Červenec 2017

Omluva za nepřítomnost aneb mám co dohánět

22. července 2017 v 17:31 | Twyla |  Moje kecy
Jak jste si mohli všimnout, týden jsem tu nebyla aktivní. Důvodem byl můj odjezd k babičce. Popravdě jsem byla tak naivní, že jsem si myslela, že článek seskupím tam pomocí mobilu a nechala to teda na později. Ale díky mojí lenosti, jsem se na to vykašlala a teď mám co dohánět. Tadá, jsem to ale šikula XD Vím, že jsem strašná osoba, to nepochybně.A jaké z tohoto činu plyne ponaučení? Inu..nebuďte jako já :D
Popravdě s blogem a vůbec s psaním článků zažívám takovou tu dráhu, kdy jste nahoře a jednou zase dole. Já vím, že už to tu není jako dřív a nejspíš už nikdy nebude, ale snažím se tu být co nejaktivnější to jen jde. Ale pravdou je, že tak aktivní jako dřív už ani nebudu. Ale jak už jsem řekla, snažím se tu být jak nejvíce to jde. Teď mě čeká sepisování slíbených článků, tak snad je vydám co nejdřív.

To je asi prozatím Vše. Užívejte si letních prázdnin jak nejvíce to jdea brzy se uvidíme u dalšího článku :)

Výsledek obrázku pro winx

Víla ovládající Dračí plamen konečně v mé sbírce

13. července 2017 v 20:04 | Twyla |  Moje sbírka panenek
Jak jsem se již zmínila v předešlém článku, rozšířila se mi sbírka o další jeden úžasný kus dollky. A samotný nadpis už Vám jistě napověděl, že se jedná o samotnou velitelku Win Clubu, Bloom. Jak už můžete vědět, dlouhou dobu jsem si žádnou panenku nepořídila a tak je to po delší době menší změna, juhuu :3 Taky jako sběratel už jsem si uvědomila to, že je lepší nechat dollku v krabici, kde vypadá jako nová, teoreticky bude stále v dokonalém stavu a taky na ni nebude usedávat prach. Je zbytečné ji (v mém případě) rozbalovat, když mi stejně bude ležet ve skříni, tak si ji nechám v původním stavu. Takhle mám alespoň jistotu, že bude stále zářit :D

Pokud mátek panence jakkékoli dotazy, ozvěte se :)


Ať fanfáry zní, můj příchod oznámí

10. července 2017 v 11:11 | Twyla |  Moje kecy
Krásné prožití prázdnin Vám všem, kteří nad mým blogem nezlomili hůl a můj blog stále navštěvujete. Díky své trpělivosti jste se dočkali (konečně) nového článku na který už nějakou dobu tak netrpělivě čekáte.
I když na stránce mého blogu je tabulka s tím, že připravuji článek, tak pravdou je, že jsem na něm pracovala ale nakonec jsem neměla k tomu ho nějak dokončit. Tím chci říct, že jsem potřebovala pauzu. Každý ji nějak potřebujeme, já už prostě na blog ztrácela energii a vůbec to bylo i kvůli tomu, že jsem si nemohla nevšimnout, že většina mých přátel, které jsem poznala v této úžasné komunitě a byla s nimi tady na blogu nějakou delší dobu ,,v kontaktu" už tady nejsou, alespoň velká většina. Ano, mrzí mě to, páč si tu teď budu připadat trochu sama, ale věřím, že časem poznám opět nějaké skvělé lidi a ty staré časy se opět vrátí. :)

CO SE ZMĚNILO ANEB CO JE U MNE NOVÉHO

Novinek ani moc není co by Vás tak mohlo zajímat vedle toho, že mi před dvě ma dny po dlouhé době jsem si byla schopná pořídit si novou panenku do své sbírky. Prozatím Vás může zajímat (ale také nemusí :D) to, že mám Nový mobil, přesněji Huawei Y3 druhou řadu tzv. novější prototyp tohoto modelu. Nemůžu si stěžovat, má všechno co můj dřívější mobil postrádal. Sice fanoušek značky Apple by měl jiný názor, ale po dle mě jsou si všechny chytré telefony rovny. Sice ano, jsou tam nějaké rozdíly v grafice, paměti, tvaru a rozpoložení fotoaparátu a podobně, ale dkokud má funkci jako každý jiný mobil s tím, že mu bez problému chytá Wi-fi a fotoaparát dobře zaostřuje tak jak má (podle mě nejdůležitější aplikace telefonu) či se na něm dají dát hry bez jakéhokoliv problému včetně jejich samotného stažení, dá se obejít i bez tohoto typu chytrého mobilu. Lidé co chtějí být cool a povýšit se nad druhými si tento ,,doplněk" značky Apple představují jako nutnost. Ale pravdou je, že mobil z člověka hvězdu neudělá, důležitý je především charakter každého z nás. A pokud už jste se dostali na tabulku celebrit třídy, pak věřte, že tam nemůžete být navždy. Tím chci říct, že si nekupujte věci kvůli tomu, co tomu řeknou ostatní, ale jen a pouze kvůli vlastním potřebám.

VZHLED BLOGU

Tento problém už mě trápí nějakou dobu a to je dess. Pravdou je, že jsem si před půl rokem objednala dessign, ale bohužel pořád není hotový a jak to tak vypadá, tak ani nebude. Proto bych Vás všechny, kteří právě předčítáte tyto řádky chtěla poprosit jestli neznáte někoho u koho bych si ho mohla objednat. Předem děuji za Vaši pomoc :)

CHALLENGE: SONG TÝDNE

Tento nápad mě vlastně napadl jako blesk z čistého nebe, prostě si jen tak poslouchám jednu z písniček a napadlo mě, že by nebylo špatné, kdybych svoje songy dávala i sem. Ostatně alespoň nebude blog tak ,,suchý" a song během čtení zlepší náladu :) Když už jsme u toho, i vy sami by jste si mohli říct, jaký druh písničky by jste tu chtěli poslouchat a zapojit se. Celý týden by tu byla k poslechu připravena jedna písnička, kterou by jste měli možnost poslouchat kdykoli podobu celého týdne. K tomu bych pod videem, který se bude nacházet v menu v nejbližší době vytvořila podčlánek, kde by jste se mohli svěřit se svými názory a přáním jaký druh, či přesněji název písně by jste tu chtěli při čtení mít. Navíc aby jste songu rozumněli, Vám přiložím pod video i odkaz na stránku s překladem. Kdoví, třeba se mezi zvřejněnými songy najde ta, která Vás očaruje a budete ji chtít poslouchat stále dokola. :)

OSOBNÍ LISTINA NÁZORŮ ANEB VÁS NÁZOR JE DŮLEŽITÝ

Už je to nějaký čas zpátky co jsem přišla k tomuto nápadu a myslím, že je by nebylo na škodu ho co v nejbližší době vytvořit. Říkejme tomu něco jako ,,Hlas lidu". Já vím, je to už trochu přehnané, ale ostatně jde o skupinu názorů Vás návštěvníků mého blogu. Velice ráda si přečtu vaše názory, ať už budou jakkékoli. Uvítám i různé typy na články či jakkékoli vaše nápady a tipy, zkrátka cokoli. :)
Tato ,,listina" bude umístěna v menu, kde ji také vžy snadno najdete. Nevím, jestli se někdo najde, kdo by chtěl sdělit svůj názor, ale budu ráda, když přece jen někdo ano :)

Toť jsou pro dnešek má poslední slova k blogu.
Užívejte si volných dní plné relaxu a letní zábavy, zatím ;)

Výsledek obrázku pro summer tumblr