Červenec 2016

Poděkování aneb i Váš hlas má sílu

31. července 2016 v 19:02 | Twyla |  Moje kecy
Dnešní článek bude jedním z těch děkovných. Kdo viděl včerejší vyhodnocení, které proběhlo u Farrah už přinejmenším tuší co mám v tuto chvíli na srdci. A pokud ne, tak nevadí, protože se to každou chvíli dozví. Nevím jak vám všem mám poděkovat za hlasy, které mi zajistili první místo v soutěži Best Bloger 2016 o které jsem popravdě neměla žádné tušení, takže pro mě bylo opravdu velké překvapení, že jsem na toto vyhodnocení u Farrah v tu chvíli narazila. Nikdy, opravdu nikdy by mě nenapadlo, že bych vyhrála první místo, proto tímto Vám všem, kteří na tomto máte podíl, tudíž jste mi dali svůj hlas vám nesmírně Děkuji a jsem vaším dlužníkem, opravdu ještě jednou z celého srdce děkuji ani nevíte jakou jste mi udělali radost. Jsem velice ráda, že jsem se dřív nerozhodla skončit, protože kdybych tu nezůstala, nikdy bych se nedozvěděla čeho všeho jsem schopná docílit a tohoto úspěchu bych se nikdy nedočkala. Toto je důkaz milý čtenáři, že když máte výdrž a snahu, tak se stane něco neočekávatelného a opravdu ohromujícího čímž se z úspěchu stane kouzelný a nezapomenutelný okamžik, kdy zjistíme, že naše výdrž a snaha se přece jen vyplatila.
Ještě jednou moc děkuji všem, kteří pro mě zahlasovali a zajistili mi první místo v soutěži Best Bloger, jste zlatí a jsem ráda, že se vám na mém blogu líbí.

I v hlasování je síla.... a čím víc vás hlasuje, tím větší to má smysl!


Film Monster High pro rok 2017!

30. července 2016 v 19:14 | Twyla |  Novinky
Zdravím všechny ghúlmošky, které právě předčítáte tento článek! Tak konečně mám tu čest vám představit žhavé novinky z Monster High, které jsem našla před pár dny. Ale až nyní, kdy mám konečně čas, mám tu čest vás informovat o novém filmu na rok 2017, pod názvem Electrifield společně s oficiálními panenkami, které se k tomuto filmu vážou. Bohužel, je to film s grafikou o které jsme měli obavy. Naše ghúlky už se nejspíš nevrátí do své staré podoby a jejich příběh se bude vyvíjet v novém současném stylu.Teď jen doufat, aby měl film tu správnou zápletku. A o čem film vlastně bude pojednávat? To se úplně neví, ale bude to mít co dočinění s výtvorem nového stylu pro naše ghúlmošky, který už předvádějí samotné panenky.

Více se dozvíš v c.č.

Na slovíčko s adminkou Twylou...

22. července 2016 v 19:57 | Twyla |  Moje kecy
Zdravím, lidičky! Zdá se mezi námi blogery začíná šířit nabídka na spolupráci se zpěvačkou Kristýnou Kohoutovou (ano, je skutečná), jejíž tým, kterého jsem asi nejspíš druhá, kteří se ozvali kvůli tomu, že navštívili můj blog a ,,prý" je zaujala moje zručnost na grafiku, a přáli by si abych spolupracovala na jejím albu a hlavně se podílela na výrobě její grafiky. Kdybych o grafice něco věděla, tak možná kývnu, ale protože na grafiku nejsem nijaký expert, tak jsem musela odmítnout. Myslím, že by bylo lepší, kdyby se zaměřili na vyspělejší grafiky, kteří už v tom mají ledajakou praxi a ne nás, kteří tu blogujeme jen pro zábavu a máme jiné zaměření než grafiku...

Jinak přejdu zpátky k tématu! Dnes mám pro vás takový pokec se mnou. Snažila jsem se o pár užitečných otázek, ale přiznám se, že ty poslední dvě už jsou takové mimo mísu, kdy už jsem nevěděla na co se ptát. No, nakonec v nadpisu jsou uvedena slova na slovíčko, takže jsem to nemínila nějak protahovat a skončila jsem u šesté otázky. Já vím, že takové typy článků zrovna ode mě nejsou zrovna nic extra, proto nikoho nenutím aby to četl. Spíš jsou to takové postřehy a nějaká ta menší rada do života.


Následníci jsou zpět s novým posláním...

18. července 2016 v 15:19 | Twyla |  Descendants
Hello, rebels! Dnes se zmíním o již druhém filmovém pokračování, který sklidil natolik velký ohlas, že si zasloužil volné pokračování v animavoném seriálu o kterém už jsme nejspíš všichni slyšeli.
Nyní přichází pokračování opět ve filmovém znění, kde mezi již známými hrdiny příběhu vystoupí nové osobnosti jako syn lovce Gastona (Kráska a zvíře), dcera Uršuli (Malá mořská víla) a nakonec syn kapitána Hooka (Petr pan).
O čem bude dvojka nikdo netuší, ani krátký trailer nám toho moc neprozrazuje. Jedno je ale jisté, děj bude mít co dočinění s podmořským světem, který v poslední době na filmových plátnech nabírá na oblíbenosti....

A zde ja krátká upoutávka na film!


Fanouškovská vlna zvaná Violetta i u mě!

15. července 2016 v 21:31 | Twyla |  Deníček
Hello, my magical friends! Snažila jsem se o co nejvystížnější nadpis, tak snad prozrazuje to co vám chci říct, i když myslím, že ano. Vím, že to tu ani nepatří, ale já mám takovou radost, že myslím, že to snad pro jednou nikoho nezabije, když tu pro změnu něco takového zmíním. Možná vás to překvapilo, možná jste i rádi, že tu něco tohoto typu právě zmiňuji. Vím, že jsem se nikdy ani slovem nezmínila, že bych ji možná měla v oblibě. No, možná jednou, kdy jsem vám někdy v minulosti představila její nově koupená dvě trička. I když jsem pár knih a taky dílů v té době shlédla, tak mě to nadchlo jen ze čtvrtiny nebo nanejvýš z poloviny, ale to neznamená, že by mně to nezaujalo. Co se ale triček týče koupila jsem si je z toho důvodu, že zobrazovaly přdevším lásku k hudbě.
Někdy ale kolem ninulého týdne, mně ale tato značka pohltila úplně. Prvně to začalo koupením jejího současného časopisu, který se mi nakonec opravdu zalíbil. Takže se u mně v mé kategorii časopisů, které si kupuji vedle Monster High a Winx zařadil na první místo, jelikož se tam dočtete co se herců a rozhovorů týče i o zajímavých známých místech a sem tam i nějakých významných památkách. A v tu chvíli jsem se rozhodla pohledat jejích několik pár starších vydání, které by bylo možné koupit. A čirou náhodou jsem je našla... :D Jen lituju toho, že jsem nenašla díly tohoto seriálu v češtině volně ke stažení.
Mimo to, jsem za přemýšlela nad knihou, když jsou ty prázdniny, protože u knížek z knihovny už končím, čtu poslední XD Takže mám i knihu. A když ráda čtu o vztazích, tak jsem si vybrala tu, která pojednávala o lásce.
Jednu knihu, už jsem si ale stačila den předtím koupit u nás v knihkupectví, takže už mám dohromady knihy dvě. :D Tu jsem ale neyfotila...

A včera kolem dvanácté dopoledne mi všechno došlo v TOP stavu a ještě s bonuskem za objednávku jako sada naušnic Violetta a náramky EAH. Já osobně jsem šťastná a nelituji, že jsem si tyhle věci zakoupila.Mattel aneb Monster High novinky v novém obraze!

14. července 2016 v 17:55 | Twyla |  Novinky
Ahojík! I když jsem se před nějakou dobou zmínila, že vydání novinek a mého názoru z Monster High světa bude u mě zázrak, tak ten tzv. zázrak nastal asi právě teď! Něco jsem přece objevila a zaměřila jsem se na to, co by vás více méně mohlo zajímat a co nebylo nijak výrazně zmíněno. O nové Goolippe už jste mohli něco zaslechnout a pokud ne, tak nevadí, protože i ji jsem nezapomněla zařadit mezi nejnovější novinky na trhu, které vam hodlám v tuto chvíli představit spolu s dalšími zveřejněnými novinkami.

A zbrusu nový trailer k novému filmu na Monster high je tu...!

10. července 2016 v 18:43 | Twyla |  Monster high videa
Zdravím všechny ghúlky, které právě předčítáte tyto řádky! Jak už informuje nadpis, kanál Youtube nám konečně, i když trochu brzy, když vezmeme v potaz, že nejnovější film má vyjít až v listopadu zveřejnil oficiální trailer k filmu! Tak konečně máme možnost vidět všechny naše ghúlky s novými obličeji! Mezi novými postavami, které se týkají našich ghúlek uvidíte novou postavu a to Draculauřiného otce Draculu. Film je opravdu nabitý jak novými postavami, tak těmi známými.
Upřímně po shlédnutí tohoto traileru jsem změnila názor a už mi to příjde hodně dětinské a to opravdu hodně. Staré známé ghúlky místo aby dospěly, tak nám omládly a to opravdu hodně. Tohle, že jsou studentky ze střední školy?! Už jen doufám, aby to mělo nějakou zajímavou zápletku... Snad tuhle grafiku Mattel vyzkoušel jen jednou. A pokud ne, tak s Monster High filmy oficiálně končím a zůstanu pouze u jejich časopisů.


Jak to jde v životě....

3. července 2016 v 12:56 | Twyla |  Moje kecy
Zdravíčko všem! Nadpis mohl být výstižnější, ale budiž. Pro tentokrát, to nějak shrnu a nebudu psát dlouhé slohovky podobné slohovému tornádu. Proto bych se chtěla zmínit o posledně vydaném článku, který byl vážně dlouhý a jsem ráda za ty co ho četli od začátku až do konce a v komentářích znechali svoje názory, díky všem za váš čas. Co se starých článků týče, tak jste mě přemluvili, tudíž ŽÁDNÉ MAZÁNÍ ČLÁNKŮ! I když v minulosti jsem jich několik stihla smáznout, ale to už je jedno, když to bylo hlavně kvůli obrázkům, které Googl smazal. Panenky už mám v krabicích společně se všemi jejich doplňky, takže jsou v tom stavu jako nové, tedy skoro, když něco odmítá držet a některé krabice už jsou sem tam poničené, ale i tak jsou v TOP stavu. Vím, že většina byla z nějakého důvodu proti tomu, ale dokud mám slabý foťák a fotit doma je pro mě OUT, tak zkrátka je lepší je dát do krabic než je mít někde ve skříňce. Navíc v krabicích vypadají jako nové. Až budu mít nový foťák, což bude v mojem tempu asi tak cca za sto let, možná i století co se týče věcí na které kladu větší důraz než foťák. Teď už se mi panenky víc začaly líbit v krabicích a to bych na to nikdy v minulosti nevsázela, že tohle řeknu, asi to bude tím, že jsem starší, nevím. No, jak vidím zase tu délku mých keců, tak to radši zkrátím....

O novinkách se skusím zmínit, pokud se ktomu dokopu a přestanu brouzdat po FB, číst knížku a trávit čas posloucháním hudby. Na něco na blogu už si čas zkrátka musím udělat, abyste tu nechodili nadarmo. Jen to bude nejspíš to, co už jste stihli někde zaregistrovat, jelikož mně v novinkách ať je to EAH nebo MH někdo předběhne, takže se prosím když tak nezlobte.

Toť vše, co jsem vám chtěla přibližně sdělit. Užívejte si prázdnin a v nejbližší době se snad ozvu.

Twyla