Březen 2016

Svět Monster High a Winx v nové knižní podobě!

30. března 2016 v 18:46 | Twyla |  Novinky
Zdravím ghúlky a víly dohromady! Dnes vám předstuvuji knihy jak ze světa školy plné příšerek-Monster High, tak plného kouzel-Winx. Jen upozorňuji, že obě knihy výjdou ve stejný den a to 2.5.! Seznamte se s novou řadou slavných ghúlek Monster High, kde bude děj vyprávěn poprvé v podobě deníku. Myslím, že děj knihy určitě stojí za to si přečíst už když jde o samotnou upírku Draculauru. Zatím co se Draculaura musí vypořádat s otcovou svatbou a novou matkou, Flora z Winx bude muset zachránit planetu a vypořádat se svou mladší sestrou Medunkou, ze které se díky dvěma záhadným čerodějkám stává drzá mladší sestřička. Co se týče knihy Monster High, tak jen doufám, že kniha nebude obsahovat zbytečně moc velká písmena. Na Winx knihy už jsem si zvykla, takže k nim žádnou výtku nemám. Co si obou knihách myslíte vy?

MONSTER HIGH DENÍČKY - DRACULAURA A NOVÁ ZLOCECHA

Draculaura vyráží se svýma ghúlmoškama na skvělý výlet do Transylvánie na svatbu svého otce! Drákula se rozhodl znovu oženit a Draculaura tak bude mít novou zlocechu - Ramoanah. Draculaura ví, že Ramoanah musí být výjimečná, když si ji chce táta vzít, ale bojí se, že ji nebude mít otcova snoubenka ráda, nebo že se ona nebude líbit jí. A co pak s tím, když spolu mají strávit dalších 4000 let?

Termín expedice02.05.2016
NakladatelstvíCOOBOO
Cena199 Kč
TypKniha
Vazbavázaná s laminovaným potahem
Rozměry130 x 200 mm
Počet stran160


WINX FAMILY - KOUZELNÉ SESTRY

Flořina domovská planeta Linphea je v ohrožení, řítí se na ni ledové tornádo, které již léta nikdo nezažil. A aby toho nebylo málo, musí Flora řešit problémy se svou sestrou Medunkou, která se z roztomilé sestřičky změnila v drzý kvítek a stýká se se dvěma podivnými čarodějkami. Podaří se Floře zachránit celou planetu? A zvládne se přitom vypořádat i se sestrou?

Termín expedice02.05.2016
NakladatelstvíCOOBOO
Cena149 Kč
TypKniha
Vazbabrožovaná lepená s chlopněmi
Rozměry140 x 200 mm
Počet stran64


Zdroj: CooBoo.cz

Dove Cameron v podání Mal je zpět s novým songem!

28. března 2016 v 14:26 | Twyla |  Descendants
Nedávno kanál Youtube zveřejnil nový song ve které Dove opět ukázala své rebelské já v podání Mal, která bude přenesena do kouzelné lampy, kdy bude nucena čakat na svého oběvitele, kterému bude plnit jeho přání. Song i samotný klip musím hodnotit za podařený a okouzlující zároveň. Už na první poslech jsem si ho zamilovala a byla nucena si jej stáhnout do mobilu....:D To ale není nijaký zázrak, protože písně Dove jsou pokaždé velmi strhující a skvěle promyšlené.

Jak nejnovější song hodnotíte vy?


Staré ghúlky v nové podobě jsou zpět

25. března 2016 v 16:04 | Twyla |  Novinky
Zdrvím, u nového článku. Dnes vám představím obnovenou kolekci Basiček o které se už několik měsíců spekuluje. Už to není samotná Spectra Vondergeist a Nefera o kterých víme, že se ve své nejvíce originální verzi ukázali opět na trhu. K této obnovené edici ještě přibyly ghúlky jako Toralei Stripe, Venus MCflytrap a Abbey Bominable zároveň s novým PNG vzhledem. Fotografie jsou pořízeny od sběratele, což znamená, že nemají nejlepší kvalitu. Musím ale říct, že je to určitě skvělý nápad vrátit zpět do prodeje ty ghúlky, které se v dnešní době už nedají moc sehnat. Pokud se k nám dostanou, tak toho určitě nejen já ráda využiju a nějakou nebo rovvnou všechny si po nějakém tom čase pořídím. Jen mě mrzí, že se do prodeje nedostala Robecca, která podle mě nesmí chybět v žádné sbírce....

A jaký je váš názor?


Několik (ne)zajímavých faktů o mně...

22. března 2016 v 10:03 | Twyla |  O mně
Tak jste se přece dočkali mého pohádkového příchodu a sním i nového článku, který opět poukazuje na mně. Dnes mám odpolední směnu, takže když mám už nějaký ten volný čas, tak toho využiju. Přiznám se, že jsem se všechno snažila vymýšlet na poslední chvíli v noci.


Tak a tohle jsem já:

1, Baví mě vymýšlet nové účesy a pak je všem představovat ve škole....

2, Při hře Badminton hraji levou a pravou rukou na střídačku

3. Když mám volný čas vymýšlím nový styl z různých kousků oblečení

4, Jsem závislá na hudbě v mobilu-poslouchám ji nespočitatelně denně a naplný pecky přes celý pokoj... Sluch mi zatím slouží, takže nic hrozného to zatím není:D

5, Mám ráda akci a výzvy

6, Jsem ráda v pohybu, hlavně když mám společnost

7, Nesnáším lži a nespravedlnost

8, Přeji si nový mobil se super kvalitním foťákem a kamerou a rychlou spolehlivou Wi-Fi, jelikož ten momentální nemá ani jedno z toho:D

9, Nemám ráda nepořádek a zbytečné hádky

10. Kdykoliv jdu někam delší dobu ven, musím mít u sebe sadu bonbónů, lesk na rty a samozřejmě mou hudební výbavu bez které bych umřela nudou...

11, Nepoužívám make-up, pouze čistící vodu na pleť

12. Když mě něco nadchne, tak nepřestanu, dokud té věci nedocílím

13. Čas je můj nepřítel, takže když se mám někde dostavit přesně na čas, pokaždé mám spoždění

14. Jsem ulítla na glitrech

15, Nesnáším, když mi někdo při práci rozkazuije co mám dělat...riskuje tak, že dostane pánví po hlavě!:D

16. Miluju květinové doplňky do vlasů a malé kravaty, které mi jdou ke košili s krátkým rukávem

Máme něco společné?

TAG: Já a panenky

18. března 2016 v 18:51 | Twyla |  Já a Tag
Zdravím, drazí přátelé! Tak jsem zpět společně s novým článkem v podobě Tagu. Když už je dnes ten pátek a mám čas, tak jsem už musela něco přidat. A jelikož patřím mezi sběratele oblíbených značek po celém světe-Monster High a Ever After High a dalších, tak jsem se snažila vytvořit Tag právě navazující na tento druh koníčku. Otázek je vyjímečně málo, takže vás vyjímečně neoberu o váš drahocenný čas. Tak vzhůru do čtení!


1. Jak dlouho se tomuto koníčku věnuješ?
Je to k neuvěření, ale v dubnu už tomu bude druhý rok.

2.Jaké panenky si ve své sbírce ceníš nejvíce?
Musím říct, že každá má své osobní kouzlo a příběh, který se k ní váže. Takže mi v podstatě záleží na všech. Především jde ale o těžko dostupné kusy, mezi kterými se nachází i samotná Jinafire Long Scaris, city of frights, takže nyní už znáte mou odpověď.

3. Co pro tebe tento koníček znamená?
Tento druh zájmu je opravdu z jednoho z možných hledisek originální a zajímavý, i když pro většinu lidí nepochopený, tedy hlavně pro ty co kouří a rádi utrácejí za alkohol atd.
Je to pro mě odreagování se od světa a snění o jedné z postav, která stojí za to ji naleznout ve své sbírce. Mimo to nám také dokáže tento druh zájmu ukázat jací jsme fotografové, při čemž nám dává šanci se zviditelnit, pokud máme své webové stránky či popřípadě noviny. Sbírání nám také pomáhá se vzepřít špatným návykům. Díky tomuto zájmu také můžeme poznat nové osobnosti-přátele, se kterými sdílíme stejný zájem či pohled na svět. Čímž chci říct, že sbírání panenek, je rozhodně srdeční záležitost.

4. Potrpíš si nasbírání jen panenek značky MH anebo se bavíš sbíráním i jiných druhů?
Popravdě, když jsem byla teprve na začátku sbírání, kdy jsem teprve vlastnila samotnou Floru Beliviex, tak jsem měla v plánu se zaměřit na sbírání panenek Winx. Když jsem ale dospěla k tomu názoru, že Monster High panenky jsou promyšlenější už kvůli více ohebným kloubům, které lze využít k fotografování či propagaci-výstavě a také především svým vzhledem, který má každá postava jiný, tak jsem se zaměřila právě na tuto značku. Samozřejmě v té době MH letěly a nebylo člověka, který by po této značce nešílel. Navíc už bylo k zakoupení nemálo edic, takže výběr byl velmi složitý. Poté, co má vyhlednutá Twyla byla ale vyprodaná, jsem se rozhodla pro Frankie z edice 13 Přání, která se stala mou první monsterkou ve sbírce. V listopadu roku 2014 mi došla Meygana z Bratzillaz, jejíž značka mě v té době hodně oslovila. Nakonec 30. ledna jsem začala se sbíráním pohádkových osobností ze střední školy Ever After High.
Takže v současné době se věnuji sbíráním jak hlavně sbíráním panenek Monster High, tak i samotných Bratzillaz a Ever after High. Winx jsi kupuji už vyjímečně už kvůli tomu, že nejsou sběratelské a celkově mi příjdou takové dětské. Navíc nemají stojánek, a tak musím vyhledávat místa, kde je více prostoru.

5. Takže se zaměřuješ na sbírání značek, ktzeré jsou kloubové. Takžev aby tě vybraný druh panenek zhaujal, musí bý více kloubové, ano?
Přesně tak, jelikož co si počít s obyčejnou panenkou při focení, když není vícekloubová av tomto případě ani fotogenická? Pokud takovou panenku vlastníte, dejme kupříkladu panenku značky Winx, tak je především důležité se zaměřit na okolí, které dodá této panence to pravé kouzlo.

6. Kolik panenek momentálně vlastníš, a hodláš pokračovat?
Co se týče Monster High, tak vlastním 12 kusů, které určitě není konečné, jelikož si hodlám ještě ne zrovna málo charakterů pořídit. U Bratzillaz vlastním pouhé 2 kusy, takže mi zbývají ještě celkem tři charaktery a budu mít celou partu pohromadě. Co se týče Winx, tak těch vlastním pouze 3 a nejsem si zdaleka jistá zda si ještě vůbec nějaký kus ještě pořídím. Nakonec U Ever After High je momomentální číslo tři, ale mohu jasně dodat, že není konečné.

7. Když tě jednotlivá značka či sbírání panenek časem omrzí, rozhodnš se svou sbírku rozprodat?
Co je tohle za otázku?! Samozřejmě že bych se pro toto rozhodnutí nerozhodla. Přečce každý sběratel dá do získání daného kusu či vůbec celé své sbírky své srdce a najednou chce svou sbírku vymazat ze života? No, to ani náhodou! Já jsem ten typ člověka co si svých věcí váží, takže až mě tento koníček někdy v budoucnu omrzí, tak alespoň zavzpomínám na staré dobré časy a někdy si nějakou tu panenku vyfotím, když nebudu mít náladu fotit krajinu. Navíc naše sbírka symbolizuje naše dětství a radost, kdy jsme jednotliví kus přidali do své vlastní sbírky, takže se svého dětství a zároveň i radosti chceme najednou vzdát a přijít tak o ty krásné vzpomínky? Každá panenka má svůj vlastní příběh, a tím, že se ji zbavíme jí ho odebereme.


Když není čas ani nálada...

15. března 2016 v 19:22 | Twyla |  Moje kecy
Čauky mňauky, zdravíčko! Tak jak dlouho je to opět od mého posledného článku, kdy jsem dala najevo, že jsem ještě mezi živými? A jo, v sobotu. Já vím, že má aktivita se každým dnem snižuje, ale já proti tomu nezmůžu nic. Ať už je škola nebo praxe, výjde to s časem a energií na stejno a já nevím co udělat dřív. A když je zrovna trocha času, tak nemám náladu na psaní nějakého článku. V poslední době nemám vůbec chuť ani na vyhledávání nějakých novinek, jelikož to bere čas než se nějaké zmíněné novinky dopídím, a toho v současné době bohužl ani moc nemám. Snad něco změní velké prázdniny, ale o těch blog také bude nejspíš méně aktivní, no uvidíme co mi budoucnost nadělí. Budu se snažit být co nejvíce aktivní, ale když moje nálada a energie na psaní článků v současné době je velmi oslabená, tak co nadělám. No jo, holt jsem lenoch, nic nového.:D V nejbližší době proběhne kontrola Affs a uvidíme co bude dál. Rozhodně ale nečekejte, že tu budu tak často, jak tomu bylo dříve.

Vaše (ne)aktivní adminka Twyla


Oficiální píseň k premiéře ,,World of Winx"

12. března 2016 v 21:33 | Twyla |  WinX videa
Tak jste se dočkali nového článku a zároveň mého příchodu! Nevím sice proč, ale příjde mi to jako věčnost, od doby kdy jsem vydala poslední článek. Každopádně dnes jsem zpět s novým songem k přemiéře World o Winx, která je velmi originální už kvůli obsazení písně s mužským hlasem. Tuto píseň už jsem vám dříve představovala v menu, kde jste měli možnost zaslechnout začátek písně. Můj názor na píseň není špatný, ale je pravda, že jsem slyšela i lepší. Kdo ví, třeba se mi za nějaký ten čas zalíbí víc... v poslední době to tak zktrátka mám.

Co na nový song říkáte vy?


Layout č.12

10. března 2016 v 19:08 | Twyla |  Grafika na blogu
Vítám vás u nového článku, tentokrát s nejnovějším designem, který tento blog má. Po dlouhé době je zamřenen na téma Winx. Původně byl v plánu layout se všemi Winx v dané přeměně a v rozářených barvách, ale kvůli méně kvalitním PNG z toho sešlo. Nejnovější Layout mi vyrobila Farrah v růžové a pouze růžové barvě. Na mě už je trochu moc sladký, ale to PNG se mi velice líbí:D No jo, mohla tam být světle zelená nebo popřípadě i jiná barva, ale jsem spokojená i s tím jak vypadá momentálně, jelikož je velice promyšlený v detailech a různých odkazech, na které vás po kliknutí přesměruje na adresu různých typů článků a rubrik tohoto blogu.

Jak se nový vzhled líbí vám?
By: Farrah GodFairy S kým: Flora Magic Winx Spokojenost: 97% Design nastaven dne: 9.3.

Můj názor na vysílání premiéry sedmé série Winx

7. března 2016 v 19:54 | Twyla |  Mé názory
Jak už jsem vás v menu informovala, dne 5.3. televizní pořad TV Barrandov Plus odvisílala první díl z nejnovější série. Kdo tuto novou sérii sledoval prvně na kanálu Youtube, tak si nejspíš stačil všimnout hned několika změn. Nejen, že couvli s českou úvodní znělkou, ale i celkový původní dabing byl zrušen a nadabován znovu jinými dabéry. Takže je nakonec jasné, že i song k nové přírodní přeměně Butterflix, stejně jako úvodní píseň k celé sérii znovu nazpíván nebyl, takže jej uslyšíme pouze v anglickém podání. Navíc už při transformaci Winx neříkají jméno současných přeměn (Bloomix, Butterflix), ale pouze Winx Charmix, což je pro menší diváky dost matoucí, jelikož tuhle kouzelnou formuli už Winx použili ve duhé sérii.
Celkově na mě tyto změny působí negativně, nejen samotným dějem. Když jsem tuto sérii prvně sledovala na Youtube, tak jsem měla Winx mnohem radši než teď, a brala jsem je se vším všudy. Od toho se ale leccos změnilo. Od prvního dílu, ale cítím, že už jsou Winx spíše pro menší děti, už kvůli zvířátkům o kterých je celá série. Když tuto sérii shrnu, není už to to co bývalo. V posledních sériích s Winx pořád vypravují hledat tajemné předměty, při kterých oběvjí nové kouzelné přátele (Pixies, Selkie, zvířátka). Už zkrátka necítím v této sérii žádnou energii Winx, kterou jsem pociťovala ve styrých sériích, kde se zkrátka Winx chovali přirozeně a byli plnné energie. Vlastně už i ta barevnost a nepřátelé napovídají, že už nejsou pro mou věkovou kategorii. Děj Winx pro mě zkráta končí čtvrtou sérií....


Adminka a její slavné řečičky jsou zpět-připravte se!

5. března 2016 v 17:52 | Twyla |  Moje kecy
Vítám vás u dalšího mého pokecu, o všem co mám na srdci. Musím uznat, že jakmile jsem začala vydávat dlouhé články a psát tak o sobě, se nějak návštěvnost zvýšila. Opravdu jsem překvapená a nevím jak vám poděkovat, že vás můj blog baví i přesto, že dělám v článcích často nějaké ty chyby. Sice se říká, že člověk není stroj, aby neudělal za celý život nějakou tu chybu, ale já jich tady na blogu při psaní dělám tak často, že už mě to začíná vyvádět z míry. I když na druhou stranu i samotný stroj se dokáže pokazit a dělat chyby, no ne? Sice ne tak často jako člověk, ale taky není dokonalý. Raději přejdu k jinému témetu, které by vás mohlo zajímat.


Kupříkladu se zmíním o škole. Tento celý týden výuky jsme měli skoro samého supla u několika hodin každý den, což bylo víc než super. Takhle já vidím heslo: Škola hrou. Jedna naše hlavní učitelka, která nás učí hlavní hodiny každý den, které se týkají našeho oboru onemocněla a neměla připravené nic co by měli učitelé s námi probírat, takže jsme měli celý týden lážo plážo, přičemž jsme se koukali na filmy co vybírali druháci, se kterýma jsme normálně při těchto hodinách spojení a stojí to za houby. Byla jsem ráda, že nebyla naše učitelka ve škole, i když co my jsme si užívali hodin bez ní, tak ona prožívala určitě peklo. Svým způsobem ji mám ráda.... jen kdyby věděla,že já jsem jediná kdo ji nepomlouvá. Jen co mi na ní vadí je to, jak strašně na nás,ale i na druháky zvyšuje hlas, zkrátka má tendenci spíš řvát než plynule mluvit. Takže jsme měli bez ní klid. Takže když jsme měli supl koukali jsme se na takový ty filmy pro odrostlejší lidi (vybírali druháci) jako Bez kalhot, Mullerovi-ten film už jsem skoukla s mojí třídou v devítce a nasmáli jsme se u toho víc než samotní druháci (no jo, zlatí kluci z devítky), kteří to jakoby ani nechápali. Co se ještě týče filmu Bez kalhot, tak to byla pro mě noční můra, protože uznávám mnohem lepší věci než tento styl filmů a vůbec všeho na co tento film navazuje. No, možná je to i tím, že jsem asi ještě dostatečně nedospěla, ale je mi to fuk. Bylo super se učit jen pár hodin a zbytek jen tak proflákat filmama a mou hudbou v mobilu. Jen mě mrzí, že ten týden tak rychle utekl.

No jo, od pondělka nástup na praxi s těma kuřákama a třema feťákama a hned na tom budu hůř. Buď zdráv zakouřený auto, který nesnáším! Proč jen jsem jediná co je z této skupiny normální, proč?! Už mi to stačilo v pátek, jak mi to všichni dávali doslova se vším sežrat tím, že jsem na všechno odnášení jídla do kuchyně a odstranění zbytků z talířku zůstala sama, i když je naše mistrová před tím než někam šla, žádala o to, aby mi některá z nich pomohla. Takže zatím co jsem jediná makala, tak oni si tam stáli u baru a u dveří k samotné kuchyni jako strážkyně brány, přičemž mi ještě zavazeli a koukali se na mě co dělám. A nejhorší na tom všem je, že mi nepomohla ani kámoška. No jo, nakonec jsem se umazala na košili od jednoho ze špinavých talířlů od marmelády a nastal smích. Takže jsem jim to vrátila tak, že jsem si to šla vyčistit, abych tam nechodila jako čuně a oni si to tam už ten zbytek pěkně obstarali. Vždyť měli jen uklízet hrníčky, misky od lupínek, dezertní talířky a odstraňovat sem tam nějaký ten nadbytek marmelády, tak co se jim na tom nelíbí? A to mají dostat za tohle ještě výplatu.
Bohužel pro ně, je to špatná zpráva, protože výplatu, kterou jsme měli v ten den dostat jsme neobdrželi, takže všichni začali vyvádět a začali tak létat ve vzduchu různé poznámky typu: Já chci prachy! až na mě, které to bylo fuk, protože stejně ty peníze dřív nebo později dostanu ,tak nevidím důvod proč bych měla jančit. Stejně bych si ty peníze musela založit do kasičky na foťák, tak mi je to jedno. Abych byla upřímná připadám si tam většinou nejen osaměle, ale taky jako blbec, protože mi většinou příjde, že já zastanu většinu práce. Jsem sice ráda, že můžu být ve třídě, kde jsou holky, ale jsou i chvíle kdybych brala i partu vtipných kluků, které při práci nejen postrádáme, ale taky by tak nevyváděli jako moje třída a ti tři feťáci z druháku. Zkrátka mi chybí slušní a inteligentní lidé co jsou alespoň trochu jako já a mají smysl pro humor. Ani nevíte jak mi moje třída ubírá energii, hlavně, když máme praxi, po které se domů vracím s vybitou tělesnou baterií, takže si jdu pokaždé dát šlofíka jen po tom co skouknu Simpsonovi. Teď už nejspíš chápete,že se musím do školy přímo těšit potéto vlně negativity.

Naše slavná monstr-banda! Už teď mi schází, když si vzpomenu na to, jak je Mattel doslova vykopl z děje.


Teď už něco pro zkrácení, abych vás netýrala. Pár článků už mám pro vás připravených, jen je z mého bločku přepsat tady na blog, přičemž to bude dřina, protože jsem zjistila, jak se u každé otázky dokážu pěkně vykecat. No a nakonec vám tu představím mé nejnovější v bodech, kde vám po dlouhé době popíšu sebe a pár zajímavostí.

Následníci:Kouzelný svět- Lampo, drahá lampo!

4. března 2016 v 17:01 | Twyla |  Descendants
Mal a Evie se opět potkají se svou starou známou vyznánkyní VooDoo, která se seznamuje společně s královskými potomky-Benem a Audry, kteří jí chtějí dokázat, že doukážou být i zlý. Bohužel se jim to moc nedaří, a tak aby je nikdo nenašel se společně se svou kamarádkou, opět díky přání Mal ocitnou v lampě mocné džinky....


Má nejnovější báseň v romantickém stylu

3. března 2016 v 17:56 | Twyla
Zdravím! Ne, čtete dobře, skutečně se teď zmiňuji o básničce, kterou jsem nedávno, v pondělí večer přesně v děvět hodin až třetí hodinu ve škole dokončila. Takže jsem ji celkově vymýšlela dvě hodiny v kuse. Sice jsem původně měla v plánu psát o mém vysněném klukovi a k tomu vypsat všechny mé sny dohromady, ale znáte to, pak to zapomenete a připomemout si daná slova už prostě nejde, tak se rozhodnete celkový děj změnit a zaměřit se jen na jedno téma, kterou je v tomto případě láska a vztah dohromady-jak jinak. Dala jsem ji přečíst ve škole kámošce, ale místo povzbuzení mě čekalo zklamání, jelikož se mi jen vysmála a řekla, že je moje básnička jelká blbost, že jde vidět,že jsem nikdy neměla vztah.

Proto vám ji představuji až v tuto chvíli, jelikož jsem se bála že je celá má báseň tak opravdu trapná jak kámoška říká. Ale potom co jste o ní psali v komentářích jsem se odvážila ji zvřejnit. Je sice pravda, že tohle normální kámoška nedělá, ale ona se takhle chová skoro ke všem. Sice by jste od ní povzbuzení nebo oporu nikdy nenašli, ale já ji beru taková jaká je, protože kdybych to tak nedělala skončím sama proti celé třídě a já nechci být považovaná za outsidera.


Jinak toto je moje třetí báseň, kterou jsem po dlouhé době kdy stvořila, takže nečekejte žádný zázrak.:)

Chodím do školy každý den,
a jediné co dokola slyším stále jen,
,,Máš nějakýho kluka,
co chodí s tebou ven?"

Říkají, že jsem divná holka,
která věčně létá v oblacích,
ale já sama dobře vím,
po kom v srdci tak strašně toužím.

Každý bere, to co se zrovna nabízí,
a to je ten důvod,
proč je dívka sama už potisící...

Stále čekám na toho pravého,
co by dokázal spasit mé srdce,
a já zas to jeho.
Vždyť o tom láska je- A navždy být spolu!

Říká se, že ty nejpopulárnější,
mají to co chtějí, ale láska není věc, ale cit.
Tak proč brát pokaždé jen to nejlepší, kvůli oslnění?

Pokaždé, když to vidím, zakoulím očima
a to je prý ta věc, proč jsem stále sama...

Prý vztah beru na lehkou váhu,
prý jsem až přílišvybíravá,
ale pročpak asi?
Kdo by chtěl jednoho dne zjistit,
že city jsou jen pouhou hrou,
při které se kluk musí smířit s prohrou...

První láska, první vztah,
první škrkanec v rozpočtu,
roztrhat, přepsát a začít odznovu.
To je to, co znamená krach ve vztahu,
vidět dva lidi co žene strach.

Jednoho dne potkám toho pravého,
ale kdo to to vlastně bude, kdo to je?
Jednoho dne mne osloví,
,,ten", ze snů mých, a já budu vědět co udělat.
Chytit a nepustit.

Láska je kouzlo,
sladký sen,
vznášet se v oblacích,
vidět růžovou kolem sebe jen,
držet se za ruce, přičemž se chránit navzájem.

To je to, co víří v našich myslích,
pouhá dvě láskyplná slova,
,,Milujem se navzájem!"

Nová doba, nový měsíc, nová adminka!

1. března 2016 v 19:05 | Twyla |  Moje kecy
Zdravím, magičtí přátelé! Možná si říkáte co vám chci prostřednictvím nadpisu sdělit. Pokud jste to nezjisili, tak o to víc mě to těší, protože vás alespoň tento článek více upoutá, tedy v to alespoň doufám.

Celkovým nadpisem mám na mysli to, že všechno se mění: století, móda, prostředí, charakter lidí, hudba, příroda zkrátka celý život sebou nese změnu. Takže už chápete, že i já se neobejdu bez nějaké té změny. Od doby, kdy jsem vlastně nastoupila na střední školu, a není to jen třídou,ale také ztrátou Mindy, jsem začala skoro na všechno měnit názor. No, možná na tom ta moje třída přece jen něco nese, ale jde to i společně s věkem a nabranými skušenostmi. Postupem času jsem si začala uvědomovat svoje vlastní chyby a nedostatky,které se vlastně týkali mojí tichosti a být tak jako šedá myška ve stínech. Nikdy jsem to nebrala vážně, ale díky kámošce, která je stoprocentní opak mě mi pomohla něco na sobě změnit. Naštěstí se to netýká sprostých slov, ale mé ukecanosti. Od dob kdy jsem ji potkala jsem si na sobě začala všímat svých nedostatků a zjistila jsem, že už taková nechci být. Sice nevím co je směšné na značce Monster High a co má společného se SpondžBobem (na kterého koukají holky u nás ve třídě),když jsou tyto značky stoprocentně už samotným tématem a postavami odlišné, ale u mojí kamarádky je posmívat se všemi co mám ráda prostě její styl, takže to neberu nijak zle. Vrátím se k tomu co vám chci vlastně říct. Nojo, vaše adminka už je ukecaná bytost,ale bojí se sdlit svůj názor ostatním. No, vlastně se už tohoto nebojím, jen když máte svůj názor sdělit takovým fiflenám, které teprv procházejí pubertou, tak je to těžké, protože hrozí, že se vašemu názoru vysmějí přes celou třídu, ikdyž si třeba prosadíte názor,že trpí pubertou (to už se stalo).


Konečně se po vytočení z tématu opět vracím k sobě. Co se zase týče mě, tak já od změny účesu až po styl na kterém teď začínám být ulítlá, ale také na tvoření různých účesů, jsem jiná. Teď jsem se zahleděla v kravatách a klobopucích. Samozřejmě kravaty myslím ženské, v menším provedení. Od dob, kdy jsem ji začala nosit do praxe (máme dlouhé-obyčejné ve vínové barvě) jako číšnice jsem se v tomto stylu zahleděla. Styl uznávám spíš míň ženský,jelikož na sukně a nějaké šaty mě moc neužije. Co spíš uznávám jsou uplé džíny s různým motivem barev a motivů. No jo, ke kalhotám můžete měnit tucet triček a různých stylových svetrů např. s flitry než k šatům. Kdybych se měla vzhlédnout v nějaké postavě,která je mi blíž stylem a vzhledem , pak jsou to jednoznačně Cerise, se kterou sdílím stejná styl a Rosabella se kterou mám společný vzhled co se celkového účesu až na červené melíry ve vlasech a i charakteru týče.

Co se týče blogu, tak tu pár změn rozmýšlím udělat. První co udělám je po cca dvou měsících kontrola Affs,která je nutno provést už kvůlli tomu,že se chci přesvědčit o tom,že vás můj blog stále baví obíhat a komentovat. Druhým a poslední zákrok se týče designu. Momentálně mám objednaný design s Winx, který už nejspíš bude i poslední. Vím, že většina můj blog navštěvuje v domění, že vydám článek s Monster High, popřípadě s Následníky. Vlastně Winx už začínají být v dnšní době tabu, protože většina novinek naši republiku zkrátka mine, a tak nevidím důvod proč o nich psát. Když je to někde mimo náš dohled, kde je sice zajímavé se o tom dozvědět, ale jinak k čemu to je? Nejspíš už určitě víte, že až na vyjímku včerejšího vydaného obrázku Winx jsem se o nich strašně dlouho nezmínila, když nepočítám jejich obrázky v článcích. Tím chci říct, že bych možná měla o Winx přestat psát, protože existuje daleko lepších blogů, které vás informují o jejich akcích různých novinkách než já, která s nimi vydá jeden článek za měsíc. Je jasné, že každý fanda Winx chodí na blog, který je čistě o nich, kde dozví plno zajímavých informací než na té stránce, kde o nich někdo napíše jednou za měsíc a má blog i o něčem jiném. Já vím,že mi řeknete, piš o tom co tě baví,ale co když je to zbytečné? Navíc Winx už nevidím tak jako dřív. Tím neříkám, že je nemám ráda, ale zkrátka už znám něco lepšího....
Jinak přemýšlím nad designem s dospelejší tématikou, tak co třeba pro začátek Layout s Eifellovou věží a Lalou...?


Abych vám tento článek trochu zpříjemnila přkládám další zveřejněnou píseň k novému novému filmu z Monster High.
Píseň nese Dive in a dle mého názoru je povedená a okouzlující už kvůli samotnému textu písně.


A to je konečně vše! Snad jsem vám tímto článkem nezpůsobila infarkt a ve zdraví jste ho dočetli až do konce. Budu ráda, když jste si mé řeči četli v klidu a pozorně. Pro příště už vás snad nebudu tak týrat a připravím něco pro oddych.