Květen 2016

Nejnovější film ,, Welcome To Monster High" v novém obraze

31. května 2016 v 18:27 | Twyla |  Monster high videa
Zdravím všechny ghúlky, které právě předčítají tyto řádky! Tak konečně jsem zpět s něčím opravdu unikátním (pokud se to tak dá říct). Jak už napovídá nadpis, chci se zmínit právě o nejnovějším filmu, který má podle daných informací vyjít kolem listopadu. A jak už jsem se v minulých novinkách z filmu zmínila, tak novou vystupující postavou, kterou ve filmu zahlédneme je i Clawdeenina máma a k tomu nově i její další mladší sourozenci. Bohužel jsem si ale nikde nevšimla Howleen a Clawda, tak přece že by se jich už Mattel zbavil? Ale i přesto, že má film vyjít až za několik měsíců, tak začaly světem YOUTUBE kolovat krátké záběry právě z tohoto filmu. Upřímně řečeno, ten dětský nádech je poznat hned, bohužel. Nedivila bych se, kdyby někdo naše, teď už i dost ,,přeslazené" ghúlky sotva poznal. No, na film se skusím podívat až výjde, ale popravdě tolik toho jako od předešlých filmů moc nečekám.


Aby videa nezabírala příliš místa, tak jsem zvolila odkazy díky kterým nebudete vědět o čem dané video je a budete tak překvapeni. Tak honem klik ať už víte co na vás v nejnovějším filmu čeká.







Layout č.13

27. května 2016 v 14:45 | Twyla |  Grafika na blogu
Bonjour! Zdravím všechny návštěvníky blogu. Od včerejšího dne jak už jste si všimli má blog opět novou podobu pod názvem LoliRock. Vím, že toto téma není na blogu zrovna moc probírané, ale jelikož už mě nebavilo pořád mít layout s Monster High, Winx nebo EAH, tak jsem se rozhodla pro změnu a značku, kterou mám též ráda, takže jsem se rozhodla pro trojici neobyčejných holek a princezen zároveň. A protože je to jedna ze změn, tak aby lay byl ještě víc originálnější jsem zvolila, tedy spíše Farrah, která má jako vždy opravdu kouzelné nápady- nový odstín barev a volitelný box vpravo. Takže blog v současné době má nejvíc změn ze všech designů, který kdy tento blog měl.
Co se mého názoru týče, tak jsem sním maximálně spokojená a nemám k němu výhrad. Obdivuji na něm každičký zpracovaný detail a myslím, že z blogu jen tak nezmizí. Ještě jednou bych chtěla Farrah poděkovat za nový lay, nastavení a bonusky, vážím si toho a ještě jednou moc děkuju.
By: Farrah Godfairy S kým: LoliRock Spokojenost: 100% Design nastaven: 26.5.2016

TAG- 25 náhodných otázek o mně

25. května 2016 v 19:07 | Twyla |  Já a Tag
Bonjourno! Konečně nějaký novější pozdrav :D Kdyby nebylo vás milých spoluadminek, tak bych se dnes nejspíš neozvala. Pro tuto chvíli jsem zvolila něco oddechového už kvůli tomu že máme tento týden školu a píšem samé testy, taže můj čas je dalo by se říct tady na blogu omezený. Takže jsem se nechala inspirovat adminkou Butterfly, která mi navrhla TAG (díky za adresu stránky). Ze všech TAGů jsem vybrala ten podle mě nejzajímavější, který se ve většině případech netýkal kosmetiky a líčení. Takže se opět ,,možná" dozvíte něco zajímavého. A zde už jsou moje odpovědi....

Sdělení tak o všem možném

22. května 2016 v 18:39 | Twyla
Ahojík, po opět dlouhé době. Chtěla bych to tady rozjet ale bohužel všechny novinky z obou témat, které by vás mohly zajímat už jsem vyčerpala a na články už mi v podstatě došly nápady. Oceňuji ty adminky, které si mimo novinky dokážou najít i jiná témata než je, protože já v poslední době nemám nápady v podstatě nanic. Ocenila bych, kdyby jste mi navrhli nějaké téma-jakékoli, které by vás mohlo nějakým způsobem zajímat. Co se týče blogu, tak každým dnem už můžeme očekávat nově nastavený design od Farrah. Snad mi přinese nějakou menší energii a nápady na články, které dokážou nakopnout tento blog a oživit ho. Páni, nějak moc na něj spoléhám :D No, do budoucna co se aktivity týče, raději nebudu nic slibovat nebo neručím za to, že to co jsem slíbila stihnu uskutečnit. :D

Tak, to je zatím vše.... mějte se pohádkově!


Několik novinek ze světa příšerek je zpět

15. května 2016 v 22:10 | Twyla |  Novinky
Zdravíčko, duchové a spol.! :D Tak jsem zpět ( i když trochu pozdě) abych vám představila novou sérii nových i už známých novinek v nově zveřejněných fotkách, které se před několika dny na internetu objevily. Chtěla bych podotknout, že novinky se týkají jak nových panenek našich známých příšerek, tak i nového filmu ,,Welcome to Monster High" či pár nově zveřejněných Fan-artů našich oblíbených monsterek v nové podobě.

Blog aneb chtělo by to nový dess

14. května 2016 v 16:40 | Twyla
Ahojík všem! Tak zase dlouho žádná aktivita, jak jinak. V poslední době ani na nějaké psaní nemám náladu, ale to se snad časem změní, když budou na netu zveřejněny nějaké zajímavé novinky. To mi připomnělo, že zítra snad stihnu vydat článek s další řadou novinek z Monster High.

A teď přejdu k věci. V poslední době jsem si stačila všimnout, že většina adminek už si stačila změnit vzhled svého blogu, tak mě napadlo, že by nebylo na škodu objednat si nový dess. Nejde o nějaké opičení jak se může zdát, ale zkrátka už jsem nad tím přemýšlela nějakou tu určitou dobu, jelikož tento současný dess už tu nějakou tu dobu je, a ta růžová zkrátka za ten čas omrzí, tak už by to chtělo blog oživit pro změnu jiným typem barev. Problém je ale ten, že nevím u koho dess objednat. Nechci nikoho otravovat, když vím, že ve škole je teď hodně práce s testama, takže kdyby se našel někdo komu by to nevadilo a měl by čas na to ho vyrobit, tak ať se ozve v komentáři. :)


Vítejte na Monster High aneb upoutávka na nový film má českou podobu

8. května 2016 v 19:19 | Twyla |  Monster high videa
Ahojík, zdravím všechny ghúlky! Sice už je to na kanálu Youtube zveřejněno už nějakou dobu, ale jelikož jsem se o této novince dozvěděla teprve nedávno, tak vám ji představuji až v tuto chvíli. Jak už vyplívá, jedná se o nejnovější trailer k MH filmu s našimi ,,změněnými" ghúlmoškami. Prvně jsem od toho moc nečekala, ale musím říct, že náš český dabing tomu filmu dodal opravdu šťávu, takže myslím, že shlédnutelný to bude. Sice už to nejsou ty staré ghúlky ze známé školy příšerek ale i tak to snad bude díky našemu dabingu stát za to. Myslím, že po skouknutí si každý MH fanoušek sám rozhodne jakou fanouškovskou cestu zvolí..... jestli zůstane u starých známých ghúlek ze známé strašidelné školy anebo se v srdci rozhodne přes tohle všechno se přenést a mít rád MH takovou jaká je i v současnosti nehledě na minulost. Co se mě týče, tak tuto změnu nějakým způsobem překousnu, ale nové změněné panenky už se snažit sbírat nebudu, jelikož v současnosti už Monster High společně stímto filmem strácí své staré kouzlo, takže je jen pouhou otázkou jak se Mattel s našimi monsterkami rozhodne naložit do budoucnosti a jak jejich děj bude pokračovat v dalších několika letech... Doufám, že toto je jen tzv. výjimečná změna, kterou se rozhodla společnost Mattel vyskoušet poprvé a naposledy.

A jaký názor máte vy?