Žijeme přítomností, žijeme rokem 2017!

9. ledna 2017 v 16:15 | Twyla |  Moje kecy
Konnichiwa! Tak přece jsme se všichni dočkali jak nového článku, tak i nového roku, kdy opět začínám jako každý bloger od začátku co se především počtů vydaných článků týče. Minulý rok, tedy v roce 2016 jsem jich přesně vydala 108, zatímco o rok zpátky, roku 2015 jsem napsala a dala nadpis hned 457 článkům. Co na to říct, jsou to hodně odlišná čísla. XD To byla jen taková zajímavost pro spestření. Řekla bych, že se budu snažit být aktivnější než tomu bylo v minulém roce, ale to by opět byly jen sliby a málo činu, takže jak to s mou aktivitou bude, tak to zkrátka bude. Nechci už nic raději slibovat, protože by to nakonec stejně nemělo žádný význam. Takže i já sama jsem zvědavá jak to s blogem v tomto roce bude. :D

Samozřejmě bych Vám všem, kteří právě předčítáte tyto řádky chtěla popřát do tohoto nového roku jen to nejlepší, ať Vám přinese spoustu nových pozitivních zážitků, skvělé přátele, štěstí, zdraví, sny a také aby Vám nový rok 2017 přinesl plno úspěchů jako ještě žádný jiný předtím.

Sice opožděně, ale stále ještě není pozdě XD
Výsledek obrázku pro world of winx bloom

Více na Vás čeká v clém článku... :)Silvestr byl pro m trochu smutný a částečně okouzlující zážitek :D S kamarádem a zároveň bývalím spolužákem to máme za sebou a skončili jsme spolu definitivně, takže to byl pro mě trochu šok, ale na druhou stranu existuje plno lidí, kteří ke mně byli daleko upřímnější a milejší, takže mi jeho ostrá slova nechybí. :D Když nad tím tak přemýšlím, zní to jako rozchod XD Přátelé jsou od toho aby Vás drželi nad zemí, a ne tlačili do stínu. Jsem ráda, že to mám konečně všechno za sebou, jupí :D Abych se přiznala, odpočítávání posledních vteřin jsem promarnila, protože jsem byla venku...a myslím, že to nebyla chyba, protože venku ta atmosféra je mnohemm živější a kouzelnější než z bezpečí domova. Ale rozhodně v těchto chvílích se nepohybujte sami venku, je to tam samý opilec a tak jsem musela pokaždé zkontrolovat terén a měnit trasu, abych se jim vyhnula... připadala jsem si jak tajný agent 007 XD Jedno musím říct ,,Nesnáším opilce". Na to, že jsem venku byla jen přes půl hoďky, tak jsem jich potkala celkem dost. Tímto rokem jsem si žádného alkoholu ani nelokla, takž si všichni ti co pili dali i za mně XD Upřímě, mě alkohol nic neříká, když mi někdo naleje, tak si trochu hltnu, ale že bych to nějak uvítala? XD Když jsme na nějaké akci se školou,třeba na školnímm plesu a naše mistrová nám ke konci ulévá, tak se toho po jedné sklence začínám po tají zbavovat, možností je celkem dost...umyvadlo, koš XD Škoda ale, že v takovém případě nikde nestojí květináč, ten je pokaždé po ruce a taky nejlepší, alespoň mu vdechnu život XD Opilá květina je nejlepší XD
Co nevidět nám školní ples začne znovu, takže to zase bude zážitků....no jo, zase jen alkohol a opilci, nemá zájem si to se mnou někdo vyměnit? XD

Co se anime týče, nekončím , já pokračuju dál :D Nejspíš jste si všimli, že jsem zase o jeden level dál, už umím pozdravy, hurá :D V současné době, jsem zkoukla další dvě anime, takže jsem ráda za ně. Jsem totiž strašně vybíravá osoba asi tak ve všem, takže když začnu sledovat nějaké anime je to zázrak XD Na co kladu u anime důraz je jak především kresba - celkový vzhled postav, tak děj. Pokud je kresba sebekrásnější a děj, který se stále opakuje dokola, tak s ním končím... tak dobře u jednoho anime jsem udělala vyjímku XD Špatné ale na tom je, když sledujete anime a po čase zjistíte, že přeložená je vlastně jen polovina, nebo popřípadě je obraz po stáhnutí filmu roztříštěný a nic nejde vidět. Pár takových případů už jsem zažila a neí to nic milého. Dnes mi navíc došly dva manga komiksy a už se nemůžu dočkat až si je přečtu. :D Pokud jste fanouškem anime a rádi si přečtete i nějakou tu mangu, pak tyto knihy jsou pravděpodobně někde i u Vás doma.

Výsledek obrázku pro zakázaný polibek mangaVýsledek obrázku pro fly high 1

Co mě mrzí je zjištění, že spousta stránek zaměřujících se právě na anime je už delší dobu neaktivní. Znáte to, čtete si článek, projíždíte předešlé články, říkáte si jak skvělý je to blog, přesně podle vašho gusta, a ono hle, adminka už přes rok není aktivní. Opravdu mě to mrzí, protože anime je skvělý a svým způobem originální koníček a ráda sleduju jak sbírky druhých co se např. knih týče, tak třeba recenze anime o kterých jsem ještě neslyšela.

Je pravda, že jsem přemýšlela o konci už kvůli nedostatku času co se týče i počtu vydaných článků v poslední době a už zkrátka necítím tu energii co dřív, komunita se za tu dobu taky změnila...Ale nakonec jsem se přece jen rozhodla, že tu s Vámi ještě nějakou tu dobu pobudu. :)


Ke konci bych se chtěla zmínit na téma ,, Já a rok 2017" :D Já vím, velice originální název XD Na každé z nás něco nového čeká, je jen otázkou času, kdy nám tato ,,změna" dá o sobě vědět a jak velká změna to teda bude. Doufám jen, že to bude pro nás pro všechny jen to pozitivní. Rozhodně bych nebyla proti, kdyby tento rok byl pro mě úspěšný, jak v práci tak osobním životě, poznala nové přátele a utvořili tak celkově s nejkou super partu. :D To by mi k tomuto roku stačilo. A co od tohoto roku očekáváte Vy? :)

To je prozatím Vše, co jsem Vám chtěla sdělit. Tak opět příště a užívejte roku 2017 :D

Výsledek obrázku pro anime girl glasses
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kitty Black Rose Kitty Black Rose | Web | 13. ledna 2017 v 15:39 | Reagovat

Krásný nový rok i tobě. Jsem ráda, že zůstáváš :-):-D

2 Nell Nell | Web | 15. ledna 2017 v 9:00 | Reagovat

108 článků, to je celkem dost. Já vydala zatím asi jen deset xD
Máš super blog, tak je dobře, že nekončíš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama