Říjen 2015

Hallo Winx v bitvě proti monstrům

31. října 2015 v 17:33 | Twyla
Tak a máme tu Halloween! Kdo se tohoto velkolepého svátku,který se u nás bohužel neslaví nemohl dočkat,tak dnes konečně nastal jeho čas. A protože jsem tento svátek nemohla na svém blogu vynechat,tak jsem si připravila projekt od winx,který zní Hallowinx. Bohužel tvůrce opět vynechal většinu naší party v akci což znamená,že bojovat proti monstrům bude jen Stella,Flora a Bloom. Nakonec jsem tento článek obzvláštnila větami,které souvisejí ke každámu danému obrázku.

Takže znovu?!

30. října 2015 v 15:19 | Twyla
Ahojte! Pokud tyto řádky čtete,tak jsem pěkně vykolejená z toho co se stalo. Dnes před obědem už jste mohli číst můj deníček ze včerejšího výletu,ale bohužel blog mi ho nedovolil ani uložit. Psala jsem ho skoro dvě hodiny nacož obsahoval čtyři celkem obsáhlé odstavce a v tom,když jsem ho dala uložit zkrátka celá blogová stránka i smým právě vytvořeným článkem vyletěla do povětří a najednou se na obrazovce zjevila stránka k příhlášení na blog. Ani nevíte jakou jsem měla zlost a zároveň i smutek,protože jsem si dala opravdu na tomto deníčku záležet. Proto jsem raději aby se obrazovka a samotný počítač dožil nového dne raději ihned vypla,protože v ten okamžik jsem měla chuť opravdu zakřičet přes celou místnost a zničit počítač na cucky. Já vím možná to s tím přeháním,ale když si dá člověk na něčem opravdu velmi záležet a celý jeho výtvor vyletí do povětří společně se zbyteřčně promarněným časem kdy jste za tu dobu mohli dělat něco jiného,tak by jste reagovali stejně. Opravdu nevím jestli mám chuť svůj včerejší deníček psát od začátku,protože velmi pochybuju,že už to bude tak skvěle napsané jako na poprvé a ještě k tomu,když ten článek byl tak obsáhlý.
Pokud se alespoň tento článek dostal k vašim zvědavým očím ke čtení,pak budu určitě ráda,že alespoň nějaký článek za dnešek vyšel.

Vaše smutná a zároveň (stále) rozrušená adminka


Monster high On-line hra

28. října 2015 v 19:21 | Twyla |  Monster high videa
Společnost Mattel vyrobila on-line hru ze světa našich slavných monsterek ze známé střední školy Monster high. Ve hře si budeme moc postavit školu Monstr high,kde budeme přijímat nové studenty,odkupovat pozemky a monstrózní dekorace. Vyjímkou také nejsou různé obchody bez kterých by se naše monstrózní kamarádky neobešly. Nakonec nás budou doprovázet naše známé osobnosti jako Frankie Stein,Draculaura,Clawdeen Wolf, Cleo De Nile a další bez které by tato hra nebyla hrou.
Zahrej si tuto hru a rozjeď campus ve velkém Monster high stylu


Co očekávat od budoucnosti?

27. října 2015 v 15:15 | Twyla |  Moje kecy
Ne,toto není žádný článek zaměřený na věštění či něčeho nadpřirozeného. Mám na mysli to, že už mě tak trochu blog omrzel a nemám tu chuť tu být tak často,jak tomu bylo doteď. Za tu dobu co mám blog už nejsem taková jako dřív. Už i komunita v níchž se nacházím mi příjde taková dosti slabá,takže kdybych se rozhodovala skončit tak mi v tom ani ona nezabrání. Ano,když jsem začínala,tak jsem poznala spoustu skvělých lidí kvůli kterým bych si zkrátka tuto komunitu nedokázala představit,ale bohužel časy se změnily a s ním i samotní lidé. Jsem sice ráda,že mám blog, ale už to není taková ta rodost,že bych klidně za každou menší návštěvnost či špatně nastavený design vyskočila z okna. I samotné články na tom nejsou lépe. Novinek už ubývá a tak to vypadá i s blogem. Co se týče Winx,tak ty moc novinek nemají, a když už tak to jsou většinou jen pouze videa. Proto jak jste si už mohli všimnout, tak tu už momentálně převládají Monster High články. Nemám z toho velkou radost,protože blog je i o Winx, ale bohužel nemám ty nápady o nich vymýšlet články,když moc novinek nepřichází. Co se bude dít s blogem vám opravdu nedokáži říct,ale rozhodně neplánuji končit. Jen jsem se vám chtěla svěřit s mými pocity z blogu.

Děkuji za přečtení


Současný design je jen pouhou minulostí

25. října 2015 v 12:29 | Twyla
Ahojky! Tak jsme se konečně dočkaly. Včera jsem totiž našla volné designy od Týnuše,které vyráběla ještě když začínala. Mezi jejími výtvory jsem našla opravdu skvělou várku designů,které v budoucnu plánuji využít,takže nehrozí,že bych nějak často otravovala ostatní adminky kvůli objednávce. Jedině pokud bych chtěla na design jiné téma,protože všechny designy od Týnuše jsou s Monster High. Takže pokud máte rádi MH,tak pak si v tomto případě užijete monstrózní Monster high jízdu. Jen je škoda,že k designům nejsou popipsky do menu,takže ty si budu muset objednat,což znamená,že zase někoho budu otravovat. Sice už jsem si objednala dess u Týnuše,ale nechci,aby si s touto záležitostí dělala nějaké starosti,takže až bude její design hotov,tak ho tu nastavím. Jinak do té doby tu bude ten,který jsem si momentálně připravila,protože tento s Winx už mi přijde okoukaný a moc růžový. Takže pokud tu bude něco špatně,tak poznáte,že se pokouším nastavit nový design.

Děkuji za přečtení


Nový klip k písni Fright Lights, Big City

24. října 2015 v 11:58 | Twyla |  Monster high videa
Po pár dnech jsem zpět s novinkou od Monster High. Kdo z vás rád po internetu vyhledává novinky,tak toto video už nejspíš viděl. Já jsem ho skoukla teprve včera večer a nemám z tohoto videa moc dobrý pocit. Budu upřímná. Tímto videem u mně Mattel klesl na nejnižší dno. Nevím co tímto videem s nám Mattel snaží naznačit,ale toto už je příliš. Malé holčičky,které tančí do rytmu a snaží se zapadnout k textu. Fajn,ale co vzhled těch holčiček? Mají to přece být příšerky a ne obyčejné holčičky v módních oblečcích. Podle mně už Mattel zkrátka chce značkou Monster high nějak ohromit mladší divačky aby si tuto značku zkrátka oblíbili,ale tímto nápadem si určitě mladší divačky MH neoblíbí. Přece Monster High závisí na originalitě nejen povahy,ale i vzhledu. Podle mně toto video nezapadá k mottu Monster high: Buď svá,buď jedinečná,buď monstrum! Toto video je vyrobeno pouze v duchu natřácejících se holčiček,které chtějí ukázat jak skvěle umí tančit.


Upírka Draculaura dobývá naše srdce

21. října 2015 v 19:24 | Twyla |  Obrázky
Tak jsem na Googlu konečně náhodou našla fotku speciální vydání Draculaury,která zrovna u lidí nadšení moc nevyvolala.
Uznávám,že na promofotkách Draculaura nevypadala moc kouzelně,ale na této fotce od jednoho ze sběratelů vypadá Draculaura opravdu monstrózně. Ty oči, klobouk a sklopená netopýří křídla,která zakrývají téměř celé ruce jsou opravdu skvěle skombinované.
Co se týče mé aktivity,tak nevím jak na tom budu příštích pár dní,protože čas rychle utíká a já si chci užít volného času.Tag mezi mnou a nadpřirozenem

19. října 2015 v 18:54 | Twyla |  Já a Tag
U jedné adminky z blogu tanhaya.blog.cz, která píše o Witch jsem našla tento Tag,který mě naprosto zaujal svými zajímavými a obzvlášť tajemnými otázkami ze světa nadpřirozena. Takže žádné rozepisování a jde se na to:)
Oddělovač by: MH Zuzka

Menší rekonstrukce blogu začíná

18. října 2015 v 16:46 | Twyla
Jednoho dne už se to zkrátka muselo stát. Všimla jsem si totiž a nejsem určitě jediná,že na blogu je spousta věcí,které už se zkrátka nezobrazují. Sice tímto pádem bude v archivu vyobrazených článků o něco méně,ale na druhou stranu už se tu zbytečně nebudete ohlížet po prázdných rámečcích. Teď už nejspíš víte co budu dělat v přibližných několika dnech. Jinak jsem si také všimla,že opět celý film Scaris v anglickém dabingu už opět nešel spustit. Už jsem ho měnila několikrát,ale bohužel pokaždé film po pár dnech nešel spustit. Ale i tak jsem se rozhodla dát tomuto článku ještě šanci,což znamená,že jsem našla náhradu. Pokud ho chcete skouknout,tak to moc neodlážejte,protože nikdy nevíte z jakého důvodu nepůjde video opět spustit.

Jinak těšíte se na Halloween? Sice jsem psala za den,ale to jsem nějak s tím datem uspěchala. Proto se moc omlouvám jestli jsem vás tímto nějak zmátla. Ano, je sice až 31.října, ale já se zkrátka nemůžu dočkat toho, jak se budeme moct převléct do kostýmů,skrášlit pokoj různými Hollweeenskými dekoracemi a společně si vzpomenout na naše blízké,kteří už tu mezi námi bohužel nejsou. Původně jsem na počest toho významného dne plánovala design,ale bohužel jsem žádný nenašla...Ale i tak si myslím,že to zas tak hrozná věc není,protože to se zkrátka stává. Budu se tuto věc alespoň skusit nahradit animacemi.

Tip: Připomeňte si oslavy Halloweenu společně s příšerkami z Monster High ve filmu ,,Příšerky přícházejí".


Má první kresba v ,,Manga" stylu

17. října 2015 v 17:28 | Twyla |  Moje výtvory
Tak jsem zpět s mým prvním pokusem nakreslit postavu v manga stylu. Sice jsem ji původně měla kreslit podle předlohy,kterou jsem našla v časopise Bravo,ale protože se mi ten styl až tak moc nelíbil,tak jsem si ho upravila dle svého. Postavě jsem sice zanechala kočičí uši, mašli a barvu vlasů,ale melíry na ofince, zbarvení očí, oblečení a usměv jsem si vymyslela dle své fantazie. Původně totiž měla mít postava místo pusy jen malou rovnou čárku a oblečení mělo původně mít v kombinaci tmavě fialové. Postava také měla mít původně deštník,ale když už jsem měla v plánu dát důraz hlavně na obličej,tak zkrátka deštník musel jít stranou. Určitě tato kresba v tomto stylu mě baví,takže si určitě někdy v budoucnu pořídím knihu ve které se naučím kreslit své smyšlené postavy a budu v tomto stylu pokračovat. Mimochodem na pas se radši nedívejte:D Jinak vím,že tato kresba je taková dost primitivní,takže si myslím,že by ji nakreslil každý.

A jaký je váš názor na mou nejnovější kresbu?


Stále žiju...

16. října 2015 v 14:14 | Twyla |  Moje kecy
Za ten den či dva co jsem tu nebyla se stalo celkem dost věcí. Včera jsem tu sice nic nepřidala,ale za to jsem přemýšlela nad designem. Líbí se mi jeden starší od Madeline,ale problém je v tom,že ho neumím nastavit,protože je třeba nastavit víc věcí než jen text. Sice jsem hledala i na Googlu,ale žádný z uvedených volnývh designů mě nezaujal,takže si budeme moct počkat na Madeline u které jsem si design objednala.

Všechno co mám na mysli aneb zhrnutí názorů a plánů je tu

14. října 2015 v 18:28 | Twyla |  Moje kecy
Článek obsahuje stručnější výpovědi a informace o všem co by vás mohlo či nemuselo zajímat:D takže pokud máte dost času,pak prosím klikněte na celý článek a budete v obraze.


Upoutávka z Monster High na nový film na rok 2016

12. října 2015 v 15:36 | Twyla |  Novinky
Dnes vám přináším krátkou upoutávku k následujícímu filmu ze školy Monster high,který výjde až příštím rokem pod názvem ,,Great scarrier reef" . Opět bude mezi hlavní hrdinky celého filmu naše slavná partička v podání Frankie, Draculaury, Clawdeen Toralei , Lagoony a Ghoulie. Zdá se,že nepřítomnost Lagoony ve filmu Boo York,kterou jsme mohli krátce zahlédnout jen na začátku filmu uvidíme jako hlavní hrdinku ve filmu dalším. Nejspíš Mattel omrzelo,že se Lagoona neukázala v současném nově vydaném filmu,tak se to znažili nejspíš napravit. Mimochodem,všimli jste si,že Clawdeen má mnohem výraznější sukni než kdy dřív? Co se ještě týká této upoutávky,tak od tohoto filmu moc neočekávám už když vím,že se děj bude odehrávat v moři. Moře je sice fajn,ale když se to týká monstra,tak je to úplně jiné kafe. Monstrum a voda mi totiž nejdou k sobě.

A jaký je váš názor na upoutávku k novému filmu?


Můj názor na film ,,Následníci"

11. října 2015 v 12:26 | Twyla |  Moje kecy
Dnes ráno jsem skoukla nový film Následníci, o kterém si všichni mysleli,že připomíná děj Ever After High. Sice jsem u Nessie psala,že se na něj nekouknu už z důvodů jejich obleční a podobného děje EAH. Samozřejmě jsem změnila názor po skouknutí traileru v češtině. Po skouknutí už mi děj npřipadal tak nezajímavý a okopírovaný. Z toho vyplívá,že jsem si ho ještě včerejší večer stihla stáhnout. Pokud máte zájem ho také skouknout,pak klikněte zde


Co se týká začátku,tak mne moc nenadchnul. Písnička celkem skvělá,ale protože byla v anglickém jazyku,tak jsem jí moc nerozumněla. Co se týče ještě celého klipu,tak byl určitě skvěle propracovaný. Skákání po střechách, kradení a shazování věci se na děti padouchů zkrátka hodí. Ale ten dům kde bývali jejich rodiče Zloba, Cruella, macecha Sněhurky a ten sultán nebo co,tak mě zkrátka moc nezaujal. Byl tak maloprostorný pro tolik lidí,že zkrátka působil chabě. Děj mě začal brát až když se hlavní hrdinové ubytovali ve škole pro tzv.hodné bytosti,tak mě děj začal brát. Poznávání a hádání nových postav čeho jsou asi tak děti,tak to mě bavilo. Nejvíce mě zaujala dcera dobré kmotřičky víly,která pomohla Popelce a dcera Mulan. Určitě mě zaujalo jak za hlavní hrdinkou Mal chodili dívky s tím,aby jim vyčarovala super účes. V tom momentu jsem poznala,že je hodná. Protože kdyby byla zlá,tak by si ty peníze co jí dávali vzala a ty holky vyhnala. Také mě zaujalo zrcátko,které dala macecha Sněhurky Eve,které když mu položí otázku,tak se zkrátka vyobrazí. Bohužel to má jeden háček,který je ten,že zrcátko slouží jen a pouze Eve,takže pokud by ho někdo cizí chtěl zneužít ku vlastnímu prospěchu,tak by jednoduše nefungovalo. Proto mě zaujalo to,když ho využila při neznalosti v hodině. Každý by určitě takovou věcičku ocenil. Co se ale samotné hlavní hrdinky Mal týče,tak nečekejte,že bude často čarovat jak může vypovídat plakát. Svou čarovnou moc využije pouze k vyčarování skvělého módního účesu a naopak vrácení toho starého zase zpět. Je to z toho důvodu,že Mal se ještě stále nenaučila zacházet se svou čarovnou mocí. Čarovat se ještě bude u kouzelného koláčku,kterým se bude snažit prince-budoucího krále jím očarovat aby se do ní zamiloval a zajistila tak místa blízko kmotřičky víly už kvůli její kouzelné hůlce,kterou jí nabádala její matka aby ji jí vzala a osvobodila tak uvězněné zlo,které by se vrátilo na svobodu páchat škody. Když ale Mal už nebavilo,že je princ pod kouzlem koláčku,tak se rozhodla vytvořit koláček,který to kouzlo odčaruje. Nakonec se ale Mal dozví,že princ to všechno od události u jezera jen hrál,což mě teda překvapilo. Nejvíce jsem se pobavila u momentu,kdy jejich zlí rodiče koukali na telku a čekali na moment kdy se Mal zmocní hůlky víly kmotřičky. Samozřejmě jsem už od začátku věděla,že Mal a její kamarádi na konci poznají,že nejsou tak zlí jak si sprvu mysleli a rozhodnou se,že budou o té chvíle páchat jen a pouze to dobré. Takže Mal a kamarádi se nakonec rozhodli zůstat na škole pro hodné bytosti v Auradonu. Nakonec film zakončila píseň,která mě opravdu nejvíce nadchla z celého filmu. Nakonec jsem si nejvíce z celého filmu oblíbila Eve,Mal a Carios,který mi příjde takový roztomilý a sympaťák:D. A pozor! Film není až tak okopírovaný z Ever After High jak se může naprvní pohled zdát.


Pokud vás můj názor zaujal a máte zájem se dozvědět více pak určitě skoukněte tento film.


Ceza za účast v bleskovce u Daphne

11. října 2015 v 11:49 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
Jeětě 29.září jsem se zůčastnila u Daphne bleskovky. Tématem byly opět víly Winx. Stejně jako u Stelly jsem se nechala překvapit cenou a nechala to na admince. A na konec mne adminka překvapila cenou s Laylou na počátku druhé série.
Nakonec bych ještě jednou chtěla poděkovat Daphne za cenu s mou oblíbenou Winxkou:).


Cena za vyplnění kvízu u Violetty

10. října 2015 v 16:55 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
O víkendu jsem se zůčastnila u adminky Violetty a Stelly kvízu,který pojednával na téma Winx a Violetta. Obě adminky vytvořily vlastní kvíz,který pojednával o její oblíbené značce. Já si samozřejmě vybrala Winx,které už znám dlouhou dobu,takže pro mne zodpovězení otázek bylo lehké. Vzhled ceny jsem nechala pro moment překvapení na Stelle,kterou vám představuji. Bohužel Stelle už za cenu nemůžu poděkovat už z toho důvodu,že svůj blog obě adminky smazali.


Shine like a diamond song

10. října 2015 v 16:21 | Twyla |  WinX videa
Youtube zveřejnilo další novou píseň k 7.sérii Winx. Song nese název ,,Shine like a diamond",která v překladu ,,Zářit jako diamand". Song určitě není špatný jen je škoda,že do písně ke konci zasahují zvuky ze seriálu,které písničku tak trochu ruší.
A jaký je váš názor?


Jak vidíme školu?

9. října 2015 v 16:35 | Twyla |  Moje kecy
Z jednoho ze sta časopisů o kterých jsem vám psala ve čtvrtečním deníčku v minulém týdnu jsem našla zajímavý článek o tom jak nejspíš většina žáků vidí školu. Tak co jste na tom stejně?

Příchod do školy = cesta na popravu
Škola = věznice
Třída = planeta opic
Pětka = chléb náš každodenní
Vyučování = smlouva s ďáblem
Prázdniny = sladká slova svobody
Tělocvik = přehlídka z Pekingu
Literatura = nedělní chvilka poezie
Sborovna = sídlo nepřátel
Dílny = urob si sám


Rozhlas = kriminální ústředna
Uklízečka = dívka na koštěti
Školník = mstitel s píšťalkou
Šatna = vlčí doupě
Tahák = skrytý pramen
Volná hodina = sůl nad zlato
Dějepis = film pro pamětníky
Jídelna = otrávené utrpení
Za školou = volání divočiny

Zdroj: Bravo Girl/15.1.2009


Winx koláž-Layla/Aisha

8. října 2015 v 14:31 | Twyla |  Obrázky


Nová kolekce panenek Monster High

7. října 2015 v 15:13 | Twyla |  Monster high panenky
Máme tu opět další novinku ze školy Monster High! Dnes vám představuji edici jejíž název vám neprozradím,protože ji sama nevím:D. Tato edice je ve znamení módních šatů. V edici se nachází upírka Draculaura, džinka Gigi Grant, vlkodlačice Clawdeen a samotná dcera Frankensteina- Frankie Stein. Všechny monsterky mají na sobě šaty,které charakterizují její osobnost. Musím říct,že mi tato edice připadá dost odfláknutá pokud to tak můžu říct. Obdivovala bych,kdyby si Mattel dala více záležet na účesech,protože monsterky s rozpuštěnými vlasy jsou k dostání právě nejčastěji. Kdybych měla shodnotit,tak nejvíce se vyvedla Frankie a celkem i Clawdeen. Ale Gigi je skoro pořád stejná. Její šaty mi zkrátka připomínají outfit z filmu 13 Přání. Je to už kvůli tomu samému skombinování barev a doplňků. Co se týče Draculaury a jejích šatů,tak bych určitě vytkla límeček na krku a zbarvení. Sice nemám nic proti růžové,ale ten motiv se mi k Draculauře zkrátka moc nehodí.

A jak zaujala tato nová edice vás?