Winx písně v češtině

24. září 2015 v 16:35 | Twyla |  WinX videa
Po dlouhém vyzpovídání ze včerejška vám přináším něco pohodového. Včerejší článek byl až moc ukecaný,ale co by jste taky po těch třech týdnech co začala škola čekaly,že? Proto vám dnes přínáším článek s jednoduchší tématikou,která mě zaujala. Ano jsou to přeložené písně ze seriálu Winx,které se opravdu povedly. Samozřejmě nemůžu říct,že jsou to ty nej.písně na světě,ale nejsou špatné. A aby článek nebyl tak odbytý,tak přidám ke každé písni svůj vlastní názor.

Superhrdinové

Musím říct,že tento song se opravdu velmi povedl. Sice jsem tuto píseň slyšela už v několika jazycích,alev tom našem se mi líbí nejvíce. Opravdu se nám pocedl jak text tak i refrém písně,které Winx asi nejvíce podle mě charakterizuje. Jen škoda,že mi tato píseň nejde stáhnout do mobilu,což mě opravdu mrzí. Když to tak zhrnu,nejspíš už teď chápete proč jsem ji pro poslech dala jako první.
Mambochiwambo

Tato píseň je svým textem a refrémem skvělá. Jen udělali tu chybu,že do písně obsadili až moc dětský hlas,který dospělé holky neocení. Ve většině států,které nezpívali tuto píseň jsem slyšela jen hlasy dospělých,ale my ne,my jsme tam museli dát dětský. Samozřejmě mladším posluchačkám to nijak vadit nebude,ale ti velcí jak už jsem psala to nijak moc neocení.

Nemáš být sám

Kdo sleduje Winx seriál nonstop,tak ví,že tato píseň zazněla ve 3.sérii,když se Tecna objetovala za Andros,když Winx uzavírali bránu,kterou nechal otevřenou Valtor...
Co se týká této písně vůbec mne nezaujala. Ano,text je možná dobrý,ale nechápu proč ji nenazpíval někdo jiný,když dabérka Tecny má takový divný hlas,když zpívá.


Srdce z kamene

Tato píseň je od Winx je opravdu velmi populární,hlavně tedy ve 4.sérii kde ji Winx zpívají ve Fruiti music baru.
Píseň je z mého místa kritika h skvělá. Hlas zpěvačky se zdá být dospělý,aby si ho starší fanouškové Winx zalíbili, text je také chytlavý. Ale co se týče mě samotné píseň je až moc zamilovaná,takže mě nijak moc neoslovila. Myslím,ale že tato píseň na druhou stranu může oslovit ty posluchačky,které jsou teď do někoho zamilované či mají rády romantické písně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Clawdia a Honey Clawdia a Honey | 24. září 2015 v 16:47 | Reagovat

Všechny jsou opravdu moc pěkné ! :)

2 Madeline Madeline | Web | 24. září 2015 v 17:03 | Reagovat

Nejvíce se mi líbí Mambochiwambo, ale v angličtině je nejlepší Superheroes. :)

3 Flora Flora | Web | 26. září 2015 v 14:25 | Reagovat

Z těchto se mi nejvíce líbí Superhrdniové, ale ostatní písničky taky nejsou špatné.Ale Superhrdinové jsou nejhezčí ve španělštině. (Winx es magia) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama