Duben 2016

Novinky ze světa Winx ohledně 8.série

30. dubna 2016 v 8:29 | Twyla |  Novinky
Zdravím víly!Tak konečně jsem na internetu narazila na nějaké novinky Winx, kterými se společnost Rainbow pochlubila a dala vědět fanouškům, že se mají na co těšit. Dokonce už byla i kampaň na které Rainbow představila novou přeměnu které Winx v osmé sérii dosáhnou a určitě je o co stát. I když na internetu jsme se mohli dočíst, že nová přeměna nese název Starmix, tak informace jsou nepravdivé. Nová přeměna, které naše Winxky dosáhnou se totiž nazývá Candix od slova Candy-sladký. Současně v této přeměně byla zveřejněna pouze Bloom, Stella, Flora a Musa. Musím uznat, že Rainbow si dal na nové kouzelné přeměně záležet a rozhodně nezklamal. Outfitty hodnotím za nejpovedenější hned po přeměně Believix. Myslím, že po těchto několika málo informacích o nové sérii už je na co se těšit. Jen bych chtěla nakonec podotknout, že nová 8. série začne pronikat do televizí příštím rokem!

Fotografie ze studia s úsekem Flóřiny přeměny


Kampaň na které Rainbow poprvé svým fanouškům představil osmou sérii s novou podobou vílovské přeměny...

Nový Fan-Art v nové přeměně


Bloom Candix

Stella Candix

Flora Candix

Musa Candix

Po delší době opět na scéně

29. dubna 2016 v 15:10 | Twyla
Vítám vás víly a ghúlky, jsem zpět. Nemůžu uvěřit, že jsem poslední článek vydala už tak dávno. Dobře vím, že v poslední době s aktivitou pokulhávám, ale když není co zmiňovat a navíc tento týden jsem vůbec nestíhala ani obíhat Affs, protože jsme ve škole psali hodně testů, takže teď to budu muset všechno dohnat. Po víkendu mě ale naštěstí už čeká praxe, takže snad to tady trošku rozjedu. Co se týče Tagů, tak od těch si dám v současné době menší pauzu už kvůli tomu, že už bych chtěla psát o něčem jiném než jen o sobě. Takže v příštích dnech očekávejte o trochu více aktivity....


Nominace od Clawdie a Honey

19. dubna 2016 v 21:08 | Twyla |  Já a Tag
Čauky mňauky! Dnes vám představuji opět TAG, kterým mě nominovali Clawdie a Honey, děkuju holky. Jedná se o TAG, který vám prozradí něco ,,možná" i nového o mně. Pro dnešek budou mé odpovědi v rychlejším tempu, takže vás alepoň ušetřím o váš čas. Jdeme na to!


TAG vs. Adminka

17. dubna 2016 v 20:42 | Twyla |  Já a Tag
Ahojky, zdravím po delší době. Tak přece jsem stačila něco vymyslet a poradit si i bez novinek a uchránit tak aktivitu blogu. V kontrole Affs byl velký ohlas o nějakém typu Tagu, takže jsem se snažila nějaký vymyslet. Přiznám se, že nebýt ve většině případě animací EAH, tak bych asi dnes nic nevydala. Všchny otázky jsou vymyšlené tak nějak narychlo, takže co mě napadlo, to jsem napsala. Takže snad se vám tento TAG podle mého názoru v klasickém stylu otázek zalíbí a zaujme.

Ceny za účast ze soutěží

14. dubna 2016 v 15:32 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
Ahojky všichni návštěvníci blogu. Když už není o čem psát, tak alespoň přidám ceny ze soutěží, kterých jsem se posledně zůčastnila. Pokud si tyto řádky právě přečítají adminky- Clawdia nebo Skelita, tak vám chci ještě jednou poděkovat za ceny.
By: Clawdie a Honey

By: Skelita

Vyhodnocení dubnové kontroly Affsek

9. dubna 2016 v 15:03 | Twyla
Od soboty minulého týdne jste měli možnost opět vyplnit nejnovější probíhající kontrolu Affs. Termín jsem zvolila asi ten nejvhodnější, tedy skoro týden. Zapsalo se vás opravdu hodně, téměř všichni, za což vám nesmírně děkuju, nečekala jsem to. Jsem nesmírně ráda, že Vás blog za tu dobu neomrzel a uděláte si čas na to, aby jste ho navštívili a daný článek okomentovali.


Zapsali se a zůstávají:
Clawdia a Honey
Farrah GodFairy
Torinka_de_Nile
Karolí Kůrková
Stella a Bloomy
EllaQeen
Butterfly
Skelita
Kámen
Crystal

Nezapsali se a tudíž vypadávají z Affs:
Terý furt Nile
Neferča

Nabízená Témata:
V kontrole Affs jsem vám také položila otázku na téma, co by jste na blogu rádi uvítali. Kdybych to měla shodnotit, tak je to tak půl napůl. Velmi si cením těch kteří jste psali, že jste spokojeni s blogem takový jaký je. Polovina z vás, ale taky zmiňovala Tagy a fotky mé sbírky. V obou věcech nevidím problém, jen co se týče Tagů, tak se přiznám, že nemám momentálně žádný oslnivý nápad, takže by jste mi mohli do komentů napsat o jaký námět Tagu jevíte největší zájem a já se budu snažit vám vyhovět. Co se nakonec týče fotek sbírky, tak ty můžete očekávat kolem velkých prázdnim, kdy bude určitě krásně, takže toho určitě velmi ráda využiju. Snad to ale přežiju v tom velkém parnu:D


Madeline Hatter v mé sbírce

8. dubna 2016 v 20:35 | Twyla |  Moje sbírka panenek
Zdravím! Jako první se chci omluvit za mou nízkou aktivitu. V posledních dnech nestíhám a když už se nějaký čas najde, tak zkrátka nevím o čem psát. To ale v tuto chvíli není podstatné, protože jsem si dneska uvědomila, že jsem se nezmínila o mé nedávno pořízené panence, kterou není nikdo než holčina unešená z čajových dýchánků a milovnice hádanek samotná Madeline Hatter. Vím, že jsem psala, že si žádnou panenku nepořídím do té doby dokud nebudu v rukou držet novej foťák, ale když jsem si všimla, jak málo je na internetu k mání, tak jsem dala přednost sbírce. Myslím, že jsem se rozhodla správně, protože Maddie je jak skvělá v seriále, tak jako panenka, takže nesklamala. Rozhodně co se mi na ní nejvíce líbí a v čem spočívá její největší kouzlo je její roztomilý obličejík s rozzářenýma očima. Chtěla bych tak dodat, že pokud tedy nad základní verzí Maddie přemýšlíte, tak rozhodně doporučuji, protože je opravdu čajózní. Rozhodně by nebylo na škodu vytáhnout Maddie ven a nafotit s ní několik málo fotek.

Zdroj: google

Zde už vám přináším několik málo fotek na kterých jsem Maddie zvěčnila v její krabici.
Klik na celý článek...

Dubnová kontrola Affs!

2. dubna 2016 v 16:56 | Twyla
Tak jsem zpět abych vám nadhodila novou kontrolu vás Affsek. U poslední uskutčněné kontroly jsem sice psala, že bude probíhat každý měsíc, ale nakonec jsem se ro zhodla, že ji budu provádět každý druhý popřípadě třetí měsíc, protože každý měsíc zmiňovat tu samou kontrolu mi příje zbytečné a přehnané. Jen upozorňuji, že zapisovat se můžete do páteční půlnoci! Takže jde se na to:

Přezdívka/ Blog
Jak často jsi doposud obíhal/a?
Co tě na blogu nejvíce zaujalo a co naopak méně?
Co by jsi tu do budoucna uvítal/a?
Chceš být nadále Affs?