Listopad 2015

Design č.9

30. listopadu 2015 v 14:45 | Twyla |  Grafika na blogu
Design je tu už od 31.října a já jsem úplně zapomněla o něm napsat. Co se ho týče,tak jsem s ním spokojená i přesto,že už by tu ani neměl teoreticky být,když už není Halloween a ani pár dní po něm. Design se mi,ale líbí i přesto. Nemusíte se ale obávat o to,že tu tento Halloweenský design bude k vidění i přes Vánoce,to opravdu ne. Musím říct,že design i přesto,že mi psala,že mi ho z časového omezení a objednávek nevyrobí,tak mne opravdu překvapila,když jsem svůj blog viděla v novém Halloweenském stylu. Oravdu Ell myslela na všechno,jak na symbol Halloweenu(měsíc),tak prostředí a postavy,které se k Halloweenu opravdu hodí. Co na to říct...prostě krása!


Tváře dabérů Winx z kanálu televize Prima

29. listopadu 2015 v 20:17 | Twyla |  Informace o Winx
Máme tu opět takový menší speciální článeček,který se tentokrát týče Winx v podání českého dabingu,který jsme mohli slyšet jako první. Podle mého názoru by jsme mohli být vděční Primě za to,že se seriálu Winx ujali a propůjčili jim své hlasy jinak by jsme se o existenci Winx dozvěděli až od televizního kanálu Barrandov,který se ho ujal až v roce 2011,což by bylo už pěkně pozdě,když se ho televizní kanál Prima ujala už v roce 2007.

Klára Jandová/Bloom


Nová kolekce tašek Monster high

28. listopadu 2015 v 19:20 | Twyla |  Monster high videa
Po dlouhé době jsem na internetu konečně narazila na novinku,která se tentokrát týče tašek hlavních osobností z Monster high. K zakoupení jsou tašky na motiv postav Draculaura,Frankie Stein a Clawdeen Wolf. Skoukni video a užij si tak novou vlnu tašek tvých oblíbených monsterek a zároveň i hrdinek ze slavné příšerčí školy Monster High.


Dáreček k narozeninkámXD

27. listopadu 2015 v 20:30 | Twyla |  O mně
Trochu divný nadpis,ale já jsem celá bláznivá a do panenek nejvíc,takže co očekávát,že? Dnes mi den po mých narozeninách přišel dárek,přesněji panenka od značky Bratzillaz Sashabella Paws,která dokáže komunikovat se zvířaty. V seriálu mě sklamala už kvůli tomu,že její talen hovořit se zvířaty se moc neprojevoval stejně jako u některých z party. Někdo z Bratzillaz dostal šanci ukázat svůj talent,ale Jade a Sashabella prostě tím středem nebyli. Nejvíce kdo často dával najevo svůj talent byla Yasmina,která je i hlavní postavou,takže nic zvláštního. Stejně jako s talentem je to s obsazením,protože Sashabella se vyskytovala ze všech nejméně. Ze začátku ji bylo vidět často,ale pak už se nějak trošku začala vytrácet. Ano,mohli jste ji v episodě zahlédnout,ale nemluvila. A když už se projevila,tak mi přišla taková zvláštní...drsná. Nevím čím to je,ale myslím,že to je i tím dabingem:D. No,dost žvástů a přejděme k pocitům ze samotné panenky.

Článek je dlouhý,proto pokud máš zájem číst dál,pak klikni na celý článek!


Happy birthday admin Twyla!

26. listopadu 2015 v 17:46 | Twyla |  O mně
Dnes je ten očekávaný den kdy se přinese dort a vaši příbuzní křičí slova typu Všechno nejlepší! Bohužel já to ale tento rok musím oželet. No,dort jsem bohužel neměla díky málému času,který jsem neměla ani já,tak ani mý rodiče. Ale alespoň jsem dostala od svých blízkých dárečky v podobě peněžní hodnoty. No a jelikož už mám konečně peníze na svůj vysněný fotoaparát kterým konečně budu mít šanci fotit své panenky a své kočičí mazlíčky a někdy i samotnou přírodu,tak určitě této chvíle využiju a vydám se ho koupit až nějaký uvidím v katalogu. Nejdříve by to bylo asi před ježíškem,jelikož bych si ho ráda chtěla rozbalit pod stromečkem.

Toto vás nejspíš zajímat nebude,ale vzhledem k mým narozeninám jsem udělala takové blahopřání od samotných monsterek a všech panenek co mám(samozřejmě sběratelských). Kdybyste to jen viděli jak mě to potěšilo,když jsem si to včerejší večer krásně všechno vystavila na poličku,seřadila do stran podle značky a Monster high panenky uprostřed stolu drželi nápis všechno nejlepší přejí monsterky,který jsem stihla blahopřání vytvořit včera večer a ano, na poslední chvíli. Bohužel od Winx jsem to vytvořit nestihla,ale to nevadí,protože jim to vynahradím příští rok.

Bohužel jsem si všimla,že téměř nikdo kromě mých několika přátel a příslušníků rodiny si tu na blogu na mé narozeniny nevzpomněl. Chápu,že jsem to nikde nepsala,ale stačí když si kliknete na nůj profil v některých z komentářů a uvidíte že je mám právě v tento den. No,nechme to být,protože si může ještě někdo vzpomenout:).

A kolik mi to vlastně je? Ano,sladkých 16 let!

Ti kdo mají rádi Winx,tak vím co máte na mysli. Ano,jsem stejně stará jako Bloom,kdy se poprvé setkala se Stellou a ano, jsem nejstarší ze všech mých současných Affs,což mě trochu mrzí,protože si připadám poněkud staře.XD


Sofia Carsen- Rotten to the Core

24. listopadu 2015 v 16:08 | Twyla |  Descendants
Nejspíš jste už slyšeli vedlejší verzi oblíbeného songu Rotten to the Core. Zpívá ji představitelka Zlé královny-Evie,která se ve videu nejen díky svému hlasu,ale také jak by to znělo,kdyby ji zpívala jen jedna osoba chopila a také stejně jako v originálním zniní se i z její verze stal hit. V klipu si také mimo její hlas ihned všimneme i úžasných kostýmů ve kterých Sofia Carsen vystupuje. Myslím,že rebelský oděv ani společenské šaty z filmu představovat nemusím,ale šaty,které stojí za upozornění jsou určitě ty,které přesně vystihují její charaktera jsou navrženy pro tento klip. Korunka ve hlavě,světle modrý kožíšek,které krásně zdobí ramena, červené šaty se světle modrým lemem a modrou nadýchanou sukní s nádherným doplňkem-prstenem ve tvaru srdce okterém už je třeba něco říct. Co se nakonec týče klipu,tak přesně vystihuje text. Pokud nevíte co myslím,tak mám na mysli větu Vítej v mém zkaženém světě,který v klipu symbolizuje černo-bílá obrazovka kde vládnou jen stíny.

Můj názor: Když jsem song slyšela po poprvé,tak jsem si říkala jaký je to šílený propadák a jak je to neoriginální vůči originálu,který byl nazpíván jako první. Zkrátka pomalá hudba,refrém a jedna zpěvačka byl vůči originálu velký rozdíl když vezmeme v potaz chytlavou remixovou hudbu a a čtyři zpěváky,kteří opravdu zněli jako rebelové. Když jsem ale asi tak po půl hodině se přistihla jak si broukám refrém,tak mi to došlo jak je tahle píseň přes pomalý rytmus skvělá. A pak asi víte co se dělo dál...ano,stáhla jsem si ji do mobilu a poslouchala pořád dokola dokud to okolo všechny kolem mě nezačalo lézt na mozekxD. Co se týče klipu,tak ten neodsuzuju,protože ho hodnotím za nejlepší provedený klip,který jsem kdy viděla. Speciální kostým s krásně výrazným prstenem Sofii závidím a sním o tom,že ho snad někdy uvedou na trh... o čemž si myslím,že se nejspíš nikdy nestane.


Diplom od Clawdie a Honey

24. listopadu 2015 v 14:47 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
Někdy kolem Halloweenu jsem se u Clawdie stihla zůčastnit soutěže,,Poznej kdo jsme",takže tady je. Opravdu Clawdii a Honey za cenu děkuji,protože se mi strašně moc líbí.

Co je vlastně Bratzillaz?

23. listopadu 2015 v 14:30 | Twyla |  Bratzillaz
Bratzillaz je název střední školy,která celým názvem zní Bratzillaz Fashion Magic Academy school. Škola se nachází v lese už kvůli,aby byla skryta před lidmi a tudíž i vyučování začíná pro jeho žáky až v pozdních hodinách,když je úplná tma a nikde není ani člověka,který by jeho existenci mohl prozradit. Zde přicházejí studenti z celého světa,kteří se chtějí stát čaroději. Ať už jsi člověk odkudkoli či nadpřirorozená bytost je tu pro tebe místo. Sudenti se zde učí různým předmětům jako například hodině kouzlení kde se míchají lektvary a vzduchem létají každého studenta daná kouzla,která mu slouží k různým hokusům pokusům či už hodinám módy kde se snaží najít svůj vkus a vytvořit tak něco čarovně nového,ale nebudete ochuzeni i o další čarodějné hodiny,které se ve škole vyučují.

Takže pokud už si kdokoliv a máš zájem se stát čarodějkou či čarodějem,tak neváhej a zapiš se na naši kouzelnickou školu.


Winx v pořadu o vaření

22. listopadu 2015 v 12:00 | Twyla
Winx jsou ve svém domově-Itálii jako doma a jsou opravdu tak populární, že už snad ani víc být nemohou. V Itálii myslí opravdu na všechno...Samotné Winx se opravdu už museli ukázat dočista všude. Tentokrát už Winx mají i svůj pořad o vaření, kde představují něco jako tváře této show či pomocnice,která je určena malým kutilům kteří rádi připravují různé sladké dobroty. Winx nakonec nejsou jen superhrdinky,které každý den zažívají dobrodružství,ale také jsou to kuchařky,které zažívají dobrodružství i v kuchyni...

Krátká ukázka pořadu
Pokud vás seriál zaujal,tak se mrkněte i na další kouzelné díly,které se nacházejí v celém článku!

20 tipů jak můžeš pomoci zachránit planetu Zemi!

21. listopadu 2015 v 12:00 | Twyla
Tento článek jsem našla opět v jednom z časopisů Bravo,které zmiňuje pomalou smrt naší planety Země. Myslím,že by nebylo špatné napsat o těchto bodech jak napomoci přírodě,protože teď žijeme v době,kdy atmosféra opravdu hodně trpí našimi špatnými téměř každodenními prohřešky,které ji ničí. Takže pokud patříš mezi ty,komu osud naší planety Země není lhostejný a snažíš se bojovat za její čistotu,tak už jsi určitě slyšel/a o těchto pravidlech,které poukazí na to jak máme ochaňovat naši planetu. Pokud jsi,ale tyto pravidla do této chvíle nedodržovala a máš zájem je dodržovat pak si určitě přečti tento článek. Pokud se budeš tyto pravidla snažit dodržovat pak věř,že ti za tvé úsilí bude příroda opravdu vděčná. Článek jsem nakonec obohatila i o pár informací jak se lidé v současnosti chovají k přírodě.

Zatím nás tu ještě obklopuje příroda,ale její budoucnost není zdaleka tak úplně jistá,protože za pár let ji můžou nahradit budovy,které drahocenou přírodu zničí a úplně nahradí.


Bratzillaz: Cloetta Speletta

20. listopadu 2015 v 14:24 | Twyla |  Bratzillaz
Okouzlující Cloetta Spelletta symbolizuje, že každý máme dvě stránky osobnosti! Cloetta a její smíšený mazlíček Barkthalameow mají sílu přeměnit cokoli na cokoliv budete chtít! Osobitá, koketní Cloetta miluje dvoubarevnou módu, kozačky ke kolenům, jiskřivé pláště a rovné vlasy...ale smíří se i s kudrnatými!
Popis: Mám v sobě dvě strany...Zlá a okouzlující v jednom! Osobitá a koketní, můžu vás změnit jak budu chtít... takže pozor na to co si přejete!

Schopnost: Dokože změnit všechno na cokoliv si jen vzpomeneš
Domácí zvířátko: Barkthalameow
Čarodějný znak: Měsíc a hvězdy
Přezdívka: Přízračný anděl
Oblíbená barva: Černo-Růžová
Oblíbený film: Ďábel nosí pravdu
Oblíbené jídlo: Smažený pavouk v zmrzlině
Oblíbený nápoj: Karamelové Čaroccino bez tuku
Oblíbený druh hudby: Hip-hop a Country
Oblíbený předmět: Historie vysokých bot

Magická karta:
Cloetta Spelletta- pomůže vám změnit cokoli na cokoliv

Přísaha Bratzillaz všem dívkám
S magií z duchovního světa
Chceš-li něco změnit svýma očima
pak recituj toto zaříkadlo

,,Vytvoř mé nové já!
A hned zase zpátky!
Bratzacadabra!
Ať umím měnit a zas vše vracet na začátky!"


Bratzillaz: Jade J´adore

19. listopadu 2015 v 13:55 | Twyla |  Bratzillaz
Okouzlující Jade J´adore miluje vše co se týče lásky se svým ďábelským mazlíčkem monstr-lásky Kissifuss po svém boku. Jade má schopnost vyléčit zlomené srdce! Miluje úchvatný punky vzhled, luxusní krajky, tajemné oči... a nadevše hlavně lásku!
Popis: Jsem skutečná romantička s krásným stylem! Trable s láskou? Žádný problém...protože dovedu vyléčit tvé zlomené srdce!


Schopnost: Pomůže ti vyléčit tvé zlomené srdce
Domácí zvířátko: Kissifuss
Čarodějný znak: Srdce probodnuté šípem
Přezdívka: Chladná kočka
Oblíbená barva: Krvavě červená
Oblíbený film: Upíří deníky
Oblíbené jídlo: Opékaná ropucha
Oblíbený nápoj: Mátová pavouková káva
Oblíbený druh hudby: Podrážděná romantika
Oblíbený předmět: Módní magie

Magická karta:

Jade J´adore- pomůže vyléčit tvé zlomené srdce!
Přísaha Bratzillaz všem dívkám
S kouzlem z duchovního světa
Chcete-li už dnes uzdravit své zlomené srdce
Recitujte toto zaříkadlo takto:

,,Amorku! Amorku!
Ať příjde láska pravá!
Bratzacadabra!
A zlomená srdce jsou rázem zdravá!"


Bratzillaz: Yasmina Clairvoya

18. listopadu 2015 v 15:14 | Twyla |  Bratzillaz
Yasmina Clairvoya a její rozkošné zvířátko Winkers vidí všechno! S pomocí moci, díky které můžou vidět do budoucnosti, budou připraveni na cokoliv! Yasmina miluje klasický romantický vzhled, retro styl a funky účesy! Se svým strhujícím stylem a výstředním mazlíčkem je okouzlující kráska...
Popis: Jsem na tajuplný podzemní styl...a vidím všechno! Chcete vědět jaká je tvá budoucnost? Přikroč ke mně! Vezmu si na tebe své věštecké oko!


Schopnost: Vyjasní vám vaši budoucnost
Domácí zvířátko: Winkers
Čarodějný znak: Egyptské oči
Přezdívka: Podlá princezna
Oblíbená barva: Vášnivě fialová
Oblíbený film: Kouzelná romance
Oblíbené jídlo: Mravenci pokrytí čokoládou
Oblíbený nápoj: Hocus Pocus mocachinno
Oblíbený druh hudby: Dance, Trans a Elektro
Oblíbený předmět: Lektvarologie

Magická karta:
Yasmina Clairvoya-pomůže vám vyjasnit vaši budoucnost!

Přísaha Bratzillaz všem dívkám
S magií z duchovního světa
Mé oko vidí vše co je ve hvězdách
Recituj toto zaříkadlo,abys viděla do budoucnosti

,,Blyštivé křišťály!
Záře měsíčního prachu!
Bratzacadabra!
Vidím budoucnost beze strachu!"


Bratzillaz:Meygana Broomstix

17. listopadu 2015 v 17:35 | Twyla |  Bratzillaz
Meygana Broomstix a její okouzlující okřídlený mazlíček Wingzy vám ukáží svůj létající styl ať už jste kdekoliv! Meygana miluje všechny druhy modré oblohy, pozdní noční večírky, skákání po mracích a třepotající pláště!
Popis: Jsem blázen do nadpřirozeného stylu létání! Chcete dosáhnout těžko dosáhnutelných výšin a vzlétnout? Pokud ano,pomůžu vám roztáhnout křídla a vzlétnout!


Schopnost: Pomůže vám vzlétnout
Domácí zvířátko: Wingzy
Čarodějný znak: Křídla
Přezdívka: Odvážná opička
Oblíbená barva: Tmavě modrá
Oblíbený film: Avatar
Oblíbené jídlo: Hmyzový sendvič
Oblíbený nápoj: Marshmmallonové Macchiato
Oblíbená druh hudby: Pop a Rock
Oblíbený předmět: Gymnastika s koštětem
Neoblíbený předmět: Nadpřirozené sportování

Magická karta:

Meygana Broomstix ti pomůže rozevřít křídla a letět!

,,Bratzillaz všem dívkam,
S magií z duchovního světa,
Skoč na mrak na obloze,
Recituj toto kouzlo a nauč se létat!"

,,Ať vznesu se!
Na oblohu ke hvězdám tajemným!
Bratzacadabra!
A mé sny vzlétnou k výšinám nebeským!"


Co říct o návštěvnosti aneb poděkování

16. listopadu 2015 v 14:25 | Twyla |  Moje kecy
Tak po dvou dnech jsem opět zpět se skvělou náladou co se návštěvnosti týče. Opravdu jsem byla včera večer překvapená,když jsem tu narychlo nakoukla na můj blog. Ano,byla jsem moc líná o tom dát najevo hned. Hele,lidi opravdu vás nechápuxD. Děkuji moc,že alespoň tady na blogu mám tolik věrných přátel tzv.návštěvníků,kteří si udělají čas navštívit můj blog aneb jak já tomu říkám můj druhý domov. Já vím,že to děkování je pro některé dosti zbytečné,ale chci být zdvořilá, upřímná a hlavně chci vyjádřit mou vděčnost právě vám,protože bez vás by byl můj blog úplný propadák. Když jsem se dívala na návštěvnost asi tak před čtyřmi dny,tak tu byla ještě návštěvnost okolo 10 000 a ouha teď už jejich dokonce okolo 11 000. Jak to vidím já,tak tu návštěvnost budu muset sledovat častěji aby mě tím vysokým číslem netrefil někdy šlakXD. Opravdu nevím jak vám mám poděkovat,protože pro každého blogera je toto opravdu obrovská čest,když vidí,že je jeho blog mezi lidmi oblíben.

Opravdu všem děkuji,jste magicky-úžasní!


Francie,stojím při tobě!

14. listopadu 2015 v 20:26 | Twyla
Ahojky! Nejspíš už víte co se včera večer stalo a o čem vypráví dnešní zprávy. Je to opravdu tragická událost pro celý svět. Chtěla jsem tímto článkem dát najevo soustrast všem mrtvím,zraněným a vůbec celé Francii,která prožila opravdu tragický oklamžik. Myslím,že tato událost v nás probudila sounáležitost a podporu,kterou je třeba Francii a jejímu lidu právě potřeba dát.
Doufejme,že Islámisté nezaútočí i na samotnou Eiffelu věž,která je pro svůj stát velmi důležitá jak historicky,tak vzhledově. Doufejme,že se tato situace která mezi Islámisty a Francií vládne se uklidní a bude vše při starém, ikdyž Islámisté vyhrožují různými odpornými zákroky,které chtějí francouzům provést...

Buď zdráva Francie domove plné tajemných cest památek a romantky,která v tobě dříme... Buď silná,nedovol aby tě někdo přinutil poklesnout na kolena,právě naopak...přinuť poklesnout na kolena toho kdo ti přeje destrukci.


Píseň následníci s českým textem

13. listopadu 2015 v 18:06 | Twyla |  Descendants
Tak po pár dnech jsem zpět a přináším vám nejznámější a zároveň i nejvíce oblíbenou píseň z filmu. Kdo už film viděl,tak nejspíš už song slyšel. A kdo ne,tak to nevadí,protože si ji může v originálním znění poslechnout ve videu,ale bohužel bez klipu. Nevybrala jsem ho proto,že když budete poslouchat,tak nebudete vědět co sledovat dříve,jestli klip či samotný text. Takže ve videu se nachází pouze text v originálním podání a pod videem už přeložený aby jste tomuto songu rozumněli. Jak už vypovídá je to pěkně rebelský song,který má rád každý Rebel.

Mal:
Říkají, že jsem potíž
Říkají, že jsem špatná
Říkají, že jsem zlá
Nic mě nepotěší víc

Jay:
Špinavý a špatný
Až do morku kostí
Tvoje nejhorší noční můra
Mě nemůže vystát

Evie:
Tak mám trochu nezbednosti
Ve své krvi
Chceš mě obviňovat?
Nikdy jsem nepoznala lásku

Carlos:
Myslí si, že jsem bezcitný
pochybná existence
Cítím se nepotřebný

MAL:
Nepochopený/á

Mal & Evie:
Zrcadlo, zrcadlo na zdi
Kdo je ze všech nejhorší?
Vítej v mém zkaženém životě
Zkaženém světě

Mal, Evie, Jay & Carlos:
Jsem skrz na skrz zkažený/á
Skrz na skrz zkažený/á
Jsem skrz na skrz zkažený/á
Kdo by si mohl přát víc?
Jsem nic, jako další dítě
Jako dítě od vedle
Jsem skrz na skrz...
Jsem skrz na skrz...
Jsem skrz na skrz zkažený/á

Mal:
Nazvi mě intrikánkou
Nazvi mě zrůdou
Jak to můžeš říct?
Jsem jen... jedinečná

Jay:
Co, já a zrádce?
Nemáš něco za zády?
Nejsme přátelé?
Co s tím?

Evie:
No tak nezapadám
No tak flirtuju
Zlomila jsem ti srdce?
Způsobila jsem ti bolest?

Carlos:
Minulost je minulost
Odpustit a zapomenout
Pravdou je

MAL:
Zatím jsi nic neviděl

Mal & Evie:
Zrcadlo, zrcadlo na zdi
Kdo je ze všech nejhorší?
Vítej v mém zkaženém životě
Zkaženém světě

Mal,Evie,Jay & Carlos:
Jsem skrz na skrz zkažený/á
Skrz na skrz zkažený/á
Jsem skrz na skrz zkažený/á
Kdo by si mohl přát víc?
Jsem nic jako další dítě
Jako dítě od vedle
Jsem skrz na skrz...
Jsem skrz na skrz...
Jsem skrz na skrz zkažený/á

Blog o všem co adminku zaujme?

11. listopadu 2015 v 15:30 | Twyla |  Moje kecy
Vcelku zajímavý nadpis:D. Přemýšlím nad tímto řešením,protože abych vám řekla pravdu,tak MH ani Winx novinek moc není,tedy nejspíš momentálně žádná od obou značek. A vy už nejspíš víte co to pro mou budoucnost méhlo blogu znamená. Ano,buďto skončím anebo naberu další značky či vůbec všechno co mi nějak padne do noty a budu o tom psát. Chtěla bych už konečně ukončit seznámení s Bratzillaz u kterých jsem tak minulý rok šílela,že jsem si zkrátka musela jednu z nich koupit. Ano,jejich song jsem minulý rok poslouchala pořád dokola,takže bych ho dokázala zazpívat i na veřejnosti. Momentálně už se o ně moc nezajímám,ale to neznamená,že bych o nich nedokázala napsat nějaký ten menší článek. Mám už jeden hotový v rozepsaných článcích,který pojednává téměř o všem okolo jejich videí. Abych se přiznala,tak už ho mám pěkně dlouho uložený a připravený ho vydat. Jenže problém je v tom,že většina z vás se o tuto značku nezajímá, a tak nevím jestli má vůbec smysl o nich nějaký ten článek vydávat. To,že se o ně zajímám já neznamená totiž že se budete o ně zajímat i vy. Napište svůj názor na Bratzillaz do komentářů a uvidíme...
Dále o kterých jsem se už zmiňovala je značka Následníci. Myslím,že nemusím zmiňovat o co jde,takže pokud vás tato značka-film zaujal,tak bych o nich něco málo napsala. Jde jen o váš zájem,prorotože nebudu tu psát o těch značkách o které vy nejevíte zájem.
Nakonec bych se vás chtěla informovat,aby jste se nedivili kdybych tu psala úplně o něčem jiném než na co jste na mém blogu zvyklí. Tím navazaji na to,že se tu můžu někdy za nějakou dobu zmínit o nějaké novince,která by vás mohla zajímat.

No,...to je asi vše. Pište do komentáře své názory a uvidíme....O dalších změnách,které se budou vztahovat k samotnému blogu vás budu nadále informovat...Zatím se mějte čaro-kouzelně.


Winx Galactic civilizations

9. listopadu 2015 v 17:05 | Twyla
Winx jsou zpět a to s novým projektem! Jen bych chtěla dodat,že tento projekt nevznikl z čistého nápadu společnosti Rainbow nebo jeho ilustrátora,ale pouze díky fanouškům Winx. Skrátka a jasně se jedná o podvrh. Tato hra pojednává o vesmíru a jeho řízení. Nejspíš proto si fanoušci Winx usmysleli,že tato o-nline hra by se k nim hodila už proto,že svět Winx tedy samotná Magická dimenze je tvořena z nekonečného vesmíru a tudíž i mnoho planeta,které se v této dimenzi nachází. Fanoušci tak vytvořili Fan-Arty se samotnými Winx,které se zdají většinou jako pravé či vznikají i samotná videa k této hře,které si fanoušci upraví a dodají tak k nim hudbu od našich kouzelných hrdinek. Bohužel ale ve videu nezahlédneme nic jiného než zvláštní moderní lodě,vesmír a zvláštní monstra či bytosti z vesmíru.


Změna je život

7. listopadu 2015 v 12:04 | Twyla
Ahojky! Tak jsem zpět abych se vám svěřila. Jde o to,že už podle návštěv není už takový jako dřív. Není se ani čemu divit,když už novinek moc nepříbývá a blogu už nevěnuji kvůli škole svůj čas. Důvodem jsou také i nápady,protože už jsem tu něco přes rok a opravdu nápadů moc nemám. Jedině tak nějaký ten TAG. Bohužel je i pravda,že už dospívám a obě značky už mě tolik nebaví jako dřív. Kdo by se divil,když už chodím na střední kde už většina dívek má v hlavě úplně něco jiného než pohádky,že? Neříkám,že už od pohádek chci upustit jen už mi příjde trochu směšné,když už vzhledem k mému věku budu psát jen o těchto tématech. V poslední několika týdnech mě dosti chytla horečka filmu Následníci o kterých jsem vám už stačila napsat. Já nevím,ale blog už na mě působí tak trochu dětsky k vzhledem k mému věku. Když se někdo ocitne na mém blogu poprvé a podívá se na jaké téma jsem zaměřena,tak si řekne,že admince je okolo deset až třináct let,ale to není pravda. S designem problém nijak nemám už kvůli barevné kombinaci a celkovému vzhledu,ale nějak moc růžové už tu nejspíš neuvidíte. Růžovou mám ráda,ale myslím,že už se tu byla za tu dobu mého blogování k vidění docela často,takže dám pro příště prostor jiným kombinacím barev. Pokud by už tu růžová někdy byla,tak pouze ve světlém provedení už z toho důvodu,že v tmavém už na mě působí dosti dětsky a méně méně k viděni než tomu bylo dříve.
Co tu zatím plánuji změnit,tak jsou nejspíš animace v menu,jelikož mi příjdou dosti zbytečné a hned se okoukají. Možná tu přidám animace k filmu Následníci. Ano, příjde mi to hloupé,když o nich nepíšu, ale to se může změnit. Nějaký ten článeček s nimi tu může být někdy k vidění. Je to zatím můj nej.film,který jsem viděla. V názoru na film jsem sice psala pár negativních názorů, ale to se během pár dní změnilo a stal se z toho u mě hit roku. Možná na motiv tohoto filmu vymyslím i TAG. Uvidíme.... O dalších informacích vás budu postupně informovat. Ale nebojte Monster High a Winx mám ráda pořád jen u mě momentálně trochu poklesli a dočela se dostali Následníci.:D Abych to skrátila,tak blog bude zatím stejný jen na změny v menu a uvidíme co se bude dít dál.