Descendants

Následníci jsou zpět s novým posláním...

18. července 2016 v 15:19 | Twyla
Hello, rebels! Dnes se zmíním o již druhém filmovém pokračování, který sklidil natolik velký ohlas, že si zasloužil volné pokračování v animavoném seriálu o kterém už jsme nejspíš všichni slyšeli.
Nyní přichází pokračování opět ve filmovém znění, kde mezi již známými hrdiny příběhu vystoupí nové osobnosti jako syn lovce Gastona (Kráska a zvíře), dcera Uršuli (Malá mořská víla) a nakonec syn kapitána Hooka (Petr pan).
O čem bude dvojka nikdo netuší, ani krátký trailer nám toho moc neprozrazuje. Jedno je ale jisté, děj bude mít co dočinění s podmořským světem, který v poslední době na filmových plátnech nabírá na oblíbenosti....

A zde ja krátká upoutávka na film!

Dove Cameron v podání Mal je zpět s novým songem!

28. března 2016 v 14:26 | Twyla
Nedávno kanál Youtube zveřejnil nový song ve které Dove opět ukázala své rebelské já v podání Mal, která bude přenesena do kouzelné lampy, kdy bude nucena čakat na svého oběvitele, kterému bude plnit jeho přání. Song i samotný klip musím hodnotit za podařený a okouzlující zároveň. Už na první poslech jsem si ho zamilovala a byla nucena si jej stáhnout do mobilu....:D To ale není nijaký zázrak, protože písně Dove jsou pokaždé velmi strhující a skvěle promyšlené.

Jak nejnovější song hodnotíte vy?

Následníci:Kouzelný svět- Lampo, drahá lampo!

4. března 2016 v 17:01 | Twyla
Mal a Evie se opět potkají se svou starou známou vyznánkyní VooDoo, která se seznamuje společně s královskými potomky-Benem a Audry, kteří jí chtějí dokázat, že doukážou být i zlý. Bohužel se jim to moc nedaří, a tak aby je nikdo nenašel se společně se svou kamarádkou, opět díky přání Mal ocitnou v lampě mocné džinky....

Následníci: Kouzelný svět-Voodoo? Jasně!

16. února 2016 v 17:11 | Twyla
Po tom co Mal vyslovila své přání po kterém se ocitla zpět ve svém rodném domově-ostrově Ztracených se ocitla společně se svými přáteli z jedné z ulic ostrova ve které naleznou útočiště. Audry společně s Benem začínají poznávat městskou kulturu, kde platí jen jedno pravidlo, Když krást, tak jen to nejlepší! Na ostrově, kde nefunguje Wi-fi je těžké přivolat pomoc, ale díky nové kamarádce, kterou naši hrdinové potkají v krámu ve kterém neexistuje žádná otevírací doba se to možná povede!...

Následníci: Kouzelný svět-Dej si pozor na to co si přeješ!

10. února 2016 v 16:19 | Twyla
Všechno co mělo jít podle plánu se nezdařilo, a tak si bude muset Mal se všemi problémy, které potkaly jeji přátele nějak poradit. Na Mal je to, ale najednou moc, a tak se díky svému vyslovenému přání společně se svými přáteli najednou vrátí zpět domů na Ostrov ztracených. Jak to asi dopadne?

Následníci: Kouzelný svět- Audryin účes

31. ledna 2016 v 18:02 | Twyla
Když jednoho dne Audry třídí svůj šatník zjistí, že není zrovna dle jejího vytříbeného vkusu. A tak je rozhodnutá, že oblečení není jediné co ji dokáže udělat okouzlující, ale je to především i účes . A tak svou spolubydlící Jane přinutí, aby ji vyčarovala díky své kouzelné moci zděděné po své matce-kmotřičce víle nový okouzlující účes. Co myslíte, povede se jí to?

Následníci: Kouzelný svět-Mal má problém

22. ledna 2016 v 19:25 | Twyla
Mal skouší vystihnout díky svému umění nepřítelkyni svého příběhu Audry, která je dcerou Šípkové Růženky. Dcera Zloby-Mal se ji tedy snaží nakreslit ve svých krásných růžových šatech a princeznovském účesu. Nakonec společně se svým talentem a kletbám se rozhodně, že svou nepřítelkyni učiní k nepoznání. Mal, ale netuší, že z toho bude mít malér....

Následníci:Kouzelný svět 1. díl

18. ledna 2016 v 18:33 | Twyla
Ten kdo má Disney Channel už nejspíš měl tu čest tento díl skouknut, ale já ho chci představit těm,kteří ho ještě neviděli. Jsem tak ráda,že se seriál Následníci v animované verzi konečně začali přelážet do našeho jazyka,protože poslouchat ho v angličtině je pro mě únavné.

Evie se poprvé účastní karnevalové akce do které vytvoří čarovné kapkejky, které budou tvořit všechny látky z periodické tabulky, protože si je jistá, že díky zajímavému zbarvení a originálním surovinám vyhrají její ,,čarovné" kapkejky první cenu. Evie ale napane, že měla raději vynechat síru a tak požádá Mall, aby použila svá kouzla, aby její pamlskům dodala tu pravou chuť a vyhrála by tak první místo. Co myslíte, podaří se Mall Eviiny kapkejky očarovat tak, aby své kamarádce napomohla k cestě za vítězstvím?

Sofia Carsen- Rotten to the Core

24. listopadu 2015 v 16:08 | Twyla
Nejspíš jste už slyšeli vedlejší verzi oblíbeného songu Rotten to the Core. Zpívá ji představitelka Zlé královny-Evie,která se ve videu nejen díky svému hlasu,ale také jak by to znělo,kdyby ji zpívala jen jedna osoba chopila a také stejně jako v originálním zniní se i z její verze stal hit. V klipu si také mimo její hlas ihned všimneme i úžasných kostýmů ve kterých Sofia Carsen vystupuje. Myslím,že rebelský oděv ani společenské šaty z filmu představovat nemusím,ale šaty,které stojí za upozornění jsou určitě ty,které přesně vystihují její charaktera jsou navrženy pro tento klip. Korunka ve hlavě,světle modrý kožíšek,které krásně zdobí ramena, červené šaty se světle modrým lemem a modrou nadýchanou sukní s nádherným doplňkem-prstenem ve tvaru srdce okterém už je třeba něco říct. Co se nakonec týče klipu,tak přesně vystihuje text. Pokud nevíte co myslím,tak mám na mysli větu Vítej v mém zkaženém světě,který v klipu symbolizuje černo-bílá obrazovka kde vládnou jen stíny.

Můj názor: Když jsem song slyšela po poprvé,tak jsem si říkala jaký je to šílený propadák a jak je to neoriginální vůči originálu,který byl nazpíván jako první. Zkrátka pomalá hudba,refrém a jedna zpěvačka byl vůči originálu velký rozdíl když vezmeme v potaz chytlavou remixovou hudbu a a čtyři zpěváky,kteří opravdu zněli jako rebelové. Když jsem ale asi tak po půl hodině se přistihla jak si broukám refrém,tak mi to došlo jak je tahle píseň přes pomalý rytmus skvělá. A pak asi víte co se dělo dál...ano,stáhla jsem si ji do mobilu a poslouchala pořád dokola dokud to okolo všechny kolem mě nezačalo lézt na mozekxD. Co se týče klipu,tak ten neodsuzuju,protože ho hodnotím za nejlepší provedený klip,který jsem kdy viděla. Speciální kostým s krásně výrazným prstenem Sofii závidím a sním o tom,že ho snad někdy uvedou na trh... o čemž si myslím,že se nejspíš nikdy nestane.

Píseň následníci s českým textem

13. listopadu 2015 v 18:06 | Twyla
Tak po pár dnech jsem zpět a přináším vám nejznámější a zároveň i nejvíce oblíbenou píseň z filmu. Kdo už film viděl,tak nejspíš už song slyšel. A kdo ne,tak to nevadí,protože si ji může v originálním znění poslechnout ve videu,ale bohužel bez klipu. Nevybrala jsem ho proto,že když budete poslouchat,tak nebudete vědět co sledovat dříve,jestli klip či samotný text. Takže ve videu se nachází pouze text v originálním podání a pod videem už přeložený aby jste tomuto songu rozumněli. Jak už vypovídá je to pěkně rebelský song,který má rád každý Rebel.

Mal:
Říkají, že jsem potíž
Říkají, že jsem špatná
Říkají, že jsem zlá
Nic mě nepotěší víc

Jay:
Špinavý a špatný
Až do morku kostí
Tvoje nejhorší noční můra
Mě nemůže vystát

Evie:
Tak mám trochu nezbednosti
Ve své krvi
Chceš mě obviňovat?
Nikdy jsem nepoznala lásku

Carlos:
Myslí si, že jsem bezcitný
pochybná existence
Cítím se nepotřebný

MAL:
Nepochopený/á

Mal & Evie:
Zrcadlo, zrcadlo na zdi
Kdo je ze všech nejhorší?
Vítej v mém zkaženém životě
Zkaženém světě

Mal, Evie, Jay & Carlos:
Jsem skrz na skrz zkažený/á
Skrz na skrz zkažený/á
Jsem skrz na skrz zkažený/á
Kdo by si mohl přát víc?
Jsem nic, jako další dítě
Jako dítě od vedle
Jsem skrz na skrz...
Jsem skrz na skrz...
Jsem skrz na skrz zkažený/á

Mal:
Nazvi mě intrikánkou
Nazvi mě zrůdou
Jak to můžeš říct?
Jsem jen... jedinečná

Jay:
Co, já a zrádce?
Nemáš něco za zády?
Nejsme přátelé?
Co s tím?

Evie:
No tak nezapadám
No tak flirtuju
Zlomila jsem ti srdce?
Způsobila jsem ti bolest?

Carlos:
Minulost je minulost
Odpustit a zapomenout
Pravdou je

MAL:
Zatím jsi nic neviděl

Mal & Evie:
Zrcadlo, zrcadlo na zdi
Kdo je ze všech nejhorší?
Vítej v mém zkaženém životě
Zkaženém světě

Mal,Evie,Jay & Carlos:
Jsem skrz na skrz zkažený/á
Skrz na skrz zkažený/á
Jsem skrz na skrz zkažený/á
Kdo by si mohl přát víc?
Jsem nic jako další dítě
Jako dítě od vedle
Jsem skrz na skrz...
Jsem skrz na skrz...
Jsem skrz na skrz zkažený/á
 
 

Reklama