Červenec 2015

Cena z bleskovky:Jak dobře znáš Monster High?

31. července 2015 v 18:57 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
Ještě včera jsem se zůčastnila bleskovky u MH Zuzky,která pojednávala jak jinak než o Monster high. Cena byla oddělovač,který jsem dostala s mou oblíbenou Winx v oblíbené přeměně Beliviex. Proto bych chtěla MH Zuzce ještě jednou moc poděkovat za cenu.

Winx Superheroes

31. července 2015 v 10:45 | Twyla |  WinX videa
Ahojky,nedávno oficiální stránky Winx club nahráli další nové video. Video jak jste si už mohli všimnout nese název ,,Winx superheroes",které je pojménováno podle hudebního doprovodu. Refrém tohoto songu jste mohli zaslechnout u končícího dílu 4.série,který je díky této sérii velmi známí. Záběry s Winx jsou zachyceny v momentech z 2. a 3.série.


Menší změna

30. července 2015 v 19:44 | Twyla |  Moje kecy
Rozhodla jsem se,že už tento blog nejspíš nebude moc o Ever After high. A nejspíš už jste si i všimli,že v poslední době přidávám EAH články opravdu jen vyjímečně. Pravdou je,že jsem o nich už napsala celkem dost článků a řekněme,že už to není ani originální a ani už mě moc nebaví. V současnosti je o Ever After high skoro každý druhý blog,takže o této značce není opravdu nouze,takže věřím,že vy co jste si tuto značku dost oblíbili si najdete nebo jste si už našli blog na toto téma,který je dvakrát tak lepší než je ten můj. Já chci psát spíš ta téma,která v současnosti tak trochu upadadají a onichž je v dnešní době nouze. A proto se vrácím opět do starých kolejí kdy budu psát hlavně o Winx a Monster high. Zkrátka řekněme,že si od této značky beru dočasně volno,protože už mě nebaví,tak jako dříve.

Tak a to by bylo vše co jsem chtěla,aby jste věděly.


I´m back

30. července 2015 v 11:38 | Twyla |  Moje kecy
Ahojte všichni! Jak už napovídá nadpis jsem zpět a to dříve než jsem původně měla v plánu. Důvod je ten,že už pár dní mi není zrovna nejlépe. Možná je to tím,že počasí není nejlepší,tak není dobré ani moje zdraví,opravdu nevím. Už několik dní vůbec nemám chuť na jídlo,trpím stresem, mám snížené sebevědomí a mám pocit,že už na tomto světě jen přežívám. Jsem sklamaná,že mi něco je,zvlášť,když jsou prázdniny. Radši bych byla nemocná,kdyby byla škola,protože se vážně obávám těch všech lidí co se na střední sejdou,protože na střední už všichni skoro kouří,takže se bojím,že se tam dost změním a to v žádném případě nechci. A co se ještě týká mé povahy,jsem dost tichý člověk a neumím se moc před cizími lidmi moc dobře obhajovat,takže se bojím,že budu opět šikanovaná a to nechci. Nechci na střední moc myslet,ale když už už zbývá měsíc prázdnin je těžké zůstat v klidu. No,teď se radši vrátím zpět k tématu a to k fotkám.Víte, za těch pár dnů co jsem byla u babičky a jak už jsem se zmínila nebyla nejlepší chvíle na focení. Bylo pořád pod mrakem,což mě dost štvalo,a když jsem jich několik nafotila,tak stejně stáli na nic,protože fotky neměli ani pořádnou kvalitu,takže jsem jich většinu smazala a zbyla jich jen malá hrstka,dalo by se i říct,že skoro nic. Takže z toho plyne,že ty zbylé fotky nejspíš smažu a začnu fotit někde na jiném místečku. Znám jednu louku u lesa,takže mě napadlo až mi bude dobře a bude pěkně svítit sluníčko,tak bych se tam ještě během prázdnin vydala a nafotila ty panenky,které mají od vás nejvíce hlasů.

PS: Chtěla bych se omluvit za fotky,protože vím,že jste se na ně moc těšili a já jsem vám tu radost skazila,takže se ještě opravdu moc omlouvám.


Winx vajíčko s překvapením

29. července 2015 v 20:01 | Twyla |  WinX videa
Dnes tu máme opět něco od Winx. Dnes vám chci představit speciální věc od Winx,kterou jak už je vidět je vajíčko s překvapením. Ale není to jen tak obyčejné vajíčko jako např.Kinder vajíčko jak se může na první pohled zdát. Vajíčko je totiž dvakrát tak velké a tajemství,které v sobě ukrývá je opravdu úžasné a určitě tak nadchne každého fanouška této velkolepé značky. Vajíčko jak jde vidět je zabaleno v krabici ve které je ukryto Lego s Winx tedy přesněji Bloom. A jakmile otevřeme samotné vajíčko,tak narazíme na Winx věcičky,které jsou např.duo balíček s fixami a omalovánkami s Winx v Bloomixové přeměně,pouzdro,kde si všechny fixy můžeme uložit,dále následuje MP3 přehrávač s plastovými sluchátky a nakonec vajíčko obsahuje pytlík,kde si můžeme uložit všechny věci,které vajíčko obsahovalo.


Ever After high profil rodičů pohadkových postav

28. července 2015 v 11:48 | Twyla
Pro dnešek jsem si pro vás připravila něco z EAH světa,což jsou videa na téma pohádkové bytostí a jejicjh rodičů v reálu.
To znamená,že se ve videu budou promítat studenti z legendární školy Ever After high a na to se budou promítat jejich rodiče v reálu,kteří se objevili v nějakém filmové pohádce. Videa jsou rozdělena do tří částí,kde se celkově vystřídají skoro všichni známí studenti z této známé střední škloy.


Winx Concert in 3D

27. července 2015 v 12:45 | Twyla
Společnost Rainbow zveřejnila obrázek na kterém se podíleli Bradley Simonian, Iginio Straffi a samotná společnost Rainbow. Obrázek patří k písničce od Winx You´re the one (Ty jsi ta),která patří mezi nejznámější písně od samotných Winx. A podle tohoto obrázku bych řekla, že je to nový obal na tento song.


Opět jsem offline

25. července 2015 v 22:50 | Twyla
Ahojky,jsem zpět a to opět s pozastávkem. Takže jsem dnes večer oběhla všechny Affs,abych nemusela na poslední chvíli zítra.Jedu totiž k babičce,protože doma už to znám a u babičky není tak rušno a hlavně budu u lidí,které mám ráda a záleží mi na nich. A teď když jsou ty prázdniny mám čas je navštívit a být s nimi. Samozřejmě si s sebou vezmu i panenky, které měli nejvíce hlasů v anketě,což jsou Flora Beliviex, Clawdeen Wolf Basic,Meygana Broomstix z Bratzillaz a ještě si s sebou navíc vezmu Elissabat,protože když bude focena venku budou fotky lepší než ty,které jsem nafotila doma,takže se po mém příjezdu můžete těšit na fotky mých panenek. Co se dále týče mé neaktivity,nebudu tu tak minimálně do soboty. Proto přednastavím nějaké ty články co tu nebudu,aby jste si mohli počíst či se něco dozvědět.

Děkuji za pochopení

Vaše adminkaTwyla


Raven Qeen fayritale Rockstar

25. července 2015 v 11:46 | Twyla |  Ever After high panenky
Opět tu máme panenku s tateníčního prostředí. Tentokrát je to samotná Raven Qeen,která je oblečená ve svém oblíbeném rebelském stylu. Někdo by si mohl i říct,že se jedná o nějakou novou edici,ale přitom si tuto panenku oblékl jeden z mnoha majitelů. Minule jsem vám představila Apple z této smyšlené taneční verze od jednoho z majitelů. A pokud jste ji neviděli nebo by jste si ji chtěli znovu připomenout,tak můžete zde.


Luna a Astranova v krátkém traileru ve filmu Boo York

24. července 2015 v 12:48 | Twyla |  Novinky

(Videa a mnoho dalšího najdeš v celém článku)

První 3D film s Winx: Výprava do ztraceného království

23. července 2015 v 15:59 | Twyla |  Informace o Winx
Jelikož jste si nejspíš všichni první film s Winxkami určitě oblíbili, napadlo mě,že vytvořím článek kde zachytím záběry z tohoto filmu. A nějakou tu zajímavost k tomu. Z obrázků jsem vybírala jen ty obrázky,které jsou speciálně vyrobené pro tento film tudíž mají tu nejvyšší kvalitu.

Co by vás mohlo zajímat:
Úspěch tohoto fenomenálního clubu Winx vysvětluje tvůrce Iginio Straffi promyšleným merketingovým tahem. Postavy Winx klubu jsou výsledkem dlouhodobého procesu a průzkumu na subjektech a postavách. Vyžádalo si to několik let tvrdé práce,než bylo vše hotové a připravené k uvedení na trh", říká tvůrce.

,,Základním a tím nejdůležitějším prvkem příběhu byla skupina šesti kamarádek,které si jsou blízké a rozumí si, i když jsou jejich povahy a zájmy rozdílné. Když pak přidáme nějaká kouzla jako nástroj boje proti zlu, stává se příběh ještě silnějším" podotýká producent.
A skutěčně-celý Winx klub působí jako do detailu promyšlený produkt. Okouzlující, romantické, subitilní, odhodlané, spojené pravým přátelstvím a obdařené neobyčejnými kouzelnými silami, které používají pro konání dobra-to je šest náctiletých víl, které mají potenciál oslovit.Upíří královna Elissabat aneb její první focení

22. července 2015 v 10:20 | Twyla |  Moje sbírka panenek
Jak jsem už jsem včera slibovala,mám tu pro vás fotky mé nejnovější upírky Elissabat,kterou jsem si před pár dny koupila na výletě ve Zlíně. Bohužel jsem původně plánofala Elissabat fotit venku,ale kvůli vysokým teplotám jsem to nakonec s focením vzdala. Snad se vám fotky budou líbit i pod podmínkou,že jsou foceny doma. Musím říct,že s Elissabat se velmi dobře fotilo,takže focení s ní jsem si užila. Jen bych chtěla připomenout,že od poloviny fotek jsou fotky tmavší už kvůli tomu,že kdybych to fotila v tom stejném vyvážení,tak by byly fotky strašně vybledlé,měli by i horší kvalitu a Elissabat by měla lesklou tvář,takže proto jsem zvolila tmavší pozadí.


Výlet do Zlína aneb další kus do mé sbírky

21. července 2015 v 9:47 | Twyla |  Deníček
Ahojky,všem ghůlkám,vílám a princeznám co právě přečítáte tyto řádky! Jak už napovídá nadpis,včera jsem já s tátou podnikli výlet do Zlína. Bohužel jsme měli v plánu vzít i mamku,ale protože jí nebylo zrovna nejlíp,tak jsem jela jen já s tátou. Když jsme odjížděli,bylo půl osmé. A když jsme se po všech těch sylničních zácpách dostali do Zlína,bylo půl desáté. Když jsme konečně dorazili na místo,tak jsme se vydali směrem na Čepkov. První místo naší zastávky byly Levné knihy,kde jsem si sice žádnou knihu nekoupila,ale zato táta koupil rovnou dvě. Jednalo se o kuchařky z nichž jedna bude patřit mámě. Když jsme usoudili,že na Čepkově už není žádný obchod,který by nás nějak zajímal,tak jsem jako následující zastávku navrhla hračkárnu Dráčik,kde jsem si chtěla koupit Twylu z edice New Scaremaster.Ta ale bohužel nebyla v obchodě dostupná,takže smůla. Chtěla jsem ji,protože v hl.verzi je drahá a v této edici byla v akci za pouhých 267 Kč,kde také byla pěkná.Winx panenky od Mattela

20. července 2015 v 16:33 | Twyla |  Winx panenky
Ahojky, dnes se zaměřím na téma,,Winx panenky od Matella." Jak už někteří mohli tušit, dříve se právě Mattel podílel na jejich výrobě. A od kdy že se právě tato slavná značka podílela na jejich výrobě? Odpovď je snadná,protože Mattel se této značky ujala už v té době kdy se vytvořila druhá série(2004) a tyto panenky vyráběli až do doby,kdy byla tato značka v plném proudu a to do až roku 2009. Bohužel,ale nevím důvod proč Mattel skončil už v tomto roce. Ale co se týče těchto panenek, tyto panenky jak už můžeme vědět nebyli tak vysoké jak se vyrábějí v přítomnosti. Ty vymyslela až společnost Rainbow. Většina panenek Mattel měřila něco do 30 cm a střídali se u nich období,kdy měli řasy vytištěné či umělé. Tyto panenky také obzvlášť vynikali tím,že byli vyrobené do detailu a samozřejmně i s nějakým tím doplňkem navíc,ale co bych přece jen vytkla,jsou jejich zvláštní a šikmé oči,které se Mattel nedařilo vystihnout takové jaké mají v seriálu.
2004-2009


(Několik obrázků panenek,které Mattel vytvořila najdeš v c.č.)


Winx Flora 5 season video

19. července 2015 v 17:19 | Twyla |  WinX videa
Ahojky, dnes vám představím další video s Winx,přesněji s Florou,něžnou strážkyní přírody. Co se týče videa Flora je zachycena z momentů,které se udály v 5.sérii. Video je doprovázeno písní Oltre Le Nuvole. Musím říct, že toto video mě opravdu zaujalo nejen hudbou,ale také svými zachycenými okamžiky. Jsem opravdu poctěna, že můžu mít Flóru jako panenku v této přeměně.


Sběratelská speciální vinylka Nefera de Nile

18. července 2015 v 22:37 | Twyla |  Novinky
Nový film z Monster high Boo York je v plném proudu a k novému filmu výjde speciální vinylka,kterou bude Nefera,sestra Cleo De Nile. Mrzí mě,že bude jediná z celého filmu jako vinylka,protože by bylo fajn,kdyby vyšla i Luna či Catty Noir nebo i další nějaká postava z tohoto nejnovějšího filmu. Ale i tak si alespoň na této jediné vinylce dala Mattel záležet. Všimněte si drobných detailů ve vlasech a celé krabičce,která je skvěle propracovaná a budí dobrý dojem.


Monster high vinylky na rok 2016

17. července 2015 v 18:49 | Twyla |  Novinky
Jak můžeme vědět,dnes už nejsou jen panenky,které lze od značky Monster high sbírat. Jak už víme od tohoto roku také lze sbírat vinylky,což je zmenšený profil každého studenta z Monster high. Jak už můžeme vědět,na jaro vyšli nejznámější postavy příšerek a to byli Frenkie Stein,Draculaura,Cleo De Nile,Clawdeen Wolf,Ghoulie Yelps a Lagoona Blue. A na listopad u nás v česku vyjdou další příšerky. Bohužel ale zatím není jisté jaké vinylky v tu dobu vyjdou,ale určitě to budou čtyři postavy z těchto vinylek.A to jsou Twyla,Spectra Vondergeist,Toralei Stripe nebo Skelia Calavers. A jelikož jedna osobnost tpřebývá,tak u nás nejspíš výjde až příští rok. A když už jsme se dostaly k roku 2016, tak se plánují vydat další série vinylek a to jsou Deuce Gorgon, Rochelle Goyle, Abbey Bominable a Venus MCflyctrap.

Deuce Gorgon

Winx 7 season opening

16. července 2015 v 19:49 | Twyla |  WinX videa
Jak už víme 7.série už se vysílá v několika zemích. Bohužel u nás se nejspíš plánuje vysílat až někdy kolem příštího roku. Ale to neznamená,že vám nepředstavím opening k 7.sérii. Opening je sestříhaný do momentů ,který jsme mohli skouknout v traileru,ale také v krátkém videu,kde nám Winx ukazovali řekněme taneční sestavu v Butterflyxové přeměně. Podle mě je nejlépe provedený konec,kdy Flora rozhazuje Flora letáčky a na jednom z těch letáčku se objeví jejich značka Winx clubu.


Když famfára zní,tak to znamená můj příchod

16. července 2015 v 8:38 | Twyla
Ahoj,všem! Původně jsem plánovala si pozastavení trochu prodloužit až do neděle,ale protože jsem se tak trochu nudila,přišla jsem už na čtvrtek,takže o den dříve než jsem původně slibovala. A za to,že jsem chyběla jen pár dní,tak se něco stalo,ale nebojte moc toho není. Zjistila jsem,že Clawdeenka8 nějak nejeví zájem mi odpovídat na mé zprávy,které se jednají o blog a to není poprvé,takže se rozhoduji,že bych ji z blogu smázla a na její místo spoluadminky by nastoupila Eva,protože zkrátka nechci abych měla spolupracovat s někým kdo si vytvoří svůj blog a po pár měsících vzniku se na něho jednoduše vykašle a to tak, že ještě odmítá být ve spojení se spoluadminem a ještě k tomu nebere na vědomí jeho zprávy, které jsou jediným vodítkem k tomu se s ním domluvit.Další zpráva a nejspíš i ta poslední se týká mě. Jedná se o to,že kluka o kterém jsem od konce školního roku toužila a kterého už nikdy neuvidím a myslela jsem si, že mu na mě záleží jsem teprve včera zjistila, že jeho dlouholetá kamarádka a navíc má spolužačka mu naznačila, že k němu něco cítí. A on z toho měl samozřejmně jak jinak radost.Takže nemám u něho šanci. Takže už je dokonce možné,že spolu chodí.Už jsem se s tím nějak smířila,ale musím říct,že když jsem se to teprve včera dozvěděla, tak jsem si vzpomněla na Cupidu z EAH. A nejradši bych ji objala,protože jsem cítila přesně to co ona,když zjistila, že Dexter nemiluje ji,ale Raven. A to se zamilovávám jen vyjímečně, takže pochybuju,že na střední potkám opět někoho tak vtipného a pohledného jako byl on. A navíc i jeho smích byl úžasný:D

Takže je tu opět vaše šťastná,ale i zároveň smutná
Adminka Twyla


Už to nezvládám

12. července 2015 v 18:13 | Twyla
Ahojte! Dala jsem trochu nepřesný nadpis,ale rozhodně nekončím jak to může vysvětlovat název tohoto článku. Chtěla bych vám říct,že už tento blog zkrátka nezvládám a už nemám náladu psát nějaké články. Víte, jsou prázdniny a já tu jsem skoro každý den s nějakým tím článkem,a tak už potřebuju načerpat nové síly. Možná,že vás to už napadlo u předešlého článku,když jsem psala,že můžu být na pár dní neaktivní. Abych se vám přiznala jsem i trochu zamilovaná( trochu i víc) a tak myšlenkami jsem úplně někde jinde.Skrátka si potřebuju vyčistit hlavu a načerpat nové síly na články. Proto dávám pozastavení asi tak do čtvrtka či pátku, záleží jak se na blog budu cítit.Samozřejmě skusím zkontaktovat Clawdeenku8,protože když tu nejsem já mohla by tu být ona,ale pochybuju, že tu bude často aktivní.

PS: Omluvte mě prosím z obíhání Affs