno,jak na symbol Halloweenu(měsíc),tak prostředí a postavy,které se k Halloweenu opravdu hodí. Co na to říct...prostě krása!

Design č.8

7. srpna 2015 v 20:31 | Twyla
Já jsem úplný sklerotik. Jak jsem mohla zapomenout přidat tady další nový design,který je tu nastavený už nějakou tu dobu. Co se týče samotného designu,jak už můžeme vědět,tak tu Winx design nebyl od dubna(já vím,že to není tak dávno) a protože už jsem konečně chtěla Winx přeměněné na víly a to s přeměněnou Beliviex,která je navíc moje vílí nejoblíbenější přeměna od samotných Winx. Já vím,že ne všichni co tu chodíte nejste fanoušky této vílí značky,a tak doufám,že tento design nějak překousnete. A co se týče příštího designu,tak slibuju,že příště se můžete těšit na Monster high design,který bude nejpozději první den příštího měsíce září.

By: Madeline S kým: Bloom,Flora,Layla/Aisha a Stella Beliviex 3D Spokojenost: 88% Design nastaven:1.8 2015

Design č.7

20. června 2015 v 11:45 | Twyla
Jak jste si mohly všimnout,blog opět a to už po sedmé změnil svůj vzhled. Nyní je mnohem pestřejší,veselejší a takový jarní. Design mi vytvořila a nastavila má best Affs Madeline. Nečekaně mně nastavením nového dessu překvapila a ještě bych jí jednou chtěla poděkovat, jelikož je nádherný a nejspíš si tu nějaký ten čas pobude.

By: Madeline I S kým: Eshlynn Ella I Spokojenost: 100% I Od: 19.6.

Design č.6

5. června 2015 v 19:19 | Twyla
Úplně jsem zapomněla,že jsem ho sem díky oslavám blogu zapomněla přidat,jelikož se mi to nechtělo přidávat, když probíhali na blogu soutěže,protože by se to podle mě v tu dobu nehodilo. No,a poslední soutěž skončila a já to zapomněla přidat a vzpomněla si na to až dnes. Mimochodem už pro vás dělám ceny z poslední bleskovky, takže se máte na co těšit.

By: Madeline I S kým: C.A.Cupid I Spokojenost: 100% I Od: 25.5. 2015

Design č. 5

22. dubna 2015 v 19:52 | Twyla
Tak jak už jste si mohli všimnout je blog má nový vzhled. Design je opravdu super, ale to se nedalo říct o jeho nastavení, jelikož to opravdu chtělo trpělivost, aby ten text přesně byl srovnaný jak v menu tak na stránce s články a proto jsem ty 4% ze spokojenosti strhla. A jak se nový dess líbí vám?
By: Clawdia a Honey S kým: Winx concert aufits/Spokojenost: 96% I Od: 22.4 2015

Design č.4

2. dubna 2015 v 18:45 | Twyla
Ahojík,tak je tu nový měsíc a s ním i nový vzhled blogu
By: Ell S kým: Cerise Hood
Spokojenost: 92% I Od: 2.4 2015

Desing č.3

1. března 2015 v 10:48 | Twyla
Ahojky, jak už jste si všimli je tu po pár týdnech další desing od Ell, který mi udělala jako omluvu. Tento desing mě naprosto zaujal ze všech nejvíce a můžete klikat i na lišty dle svého výběru, což je úžasné. Děkuji ti ještě jednou Ell za tento nádherný dess,ikonky a nastavení.

By: ElI S kým: Musa a Stella
Spokojenost: 100% I Od:1.3.2015

Desing č.2

20. února 2015 v 16:50 | Twyla
By: mh-frights-camera-action.blog.cz I S kým: Robecca Steam
Spokojenost: 80% I Od: 20.2.2015

Desing č.1

21. srpna 2014 v 11:04 | Draculaura
Náš první desing od Clawdie a Honey ! :) Děkuji holkám ( konkrétně Clawdii ) za pomoc při nastavování ! :)
By: mh-frights-camera-action.blog.cz I S kým:Draculaura,Frankie Stein. Clawdeen Wolf 13 Wishes
Spokojenost: 100% I Od:21.8.2014
 
 

Reklama