Září 2016

Počítač v opravně aneb ozvu se až budu moct

27. září 2016 v 16:49 | Twyla
Zdravím všichni návštěvníci blogu! Snad tento článek stihnu vydat dřív než knihovna zavře. Ano, píšu z knihovny. A protože už jsem dlouho o sobě nedala vědět, tak se to v této chvíli pokusím malinko napravit menším infem. V této situaci jsem se ocitla z toho důvodu, že jsme zjistili, po té co byl počítač odvezen do opravny jednu důležitou věc. Celou dobu nebyl problém v jednom z disků jak jsem si myslela.... ale v monitoru obrazovky, která po neustálém spouštění a cca 8-mi letech, kterých už naše obrazovka má, je jisté, že se už něco pokazit muselo. Takže abych přešla k věci, ve čtvrtek nebo pátek se ihned ozvu, záleží, kdy si budeme moct opravený monitor vyzvednout....

Takže do té doby se s Vámi loučím a přeji hodně štěstí ve škole! :)

Vaše adminka Twyla


Zpátky ve škole alias Tag

16. září 2016 v 18:44 | Twyla |  Já a Tag
Ahoj! Chtěla bych se omluvit za svou aktivitu tento týden, ale jelikož byla škola, tak jsem toho moc nestíhala. Od pondělí mě ale očekává praxe, takže čas mít snad budu.

Jelikož jsem si ještě během pozastavení všimla u admina Takuny nominace, tak jsem se pustila do vyplňování. Chtěla bych jen podotknout, že teto dotazník už jsem měla vyplnit dávno,jelikož je na téma prvního dne školy. Proto bych se chtěla Takuně omluvit za pozdější vydání tohoto článku a zároveň poděkovat za nominaci. Vážím si toho, díky. A teď vzhůru k otázkám a odpovědím!

1, Na co se do školy nejvíc těšíte?
Na naši češtinářku (nejlepší učitelka na škole) a kamarádku.

2, Už máte nakoupené pomůcky?
Není třeba, jelikož si vystačím z těmi z minulého ročníku. :)

3, Do jaké třídy jdete?
Do druháku...

4, Budete chodit stále na základku, nebo už na střední, či vysokou?
Chodím na střední.

5, Jaký je Váš nejoblíbenější předmět?
Český jazyk, páč máme skvělou učitelku. A taky možná tělocvik.

6, Jaký předmět by jste zrušily?
Základy přírodních věd (Přírodopis) a Německý jazyk. Na obě dvě hodiny máme hrozné učitele, takže se není čemu divit XD

7, Prodloužily by jste si prázdniny, nebo už se do školy těšíte?
Hmm, tak půl napůl. XD Doma už není co dělat... ale zase mám více času si dopisovat s mou BFF :D A do školy se těším na nové zážiky a informace. I když těmi informacemi spíš budou známky z testu, což je děs, páč máme přísné učitele. Nikomu nepřeji zažít.

Výsledek obrázku pro winx in school

Kresba Anime Misaka Mikoto alias Bleskovod XD

12. září 2016 v 18:33 | Twyla |  Moje výtvory
Bounjouro! Představuji Vám další mou kresbu. Je to pár dní stará kresba a jsem s ní spokojená až na tu kvalitu fotky, páč ten papír je ve skutečosti bílý, ne žlutý. Byla to chvíle, kdy mě stoprocentně chytlo anime a měla jsem po delší době chuť kreslit, a jelikož mám svou oblíbenou postavu, tak jsem si její obrázek vyfotila na mobil a pustila se do díla. Na výběr jsem měla dvě možnosti, buď mu dodat šmrc pastelkami, nebo ho načrtnout jen tak tužkou. A páč jsem chtěla zvolit trochu originálější vzhled, tak jsem zvýraznila pouze rysy tužky.

Jedná se postavu pod jménem Misaka Mikoto, holka, která chodí do středí školy a dokáže ovládat elektřinu. Bleskosvod je přezdívka, kterou jí dal jeden kluk-Toma se kterým se tak trochu kamarádí. Má ale jednu slabinu, dokáže se jednoduše naštvat, a tak být v její blízkosti je nebezpečné XD Mimo to, má schopost, kterou sama nazývá Railgun. Jedná se o minci, která dokáže shromaždit její sílu a zaměřit ji na jediné místo, je to její nejsilnější schopnost. Navíc je to jedna z několika málo nejsilnějších obyvatel z města, protože dokázala dosáhnout páté úrově. Pochází totiž z města, kde se nacházejí růzé typy lidí kteří se dělí na úrovně. Ať už se jedná o úroveň nula, nebo zatím nejvíce získané úrovně pět, které dosáhlo jen cca osm obyvatel města. Mimo to, ač Misaka má partu kamarádek na kterou se může spolehnout, raději riskuje na vlastní pěst...

Promiňte, já to musela říct, páč tento seriál je pro mě nejlepší anime seriál jaký jsem asi kdy viděla, i když má více titulů než se může zdát. Já na něm zkrátka ujíždím XD No, někdy Vám musím představit i další seriály z řady anime, které jsem zatím viděla a moje názory na ně. No jo, anime mě zkrátka chytlo XDV zásobě mám další kresbu z tohoto příběhu, ale o tom zase někdy příště!

Misaka se s Vámi pro tuto chvíli loučí v zápalu ernergie XD

Výsledek obrázku pro Misaka mikoto

Konec pozastavení aneb adminka se vrátila!

9. září 2016 v 21:45 | Twyla
Čauko, drazí přátelé!
Tak jsem se Vám vrátila. Jako první bych Vám všem, kteří jste se vyjádřili v komentářích chtěla ohromě poděkovat za Vaše názory a podporu, které mě opravdu povzbudily a dodaly energii do psaní. Moc mě těší, že Vás moje články a vůbec celý blog stále baví, i když jak už víte, nejsem zrovna nejaktivější adminkou, jakou jsem bývala dřív. Moc mě těší, že jsem Vás všechny mohla poznat a že jste mě přijali mezi sebe a mám tu možnost být sama sebou. Páni, teď už to začíná znít jako loučení. Tak raději přejdu k článkům. Přece jsem nějaké vymyslela. Ale přece bych byla spokojenější, kdyby jich bylo více. Co se týče mého návratu, tak jsem si pozastavení celkem užila. Pravdou je, že jsem ho neměla opravdu delší dobu, takže jsem ráda, že jsem si mohla na těch pár dnů odpočinout. I když jsem si pouzastavení o jeden den prodloužila. Abych se přiznala, tak už jsem myslela, že tento článek nevydám a pozastavení bude stále pokračovat, jelikož nám počítač trochu blbne, páč máme oslabenou disketu, což má důsledek na obrazovku. Prozatím už je to zatím v pořádku, uvidíme co na to řekne obrazovka a vůbec celý počítač zítra. :)

Brzy u příštího článku, Ahoj!

Z technických důvodů nový čláek očekávejte v pondělí!


Pozastavení alias menší pauza je tu!

1. září 2016 v 20:26 | Twyla
Zdravím! Asi jsem to měla udělat už dávno, jelikož v poslední době na tento koníček zkrátka nemám čas a když si něco připravím, tak mi něco stejně příjde do cesty a najednou ten článek nemůžu vydat a mě nezbývá nic jiného než na to stále myslet. Proto potřebuji dát si pauzu a nabít energii. Já vím, že tu moc nebývám, ale věcí co tady na počítači mám je mnoho, nacož na to mám jen pár hodin to všechno stihnout. Ale slibuji, že v době co tu nebudu, se budu snažit vymyslet další články než ty co mám pro vás rozepsané, tak snad mě něco napadne dalšího. Dám si pauzu asi tak týden...

A jelikož nám dnes začala opět škola, tak Vám všem přeji úspěšný školní rok plný kouzelných momentů a těch nejůžasnějších známek!

Loučím se s vámi a uvidíme se opět za týden, pa!