Září 2015

Můj názor na nový film Boo York

30. září 2015 v 15:11 | Twyla |  Moje kecy
V pondělí jsem skoukla nový film z Monster high. Pokud jste ho zatím ještě neviděly a máte zájem se na něj kouknout,tak si jej můžete stáhnout zde


Pokud jste si četly můj názor u traileru,tak jsem psala,že se nemůžu nového filmu dočkat. A když jsem ho konečně skoukla,kdy jsem hltala každé slovo a všímala si při tom detailů,tak musím říct,že film je opravdu skvělý,tudíž splnil mé očekávání. Sice na začátku bych vytkla sestřihy,které filmu dodávali na špatném dojmu. Na štěstí jak nastal čas první písně kdy Catty zpívala,tak to naopak všechny ty detaily nahradilo. Bohužel mě Mattel sklamala tím,že Mauscedes je nová postava a nedali jí moc prostoru se vyjádřit. Takže by se dalo říct,že toho zkrátka skoro nic o ní nevíme. Co se týče dalších nových postach,kterými byly Elle Eedde a Luna Mothews,tak nesklamaly. O Elle jsem si myslela,že nezaujme,ale stal se opak. Má tak skvělý robotický hlásek a navíc ještě umí mixovat muziku,která je opravdu zajímavá. O Luně se ani zmiňovat nemusím. Zkrátka nesklamala. Měla svůj sen pro který se do Boo Yorku vypravila. Nejen proto aby si splňila svůj sen zpívat na jevišti,ale také aby si ji všichni oblíbili a hlavně aby udělala čest svému městu ze kterého pochází. Musím přiznat,že ikdyž byla převlečná do kostýmu pizzy či servírky,tak jí to seklo. Také mě zaujal i její dabing,který se mi sice na první poslech v traileru moc nelíbil,ale když už se koukala na celý film,tak jsem zkrátka shodnotila,že by se k ní žádný jiný dabing moc nehodil než tento jaký současně má. Proto moje obliba o tuto postavu díky novému filmu určitě se zvýášila,takže si její panenku přeji o mnohem více než kdy dřív.
Písně také nebyli k zahození. Sice ,,My jsme ghúlky z města" je pěkný song,ale spíš mě více zaujal v anglické verzi. Song Imperium se opravdu povedl. Nejen svým klipem, českým dabingem,ale hlavně svým textem. Další song na který si pamatuji a který mě také zaujal,tak to byla píseň,,Ukradená show" do níchž se zapojili Luna,Toralei s hlasem Catty a nakonec kdy se Catty vrátil hlas,tak i samotná Catty. Když zpíval Deuce o tom,že se s Cleo rozchází,tak to také byla pěkná píseň už kvůli té úpravě hlasu. Ne,že bych něco proti tomuhla krásnému páru měla nějajké výčitky to ne. Tuto píseň už jsem na Youtube stihla skouknout v několika jazycích,ale žádná se mi nezdála tak povedená jako ta naše. Zkrátka abych vás nenudila předlouhavým rozepisováním každé písně a ušetřila vás překvapení z filmu,tak všechny songy mě zaujali jen je škoda,že zatím nejsou možné ke vzhlédnutí a k poslechu na Youtube.

Celkové shodnocení filmu:

Film mě určitě zaujal na 100% nejen,že mne ve filmu zaujalo spoustu skvělých podařených písní,které byli originální nejem svým textem,ale také svou upravou hlasů. Děj také byl velmi zajímavý a napínavý nejen novými postavami,ale celkově vším. Film u mě vede hned po filmu 13 Přání,takže jelikož tento film už na DvD mám,tak se pokusím sehnat i tento nový film. Určitě doporučuji všem tento nejnovější film shlédnout.

Diplom za účast v bleskovce u Daphne

28. září 2015 v 17:07 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
Jsem zpět opět s cenou přesněji diplomem ze soutěže,která se konala u adminky Daphne. Tentokrát jsem zvolila na cenz Stellu. Tak co,líbí se vám?


Vyhodnocení kontroly Affs

28. září 2015 v 11:05 | Twyla
Vyhodnocení je o den sice spožděné za co se velmi omlouvám,ale dříve než dnes to opravdu nešlo. Každopádně co se týče zapsaných adminek jsem velmi ráda,že se většina z vás zapsala. Zvlášť mne překvapilo,že zapsaly i ty adminky od kterých bych to rozhodně nečekala. Co se týče pravidel,doufám,že jste si je přečetli a budete je respektovat. Co se týče hodnocení mého blogu v procentech,tak doufám,že jste je psaly dle pravdy a ne proto aby jste mě potěšily.

Zůstávají:
Clawdia a Honey
Madeline
Crystal
Bloom
Bunny
Flora
Wikk

Vypadávají:
Adriena Lerielová- Sice jsi psala,že budeš nějakou tu dobu neaktivní,ale z důvodu,že mě tvůj blog v poslední době přestal bavit,nacož ses ani nestačila zapsat,tak ses zkrátka muselas najít v tomhle štítku.

Eva-Tvlůj blog je skvělý z pohledu fanouška Barbie,ale jelikož už mě v poslední době Barbie omrzela,tak jsem komentovala jen 2-3 krát za týden a to ještě z donucení. Navíc ses ani nestačila zapsat do kontroly,která měla prověřit nejen to jak každý komentuje,ale také to komu na mě a mém blogu opravdu záleží. Takže ses stejně jako u Adrieny musela najít v tomto štítku.

Přibýrám:
Tecna
ebb

PS: Přidávám okouzlující obrázek Cleo z její říše-Egypta.


Monster high edice Freak du chic a další monsterky

28. září 2015 v 10:28 | Twyla |  Obrázky
Jakmile jsem tuto fotku našla na internetu musela jsem ji sem zkrátka dát. Sice tato edice u sběratelů Monster high panenek velkého obdivu nezískala,ale myslím,že na této fotce vypadá tato edice velmi slibně. Co na této fotce ještě nejde přehlédnout je samotná velká sbírka samotných monsterek. Tvůrce této fotografie nechtěl nejspíš vyfotit jen samotnou edici z cirkusového prostředí,ale také se nejspíš chtěl pochlubit svou rozsáhlopu sbírkou. Tak takovou sbírku monsterek bych chtěla tedy mít,ale kde bych tak rozsáhlou sbírku vystavila,tak to by byl oříšek.
A jaký je váš názor na tuto fotografii?


Keep calm and love Winx club aneb něco pro Winx fanoušky

26. září 2015 v 21:08 | Twyla |  Obrázky
Jelikož nejspíš všichni co navštěvujete můj blog máte v lásce víly Winx,tak jsem udělala takový článek pro každého fanouška této značky. Pokud chcete dát světu najevo,že máte rádi Winx,tak si jednu z těchto obrázků dejte pokud možno na svůj blog. A pokud blog nemáte a nějaký obrázek i tak se vám zalíbí,můžete si ho pokud budete chtít vytisknout a použít ho například jako záložku. Samozřejmě vás do ničeho nenutím. Nevím jak vy,ale já si tuto poznámku rozhodně na blog dám:D.


5.série Winx na programu Nickolodeon

26. září 2015 v 20:54 | Twyla |  WinX videa
Tuhle upoutávku už mám na blogu uloženou už nějakou tu dobu,takže je na čase aby už konečně byla vydána. Ano, jedná se o upoutávku k 5.sérii,která se objevila na placeném programu Nickelondelon. Myslím,že upotávka je opravdu zajímavá než asi samotná 5.série. Co si o upoutávce myslíte vy? Viděly jste tuto upoutávku?


Winx koláž- Flora

25. září 2015 v 15:50 | Twyla |  Obrázky


Momentální stav naší kočky Mindy

25. září 2015 v 14:54 | Twyla |  Moje kecy
Naposledy,když jsem zmiňovala stav mojí kočky Mindy,tak jsem psala,že vás budu o její zdravotní stránce nadále informovat.
Od posledních týdnů,kdy jsem vám o jejím tehdejším stavu psala,tak už se to zlepšilo. Sice je pořád vyhublá,ale už ne tolik jako tehdy,když jsem vám psala o jejím strašném stavu. Akorát jsme zjistili,že ji bolí ouško,takže jí koupíme nějakou tu mastičku,aby jí ta bolest co nejychleji přešla. Co se ale týče jejích nálad je pořád stejná. Třeba když se chce mazlit,tak mi přiběhne na klín a začne vrnit. Ale když už je čas jít domů a položím ji na zem,tak už se hladit nechce a místo toho začne šíleně mňoukat,skolopí hřbet a utíká ode mě co nejrychleji pryč. Tohle chování je u ní normální už několik měsíců,takže nevím co mám s ní dělat. Je dokonce u ní normální to ,že se neukáže klidně i celý den proto aby se přišla napít či najíst. A když už dorazí,tak toho stejně do sebe moc nedostane,ale jak už jsem říkala její stav je o něco lepší než dříve. Možná ji chutná nějaká ta myš než kočičí kvalitní granule. Uvidíme jak to půjde s naší Mindou dále. Když nastane možno nějaká změna,tak vás budu informovat.

Photo be admin


Winx písně v češtině

24. září 2015 v 16:35 | Twyla |  WinX videa
Po dlouhém vyzpovídání ze včerejška vám přináším něco pohodového. Včerejší článek byl až moc ukecaný,ale co by jste taky po těch třech týdnech co začala škola čekaly,že? Proto vám dnes přínáším článek s jednoduchší tématikou,která mě zaujala. Ano jsou to přeložené písně ze seriálu Winx,které se opravdu povedly. Samozřejmě nemůžu říct,že jsou to ty nej.písně na světě,ale nejsou špatné. A aby článek nebyl tak odbytý,tak přidám ke každé písni svůj vlastní názor.

Superhrdinové

Musím říct,že tento song se opravdu velmi povedl. Sice jsem tuto píseň slyšela už v několika jazycích,alev tom našem se mi líbí nejvíce. Opravdu se nám pocedl jak text tak i refrém písně,které Winx asi nejvíce podle mě charakterizuje. Jen škoda,že mi tato píseň nejde stáhnout do mobilu,což mě opravdu mrzí. Když to tak zhrnu,nejspíš už teď chápete proč jsem ji pro poslech dala jako první.


Animace za kvíz

24. září 2015 v 16:17 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
Nedávno jsem se uadminky Flory zůčastnila kvízu o Winx ve kterém jsem zvolila na cenu Bloom z Filmu ,,Výprava do ztraceného království". Nakonec nás adminka-tedy hlavně mě překvapila svými cenami,které byli animace.
Tímto bych chtěla admince Floře ještě jednou poděkovat,protože mě její cena opravdu zaujala.


Jak to jde ve škole

23. září 2015 v 17:04 | Twyla |  Moje kecy
Jak už jsem předevčerejšky slibovala,täk tu mám provás ten dlouhodobě vytoužený článek,který pojednává o mé nové škole do které chodím,jak se v nové partičce lidí cítím a jestlipak už jsem si za těch pár týdnů stačila najít nové kamarádky. Toto všechno a mnohem vice se dozvíš v celém článku.

Předem upozorňuji na dlouhý text,ze kterého vás může po kliknutí na celý článek trefit šlak:D


Neodložitelná kontrola Affs

22. září 2015 v 21:40 | Twyla
Jak už jsem vás v neděli informovala,tak je tu ta slavná a všemi očekávaná kontrola Affs,kterou je třeba provést. Jak už jsem psala je třeba ji uskutečnit už z toho důvodu,že někteří neobíhají,tak jak by měli. Kontrola bude uzavřena v neděli odpoledne.

Pravidla

1. Budš obíhat min.3x týdně
2. Když nebudeš moct být aktivní,tak to buď napíšeš na svůj blog anebo mě informuješ v komentáři
3. Pokud už nebudeš chtít být nadále se mnou Affs,tak si zkrátka nemusíš lámat hlavu s vyplňováním,ale jednoduše,ale pokud možno slušně napiš,že už nemáš zájem být se mnou Affs.

Kdo pravidla nebude schopen dodržovat,ten bude z Affs vyloučen!

Jméno:
Blog:
Proč chceš být nadále Affs?
Co se ti na mém blogu nejvíce líbí?
Na kolik procent by jsi celkově ohodnotil/a můj blog?Co plánuji na blogu nového

21. září 2015 v 15:50 | Twyla |  Moje kecy
Když jsem psala o tom jak se tu cítím osaměle a vy jste psali své názory jak to všechno co jsem zmínila vidíte vy,tak jste mě dovedli k menší změně článků. Novinky,obrázky a videa budu přidávat pořád,ale rozhodla jsem se,že tu budu přidávat mé kresby,aby jste viděli mé výtvory,ikdyž vím,že některé jsou méně povedené přidám i ty. Také tu budu psát o mých nějakých zážitcích a o tom co jsem si zrovna pořídila nového na sebe,ale takových článků tu moc často neočekávejte. Někdy (nejspíš do středy) vám už musím konečně dát vědět jak to jde na střední škole,protože jsem se ani nestačila zmínit na jakou školu vůbec chodím a jak se tam cítím. A nakonec co se týče designu blogu,tak jsem sice slibovala že bude na začátku měsíce září,ale situace se nějak vyhrotila a já ani nevím s jakým filmem od MH ho dát. Ale určitě bude s nějakým Halloweenským tématem a nebo,že by měl vzhled k filmu Boo York? Opravdu nevím,ale určitě něco z toho:D.


Boo York Trailer CZ

21. září 2015 v 15:31 | Twyla |  Monster high videa
Tak konečně jsem narazila na trailer k filmu Boo York. Sice na Youtube je už poměrně dlouho,ale já si ho všimla až teprve včera. Musím říct,že mě opravdu chytlo jak písněmi tak dějem. Je zajímavé jak se Nefera s Cleoiným tátou budou snažit rozdělit Cleo s Deucem,ale je jasné,že jejich láska vše překoná a budou spolu i nadále. Už se těším až budu mít šanci vzhlédnou celý film,kde se objeví i moje oblíbená Luna,které se trochu podobám. A jak zaujal tento film vás?


Cítím se tu osaměle

20. září 2015 v 13:48 | Twyla |  Moje kecy
Ahojte. Nevím jak bych měla nazvat nadpis tohoto článku,který by vysvětloval situaci ve které už pár dní pokulhávám než ji nazvat takto. Ano,cítím se tu osaměle,ikdyž vím ,že tu někdo pořád chodí. Ale co naplat,když tu chodíte a nepíšete mi svoje názory. Nejspíš už vás můj blog za ten čas omrzel a už vás nestojím ani za jeden komentář. Sice komuntejete,ale důležité je to ,,kolik" vás komentuje. Naposledy jsem kontrole psala,že pravidla jsou pořád stejná,což znamená,že máte obíhat max. třikrát týdně,ale mezi mými Affs jsou i ti,kteří neobíhali ani dva týdny. Proto jsem se rozhodla,že za pár dní zavedu opět novou kontrolu. Možná vám to příjde směšné,ale já to myslím vážně a chci vědět komu na mě stále záleží. Pár adminek už se také zmínilo o této tzv. ,,falešné" komunitě adminek ve které se necházíme a já si myslela,že to není zas tak hrozné,ale jak vidím,tak jsem se tedy pěkně zmýlila. Neříkám,že všichni jste špatní to ne,ale nějaké drobné vyjímky se zde nacházejí. Když např.napíšu něco o sobě či přidám nějaké animace s MH,tak nikdo neokomentuje a to jste dřív se mohli po jejich animacích utlouct. Ano,možná vaše obliba monsterek nějak klesla a oblíbili jste si více Winx. Vlastně proč ani ne,když mezi mými Affs je většina winx fanynek. Ale to neznamená,že se přizpůsobím a budu psát jen o tom co mají rádi moje Affs. Zkrátka toto je můj blog a já mám ráda i toto téma,a když už je jednou blog o Winx a Monster high,tak to tak i zůstane,zkrátka se držím starých pravidel,takže vám nezbývá než moje rozhodnutí respektovat.Winx koláž-Musa

20. září 2015 v 13:34 | Twyla


MH obrázky-škola duchů

19. září 2015 v 20:25 | Twyla |  Obrázky
Pro dnešní večer jsem si připravila článek v podobě zastižených momentů z filmu Škola duchů. Tento film jsem si vybrala z důvodu,že je zatím nejnovější. dokud nevýjde film Boo York. Možná ještě takový článek výjde s jiným filmem z Monster high pokud na to nezapomenu či nebudu dost lenivá,abych je vyhledávala,což doufám že se nestane.Za bleskovku od Daphne

19. září 2015 v 19:51 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
Opět se konala o víkendu u adminky Daphne bleskovka o Winxkách,kde jsem na diplom zvolila Floru z první série,tak co, líbí se vám?


Když nestíhám...

17. září 2015 v 17:57 | Twyla |  Moje kecy
Ahojky,vespolek všem! Jak jste si mohli všimnout,poslední dobou jsou články nic moc,tedy alespoň podle mého názoru. Důvod je ten,že ve škole se všechno vrací ke starým kolejím čím mám na mysli učení,skoušení a testy,z čehož vyplívá,že na střední,tak to není žádné peříčko jako na základce. Dokonce už jsme včera psali test a učitelé už začínají se skoušením našich znalostí z daného předmětu,takže už nemám tolik volného času jít na blog a prostě o něčem psát. Jediné co můžu se učit,učit a učit. Školu máme o něco delší než na základní škole,kde to všechno bylo ještě v pohodě. Proto,když už tu jsem,tak tu přidávám nějaké ty obrázky,které mám v rozepsaných článcích. Určitě si říkáte,že když tu nestíhám chodit,tak si mám dát pozasavení,ale to já zatím nechci,protože přes prázdniny jsem jich dala více než dost. Určitě vy co jste na tom stejně jako já,tak mě pochopíte. Budu se snažit tu být co nejčastěji,abych mohla psát nějaké ty články o mě a o něčem dalším,protože v rozepsaných článcích mám velký nadbytek videí a ty tu pořád být nemůžou,protože by kazily dojem blogu a vás by to určitě také nebavilo sledovat jen videa.


Winx koláž-Bloom

17. září 2015 v 17:18 | Twyla |  Obrázky