Únor 2016

Winx club Cosplay

29. února 2016 v 19:14 | Twyla |  Obrázky
Styl Winx ala Winx párty!

Třetí část traileru k filmu Velký podmořský svět konečně v češtině!

27. února 2016 v 8:55 | Twyla |  Monster high videa
Před pár dny byl konečně na Youtube zvřejněn třetí trailer v češtině, který pojednává o Lagooniném menším nedorozumnění z minulé noci, kde její nehodu na všemi monstry oblíbené internetové stránce vzhlédla velká vlna monster, která po zjištění Lagoonu dostane jako hloubkové potápění. A tak se naše Lagoona vydá po celé škole zabavit co nejvíce monstr mobilů ...


Vítězné ceny ze soutěží

26. února 2016 v 19:14 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
V poslední době jsem se stihla zůčastnit několika málo soutěží u mých affsek, které většinou pojednávaly o dni zamilovaných-Valentýnu! A zde už jsou všechny ceny, které jsem za poslední dobu stihla sesbírat. Děkuju všem adminkám, které se podíleli na výrobě cen, jste zlaté!

Za účast ve Valentýnské bleskovce u adminky Skelity


Karolí Kůrková- Tombola

Musa a Aisha- Bleskovka o vílách Winx

Farrah Godfairy- Valentýnská bleskovka
FarrahGodfairy- Valetýnská tombola

Skelita- Fotosoutěž

Clawdia a Honey-Valentýnská bleskovka


"Face the Tide" Music Video | Great Scarrier Reef

25. února 2016 v 17:19 | Twyla |  Monster high videa
Pro dnešek vám přináším slíbenou druhou nejnovější píseň k nově zveřejněnému filmu z Monster High, kde se naše monsterky vydávají prozkoumat vodní hladinu. Píseň mě samotnou oproti prvnímu songu moc nenadchla. Nevím proč, ale cítím z ní Hawaiskou atmosféru:D


Nová Ashlynn Ella ze speciální edice Magical Fashion

23. února 2016 v 17:36 | Twyla |  Novinky
Ahojky! Tak změna plánu jak vidíte. Nejnovější video z MH přidám nejspíš až zítra. Chtěla bych se totiž zmínit o něčem zajímavějším. Jak už víte jedná se o novou podobu Ashlynn ve speciálním podání dvou verzích v princeznovských šatech. Jestli dáváš na Ashlynn přednost krátkým šatům před dlouhými, tak ti Ashlynn ráda vyhoví, jelikož díky klíčku, který má Ash ná zádech, po otočení postupně vysune dlouhou spodničku vzhůru. A tak můžeš dceru Popelky vzít třeba i na procházku. Mimo to, můžeš měnit i živůtek, které ladí každý k jinému outfittu. Musím říct, že Mattel se s tímto opravdu pochlapil a myslím, že sklidí díky tomuto výtvoru velký úspech. Škoda jen, že v této edici se nachází jen samotná Ashlynn.

Jak hodnotíte tuto novinku vy?


Když je adminka líná psát články!

22. února 2016 v 15:16 | Twyla |  Moje kecy
Ahojky po několika letech, kdy už jsem v důchodu:D! Jak víte má aktivita je na bodě mrazu, ale holt jsem byla líná o sobě nebo o něčem dát vědět. No jo, došlo mi, že na blogu jsem zkrátka skoro pořád, kdy buď obíhám nebo píšu články, takže jsem se v poslední době soustředila spíš na to co mě opravdu baví, a to je vědomostní hra Dobyvatel a hudba! Myslím, že hru Dobyvatel není třeba představovat, protože ji znají a hraje téměř každý, pokud se nepletu. Hrála už jsem ji dřív,ale chytla mě až v pátek a o víkendu,kdy jsem byla opravdu zapálený hráč. Už mám čtyři hvězdy, takže super skóre. Myslím, že tato hra je určitě nejlepší hra, co se týče vědomostí, které si procvičíte a k tomu se dozvíte i něco nového. Akorát někdy skrátka jde všechno nahoru a pak zase dolů, pokud mě chápete.

Co se týče samotného blogu, tak tu nastane pár malých změn. První změnou bude design,který sice byl naplánovaný,ale kvůli malým změnám v něm se zkrátka zničil, takže můžete příští týden očekávat novou vizáž. Druhou novinkou bude video z Monster high. Nojo, zase viodeo. A třetí novinkou bude nejspíš změna menu, která se mi zdá příliš jednoduchá a mdlá. Novinky od Monster High, Winx a Ever After High tu budu přidávat stále, takže to sledujte. Jinak jak se vám líbí song od MH a úvodní krátký song k Winx? Já se jich nemůžu nabažit. Zajímavé je,že Winx se svými písněmi vždy zabodují:)...
Nakonec bych byla ráda, pokud by to bylo možné, aby mi tu lidé, kteří nemají blog nevyplňovali do webové kolonky žádné obchodní stránky, jelikož toto je blog a ne reklamní zóna. Často mi připadá, že tu takový typ lidí komentuje spíš jen proto, aby navázal na nějakou inernetovou stránku. Takže snad to někdo dodrží....

Brzy se ozvu....do té doby se mějte magicky, moji milý kouzelní přátelé!


Monster High dolls ediction Shriek Wrecked and others!

19. února 2016 v 14:49 | Twyla |  Novinky
Vítám vás u nového článku, který má opět zaměření na nové edice panenek, které už jsem vám měla tu čest představit. Jak už jste se mohli informovat v nadpisu tohoto článku, tak se jedná o nové vydání edic pod názvem Shriek Wrecked a edice Welcome to Monster High,která vám nyní budou představeny. Nebýt Farrah GodFairy, tak se o těchto novinkách ani nedozvím. Já vím,že není správné se po někom opičit se stejným článkem, ale když vidím, že vás nejvíce zajímají novinky, tak jsem se donutila o tomto napsat a informovat vás tak o tom.


Následníci: Kouzelný svět-Voodoo? Jasně!

16. února 2016 v 17:11 | Twyla |  Descendants
Po tom co Mal vyslovila své přání po kterém se ocitla zpět ve svém rodném domově-ostrově Ztracených se ocitla společně se svými přáteli z jedné z ulic ostrova ve které naleznou útočiště. Audry společně s Benem začínají poznávat městskou kulturu, kde platí jen jedno pravidlo, Když krást, tak jen to nejlepší! Na ostrově, kde nefunguje Wi-fi je těžké přivolat pomoc, ale díky nové kamarádce, kterou naši hrdinové potkají v krámu ve kterém neexistuje žádná otevírací doba se to možná povede!...


Monster High píseň s českým textem

15. února 2016 v 19:18 | Twyla |  Monster high videa
Pro dnešní večer jsem zpět, abych vám představila přeloženou verzi oficilní písně k Monster High. Myslím, že v současné době, kdy se Monster High přetváří k hrůznému vzhledu je fajn zavzpomínat na starou dobrou píseň s překladem, která je až děsu-krásná! Vím, že se nejedná o nic nového, ale na druhou stranu je fajn zavzpomínat na starou dobrou školu monster s českým textem, no ne? Text písně jsem pro změnu tentokrát nepřelážela, což je zločin, ale holt když nemám chuť se momentálně zabývat překladem, tak mě napadlo si text písně vyhledat na internetu.

Jinak nevím jestli by jste ještě měli zájem o vydání článku z pátečního večera co všechno jsem zažila, takže bych ráda věděla jestli má o tomto námětu ještě nějaký význam psát. Proto budu ráda, když se o tomto zmíníte v komentáři, díky!

Píseň společně s překladem nalezneš v celém článku!

Vlna žhavých novinek z Monster High

13. února 2016 v 21:42 | Twyla |  Novinky
Tentokrát jsem zpět, abych vás informovala o nejnovějnovějších novinkách z Monster High, které už jste mohli někde zahlédnout. Ale abych se neopakovala, tak jsem se vydala vyhledat i nějaké ty nezmíněné novinky na vlastní pěst a našla jsem jak ty pozitivní, tak i ty negativní! Prvně vám představím spíše ty pozitivní, jelikož nechci, aby se někomu na překliknutí na celý článek udělalo nevolno!


Náročný pátek nastal...!

12. února 2016 v 17:22 | Twyla |  Deníček
Divím se,že tu vůbec něco píšu, když jsem si ještě ráno naplánovala, že tu nejspíš nic nenapíšu kvůli času, kterého budu mít dnes úplné minimum. Více se samozřejmě dozvíte v celém článku...!

Následníci: Kouzelný svět-Dej si pozor na to co si přeješ!

10. února 2016 v 16:19 | Twyla |  Descendants
Všechno co mělo jít podle plánu se nezdařilo, a tak si bude muset Mal se všemi problémy, které potkaly jeji přátele nějak poradit. Na Mal je to, ale najednou moc, a tak se díky svému vyslovenému přání společně se svými přáteli najednou vrátí zpět domů na Ostrov ztracených. Jak to asi dopadne?


Cena z bleskovky od Clawdie a Honey

10. února 2016 v 16:06 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
Po dlouhé době jsem se stihla zapojit do soutěže, která proběhla u Clawdie a Honey, které vymysleli bleskovku společně na téma Monster High a Ever After High. Vítěznou cenou se stal avatar, který určitě někdy v budoucnu využiji. Děkuji za cenu!


Můj dnešní den ve stručném stylu!

9. února 2016 v 15:16 | Twyla |  Deníček
Ahojky,všichni! Prmiňte, budu se to snažit skrátit,už kvůli času ,protože tento námět už píšu po druhé, jelikož ten první námět, který měl přes tři tlusté odstavce jsem nechtěně smazala tím, že jsem při brouzdání netem od jedné lišty k druhé klikla na křížek, takže mi celá stránka prostě vyletěla. A práce byla prostě v háji! Zajímalo by mě kolik toho ještě za mou blogovou kariéru stihnu ještě spackat, protože když ne blog, tak to musím být já, kdo za to může.


Současně konečný kus v mé sbírce...

6. února 2016 v 17:25 | Twyla |  Moje sbírka panenek
Ještě dnes v sobotu jsem podnikla s tátou krátkou projížďku do Vsetína. Byl to takový menší výlet na počest končících prázdnin po kterých bude následovat jen práce. Hned po prázdninách na mě totiž čeká stejně jako většinu holek ze třídy společně s tou nejvíce uřvanou (prosím, ať to ve zdraví přežiju a nebudu ji moct zabít:D) práce v podniku ve kterém se nám budou započítávat tři hodiny za které na konci měsíce dostaneme výplatu-hurá! Teda pokud to ve zdraví přežiju, tak pak ji teprve dostanu... Konečně si budu moc našetřit na svůj foťák. Hurá! ! A z toho vychází to, že do té doby si žádnou panenku už nekoupím a budu shromažďovat jenom samé peníze. Takže banky třeste se:D

Něžná strážkyně přírodního světa vítá Jaro!

5. února 2016 v 19:14 | Twyla |  Moje sbírka panenek
V mobilu jsem našla ještě staré fotky, které jsem pořídila někde na počátku podzimu. To si ještě dobře pamatuju, že jste měli možnost zahlasovat jakou panenku bych měla nafotit. Jak vidíte vyhrála to Flóra a to o slušný počet hlasů,takže vám za Flóru děkuji,že jste ji ve hlasování podpořili tolika hlasy. Na co si ještě vzpomínám, tak jsem ji chtěla fotit na jiném místě někde venku, ale protože venku už začínal být podzim, takže začínala být zima a foukal vítr,tak jsem chtěla Floru právě vyfotit u těchto květů,které ji nejvíce vystihují. A z toho plyne právě nadpis! Jelikož se na fotkách nenachází odkaz, tak byla ráda, aby nikdo moje fotografie neskopíroval.
Původně měly být fotografie vedle sebe, díky ale malému prostoru, jsou fotky pod sebou. Jasně, že mě napadlo je upravit v ,,Malování" ,ale to byly byly fotky v horší kvalitě a nešly by rozeznat detaily.

Když fotit, tak fotit?

4. února 2016 v 19:53 | Twyla
Ahojky,všem! Já vím, že mám opět problém s aktivitou, ale už nemám o čem psát. Sice mám připravená nějaká ta videa a TAG, ale to už tu v současné době bylo k vidění. Chtěla jsem psát z EAH o Dragon Games, jenže to už je k vidění na jiných blozích, takže o tom už se nejspíš nezmíním. Nač se budu opičit s podobnými obrázky a animacemi, když už jste je určitě viděli na jednom z blogů. Tak jsem se rozhodla, že alespoň budu dávat nějaké ty své fotky panenek. Sice vím, že budou otřesné kvůli mému foťáku, ale na druhou stranu posledně, když jsem vám představila své nově nakoupené panenky, tak to byla ještě celkemem dobrá kvalita. U mého foťáku už jsem zažila lepší kvalitu, ale ta je jen opravdu ojedinělá, obzvlášť pokud fotím za slunečného dne. No, každopádně nějaké fotky bych přidávat mohla, to je jen na vás zda souhlasíte. Proto bych byla ráda, když se vyjádříte v komentáři či zodpovíte anketu, která je v tomto článku. Určitě vám budu vděčná, když jedno z těchto možných věcí provedete a dáte najevo tak svůj názor,který je pro mě v tento moment důležitý.


Tag: Ty a tvá třída

2. února 2016 v 17:37 | Twyla |  Já a Tag
Ještě dnes jsem stihla dokončit po dlouhé době TAG, který jste tu dlouho nespatřili. A protože patří škola mezi ty téma o kterých nejde se nezmínit, tak jsem vymyslela TAG pojednávajíci o mé třídě. No, spíše se jedná o negativní postoj, ale co už nadělám. Bylo zábava ho vymyslet a odpovídat na otázky, protože jsem se mohla alespoň po dlouhé době pořádně vykecat:D! Proto prosím nemyslete, že bude tento článek nějak krátký. Ale těch patnáct otázek snad ve zdraví přežijete. Tak čtení zdar!