Srpen 2016

Oficiání videoklip k písni Feeling So Amazing

29. srpna 2016 v 16:37 | Twyla |  Monster high videa
Ahoj! Po dlouhé době přináším song z Monster High, který byl zveřejněn jako poslední. Zanedlouho vydám článek na kterém už nějakou dobu pracuju, takže se můžete těšit, i když mohl být i lepší :D Ale teď zpátky k videoklipu.
Song je určitě povedený a moc se mi líbí, taktéž i videoklip... A jak jste si nejnovější píseň z nového filmu oblíbili vy?


Záběry Z Redakce Aneb Jak Se Tvoří Winx Seriál

22. srpna 2016 v 19:48 | Twyla |  WinX videa
Aloha, kouzelní návštěvníci! Já vím, že jsem velice málo aktivní, ale v poslední době jsem trochu zlenivěla. Ani se není čemu divit, když jsou ty prázdniny. Každopádně pár nápadů na psaní článků bych měla. Mezi nimi bych chtěla oprášit i rozhovory s Winx, které už jste si v minulosti mohli přečíst. Tentokrát to bude rozhovor s Laylou. Ale pro změnu se budu snažit omezit pár otázek co se např. věku týče. Na všem už se pilně (i když zároveň i lenivě :D) pracuje.

A jelikož ještě nejsem s články hotová, tudíž nemám o čem psát, se zmíním o něčem co jsem našla v rozepsaných článcích, co mám pro Vás připraveno už hrozně dlouhou dobu, kdy jsme ještě nevěděli co nás ještě v sedmé sérii bude čekat. Ano, je to o sedmé sérii a ve videu naleznete všechny seskupené informace, kde nahlédneme do redakce a dozvíme se, Jak se z prvních nákresů lze dopracovat až k seriálu, který denně vídáme na obrazovkách a který tak všichni obdivujeme. Mezi námi, ten song je Senza :D Tak ať se video líbí.


Všechno Nejlepší Vílo Slunce!

18. srpna 2016 v 17:19 | Twyla
Jak víme, dnes je 18. srpna a právě tento den má naše kouzelná milovnice módy narozeniny! Stella už toho zažila opravdu hodně, ale i tak její kouzelná pouť ještě neskončila, protože jak víme, Winx Club jen tak něco nezastaví a v Magické dimenzi je stále co řešit...
Takže ti Všichni přejeme ať Vám to s Brandonem stále klape a hlavně, ať se ti vyplní všechna tvá nejtajnější přání a budeš stále tak zářit jako doteď.


Monster High v novém!

16. srpna 2016 v 18:01 | Twyla |  Novinky
Zdravíčko- monstr přátelé! Dnes Vám přináším pár dva klipy, přesněji songy k nejnovějšímu filmu z Monster High, reklamu na novou sběratelskou mini sérii figurek. Navíc mám možnost Vám konečně představit, nejnovější hrůžasný 4pack našich nesmrtelných ghúlek, která už mám v rozepsaných článcích nějaký ten týden, ale dostávám se k němu až teď, jelikož je skvělá příležitost Vám ho představit spolu s ostatními novinkami.


Cana od Takuny za účast v bleskovce


Přátelství Nadevše aneb Nejlepší Kamarádka Mého Života

12. srpna 2016 v 18:48 | Twyla |  Moje kecy
Dnešní článek bych chtěla věnovat člověku, který je mi nejdražší a z celého srdce si ho vážím, kamarádce, která toho pro mě tolik dělá, že toto je to nejmenší co pro ni můžu udělat, Majdě. Každý máme mezi svými přáteli někoho, s kým si rozumíme nejvíce a kdo nás pochopí i v těch nejtěžších chvílích, tak proč toho nevyužít a neukázat tomu člověku, jak moc si ho vážíme.


Layout č.14 aneb Výherní cena ze soutěže Best Blog

9. srpna 2016 v 18:51 | Twyla |  Grafika na blogu
Vítejte ghúlky! Tak jsem zpět a je nejspíš už podle nadpisu jasné o čem se chci zmít. Přesně tak, o nejnovějším vzhledu blogu, který už tentokrát nese číslo čtrnáct a mám ho jako výherní cenu ze soutěže ve které jsem získala nejen první místo, ale také za odměnu jsem měla možnost si objednat Layout. S výběrem jsem si nemusela nijak lámat hlavu, jeliož jak vím, lay od Monster High tu k vidění byl jen vyjímčně a Twyla ještě nedostala šanci, takže má volba byla hned jasná. Co se celkového zpracování týče, nemá chybu. Farrah opravdu vystihla do detailu Twylin Styl a líbí se mi na něm snad vše, jelikož toto je zkrátka Twyla. Navíc je to skvělá změna, jelikož většinou se můj blog prezentoval ve světlých pastelových odstínech, takže je to příjemná změna, co myslíte?

PS: Děkuji Farrah, že si našla čas a nastavila mi tento monstrózní design, díky moc.
By: Farrah Godgairy S kým: Twyla Spokojenost: 100% Design nastaven: 9.8.2016

Cena od Takuny

7. srpna 2016 v 17:38 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
Ahojky! Jsem zpět po sto letech s cenou ze soutěže, která byla o Winx a proběhla u admina Takuny, ještě jednou díky moc za magický oddělovač. Určitě ho využiju, jelikož oddělovač je jedna z věcí, která se vždycky hodí. Chtěla jsem se o tomto zmínit už dřív v jednom z článků, ale jelikož jsem líná ten článek vytvořit, tak bude lepší, když to udělám takhle jednoduše, jak jsem to dělávala dřív před těmi dávnými sto lety.... XD
Brzy naviděnou u dalšího článku...Zpět v minulosti aneb Winx v upoutávce na čtvrtou sérii!

4. srpna 2016 v 19:26 | Twyla |  WinX videa
Ahojky, drahé víly! Už dlouho tu nic nepadlo o Winx, a tak jsem se rozhodla, když v poslední době svět zahlcují novinky a plány do budoucnosti, jsem se rozhodla trochu vrátit zpět v čase a zavzpomínat na staré dobré kouzelné chvíle s našimi drahými vílami. Jak už prozrazuje nadpis jedná se o upoutávku na čtvrtou sérii, kde jak už známe Winx vyráží za misí najít poslední vílu na Zemi- Roxy a uchránit ji před zlými silami, které číhají kolem. Jak se to všechno nakonec vyvine už dávno víme, jelikož čas a děj se samotnými Winx už se za ta léta posunul dál, ale viděl někdo z vás tento trailer? Pokud ne, přiznám se, že já jsem na něj narazila teprve nedávno, je opravdu propracovaný každičkým detailem a hodně toho prozrazrazuje, jak o samotném ději, tak nepřátelích, kteří už jsou teď taková tzv. klasika. Spusťe si video a připomeňte si ty staré kouzelné chvíle s našimi neohroženými hrdinkami, uvidíte, že to bude stát za to!