Říjen 2016

Oficiální Trailer k World Of Winx konečně zveřejněn!

30. října 2016 v 16:05 | Twyla |  WinX videa
Tak a je to tady, vážení fanoušci Winx! Poznejte Winx, tak trochu jinak v roli tajných agentek, které mají novou misi, kdy se musí spolehnout na super technologii a své instinkty v boji proti novým nepřátelům. Poznejte partu vílích hrdinek, tak trochu jinak a podívejte se na oficiální trailer od TV stanice NETFLIX. A těšme se na novou kouzelnou přeměnu Dreamix, která se tak stane už osmou dosaženou přeměnou našich vílích kouzelnic!
Dle mého názoru je trailer opravdu povedený a nic mu nechybí, ani znuděná Stella XD Navíc Winx získali nové auto, škoda, jen že je opět růžové... Ale už se nemůžu dočkat vysílání :D
Jak se na novou sérii těšíte vy?

Ve videu lze slyšet také píseň k nové přeměně Dreamix.
(Po kliknutí na odkaz, se video zobrazí)


Témata, která dávají naději v můj návrat

23. října 2016 v 19:20 | Twyla
Saludo queridos amigos! (v překladu. zdravím, drazí přátelé) Už byl čas, abych se Vám mohla ozvat, protože nízká aktivita ubíjí tento blog. Zkusím se všechno z poslední doby nějak shrnout do tohoto článku, aniž by byl nějak dlouhý... ikdyž jak se znám, tak bude dlouhý i tak :D Každopádně Vám nic neunikne.

Osobní názor na nový film z Monster High aneb co všechno se změnilo!

16. října 2016 v 18:41 | Twyla |  Mé názory
Čus, Bus, Autobus! Už je to nějaký týden co jsem zkoukla nový filmík ze školy našich ghúlek. Musím říct, že změn je opravdu hodně na starého dobrého fanouška. Začátek mi přišel takový trochu nudný, žádný úvodní song na začátku filmu se jmény těch, kteří se na filmu podíleli... navíc jen samá Draculaura XD Hold už jsem si zvykla vídat všechny ghúlky naráz. Pak se objevila Frankie a už to bylo lepší... už nebylo tolik růžové XD Co se mi opravdu líbilo byli momenty s roztomilýma očima ghúlek, byli dokonalé *_* Co mi v ději chybělo byli písně, jelikož na ineternetu to vypadalo, že o ně nebude nouze a uvolní tak atmosféru... jenže Mattel jim nedal dostatek prostoru. A tak jsem čekala nakonec filmu až zazní hit We´re the monstars, jenže tu dalo by se říct sestřihli, takže jsem se tak nějak těšila zbytečně. Nová postava Ari Hauntington byla ale skvělá, stejně tak jako negativní rivalka Moanica. Netuším zda bude na tento děj navazovat další příběh, který ponese název Electrifield, plánuje se na příští rok. Ať už je to tak či onak, děj zůstal otevřený, a tak by mě zajímalo, stejně jako každého diváka tohoto filmu, jak děj tohoto příběhu bude zakončen.

Jak už bylo odpočátku jasné, původní filmy se tomuto moc nevyrovnají, jelikož je děj trochu pomotaný, ke všemu tu nevystupuje nijak moc postav a bez kluků se tu není nad čím nijak pobavit. Každopádně, ať už se tento film chystáte shlédnout nebo ne, koukatelný to je... jen už to není ta Monster High, kterou jsme si všichni tak oblíbili. S tím už se dalo ale počítat od začátku. Takže už záleží jen a pouze na Vás zda tento film se rozhodnete zkouknout, či nikoliv...

Výsledek obrázku pro welcome to monster high

A zde už je shromáždění všech změn, na které si v novém ději Monster high musíme zvyknout:

1. Nový příběh nás učí, že hlavními zakladatelkami Monster High školy jsou Draculaura a Frankie
- Film Monstrózní splynutí (2014) nám ale jasně vysvětluje, že škola už se stavěla dávno předtím.

2. Ghúlky jsou opět o rok mladší
- Clawdeen je 15-tiletá vlčice, zatímco Draculaura má opět svých 1 599 let

3. Draculaura má za domácího mazlíčka pavouka Operetty
- Ve filmu ho máme šanci vidět pouze na začátku a něco ve čtvrtině děje u dialogu s Frankie.

4. Ghoulie byla z naší staré dobré party vyřazena
-Stejně tak jako z celého děje.

5.Draculaura má vlastní vlog

6. Clawdeen se dokáže díky amuletu přeměňovat v opravdového vlkodlaka
A já myslela, že už aby byla víc vlkodlakem snad nejde... jako by nestačilo, že je dcerou vlkodlaka -_-

7. Draculaura se přeměňuje na netopýra
- Ve filmu Kamera, Lebka, Jedem (2014) si svou netopýří podobu musela zasloužit tím, že musela zachránit někoho svého druhu-upíra.

8. Cleo má schopnost v případě nebezpečí ovládat své obvazy
-opravdu zvláštní schopnost XD

9. Lagoona je Super-rychlá

10. Deuce má špičáky
-Chudák Deuce, teď ho mladší diváci budou mít za upíra.

11. Twyla, Toralei, Venus a Deuce... to jsou příšerky, které se Mattel rozhodl nadále v novém ději Moster High zachovat.
-Sbohem stará školo Monster High.

12.Clawdeen má rande
V filmu Příšerky přicházejí (2012) o žádné, v četně kluka nestála.

13. Příběh nese více pestrých barev než obvykle


Jeden z nejlepších momentů, který tenhle film má *_*
(Prosím, prosím smutně koukám XD)

Výsledek obrázku pro welcome to monster high moments

Pokud se ale najde mezi Vámi někdo, kdo tento film taky viděl, budu ráda za Váš názor :)

TAG...TAG

13. října 2016 v 19:32 | Twyla |  Já a Tag
Ahojky ve spolek Všem! Konečně můžu vydat článek, který už jsem měla v plánu dát na blog včera, bohužel jsem ale včera vůbec nic nestíhala, takže dneska se to pokusím napravit. Zítra máme navíc ve škole Den otevřených dveří, které budou od půl osmé až do čtyř hodin, takže jsem zvědavá jak to všechno zvládneme. Držte mi palečky :) A teď k Tagu... není to tak dávno, co mě nominovala adminka Skelita, takže ještě jednou díky a jdeme na to!


Záře se nám vrátila alias Vítám tě nová obrazovko!

10. října 2016 v 18:22 | Twyla |  Moje kecy
Hello, my friends! Jak už vyplívá z nadpisu, (který mi dal chvilku zabrat) tak náš zázrak, bez kterého by se dalo těžko obejít máme konečně doma. Monitor má sice jiný tvar než naše původní, která u nás pobývala osm let a taky to šlo poznat díky podsvícení a kvalitě obrazu, která má tato nová daleko lepší, kvalitnější. Takže jsem Happy, že se můžu vrátit ke svému starému a dobrému surfování po ineternetu a konečně si něco objednat, Hip hip hurá XD Takže očekávám od sebe, že budu alespoň trochu více aktivní než jsem byla doposud. Sice tu nebudu každý den a ani asi každý druhý, ale budu se snažit abych tu byla co nejčastěji to půjde. Články rozepsané mám, jen je dokončit. Nejspíš už jsem se asi někdy stihla zmínit o mé lenivosti, že? XD Nebojte, za sto let to určitě nebude... ani za padesát, nýbrž za pár dní. Abych Vám to upřesnila, tak když budu mít náladu a čas, tak se určitě ozvu. Budu se snažit být tu pro Vás co nejčastěji to půjde. Abych tento článek zakončila něčím malinko zajímavým, co by jste řekli na nový design blogu? :)

Zatím se mějte kouzelně a adios u dalšího článku!
Loučí se s Vámi Twyla

Výsledek obrázku pro Monster high

Článek o všem možném...

4. října 2016 v 20:42 | Twyla |  Moje kecy
Zdravíčko, drazí přátelé! Tak jsem konečně zpět společně s vykecávacím článkem,který tu dle mého názoru, nebyl už delší dobu. Tentokrát je ale trošku delší než normálně a pojednává celkem o všem z mého současného života. Tak vzhůru do čtení!

Opět zpátky

1. října 2016 v 21:04 | Twyla |  Moje kecy
Ahoj! Tak jsem se opět zpět. Sice už jsem se mohla ozvat včera, ale nestíhala jsem, takže se Vám musím omluvit. Obrazovka už sice u nás doma je, ale za to bez žádné změny. Sice se to v opravně snažili nahodit, ale nakonec nám bylo řečeno, že podsvícení monitoru už se nijak opravit nedá. Takže už jsme si stačili objednat v obchodě s Elektronikou obrazovku novou. Z čehož plyne, že dokud nám obrazovka nedorazí, je všechno při starém. Sice nám monitor jede, ale pouze jednou denně, takže nic moc.

Co se mě týče, tak sepisuji článek, kde se dozvíte asi všechno co by jste mohli o mně vědět, co dělám, jak se mám atd.

Co se týče sbírání panenek, tak jsem se teprve nedávno rozhodla se k tomuto koníčku vrátit. Ale už nejspíš budu sbírat jen EAH, páč už další panenky nemám kde dávat, takže budu muset někde udělat nové místo.... a pak tento koníček je taky finančně výdatný, na což si chci něco našetřit do zásoby.

Ještě bych chtěla podotknout, že co nevidět bude zveřejně ke ztáhnutí nový film film z Monster High. Zatím jsem našla ke stažení pouze jeho původní Anglickou verzi. Ale jakmile bude ke stažení v češtině, dám vědět. :)

Nakonec bych Vám všem chtěla poděkovat, za Vaše vyjádření podpory v komentáři a taky za to, že tu stále chodíte. Jsem Vám za to moc vděčná a ještě jednou děkuji mnohokrát.

Překrásně magický obrázek. Já ho sem prostě musela dát. :D
Výsledek obrázku pro Ever after high girls