Srpen 2018

Je libo dotaz? Ptejte se!

13. srpna 2018 v 10:22 | Twyla
Čusík, busík ve spolek :D Ráda bych Vás informovala o mém Asku, který jsem si založila. Odkaz najdete v menu nad sovičkou :)) Popravdě profil mám už delší dobu, tak mne napadlo, že bych ho uvedla i sem, abych mohla zodpovídat na vaše zajímavé dotazy. Ostatně tady ho využiji nejvíce. A ano, aktivní jsem na něm až teď, jelikož ze začátku jsem ho moc nevyužívala, jelikož mi nikdo nepsal XD Budu určitě ráda, když se mně na cokoli zeptáte, budu se snažit Vám zodpovědět :D To je pro tuto chvíli vše.

Těším se na vámi položené otazky, zatím bye! :D

Výsledek obrázku pro Ask

Přírustky v mé sbírce o kterých nevíte

11. srpna 2018 v 19:35 | Twyla |  Moje sbírka panenek
Zdravíčko vážení a drazí přátelé :) Dnes přicházím s článkem, který se tu mohl objevit i dříve, tedy únoru, ale nevadí. Jak jistě víte, posledně jsem se Vám tak trochu zmínila o panenkách, které jsem si pořídila. Ano, zmiňovala jsem se sice o dvou, ale nějak jsem si myslela, že jsem se tu zmínila i o jedné určité osobnosti. Ale bohužel tomu tak není. ( Ach, ta skleróza :D ) Takže fiha, budu vám dnes nakonec představovat celkem tři panenky v dnešním článku. Více se dozvíte v celém článku, tak pojďme na to! :D

Majitelka blogu je zpět!

10. srpna 2018 v 9:25 | Twyla
Čauky, mňauky všem, kdo tu ještě chodí a přečítají tyto řádky :D Nebojte, jak vidíte stále žiju :D Jak si lze nevšimnout nebyla jsem tu pěknou dobu a opět jsem se na blog vykašlala. Popravdě nemám moc námětů na články, ale jeden by tu už byl. Dobře, možná i víc, pokud se můj mozeček pokusí vymyslet nějaký super extra dotazník a zkusí se soustředit na mé zájmy. Popravdě jak dlouho jsem tu nebyla, tak se i něco změnilo, dalo by se říct, že jsem trochu vyspěla. :D Wau, jak dobrá poznámka, viďte? XD Přemýšlela jsem i nad změnou přezdívky, přece jen jmenovat se po postavě z filmu, už mi to zkrátka nepříjde moc originální :D Uvidíme, dva kandidáty bych už tu měla :D Ostatně budu se snažit aby to tu odpovídalo trochu mému věku :D A co vy, byli jste už na nějaké dovolené? Já se přiznám, že ne. Ne, že bych nechtěla se nikam podívat, ale bohužel když Vaše rodina moc dalekým výletům nefandí, můžete jet na dovolenou leda prstem po mapě. I na tom ale něco je. XD

Popravdě netuším jestli budu psát už o Monster High. Chybí mi ty staré monsterky, které jsem výdávala v regálech hračkárství, nemůžu uvěřit co z nich Mattel vytvořil. Přece jen už to nejsou příšerky co chodí na střední. Svým vzhledem bych už řekla, že omládli a vrátili se zpět na základní školu. Jsou dva rozdíly, vidět panenku na netu a pak v hračkářství. Ano, teď už obchody spíše terorizují nové typy monsterek, které se mi zrovna nelíbí a pro starého sběratele je to muka typu ,,Prosím vypíchněte mi oči." Mohli by prodávat i ty starší vydání, vždyť ty jsou právě originální a ty jsme tak láskyplně sbírali. Já Vám nevím, ale zajímalo by mne kdo kdy viděl, aby se příšerka usmívala :D Jsou to přeci příšerky, nejsou to lidské děti. Monstra mají být tajemné, mají mít svůj osobní styl. Ty pestré barvy mi k našim ghůlkám už nesedí, třeba takové vydání edice k filmu Electrifield už náš vkus jaký jsme byli zvyklí výdat u značky Monster high celkem zabil. A co teprve, když si vzpomenu na novější edici, kdy Mattel dal našim monstr-děvčatům křídla. Monstra a křídla k sobě teda nejdou, dělají z nich mutantíky, které mají napodobovat víly, ale bohužel jde už o přehnanou myšlenku, která byla schválena z nedostatku nápadů a inspirace zkonbinovaná se značnou vizí zisku peněz. Ale nebudu tu hejtovat, stejně je to zbytečné, tak proč si kazit náladu? :D Prostě se musíme smířit s tím, že Monster High už existuje s cílem zaměřit se na menší fanoušky, bohužel. Řekněme, že Mattel má rádo změny, přece jen MH není jediné co prošlo jistou změnou. Koukněte se třeba na takovou Barbie, ta už je taky dosti jiná, když jí zařídili novou plastiku :D Wau, čím dál mladší a mladší, kdo by to nechtěl? :D Ale přece jen, originál je lepší v obou případech.
Každopádně od prosince vlastním dvě panenky o kterých jsem se tu nezmínila, tak bych už konečně mohla, co myslíte? Přece jen mne i napadlo, že bych mohla dělat i youtubering, ale zatím spíš zůstávám u myšlenky, i když špatný nápad to asi není. Jistě, nepočítám s nějak velkou popularitou, přece jen nemám moc zkušeností a oslnit své diváky taky dá velkou fušku, hlavně když se snažíte prorazit. Ale tak uvidíme co mi budoucnost přichystá.

Každopádně to je zatím pro tuto chvíli vše, momentálně se loučím a užívejte si letních prázdnin, papík :D

Související obrázek