Srpen 2015

Krátký záběr z filmu Boo York

30. srpna 2015 v 20:00 | Twyla |  Monster high videa
Tentokrát vám představuji video opět z filmu Boo York,ale s tou změnou,že tentokrát se nejedná o song,nýbrž krátký záběr se zlomyslnou Toralei. Díky videu zjistíme,že existuje kouzelný krystal,který svému nálezci pokud falešně zpívá daruje nádherný hlas. Ale kdo zná dobře Toralei určitě s tímto hlasem kuje nějaké zlé plány jak by ho využila.


Gooliope Jellington Selfie

30. srpna 2015 v 17:27 | Twyla |  Obrázky
Dnes vám předsatavuji fotky-selfie Cosplay s novou studentkou na Monster high s Goollipe. Selfie se opravdu povedlo a Goollipe opravdu svou originální výškou nejde jen tak přehlédnout. Co na selfie říkáte?


Mé nakoupené oblečení a další...

29. srpna 2015 v 19:45 | Twyla |  Deníček
Tak jak jsem slibovala je tu článek s mými nově nakoupenými věcmi,které jsem nakoupila v obchodě Takko a Sportisimo.(můj .nej. obchod). Protože jsem věci fotila až dnes,tak se během té chvíle co jsem je měla uložené ve skříni mohou některé zdát trochu požmané. A nakonec vám ukáži svou nejnovější (vysněnou) Winx panenku Laylu v přeměně Believix.


Pátek můj šťastný den aneb vám představuji můj včerejšek

29. srpna 2015 v 14:39 | Twyla |  Deníček
Jsem zpět s deníčkem,kde se vám opět svěřím se svými zážitky ze včerejška. Dozvíte se kde jsem včera byla,co jsem si pořídila nového,jaká milá věc mne překvapila a proč jsem tento den-pátek nazvala svým šťastným dnem.

Upozorňuji,že článek je dlouhý!


Tag-Back to school

27. srpna 2015 v 17:02 | Twyla |  Já a Tag
Tento Tag jsem objevila u Madeline,který jsem zahlédla i u Adrieny a Bloom. Když se blíží škola,tak se mi zdá skvělé ho vyplnit. Možná že vám i něco o mně nového prozradí.Cena za účast v bleskovce u Bloom

26. srpna 2015 v 17:55 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
Opět jsem se zůčastnila nějaké soutěže-bleskovky s názvem,,Začátky Winx",která pojednávala jak jinak než o první sérii Winx. Tentokrát jsem si opět vybrala na cenu postavu s nějakou Winxkou,kterou se stala Layla/Aisha v mé oblíbené přeměně. Navíc také v pozadí zahlédneme Laylu z druhé série. Co se týče mé bleskovky,tak vám ceny představím až za pár dní,protože je ještě nemám hotové.


Monster high ikonky

25. srpna 2015 v 18:31 | Twyla
Ahojky! Dnes tu mám něco speciálního prokaždou adminku,která má v oblibě Monster High. Jak vidíme jsou to ikonky,které vám poslouží např. k profilu. Na ikonkách se nacházejí hlavní hrdinky z této příšerčí školy. Pokud budete chtít nějakou z těchto šesti ikonek použít,tak zdroj uvádět nemusíte,protože ikonky pocházejí z Googlu.


Česací hlava Frankie 13 Wishes

24. srpna 2015 v 17:38 | Twyla |  Monster high panenky
Tak co na tuto Frankie jako česací hlavu říkáte? Když jsem ji spatřila poprvé,tak jsem si myslela,že je to nějaká napodobenina,protože ten obličej,ta korunka ve hlavě,ty náramky a naušnice,a vůbec ta bledá barva pleti se mi moc nezdála,protože ta její pleť vypadá jako kdyby byla fosforová. Akorát ta ozdoba motýlků u výstřihu mě zaujala. A zdá se mi zvláštní,že ve filmu má Frankie náušnice z matic,náramky a též i korunku. Ale jako časací hlava má úplně něco jiného. A dokonce nemá ani ve hlavě bílé či černé melíry. A pak nastává ten problém,že nejde ani moc poznat,žeje Frankie právě z edice 13 Wishes. Alespoň,že se v balení nachází natáčky,zrcátko a větší zrcátko pro každou velkou parádnici.


Boo York official song

23. srpna 2015 v 9:33 | Twyla |  Monster high videa
Dnes jsem si pro vás připravila opět něco z Monster high,což znamená,že jsem se vrátila k filmu Boo York. V prvním videu uvidíme naše známé ghúlky,které se nacházeji na vlakovém nádraží/nástupišti odkud si to míří přímo do velkoměsta. Na nástupišti se ghúlky seznámí s novým klukem,který je upoutá především svým zpěvem. Samozřejmě Catty se nechá unést a zazpívá s ním krátké sólo. Fanoušci ji ale poznají a tak jim neznámý kluk pomůže se dostat do bezpečí před davem fanoušků. V druhém videu už si můžeme poslechnout celou píseň,kterou jsme měli šanci slyšet v předchozím videu.

Official song


Vyhodnocení kontroly Affs

22. srpna 2015 v 20:12 | Twyla
Ahoj! Dnes večer jsem spět s vyhodnocením mých Affs/SB. Jsem velmi ráda,že jste se téměř všechny adminky stačili zapsat,čehož si opravdu vážím. Pokud tyto řádky čtete a všimli jste si,že jste ve sloupku,kde jsou adminky,které se nestihli zapsat či už nechcou být nadále se mnou Affs a máte pořád zájem,pak se skuste zapsat do náběru Affs a je možné,že vás příjmu zpět. Ještě bych se vám chtla moc omluvit,že jsem tu tak pozdě,ale když se blíží konec prázdnin a začátek školy,tak se snažím všechen svůj volný čas dávat do sportu,blízkým atd. zkrátka nechci ani minutu promarnit strávením na počítači,takže mě prosím omluvte,když tu nebudu moc aktivní. A teď přejdu k vyhodnocení:

Zůstávají:

Adriena Leirelová
Clawdia a Honey
Crystal(Kitty 11)
Nessie O´hair
Hanninka
Madeline
Bloom
Bunny
Flora
Wikk
Eva


Vypadávají:

Ettelwane
MH Zuzka
Maddie
Tecna
Ebb


Monster high bus in the London

21. srpna 2015 v 18:13 | Twyla |  Obrázky
Dnes vám přináším něco pro změnu z MH světa. Chtěla bych vám totiž představit autobus s reklamou na nový film Haunted-Škola duchů. Autobus se objevil s reklamou v Londýně,kde lidem představoval nový film,který se také zároveň jednal o Monster high zájezd se známými studenty ze střední školy příšerek. Na druhé fotografii úplně na rohu si proto můžeme všimnout Draculaury.

Cena od Kitty 11 za účast v bleskovce

20. srpna 2015 v 18:12 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
Tentokrát jsem se zůčastnila bleskovky u Kitty 11,která nesla název ,,Na akú postavu myslím?". Cena je opět s Winxkou(navíc mou nejoblíbenější) Florou,která má tentokrát přírodní přeměnu Sophix,kterou jí jako každé víle z Winx ve 4.sérii darovali Éterické víly.


Winx Tynix transformace

19. srpna 2015 v 20:17 | Twyla |  WinX videa
Našla jsem nové video od Winx kde se naše kouzelné víly přeměňují do nejnovější a nejspíš jak už se i spekuluje poslední přeměny. Je to smutné,ale je to tak. Winx to skončí v posledním filmu,který se chystá na příští rok,kde se místo Winx ve formátu 3D objeví živý herci,takže bude film úplně z jiného těsta než jak jejich filmy normálně známe. Co se týče videa,většina videí kde se Winx přeměňují do této nejnovější přeměny jsou ve špatné kvalitě,takže je nejspíš náhodou,když jsem našla video kde je obraz v dobré kvalitě. Na mě osobně tato přeměna působí jako přeměna Lovix,která také byla složena z krystalů,ale zase na druhou stranu má tato přeměna hezčí křídla.Cena za účas v bleskovce

19. srpna 2015 v 11:28 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
Je tu opět další cena,která je tentokrát od Clawdie a Honey. Bleskovka nesla název,, Léto/Prázdniny". Pro změnu jsem na cenu zvolila zatím mou nejoblíbenější a nejnovější postavu/ghúlku z nového filmu MH Boo York.


Kontrola Affs/SB

18. srpna 2015 v 15:33 | Twyla
Po pár měsících jsem tu opět s kontrolou,protože někteří vyjímeční neobíhají jak to posledně stálo v kontrole a když se k tomu ještě zapsali další adminky,které mají zájem se spřátelit,tak jsem musela tuto kontrolu provést.Zkrátka potřebuji vědět koho můj blog ještě pořád baví a koho naopak už nebaví vůbec,protože adminek po čase přibývá a já v tom potřebuji mít jasno. Nové adminky se zapisovat nemusejí. Kontrola se uzavírá v sobotu.

Jméno:
Blog:
Máš nějakou poznámku?
Chceš být nadále Affs?


Bleskovka na počest Stelliného dne aneb jde se soutěžit

18. srpna 2015 v 11:45 | Twyla |  Soutěže
A je to tady! Všichni jsme se na tento den těšili a konečně jsme se ho dočkali. A protože jsem také nechtěla zůstat po zadu a taky něco na počest Stelliného dne vymyslet,tak jsem vymyslela bleskovku. Mimochodem nadpis je jen takový na upoutání pozornosti,protože obyčejný nadpis se mi zdal takový nudný a bez nápadu,a proto jsem chtěla vvymyslet nějaký zajímavý. Co se bleskovky týče mám už ji připravenou asi tak týden do předu,ale nechtěla jsem vám to zmiňovat zdůvodů,aby jste zažili překvapení. Vybrala jsem jednoduché odpovědi,takže vám odpovědět na ně nebude dělat žádnou potíž. Beru prvních osm účeastníků.

Bleskovka=Ty a Stella

1.Máš ráda Stellu?
2.Co se ti na ní líbí?
3.Připadá ti vtipná svými poznámkami?
4.Jaký je vztah mezi tebou a módou?
5.Kdyby jsi chtěla být vílou,přála by jsis ovládat sílu slunce?
6.Plánuješ nějak oslavit Stelliny narozeniny?
7.Co chceš na cenu?


Dáreček od Nessie O´hair

17. srpna 2015 v 19:21 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
Dáreček mi udělala Nessie O´Hair jako každé vzorné Affs,které se zapsali jco možno nejdříve do kontroly Affs/SB. Jak vidíme jedná se o popisek jména/přezdívky,který určitě dříve či později budu používat,protože se určitě někdy bude hodit. Děkuji ještě jednou Nessie za cenu,která je navíc ještě v mé nejoblíbenější barvě:).


Počítač opraven což znamená,že to můžu na blogu pořádně rozjet

17. srpna 2015 v 17:16 | Twyla
Zdravím všechny monstra a víly! Tak konečně máme počítač opravený a v pořádku doma. Kluk,který náši opravu počítače měl na starost zjistil,že počítač nefungoval z důvodu,že vypověděla službu jedna ze dvou pamětních karet,která už byla dost stará. Důvodem proč počítač nejel bylo i to,že jsme měli místo plné prachu v místech kde ty karty byly,takže to bylo potřeba pořádně vyčistit. Dále bylo potřeba odstranit jednu službu o které jsme ani nevěděli za jakým účelem našemu počítači slouží a jak se nám v počítači objevila,protože všichni u mě doma tvrdí,že ji nikdo nenainstaloval. Té služby se divil i opravář,který náš počítač opravoval,takže jakmile na ni narazil pokoušel se ji smazat,ale nějak se mu to prý nedařilo,takže mu to co nám říkal dalo celkem dost práce aby tu službu úplně zrušil. A je skvělé,že se mu to podařilo,protože nám ta služba nebo so to vůbec bylo zpomaloval počítač,takže teď bude doufám v pohodě. Samozřejmě byli i další menší zádrhely,ale o těch už se opravář nezmínil. Takže jsem zpět amůžu vklidu blogovat a možná ještě dnes přidám nějaký ten článek.


Mám špatnou zprávu

13. srpna 2015 v 14:25 | Twyla
Ahojky! Jak už jste si mohli všimnout pár dní nejsem aktivní. Důvodem bylo to,že jsem měla zákaz chození na počítač. A ted tu nebudu i více dnů už protože máme od včerejška pokazený počítač,takže ho dnes doneseme k opravě. Chtěla jsem vás informovat už včera večer přes mobil,ale v mobilu se internet sekal,tak jsem to vzdala. A protože jsem dnes nesla knihy do knihovny a je tu i počítač s internetem,tak jsem toho využila. Takže když jsem měla čas,tak jsem většinu z Affs objehla.

Děkuji za přečtení


Já a moje fakty

10. srpna 2015 v 10:33 | Twyla |  O mně
Když vidím jaký je váš zájem o Mindu, tak jsem velmi ráda,že se takový lidé ještě najdou. Minda je silná kočička,takže si myslím,že tu nemoc překoná pod tou podmínkou,že v sobě ještě najde kousek síly nemoci vzdorovat. Jsem velmi ráda,že vám to není jedno a jste ochotni pomoct. Proto bych vám jak za mě,tak i za Mindu chtěli ohromně poděkovat. A protože píšu jen o Monster high a Winx,tak mě napadlo po dlouhé době napsat i něco o mně. A první věc,která mně napadla byli fakty,takže tady to je...