Prosinec 2015

Kouzelná silvestrovská noc 2016!

31. prosince 2015 v 23:59 | Twyla
A nadešel ten čas odpočítání-tři...dva...jedna...Šťastný nový Rok! Páni, je ani k nevíře jak to letí. Tímto bych vám všem chtěla popřát hodně zdravý, štěstí, hodně splněných přání, kamarádů a nejlepších známek ve škole! Snad pro nás rok 2016 bude mnohem úspěšnější než ten,který je právě za námi. Užíjte si tento večer naplno,protože tento den a atmosféru zažíváme jen jednou ročně a to právě teď v tuto noc a čas! Ať vás energie neopustí a vydržíte vzhůru co nejdéle. Mimochodem dáte si na tento rok 2016 nějaké předsevzetí? Pokud ano,tak vám přeji ať ho dodržíte neboť to jest na tom to nejdůležitější.

Silvestr ve velkém oslavte, dobře se dnes bavte,
a až s půlnocí nový rok příjde, hodně štěstí
ať vám všem výjde, každý z těch 365 dní
ať je něčím dobrým nevšedním!

Vaše aminka Twyla


Upoutávka na nové monsterky aneb zachraňme ty staré

31. prosince 2015 v 16:13 | Twyla |  Novinky
A už je to tady. Na internetu jsem narazila na tzv. upoutávku či reklamu,říkejme tomu jak chcete, kde Mattel představuje jejich detailné obličeje. Předem upozorňuji,že tyto panenky představují nejnovější základní verzi, takže opravdu hnus. Na začátku videa se v překladu uvádí tyto slova: ,,Příliš Děsivé, příliš temné, žádné smysluplné poselství. Ale to není to, kdo jsme." Nechápu co tím Mattel chce říct,ale rozhodně to nevěstí nic dobrého. Jediné o čem tohle všechno jen je o penězích,jelikož když něco změní,tak zkrátka za to dostanou víc peněz než kdyby to nechali být. Mattelu je úplně fuk co na to řeknou fanoušci....jim jde jen o peníze a prapagaci výrobku čímž si vydělají nemalé peníze.


Pokud chceš vědět více, pak klikni na celý článek!

Monster High spěje k úplnému konci!

30. prosince 2015 v 17:53 | Twyla
Vy,kdo navštěvujete či vyhledáváte nejnovější novinky od Monster High,tak už jste se určitě dozvěděli o vlně katastrofického nákladu novinek,které u nás obzvláště fanoušků,které se o MH zajímají už delší dobu slyšeli. Bohužel i já se k těmto novinkám ani zdaleka nepřikláním,jelikož tímto už přestává všechno. Panenky,které už jsou spíše napodobeniny panenky Barbie s roztomilými tvářičkami,změněnými vlasy a očima,které mají panenky od značky Disney se už z daleka odlišují od značky Monster High. Ale to není všechno co prošlo výraznou změnou,jelikož internetem už začala kolovat i samotná Draculaura ve 3D rozlišení na které Mattel všechno upravil i se samotným obličejem,který mluví sám za vše! Jak to tak vypadá,tak Mattel se zbláznil a všechna pozornost se nyní upřela na nejmenší fanoušky místo,aby mysleli i na ty nejvěrnější,které vědí o MH téměř všechno než na ty menší,kteří ani vlastně pořádně netuší co drží v ruce a mají je jen na hraní.
Co se týče mně,tak já z tohoto mám životní trauma,jelikož všechno co mám ráda(Winx,Witch...) se zkrátka po pár letech něco stalo-Winx už nejsou takové jako dřív a na Witch se zkrátka autorky vykašlaly. Já z tohoto všeho jako každý fanoušek nemám radost, jelikož tyto panenky už zkrátka nejsou monsterky,ale už obyčejné panenky Barbie,takže není oco stát. Já se budu snažit dosbírat ty současné co mi chyběji,kterých je jěště dost,takže to nejspíš nestihnu. Kdo je ale správný MH fanoušek,tak si je nekoupí,ale kdo je chce mít jen na hraní,tak ať si je pořídí,protože to je každého věc.
Co se nakonec týká nejnovějšího vzhledu ve 3D, tak jsem zatím viděla jen Draculauru, ale je jasné,že postupem času budou přibývat další takové změny v grafice a vzhledu všech monster. Ať už takhle budou vypadat v seriálu či vůbec filmu,tak to bude šok a je jasné že tohle je hlavně kvůli těm nejmenším,jelikož monster se téměř každé malé dítě bojí,takže všechno musí být změněno kvůli nim,ale Mattel zapomíná, že když všechno změní,tak změní i samotného ducha Monster High,který udržuje vůbec celou značku naživu. Měli by si uvědomit,že monstra nejsou jen pro malé děti ale i pro větší, jelikož my starší se rádi bojíme a vyhledáváme takové typy. Ať si celou značku změní, ale ať si potom nikdo nemyslí,že starší fanoušky tahleta teď už ,,pohádka" bude bavit,protože ten duch pravé střední školy Monster High už začíná rychle vyprchávat. Jak to tak vypadá tak střední škola Monster High se rychle řítí do obrovské propasti. Doufejme,že se Mattel probudí z tohoto růžového snu a vrátí tuhle noční můru zpět, ale pochybuji.

PS: Pokud jsem se vás nějakým způsobem dotkla,tak se omlouvám,ale rozhodně jsem to nemyslela zle

A jaký je váš názor?

Z Monster High se začíná stávat obyčejná pohádka pro nejmenší

Zdroj:http:evermonsterhigh.blog.cz

Už mám vyhlédnutý svůj vlastní fotoaparát!

29. prosince 2015 v 19:35 | Twyla
Ano,čtete dobře! Skutečně budu mít brzy (snad) svůj foťák. Včera jsem pátrala po internetu a hledala jsem nějaký na který mám a který má HD rozlišení jak ve videu,tak v obraze co se týče zaostření. Prvně jsem měla zájem o jeden červený,který měl opravdu všechno perfektní,ale jak jsem se dozvěděla,že nemá kabel k připojení na internet,tak u mně skončil. Navíc tento,který budu mít(pokud se nevyprodá),tak má i černou brašnu,kterou určitě budu potřebovat. Možná to tak nevypadá, ale už se nesmírně těším, až s ním budu fotit, jak přírodu, tak moje milé panenky.:D Jen mi tento milý kamarád za poznáním nového rozlišení stojí všechny mé peníze(drobné nepočítám),ale co už, hlavně když mám konečně svůj vysněný foťák proti nudě. Jen mi ho rodiče chtějí objednat až někdy po Silvestru(jestli nakonec vůbec), čehož se bojím,jelikož jak jsem si všimla,tak jde pěkně na dračku. Ano,na tom obchodě ho mám pod kontrolou jako každou věc o kterou mám zájem, takže jsem něco jako tajný agent:D Jen je škoda, že se toho Minda nedožila, jelikož to byl můj sen ji konečně vyfotit přes můj kvalitní foťák, kde zůstane její fotka zachovalá v nejlepší kvalitě už navždy,takže ti dávám sbohem můj sne. Co se dá dělat, budu se stím muset smířit. Sice bych mohla fotit ještě kocoura od strýce, ale ten je trochu akční, takže nevydrží na místě a zaostřit na jeho obličej bych také nemohla, jelikož už mi málem poškrábal můj slabý foťák na mobilu,když jsem se o to pokoušela posledně, takže nějaká šance ohledně focení ,,jeho"nejspíš nebude. No,snad mi fotoaparát rodiče co nejdříve objednají, protože už bych ráda chtěla fotit a navíc se bojím toho,že se vyprodá a dlouho nebude na skladě. Vlastně ani nechápu proč mi ho nechtějí objednat,když to nakonec všechno zacvakám já:D Neberte prosím tento článek jako nějakou chloubu. Jediné o co mi jde je to, se s vámi podělit o mé nadšení ze skvělého fotoaparátu a vysněného focení ve skvělé kvalitě.

Vaše nadšená Twyla


New film of Monster High at the DvD-Great Scarrier Reef

28. prosince 2015 v 19:47 | Twyla |  Novinky
Název: Great Scarrier Reef
Vydání: Jaro 2016
Délka filmu: 76- 84 min
Nové postavy: Rosea Reef-Dcera Poseidona, Kala Merri-dcera chobotnice, Peri a Pearl Serpentine- dcery Hydry
Zajímavost ohledně filmu: Ve vybraných zemích film výjde v animované verzi

Originální obal k filmu


Animovaný titul k filmu aneb animovaná verze


Edice Monster high-Ghouls Getaway

27. prosince 2015 v 20:22 | Twyla |  Monster high panenky
Ahojky,ghúlmošky! Dnes vám přináším edici o které už jsem měla tu čest vás informovat. O čem ještě nemáte nejspíš tušení je to,že v edici se nachází Elisabbat a Jane Boolitle,které si budeme moc zakoupit až příštím rokem,což znamená,že zatím jsou k zakoupení Jinafire,Pushepone a Skelita. V celém článku naleznete nové promo-fotky od obou nových monsterek a můj názor.

Dary už jsou rozdány aneb co jsem dostala

25. prosince 2015 v 21:00 | Twyla
No,...co k tomu říct? Jak jste včerejší den prožívali? Já teda počítala každou hodinku do večeře a rozbalování:D Pořád jsem pobíhala po domě a přemýšlla jak bych asi zabila čas a naštěstí ubíhal rychle,takže jsem se brzy dočkala...takže čase už můžeš spomalit,ano?:D Tak abych se vyjádřila k mým darům,tak jsem s nimi naprosto spokojená už kvůli tomu,že jsem si většinu zařídila sama díky našetřeným penězům. Samozřejmě mne čekalo nějaké to překvapení. No,nejspíš bude trapas,když vám představím mé nakoupené dary,jelikož se chovám jako dítě:D Abych nezapomněla,tak co se týče foťáku,tak ten zatím pořád nemám. Šla jsem to prozkoumat do Elektra ve Vsetíně,když jsem tam byla okouknout dárky,ale bohužel tam měly velmi malý a drahý výběr,který se skládal většinou z těch nejdražších fotoaparátů pro skušešnější fotografy. Proto to půjdu nejspíš po prázdninách omrknout do Elektra v našem městě,kde mi ještě poradí,takže se těším až konečně vyfotím konečně fotku v čistém a rozostřeném obraze. No,nebudu vás sdržovat,takže tady jsou mé darky:D

Předem se chci omluvit za kvalitu,ale snažila jsem se

A jaké dary jste dostaly vy?


Design č.10

23. prosince 2015 v 16:55 | Twyla |  Grafika na blogu
Od pondělní noci jak jste si stoprocentně všimli má blog opět a konečně zimní kabátek. Já vím,že zimní design vypadá trochu jinak co se týče barev,ale Crystal mi ho upravila dle svého uvážení. Jsem velmi ráda,že Crystal byla tak hodná a vynechala tu část,kde se vyskytuje Draculaura,protože se podle mého názoru kde se vyskytuje v outfittu Scaris k zímní atmosféře moc nehodí. Myslím,že bez Laly působí mnohem Vánočněji. Musím uznat,že Design je celkově opravdu pěkně smyšlený, jak Musou v menu,tak Laylou společně se štítky,které zatím nefungují. Nevím,jak to udělat,aby se na ně dalo klikat,ale až na vyjímku zpět-homepage si štítky-témta můžete vyhledat v rubrikách v menu.
A jak nový desss zaujal vás?

By: Crastal S kým: Layla/Aisha, Musa Lovix Spokojenost: 65%
Design nastaven: 21.12

Vánoce ztrácejí své opravdové kouzlo!

21. prosince 2015 v 15:28 | Twyla |  Mé názory
Nejspíš už vás hned napadlo,když jste si přečetli nadpis tohoto článku o čem bude nejspíš řeč. Nebojte,nechystám se tu vypisovat dlouhou esej,jelikož vím,že na ni nikdo z vás není zvědaví....tedy alespoň většina.


Nejspíš všichni když zaslechnete slovo Vánoce si vybavíte sníh, stromeček, teplo u krbu, dárky ,Vánoční filmy a bůhvíco dalšího. Z těchto věcí co jsem teď vyjmenovala mám na mysli hlavně sníh,který už je v současnosti hodně ojedinělý. Nikoho by v minulosti nenapadlo,že v této době už Vánoce budou spíš na blátě než na sněhu či popřípadě i ledu. V posledních pár letech už je to zkrátka běžné,ale je to opravdu nezvyk,když vidíme,že sníh téměř rok od roku vůbec nepadá. Kde jsou ty léta,kdy jsem slyšela křik a smějící se děti válející se ve sněhu, aby si každé dítě vytvořilo svého andělíčka nebo už ty větší, které si toužebně stavily své sněhuláky. Ano,i já jsem patřila mezi děti,které se z Vánoc nejvíce radovali už kvůli tomu kouzlu tohoto ročního období i kvůli tradicím,které se k tomuto období vážou,nebo i kvůli své rodině,kdy jsme konečně celá rodina pohromadě a užíváme si volné chvíle,kdy konečně nemusíme nikam spěchat a užíváme si Vánoční pohodu společně v podobě poslechu Vánočních koled.
Dnes je tomu,ale téměř konec. Sníh nepřichází a příroda netrpělivě čeká na svou Vánoční peřinu. Co se týče dětí,tak ty už bez sněhu ven téměř nevychází, a když už, tak jen proto, aby si zašly na něco dobrého na zub či navštívili své blízké. Krajině nyní vládne jen bílá obloha ze které nevyzařuje téměř žádná naděje na sníh či nějakou radost. Za pár let sníh vůbec nenapadne(vlastně u nás zatím napadl jen jednou,takže je jěště vůbec nějaká naděje?) a my budeme znát opravdové kouzlo Vánoc jen z různých starších filmů nebo od malíře Josefa Lady.Mám obavy, že budoucí generace dětí nezažije vůbec žádné opravdové Vánoce,jelikož co se s naší planetou v současnoti děje, čímž mám na mysli oteplování planety,kterému bohužel vůbec nejde zabránit,tak jsou opravdu budoucí Vánoce v ohrožení. Mějmě nakonec na paměti, že opravdovými Vánocemi nejsou jen dárky,stromeček, teplo u krbu či televize,ale hlavně ta atmosféra,která mluví za vše.

....Jak se tak dívám,tak toto opravdu nevypadá jako krátká esej,ale co už:D

Ať už jsou tyto Vánoce na blátě či na sněhu,tak vám přátelé všem přeji Šťastné,veselé a hlavně klidné Vánoce se spoustu splněných přání, která se hlavně plní na štědrý den...a spoustu zážitků se svými blízkými!


News figure of Monster high

19. prosince 2015 v 17:01 | Twyla |  Novinky
Zdravím,fanoušci Monster High! Teď když jsem konečně tu,bych se vám chtěla omluvit za mou nicneříkajíc aktivitu. V poslední době mám toho moc jak ve škole co se týče učení,tak i tady na internetu,kde mám hodně věcí,které musím každý den oběhnout,takže dostat se někdy na blog,kde musím napsat a vydat nějaký ten článek je v některých případech nemožné,protože čas rychle ubíhá a práce je nadhlavu. Aslespoň co stíhám je okomentovat některé mé Affs za což jsem ráda,že alespoň něco co se týče blogu mám pod kontrolou.
Tentokrát vám chci představit novou sérii LEGO figurek značky Monster High,kterou už lze nazvat jako druhou sérii.
V edici se nachází Lagoona,Clawdeen,Meowlody,Purrshepone,Ghoulia,Venus,Frankie a nakonec Spectra. U všech nalezneme LEGO políčkko ,které slouží jako takříkajíc stojánek,bez kterého by postavička nemohla stát a doplněk,kterým je Irakev.


Big vs. small Frankie

17. prosince 2015 v 15:05 | Twyla
Před chvílí jsem narazila na internetu na nový obrázek,kde vidíme rozdíl mezi oběma Frankie,které se liší, jak ve výšce,tak vzhledu panenky. Když si opravdu detailně prohlédneme obě dvě panenky,tak zjistíme,že obě dvě verze Frankie se liší jak očima,pusou,stehem na líci,odstínem rtěnky,lebkou na kravatě,tak odstínem šatů. Abych to zhrnula tak bych raději volila menší provedení,které má k filmové-seriálové předloze Frankie mnohem blíž než Frankie obřice,která má zvláštní výraz v tvaři a tak se Frankie moc nepodobá.
A jaký je váš názor? Jakou verzi panenky by jste volili vy?


Bonita Femur Cosplay

15. prosince 2015 v 18:56 | Twyla
Tak a máme tu první Monster High cosplay bez kterého by Monster High blog se zkrátka neobešel. Jak už víme jedná se o postavu z filmu Freaky Fushion,kterou není nikdo jiný než fúzovka,která je hlavně výrazná díky svými pestrobarevnými křídli-Bonita Femur. Jedná se o první Cosplay,který se nachází nejen poprvé na blogu,ale také který mne opravdu zaujal nejen pozadím,detailně provedeným oblečením,ale také drovnými detaily a pózami,které k Bonitě sedí. Jediné co bych trošku vylepšila jsou křídla,která působí málo opravdově. A jaký je váš názor?


Bratzillaz text

13. prosince 2015 v 18:07 | Twyla |  Bratzillaz
Jelikož už jsem vám tu představila song v překladu od Následníků,tak nyní vám přináším překlad písně Bratzillaz. Je jednodušší,ale zase náročnější u opakovatelných vět u kterých je třeba,aby dávaly vůbec nějaký smysl. Ano,určitě je jednodušší oproti písni od Následníků,ale i tato má své kouzlo. Pamatujme,že i v jednoduchosti spočívá krása!

Nekopírovat!

Bratzillaz!
Bratzillaz!
Bratzillaz!
Glam dnešní večer bude zlý!

Bratzillaz!
Bratzillaz!
Bratzillaz!
Glam dnešní večer bude zlý!

Bratzillaz! Pojď!
Bratzillaz! Pojď!
Bratzillaz!
Glam dnešní noc bude zlý!

Bratzillaz! Pojď!
Bratzillaz! Pojď!
Bratzillaz!
Glam dnešní noc bude zlý!

Glam dnešní noc bude zlý!

Seznamte se zlými sstřenicemi
Bratz.
Také vás už někdy zajímalo jak se sem vlastně dostali?
Na své šestnácté narozeniny
si uvědomili,
BRATZACADABRA! Jsme čarodějky!

Bradzillaz! Pojď!
Bradzillaz! Pojď!
Bradzillaz!
Glam dnešní večer bude zlý!

Bratzillaz! Pojď!
Bratzillaz! Pojď!
Bratzillaz!
Glam dnešní noc bude zlý!
Bratzillaz! Glam bude zlý,Bratzillaz!

V tajné akademii v lese
se učí kouzlům,které jim jdou dobře.
Společně s tajemným stylem se naučili očarovat a okouzlit!

Yasmina uvidí svou budnoucnost dnešní večer
MEYGANA pokouší své sny
vzlétnout
SASHABELLA slyší zvířata mluvit
CLOETTA vám ukáže Glam od geek
JADE umí vyléčit zlomené srdce
Je to všechno o kouzlech a čarovném umění!

Toto jest scéna čarodějného výkřiku
a není to TO co zdá se že je!
AAAAHAHHAHAHAHAAAAAAA!

Bradzillaz! Pojď!
Bradzillaz! Pojď!
Bradzillaz!
Glam dnešní noc bude zlý!

Bradzillaz! Pojď!
Bradzillaz! Pojď!
Bradzillaz!
Glam dnešní noc bude zlý!

Ever After High jsou zpět

12. prosince 2015 v 12:47 | Twyla
Co na to říct? Když jsem psala posledně,že už EAH nejsou to co kdysi bývali,tak by mně ani ve snu nenapadlo,že o nich budu opět psát a vydávat nějaké ty články. Věřte nebo ne, ten den, kdy jsem ve své wishlistu na Vánoce zmiňovala Ashlynn a Huntera,tak se v mé duši jakoby rozzářila jiskra a najednou mne napadlo vrátit se do starých pohádkových dob a opět o nich vydávat články,když už jsem teda o nich vyrobila ten rozcestník. Musím vás ale upozornit,aby jste EAH články neočekávali moc často už kvůli tomu,že EAH novinek moc není...ale já něco vymyslím,nebojte!


Vánoční jmenovky Monster high

11. prosince 2015 v 18:27 | Twyla |  Obrázky
Jelikož už se blží vánoční amtosféra společně s balením dárků,tak jsem si pro vás připravila jmenovky z našimi milovanými monsterkami se kterými budou Vánoce ještě voltážovější! Zvol si jaká monsterka bude zdobit tvůj mrazivý dárek. Bude to ta nejvoltážovější monsterka Frankie,půvabná romantička,která s hrdostí tasí své tesáky-Draculaura, vůdcovský typ-Cleo či mrazivá Abbey,která nadevše miluje zimu a snih? Výběr je jen na tobě. Pokud chceš můžeš zvolit i příšerkovské blahopřání bez kterrého se Vánoce rozhodně neobejdou. Pokud by jste o jedno či případně o všechny kartičky měli zájem,tak si je můžete vytisknout.


Všechno nejlepší Bloom!

10. prosince 2015 v 18:22 | Twyla |  Informace o Winx
Bohužel jsem tu jen na skok kvůli škole,jelikož píšeme zítra testy,takže jsem neměla čas nic k dnešnímu velkolepému dni nic vyrobit. No,ale co už hlavně,že jsem si vzpomněla,ne? Takže Bloom všechno nej. k tvým 24.narozeninám, ať do všeho stále dáváš tolik dračí energie jak tomu bylo dodnes.


Oficiální Winx stránky dnes také důležitému dnešnímu dni zveřejnili i speciální video,kde uvidíme naši dnešní kouzelnou oslavenkyni!


Tetování? K čemu?!

9. prosince 2015 v 17:22 | Twyla |  Mé názory
Dnes se zaměřím na téma tetování,které je zejména oblíbené u dospívajích teenagerů. Každý máme jinou představu o svém životním stylu,tudíž se všichni neshodneme na stejném názoru,tedy aby jste pochopili,tak já tento druh zájmu právě nedokáži pochopit. Všechny mé spolužačky chtějí mít alespoň jedno tetování,ale já jsem ta jediná komu tato věc příjde jako hloupost, a tak jsem označována za divnou. Nač své tělo ale vystavovat,tak bolestnému zákroku a vůbec delší dobu uvažovat nad tím jestli se vám ta věc za tu dobu neomrzí tak,že vás po nějaké určité době bude obtěžovat. Berte na vědomí,že tento zákrok také stojí nemalé peníze. Samozřejmě,tetování jde odstranit,ale jakou bolest proto opět vytrpět. Mysleme třeba na stáří, kdy se pokožka začne scvrkávat a tetování už nebude takové jako bylo v mládí. Pokud vás ale tetování přitahuje a toužíte poněm,ale zatím na něj nemáte peníze či dostatečný věk,tak existují i různá pera,speciální fixy ši gelovky,které lze na pokožku aplikovat,aniž by způsobila nějaká drobná poškození. Navíc jsou kdykoli smytelné,takže své tetování můžete kdykoli změnit.

Psací potřeby,které lze zakoupit ke svému vysněnému tetováníJakou panenku si přát pod stromeček?

7. prosince 2015 v 17:41 | Twyla |  O mně
Myslím,že když je ten prosinec,tak už nejspíš všichni víte co byste chtěli najít pod stromečkem. Já nad tímto tématem také přemýšlela a ne zrovna málo,protože už jsem to začala rozebírat v polovině listopadu. Zvlášť jsem přemýšlela nad panenkami,protože na těch mi záleží více než na oblečení,kterého mám celkém dost...ikdyž nějaké ty ponožky:D.
Jen abych nad nimi nepřemýšlela nadarmo,protože rodiče už mé básnění o panenkách leze krkem. Pořád mi říkají,že jich mám dost a že bych si měla pořídit něco mnohem užitečnějšího. Toto nejspíš slyší každý sběratel často,pokud tedy ještě bydlí u rodičů,kteří tento koníček nechápou. Já se ale jen tak nevzdám....!Kokosoví sněhuláci aneb tvoříme s Winx

6. prosince 2015 v 16:10 | Twyla |  WinX videa
Dnes vám představím něco pro ty co rádi kuchtí. Pokud se doma nudíte a chcete doma vyrobit něco opravdu vynikajícího a roztomilého,tak skuste si vyrobit tyto sladké sněhuláčky. Jak napovídá nadpis budou to kokosoví sněhuláčci. Také si někdy skusím tyto sněhuláčky vlastnoručně vyrobit,protože vypadají opravdu k nakousntí....navíc vám pomohou zpříjemnit Vánoční atmosféru! Nakonec bych chtěla jen dodat, že pokud vlastníte nejnovější prosincové vydání Winx magazínu,tak tento postup naleznete i v něm.

Přeji kouzelnou podívanou a pokud možno i dobrou chuť až si tyto magické sněhuláčky budete vyrábět.