Ať fanfáry zní, můj příchod oznámí

10. července 2017 v 11:11 | Twyla |  Moje kecy
Krásné prožití prázdnin Vám všem, kteří nad mým blogem nezlomili hůl a můj blog stále navštěvujete. Díky své trpělivosti jste se dočkali (konečně) nového článku na který už nějakou dobu tak netrpělivě čekáte.
I když na stránce mého blogu je tabulka s tím, že připravuji článek, tak pravdou je, že jsem na něm pracovala ale nakonec jsem neměla k tomu ho nějak dokončit. Tím chci říct, že jsem potřebovala pauzu. Každý ji nějak potřebujeme, já už prostě na blog ztrácela energii a vůbec to bylo i kvůli tomu, že jsem si nemohla nevšimnout, že většina mých přátel, které jsem poznala v této úžasné komunitě a byla s nimi tady na blogu nějakou delší dobu ,,v kontaktu" už tady nejsou, alespoň velká většina. Ano, mrzí mě to, páč si tu teď budu připadat trochu sama, ale věřím, že časem poznám opět nějaké skvělé lidi a ty staré časy se opět vrátí. :)

CO SE ZMĚNILO ANEB CO JE U MNE NOVÉHO

Novinek ani moc není co by Vás tak mohlo zajímat vedle toho, že mi před dvě ma dny po dlouhé době jsem si byla schopná pořídit si novou panenku do své sbírky. Prozatím Vás může zajímat (ale také nemusí :D) to, že mám Nový mobil, přesněji Huawei Y3 druhou řadu tzv. novější prototyp tohoto modelu. Nemůžu si stěžovat, má všechno co můj dřívější mobil postrádal. Sice fanoušek značky Apple by měl jiný názor, ale po dle mě jsou si všechny chytré telefony rovny. Sice ano, jsou tam nějaké rozdíly v grafice, paměti, tvaru a rozpoložení fotoaparátu a podobně, ale dkokud má funkci jako každý jiný mobil s tím, že mu bez problému chytá Wi-fi a fotoaparát dobře zaostřuje tak jak má (podle mě nejdůležitější aplikace telefonu) či se na něm dají dát hry bez jakéhokoliv problému včetně jejich samotného stažení, dá se obejít i bez tohoto typu chytrého mobilu. Lidé co chtějí být cool a povýšit se nad druhými si tento ,,doplněk" značky Apple představují jako nutnost. Ale pravdou je, že mobil z člověka hvězdu neudělá, důležitý je především charakter každého z nás. A pokud už jste se dostali na tabulku celebrit třídy, pak věřte, že tam nemůžete být navždy. Tím chci říct, že si nekupujte věci kvůli tomu, co tomu řeknou ostatní, ale jen a pouze kvůli vlastním potřebám.

VZHLED BLOGU

Tento problém už mě trápí nějakou dobu a to je dess. Pravdou je, že jsem si před půl rokem objednala dessign, ale bohužel pořád není hotový a jak to tak vypadá, tak ani nebude. Proto bych Vás všechny, kteří právě předčítáte tyto řádky chtěla poprosit jestli neznáte někoho u koho bych si ho mohla objednat. Předem děuji za Vaši pomoc :)

CHALLENGE: SONG TÝDNE

Tento nápad mě vlastně napadl jako blesk z čistého nebe, prostě si jen tak poslouchám jednu z písniček a napadlo mě, že by nebylo špatné, kdybych svoje songy dávala i sem. Ostatně alespoň nebude blog tak ,,suchý" a song během čtení zlepší náladu :) Když už jsme u toho, i vy sami by jste si mohli říct, jaký druh písničky by jste tu chtěli poslouchat a zapojit se. Celý týden by tu byla k poslechu připravena jedna písnička, kterou by jste měli možnost poslouchat kdykoli podobu celého týdne. K tomu bych pod videem, který se bude nacházet v menu v nejbližší době vytvořila podčlánek, kde by jste se mohli svěřit se svými názory a přáním jaký druh, či přesněji název písně by jste tu chtěli při čtení mít. Navíc aby jste songu rozumněli, Vám přiložím pod video i odkaz na stránku s překladem. Kdoví, třeba se mezi zvřejněnými songy najde ta, která Vás očaruje a budete ji chtít poslouchat stále dokola. :)

OSOBNÍ LISTINA NÁZORŮ ANEB VÁS NÁZOR JE DŮLEŽITÝ

Už je to nějaký čas zpátky co jsem přišla k tomuto nápadu a myslím, že je by nebylo na škodu ho co v nejbližší době vytvořit. Říkejme tomu něco jako ,,Hlas lidu". Já vím, je to už trochu přehnané, ale ostatně jde o skupinu názorů Vás návštěvníků mého blogu. Velice ráda si přečtu vaše názory, ať už budou jakkékoli. Uvítám i různé typy na články či jakkékoli vaše nápady a tipy, zkrátka cokoli. :)
Tato ,,listina" bude umístěna v menu, kde ji také vžy snadno najdete. Nevím, jestli se někdo najde, kdo by chtěl sdělit svůj názor, ale budu ráda, když přece jen někdo ano :)

Toť jsou pro dnešek má poslední slova k blogu.
Užívejte si volných dní plné relaxu a letní zábavy, zatím ;)

Výsledek obrázku pro summer tumblr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ella Queen Ella Queen | Web | 12. července 2017 v 13:57 | Reagovat

Ohledně té komunity to, jak vidím, cítíme úplně stejně. Ale jsem ráda že ty jsi tu stále. Vždy jsem tě měla moc ráda a kdyby jsi tu zůstala jediná, stále by to stálo za to. (ted nechci nikoho dehonestovat či ponižovat, toto platí u více lidí :3)
Písničky jsou rozhodnopádně dobrá nápad, taky chci dávat na blog občas nějaký můj playlist nebo něco takového. :D
Nový desing by to asi opravdu chtělo, já nevím, ale mě se tenhle nijak zvlášť nelíbil nikdy, není ošklivý ale ten s Loli rock byl úplně jiné kafe. Takže nový desing uvítÁM MOC RÁDA! ;-)
tŘEBA NĚCO S WINX :D

Jop, pro mě jsou názory ostartních taky moc důležité, ani nevím proč, ale ráda znám nazory ostatních, i když s nimi třeba nesouhlasím, často dokážu pochopit, proč to daný člověk tak cítí, nebo proč si to myslí. A respektovat to, nebo se o tomm pobavit, e to fajn, ne jenom bezhlavě prosazovat svůj zaručeně správný názor...ale trochu jsem odbočila ...¨

Teším se na další důkaz že jsme živé, my nevymřeme! :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama