Červen 2015

Layla poporvé kouzelně pózuje

29. června 2015 v 13:05 | Twyla |  Moje sbírka panenek
Jsem zpět a to z vaší oblíbenou rubrikou,,mé panenky". Pro dnešek jsem si pro vás připravila fotky mé nejnovější panenkyLayly/Aishy,kterou jsem dostala za vysvědčení a ukončení základky. A jelikož jsem byla v neděli u babičky vzala jsem si s sebou Meyganu z Bratzillaz a ještě Lagoonu Roller Maze. Fotky s nimi vám představím pokud možno nejpozději do středy. A aby fotky na Googlu nikdo neskopíroval tak jsem u většiny fotek napsala adresu blogu. První dvě fotky jsem fotila unás doma a jde to i vidět,protože kvlita fotky není urovna nejlepší jako ty, které jsem fotila venku.


Čas na to vyrazit do přírody

28. června 2015 v 22:06 | Twyla
Jsou prázdniny,pohoda žádný stres a když na nás dolehne nuda můžme si s rodiči či kamarády vyrazit třeba ven. A proč by vlastně ne? Vždyť příroda je nejkrásnější v létě, kdy fouká vítr,stromy šumí ve větru,ptáčci ukazují jací jsou skvělí pěvci,květiny nás lákají svou vůní a krásou, která jim poskytla samotná matka příroda. Jak už můžeme vědět také samotná příroda dělá zázraky,vždyť i obyčejná procházka v přírodě nám okamžitě zvedne náladu a budeme se cítit o něco lépe než před chvílí. Pokud se vám zdá samotná procházka nudná můžete si například v parku sednout na lavičku a poslouchat přírodu okolo sebe a hned poznáte to samotné kouzlo přírody. Nebo jestli chcete využít rodinné pohody a nechce se vám jíst doma, kde už to jistě znáte uspořádejte se svou rodinou či kamarády ten nejbáječnější piknik vašeho života a užijte si ten okamžik v přírodě a můžete tak oslavit i začátek právě začínajících prázdnin.

Vždyť příroda není jen na koukání,ale je také dobré jí porozumnět a naslouchat


Seznamte se s Winx zvířátky

27. června 2015 v 20:20 | Twyla |  WinX videa
Toto video už jste mohli vzhlédnout u Madeline,ale myslím,že se najdou i ti,kteří toto video ještě neviděli. Původně jsem ho zveřejňovat nechtěla,když už ho zveřejnila Madeline,ale když jsem ho našla na Youtube změnila jsem názor. Co se týká videa je skvělé. Každé zvířátko stělesňuje každou Winxku nebo dané přání Winx mít to zvířátko o kterém vždy snila. Tím chci zmínít Bloom, protože jak už se Bloom ve 4.sérii zmínila,vždy se chtěla projet na jednorožci a to může i znamenat, že chtěla jednorožce a teď v sedmé sérii se jí sen splnil. Dále bych se chtěla zmínit o Stelliném zvířátku. Sice nevím co to je za druh, ale tento opeřenec přesně vystihuje její osobnost a trochu mi Stellu připomíná dokonce i vzhledem. Co se týká Flořiného zvířátka je to pes,který je doslova obří proto chápu, že musí dát práci se o něj starat. Musa má za zvířátko růžovou kočku, která mi Musu také trochu připomíná a musím říct, že je velmi pěkná a k Muse se i hodí. Další kdo se ve videu vyskytuje je Tecnino zvířátko, která trochu připomíná veverku,ale akorát s tím,že má velké uši a je fialová se zelenými detaily techniky.Řekla bych,že toto zvířátko určitě Tecna našla na planetě Zenith. A nakonec Rainbow představuje Aishyno zvířátko, které nejspíš už všichni známe,jelikož to bylo první zvířátko, které bylo jako první zveřejněno. Působí na mě mile a roztomile. Jen mi připadá,že žárlí na Rose, jelikož by chtělo mít Aishu jen pro sebe. No uvidíme jestli to bude pravda.


A jsou tu prázdniny!!!!

26. června 2015 v 11:09 | Twyla
Tak konečně jsme se všichni dočkaly. Konec všech domácích úkolů, poznámek,školních testů apod. Konečně si odpočineme. Už nemusíme brzy vstávat do školy a strachovat se,že do školy příjdeme pozdě. To už je nyní minulostí. Teď je čas na to jet někam na dovolenou, užívat si zábavy,zažít nějaké dobrodružství a hodit všechny ty školní starosti za hlavu,protože není dobré se o prázdninách, kdy si máme užívat volnosti stresovat. Co se týče mě a blogu nevím jestli budu přes prázdniny tolik aktivní jak jsem byla doteď. Doma jsem pořád proto chci už někam vyrazit na výlet či jet za babičkou, která ale bohužel nemá Wi-fi ani internet, takže nebudu moct být na blogu a přidávat nějaké ty články, ale nebojte,pokud někam pojedu,kde nebude v dosahu Wi-fi, tak přednastavím nějaké ty články, které mám pro vás připravené a bude te si moct počíst. A za tím co budu u babičkay vezmu své panenky a nafotím pro vás nějaké ty fotky pokud bude slunečno, protože když je zataženo fotky jsou tmavé a mají špatnou kvalitu. Dále bych se chtěla zmínit o autorovi blogu Clawdeence8, která na blog ne a ne přijít a dát nějaký ten článek. Nevím co s ní je,spíš na blog totálně kašle a myslí si, že ji budu pořád zastupovat a dávat za ni články? A to ani náhodou! Na onli-ne hře je každý den a sem se ani neodváží přijít. Proto jsem v kontrole Affs psala,že mě naštvala. A když ji napíšu na téma okolo blogu stejně neodepíše a to je onli-ne. Vím to,protože jsem s ní ve stejném klubu. Proto jsem to udělala tak, že já jsem adminka a ona spoluadminka, když není ochotná být aktivní na svém blogu. Pokud se na blog vrátí a začne být aktivní vrátím to zpět. Dále bych vám chtěla říct,že jsem právě dostala za vysvědčení Laylu/Aishu Enchantix s pohyblivými křídli, která je nádherná až na ty křehké vlasy. Jsem moc ráda,že mám ve sbírce další Winxku ikdyž na mou Floru nemá jsem za ni ráda i tak. Rozhodně se těším až ji u babičky budu fotit. Co se týče jejich pohyblivých křídel jsou vážně skvělá, protože s nimi vypadá jako živá a to je určitě pro každého velké plus stejně jako ohebné kolena jaké mají monsterky. Zítra vám ji představím. A co se ještě týče konce školy tak půjdu já a celá moje rodina jak budeme všichni po hromadě do cukrárny či pizzerie aby jsme společně oslavily konec školního roku a vůbec toho,že jsem ukončila základní školu,takže suprově oslavíme konec školního roku a příchod nových prázdnin.


A jak konec školního roku oslavíte vy? Dostali jste od rodičů také nějaký dárek?


Tag o prázdninách

25. června 2015 v 17:08 | Twyla |  Já a Tag
Čauky,věrní návštěvníci blogu! Dnes jsemsi pro vás připravila pro změnuTag,který pojednává o prázdninách. Inspirovala jsem se MH Zuzkou, která ho vyplňovala. Už mě totiž nebavilo každodenně přidávat nějaké obrázky, které jsem musela pořád zmenšovat,protože i zmenšování obrázků mi zebere několik minut. A tak mě napadlo, že Tag by se hodil, jelikož blog není jen na vzhlédnutí obrázků,ale také na to aby jste si na něm početly. Tak jdeme na to.

1. Na kolik % se těšíš na prázdniny?
Dala bych na 100,ale vzhledem k tomu,že neuvidím své kamarádky a to už ani po prázdninách,když už půjdu na střední a ony mne taky. A také už neuvidím svého spolužáka o kterém jsem právě dnes díky náznakům zjistila,že mě má rád stejně jako já jeho a tak už nebudu mít možnost mu říct co k němu cítím a to už nejspíš nikdy. Proto dávám 94%.

2. Na co se těšíš o prázdninách nejvíc?
Tak určitě na výlety s mou rodinkou a na opékání špekáčků.

3. Stačí ti délka prázdnin nebo by jsi chtěla delší (kratší)?
Rozhodně delší, protože já když se má psát ve škole z nějakého předmětu test mám strašnou depresi a vůbec ikdyž jsem se pořádně naučila si nevěřím,ale i tak napíšu test na jedna(většinou). No a také, když už půjdu na střední, kde budou samý neznámý lidé moc se tam netěším.

4. Pojedeš na nějaký tábor?
Ne, nikdy! Víte já nejsem ten soutěživý a společenský tip. Já jsem ráda jen s lidmi, kterým důvěřuju a kteří mě už znají. Tudíž nejsem ten člověk co navazuje nová přátelství na veřejnosti. Ale se se svými Affs bych se ráda viděla na živo.

5. Máš ráda červenec či srpen? Uveď důvod
Určitě Červenec, jelikož mám ještě celé prázdniny před sebou a nemusím se obávat školy. A také mám čas zažít nějaké dobrodružství.

6. Budeš mít na vysvědčení nějakou dvojku? Uveď z čeho
Ano a to rovnou tři. A to ze zeměpisu, přírodopisu a chemie.

7. Budeš mít na vysvědčení nějakou trojku? Uveď z čeho
Ano a to pouze a naštěstí jednu. A to z Matiky. Vycházelo mi 2-3,ale jelikož jsem pololetní písemku napsala na trojku, tak ji nejspíš dostanu.

Dostaneš něco za vysvědčení?
Zatím to není úplně jasné,ale vsázím na to, že to bude buď panenka MH či Winx nebo pozvání do cukrárny. A když se mi poštěstí, tak oboje.

9. Bude se ti o prázdninách stýskat po splužácích?
No tak samozřejmě. Hlavně po kamarádkách a po vtipech, které u nás kluci pořád vymýšleli. A zbytek už jsem napsala v otázce číslo jedna.

10. Bavil tě Tag?
Jasně že ano:DDeníček ze dne 15.6.

24. června 2015 v 20:48 | Twyla |  Deníček
Ahojky, jsem opět zpět a to s deníčkem. Sice není nejnovější,ale ani nejstarší. To víte já na psaní deníčků jsem moc líná. A píšu ho až se mi zachce. Takže přejdu k věci.

15.6.

V tento den,jelikož už se neučilo jsem já a moje třída vyrazily do kina na film,,Teorie všeho". Samozřejmě všichni byli zvědaví oč se jedná. Když po několika upoutávkách film konečně začal,zjistila jsem,že film není nadabingovaný v češtině jak každý mohl očekávat,ale byl pouze s českými titulky. Ale i s titulky to nebylo špatné jak jsem si myslela, jelikož i pomalý čtenář měl prostor k tomu aby text mohl přečíst. Bohužel film byl velmi vážný a smutný a takové filmy nemám ráda. Důvod je jednoduchý,vždy se mi u těchto tipu filmů chce brečet. A ani tento film nebyl výjimkou. Jen těžko jsem se bránila slzám. A proto bych tento film nedoporučovala slabším povahám. Také byl celý film trochu tišší než normálně,takže stačilo něčím zašustit a už jste všem kazili poslech filmu. Také mi vadily názory jedných holek o jednu řadu za mnou,které si hrály na to,že všechno vědí dopředu a přitom se v ději pletly. Musím se ale přiznat,že hlavní hrdina filmu se mi opravdu líbil. A co se týká děje zdá se být od začátku jasný,ale vždy se najde nějaká zápletka, která film změní,tak že nevíte co máte očekávat.

Viděly jste tento film?

Zde je krátký trailer

PS: Chtěli by jste na tento film udělat recenzi?


Ginger Breadhouse

23. června 2015 v 18:24 | Twyla |  Ever After high panenky
Jsem zpět a to s novým článkem, který bude z rubriky,, Ever After high panenky" ze které vám představím panenku Ginger Breadhouse. Věřím,že ji většina z vás už viděla stejně jako většinu EAH novinek. Ale jelikož už nevím co přidávat, tak vám ji představím i pod touto záminkou.

Můj názor: Abych byla upřímná moc mě nezaujala. Když jsem ji viděla na internetu v krabici bez brýlí( a ten obrázek jsem váím i přidala) tak mě prostě neokouzlila. Řekla bych, že když je snědá,že ta růžová k ní moc nesedí. A zdá se mi divné,že na promofotkách co Mattel zveřejnila má Ginger náhrdelník růžový a k dostání je z náhrdelníkem světle modrým. No řekněte, nezdá se to být tak trochu podvod? Vždyť ten světle modrý jí nejde ani k oblečení za to růžový Ginger ladí s drobností na čelence, botami a brýlemi. A také jsem si všimla,že Ginger není k dostání se světle modrým náramkem, který můžeme opět vidět na promofotce. Řeknu vám že mi připadá,že si Mattel s EAH panenkami dělá co chce.Móda ve stylu Apple white

22. června 2015 v 20:34 | Twyla |  Móda ve stylu Ever After high studentů
Ahojky,fanynky EAH! Pro dnešní večer jsem si pro vás připravila další módní článeček o těchto legendárních studentech ze školy Ever After. Abych tuto rubriku oživila živými barvami hned po Raven, která měla šaty až příliš rebelské,ale když to tak vezmeme, tak se to dalo přece i čekat, ne? Když už je to dcera zlé královny musí takovou módu a vůbec ten styl mít. No,a teď přejdu k oblečení Apple,která svým styl okouuzlí nejspíš každého. Zvláště co se týká smícháním žluté a červené. Musím říct,že mě její oblečení většinou zaujalo, protože červená patří mezi moje oblíbené barvy,kterou nosím skoro pořád stejně jako bílou nebo svěle růžovou. Takže kdybych chodila na Ever After high a nevěděla bych jaké šaty si vzít na ples či oslavu šla bych za Apple,jelikož máme podobný vkus.Ella a Hunter

22. června 2015 v 15:33 | Twyla |  Ever After high panenky
Musím uznat,že jim to vážně sluší. Ashlynn má úžasný ůčes a vůbec celý outtfit. A co se týče Huntera je vážně fešák. Opravdu nevím kde autor fotky nabral to oblečení. Jedině co poznávám je blůzka od Apple a Ashlyninnu kabelku ve tvaru hodin a nakonec Hunterovu brašnu přes rameno. Jinak jsem z toho jelen:D.


Nová kniha Monster high na rok 2015

22. června 2015 v 7:32 | Twyla
Čauky,dnešní ráno jsem opět na internetu narazila na novou knihu Monster high na tento rok. Bohužel nevím jestli se u nás vůbec plánuje vydat, jelikož se zatím o této knize CooBoo nezmiňuje. Ale dokonce roku zbývá šest měsíců,takže mají ještě čas. Je možné,že z plakátu co jsem včera přidala může být titulek na novou knihu k příštímu roku, když tato nese stejný název akorát jiný rok. Každopádně se nechme nakladatelstvím CooBoo překvapit, jelikož je to jen na nich jestli kniha k tomuto roku u nás výjde nebo ne.


MH annual 2016+ nové informace

21. června 2015 v 20:18 | Twyla
Mattel zveřejnil nový plakát na příští rok s Monster high. Zatím nevím co má plakát znamenat, jelikož jsem žádnou novinku zatím nenašla. Ale co je definitivně jisté je to, že příští rok přesněji 7.října 2016 bude mít premiéru nový film Monster high, ale jak se bude jmenovat se zatím ještě neví. Dále Mattel plánuje premiéru filmu Ever After high v roce 2016,ale to zatím není jisté, protože se internetem koluje, že může mít premiéru až v roce 2017. Tak uvidíme co ukáže čas.


Móda ve stylu Raven Qeen

21. června 2015 v 16:03 | Twyla |  Móda ve stylu Ever After high studentů
Když jsem přidávala oblečení s Ashlynn přišlo mi to jako skvělý nápad takový tip článku psát. Proto jsem se rozhodla, že tu takové články budou celkem často dokud se nezmíním o všech EAH postavách a jejich stylu. Tedy asi vynechám kluky na kterré asi moc lidí zvědavých nebude. Takže jako další jsem zvolila Raven Qeen s jejím rebelským stylem.Vyhodnocení kontroly Affs

21. června 2015 v 13:15 | Twyla
Tak a je tu roztřídění Affs. Díky této kontrole jsem si všimla komu se náš (no,.. radši bych řekla můj,protože Clawdeenka8 mně opravdu naštvala) blog opravdu líbí a často nebo dokonce i pravidelně navštěvuje nebo kdo ho dokonce obíhá jen z povinosti. Zkrátka vás nebudu zdržovat hloupými a zdlouhavými bláboli a hned se pojďme kouknout na vyhodnocení.

Zůstávají:

Všem těmto adminkám bych chtěla moc poděkovat,jelikož jste se zapsaly během tří dnů a díky tomu jsem poznala jak moc vám na mém(našem) blogu záleží.

adriena lerielová
Clawdia a Honey
Nessie o´Hair
MH Zuzka
Madeline
Kitty 11
Maddie
Eva

Mažu:

Ettelwane- Není aktivní a neobíhá
Wekk/Wekka- Nezapsala se a nějakou dobu nekomentovala
BriarBeouty- Není často aktivní a když je tak ani neobíhá
Hanninka- Nezapsala se,i když jsem ji upozorňovala a neobíhá tak jak by mělaDexter Charming a C.A.Cupid

21. června 2015 v 10:12 | Twyla

No,řekněte nejsou roztomilí?Móda ve stylu Ashlynn

21. června 2015 v 7:45 | Twyla |  Móda ve stylu Ever After high studentů
Dnešní ráno bude kapičku módní,protože jsem našla skvělé fotky s oblečením,které jsou udělány na míru podle Ashlininého stylu. A proto uvidíme různé šaty, šperky,boty a náramky specíálně v Ashlininém stylu. Uvidíte, že koukat se na tyto módní výstřelky bude zábava a žádná nuda. Většina návrhářů vsadila na šaty s květinovým motivem, jelikož ty se k Ashlynn nejvíce hodí a hlavně symbolizují jaro, protože vše začíná kvést a začíná se probouzet ze zimního spánku. Pokud bych našla další módní trháky podle další nějaké Everky určitě je přidám.

První reklama na Winx panenky

20. června 2015 v 20:05 | Twyla |  WinX videa
Čauky! Jsem super-šťastná,že jsem to video konečně našla! O těchto panenkách jsem se dozvěděla na Goglu,když jsem našla jeden úsek z tohoto videa jako obrázek. A tak mi to nedalo a vydala jsem se na Youtube tu první a vůbec nejstarší reklamu s Winxkami vyhledat a vážně se mi to povedlo. A co se týče starých Winxek jako panenek jsou pěkné tedy až na ty zvláštní oči, ale co jsou to první prototipy. Tedy co se týče školního outfitu,nejvíce mně zaujala Flora a Bloom. A ve vílí podobě se mi zalíbili nejvíce Bloom a Tecna.

Značka výrobce: Mattel

Reklama na Winx panenky v Itálii


Edice Mirror beach- Eshlynn Ella

20. června 2015 v 16:15 | Twyla |  Ever After high panenky
Dnes jsem zpět z další EAH panenkou z edice Mirror beach, kterou je jak napovídá nadpis článku Ashlynn Ella. Tuto panenku jsem zvolila proto,že se mi zdá, že Eshlynn je v této edici velmi okouzlující ať už zbarvením jejího outfitu či jejími slunečními brýlemi.

Můj názor: Ashlynn outfit je sladěn do béžové,tyrkysové a bílé barvy, které jí naprosto dokonale sluší.Ve vlasech má béžové brýle proti slunci. Na tílku s volánky má květinový potisk, který má podtrhnout Eshlynnin styl a skvěle doplňuje její celkový vzhled. Kolem pasu má lehkou plážovou sukni, která se hodí do každého horkého dne a hlavně na pláž. A nakonec má Ashlynn na nohou sandálky v béžové barvě s květinově zdobícím tvare,které jsou krásné,ale po pláži by se s nimi asi moc příjemně neprošla.Proto bych Ashlynn hodnotila kladně, jelikož podle mně Mattel zvolil k Ashlynn přesně ty barvy a drobné detaily,které vystihují její celkovou osobnost.


Design č.7

20. června 2015 v 11:45 | Twyla |  Grafika na blogu
Jak jste si mohly všimnout,blog opět a to už po sedmé změnil svůj vzhled. Nyní je mnohem pestřejší,veselejší a takový jarní. Design mi vytvořila a nastavila má best Affs Madeline. Nečekaně mně nastavením nového dessu překvapila a ještě bych jí jednou chtěla poděkovat, jelikož je nádherný a nejspíš si tu nějaký ten čas pobude.

By: Madeline I S kým: Eshlynn Ella I Spokojenost: 100% I Od: 19.6.

Apple White v oblečku z MH edice Schools out

20. června 2015 v 8:35 | Twyla |  Ever After high panenky
Kdybych měla soudit z ohledu fotografického kritika,řekla bych,že fotka je velmi originální ať už pozadím,které se nachází za panenkou a kvalitou obou fotek. Apple ten drdůlek na pravé straně hlavy velmi sluší. Nejspíš se autor těchto fotek inspiroval účesem Briar. Co se týká oblečku, který patří Frankie z edice Schools out,Apple velice sluší, protože se hodí k jejím jasně modrým očím. Akorát na mně působí svou pletí strašně bledě.Celkově bych tyto fotografie hodnotila kladně, jelikož na nich Apple vypadá jako živá.

Winx Mythix panenky

19. června 2015 v 18:04 | Twyla |  Winx panenky
Ahojky! Mám tu pro vás další Winx panenky v nové přeměně, která se jak víme objevila v 6.sérii. Každá Winx má oblečení ve svých oblíbených barvách. Jak si můžeme všimnout většina Winxek má šaty s kanýry. Vyjímnkou jsou jen Stella s Tecnou. Každá Winxka je k dostání se svou Mythix hůlku, pohyblivými křídli a hrací kartou pro tebe. Mě osobně zaujala nejvíce Bloom. Kdyby Muse Rainbow trochu upravil její oči líbila by se mi více.