Květen 2015

Nové Monsterky

31. května 2015 v 15:21 | Twyla |  Novinky
Jak už jste si mohli u Clawdie a Honey všimnout společnost Mattel zvěřejnila další nové fotky basiček, které mají 43 cemtimetrů. Bohužel tento nápad už není tak originální,jelikož tento nápad měla Mattel na postavě Gooliope Jellington dcery obra ze školy Monster high. Jak si můžeme všimnout, panenky jsou nejen vyšší než jejich starší předchůdkyně, ale také mají jiné obličeje a šaty, které na sobě mají nové upravené monsterky, které jsou na prodej od tohoto roku. Také už nemají stojánky své barvy, které měli jejich menší starší typy. Nejspíš budu mluvit za všechny, když řeknu,že staré menší monsterky jsou mnohem lepší,originálnější a hezčí než tyto obryně.

Posuďte sami.

Draculaura basic


Vyhodnocení cen ze soutěže č.1

29. května 2015 v 18:40 | Twyla
Tak konečně jsem dodělala ceny zprvní soutěže. Všechno jsou ikonky akorát u Hanninky jsem udělala vyjímku,snad ti to nevadí.

PS: nezapomeňte uvést zdroj

Kitty 11


Cena za poznávačku EAH

29. května 2015 v 7:30 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
Před pár dny jsem se zůčastnila soutěže, ve které jsem si řekla pro změnu o Ashlynn.
Líbí se vám?


Rozhněvaná Apple

28. května 2015 v 17:40 | Twyla |  Ever After high obrázky
Je to sice jen obrázek,ale prostě jsem to sem musela dát. Když tak brouzdám Googlem zjišťuju,že je Apple větší mrcha než dřív,protože jsem narazila na několik animací kde se Apple tváří podobně jako na tomto obrázku. Já jsem se už dlouho nedívala na EAH seriál, takže nevím jaká je Apple teď a docela mě překvapuje,že na začátku Apple byla celkem hodná,ale také byla velmi namyšlená a vlezlá,ale teď je ještě horší. Proč se začíná chovat jako mrcha? A co se týče těch EAH dílů, které těď už nejspíš ani neshlédnu,když je na české oficiální stránce smazali,takže už ani nemá cenu na ni chodit. A co říkáte vy na Applein výraz? Viděli jste tento díl?


Bleskovka: Odhalíš kdo jsem?

26. května 2015 v 17:07 | Twyla |  Soutěže
Tak a nadešel čas na poslední závěrečnou soutěž. Postavy jsem vybírala ze školy Ever After high a Monster high, které mají základní verzi oblečení, a které už určitě většina z nás zná. Chtěla jsem dát i Winx,jenže vím,že většina z vás se o ně moc nezajímá,tudíž by pro vás bylo těžké uhádnout o koho z Winx se jedná.

1.Víš,kdo nosí tyto boty?


Poznávačka: Poznáš jaká ghůlka jsem?

26. května 2015 v 12:35 | Twyla |  Soutěže
Dnes nastal čas na to jestli poznáte kdo se skrývá v začmáranici za postavu z Monster high. Věřím, že kdo se v Monster high alespoň trochu vyzná pozná o koho se jedná.


Vyhodnocení soutěže: ,,Jak dobře znáš spoluadminku?"

25. května 2015 v 21:12 | Twyla
Je tu vyhodnocení soutěže,na které jste určitě všichni z vás co jste se soutěže zůčastnily zvědaví. Je škoda, že jsem soutěž dala na blog pozdě, protože si myslím, že kdyby tu byla dříve zapojilo by se vás více. Ale když jsem neměla čas ho na blog přidat hned ráno co nadělám.

A zde už jsou adminky,které v soutěži odpověděli většinou správně a tudíž získávají ceny.

Bleskovka:Znáte dobře spoluadminku?

25. května 2015 v 16:39 | Twyla |  Soutěže
Tak je tu první soutěž na počest oslavy blogu, která se týká mě Twyly, a která prověří jak dobře mě každý z vás zná.Ten kdo si není jistý si může najít články kde se zmiňuji o sobě a můžu vás uklidnit, že o těchto věcech jsem se už na blogu zmiňovala.
1. Jaké zvíře mám ráda?

2.Jaká značka mě teď nejvíce zajímá?

3. Jaká jsou mé oblíbená dvě jména po kterých bych se chtěla jmenovat?

4. Jaké Winx má nejradši?

5. Jaké jsou mé dvě oblíbené postavy z EAH?

6. Jakého jsem znamení?

7. Koho na cenu?

Max. 3 chyby


Rozpis akcí k oslavě blogu

25. května 2015 v 7:05 | Twyla
Dnes nastal ten dlouho očekávaný okamžik tohoto blogu,který dnes slaví jeden sladký rok. Přečtěte si rozpis akcí co vás díky oslavě čeká a nemine.


Monster high panenky

24. května 2015 v 15:42 | Twyla |  Monster high panenky
Tyhle fotky se mi strašně líbí. Hlavně mě zaujala Lagoona svým úchvatně-krásným účesem. jen nevím z jaké tato Lagoona pochází edice. A co se týče Holta, nezaujal mě svým vzhledem tedy přesněji barvou pokožky. Za to Clawdeen z edice Schools out se mi také líbí jen je škoda,že už není v obchodech k sehnání.

Co říkáte na tyto fotografie a panenky vy?


Rozhovor s Florou

23. května 2015 v 21:01 | Twyla |  Rozhovory s Winx
Jak už jsem slibovala je tu rozhovor s Florou, který mám pro vás připravený. Dnes budu polážet otázky něžné strážkyni, která uchovává tajemství přírodního světa a je také členkou kouzelného, ale také odvážného clubu jménem Winx, Florou!


Rozcestník- Ever After high

23. května 2015 v 7:00 | Twyla


Zde najdeš obrázky s tvými princeznami z pohádkové říše

Nachází se tu animace z tvého oblíbeného seriálu.

Najdeš tu spoustu panenek tvé oblíbené značky

Poznej styl tvých oblíbených studentů z pohádkové školy.

Zde najdeš informace o tvých oblíbených studentech z Ever After high

Winx dolls outfits at the 6. season

22. května 2015 v 16:05 | Twyla |  Winx panenky
Jak už jste si mohli všimnout tyto oblečky s křýdli měli Winx v šesté sérii akorát společnost Rainbow k panenkám přidala čepku a brýle pro tebe. A vybrat si můžte mezi Bloom, Laylou a Florou. (Možná je jich i více,ale našla jsem jen tyto)Podle mě se tyto jako většina panenek Winx moc nepodobají, protože mají moc tlusté tváře za to Winx je mají naopak menší.


Za vyplnění dotazníku u Nessie O´ Hair

20. května 2015 v 19:21 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
Je tu další cena tentokrát od Nessie O´ Hair a opět z Cupidou,která je moje oblíbená postava z EAH. Dále bych vám chtěla říct, že nejdříve zítra nebo nejpozději v sobotu se tu oběví slíbený rozhovor s Florou.

Písničky na kterých současně ulítávám

19. května 2015 v 17:07 | Twyla |  O mně
Dnes jsem si pro vás připravila několik písniček přesněji nightoru a písně s LoliRock, které poslouchám snad každý den a nikdy mě neomrzí. A také bych byla hrozně moc ráda, kdyby jste zahlasovaly v anketě, jelikož je pro mě důležitá.Tak tady jsou:

Nightcore

1.Song: I´m dreamin

Do téhle písničky jsem se zamilovala na první poslech a je jiná než mé staré písně, které jsem poslouchala do teď, jelikož je remixovaná a takový druh hudby mě dříve moc nebral, ale teď se to změnilo. Líbí se mi na ní snad všechno. Je skvěle zremixovaná, hudba je zrychlená a spívá se tam o snění a já jsem malý snílek, takže se ke mě i tento song hodí.

Ceny za bleskovku od Maddie

19. května 2015 v 7:00 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
Včera jsem se zůčastnila u Maddie v bleskovce a další bleskovce, která se týkala jejího blogu. V první bleskovce jsem měla dvě chybičky,takže jsem si myslela, že cenu nedostanu, ale nakonec mě Maddie mile překvapila.Plyšová Crescent

18. května 2015 v 17:00 | Twyla
Na tuhle číču jménem Crescent jsem narazila jak jinak než na Googlu a jak už napovidá visačka na jejím bříšku a jak už každý fanoušek Monster high ví je to mazlíček Clawdeen Wolf. Mě osobně se celkem líbí, protože já kočky miluju a ty její roztomilá zelená očka jsou opravdu nádherně roztomilá a spracovaná. Podle mě je vhodná i pro malé děti,jelikož není strašidelná jako většina Monstr-plyšáků, kteří mají knoflíky místo oči. A jaký je váš názor?

Nový Design+poděkování

17. května 2015 v 14:16 | Twyla
Jak jste si už mohli všimnout na blogu je nový design,jelikož už mě nebavilo se pořád koukat na ten starý a abych nikomu nešla na obtíž, tak jsem se vypravila najít nějaký,který mě zaujme a našla jsem ho u Clawdie a Honey. Takže snad se vám líbí. Každopádně bych vám chtěla moc poděkovat tedy hlavně Madeline, MH Zuzce,Nessie O'hair,Maddie,Wek/Wece,Kitty 11,protože jsem pochopila jak moc vám na mě záleží. Jsem moc ráda,že jsem poznala takové lidi, kteří si mě moc váží a mají mě rádi. Díky vám tu ještě zůstanu a budu psát články.Opravdu vám moc děkuju za podporu.


Co mám na srdci

16. května 2015 v 21:28 | Twyla
Ahojte, jak napovídá nadpis něco mám na srdci. Možná si říkáte, že končím, ale možná jste si typly správně. Moc vás tu nechodí. Nevím co klame, buď Top list návštěv co chodí na E-mail nebo blog, ale spíše tipuju Top list,protože mi minulý měsíc poslali výsledky, kde byli samé nuly a v neděli mě prý navštívili jen čtyři lidé. A když jsem se koukla na blog, byli tam úplně jiné čísla, takže je podle mě jasné kdo klame. Každopádně končit nebudu, protože by byla škoda opustit tento svět a tak skvělé Affs se kterými si rozumím. Stejně si myslím,že kdybych měla v plánu končit nikdo mě oplakávat nebude a zkrátka se na mě zapomene, jelikož mě zná jen malá hrstka lidí. Nejspíš je to tím, že píšu o věcech, které už jsou pro lidi nezajímavé. Například Winx už nejsou to co bývali a mě už moc nebaví,ale ráda si o nich počtu na vašich blocích a Monster high už Mattel zkrátka změnila vzhled a vůbec zkazila vše co se dalo nejvíce zkazit,ale hůl nad nimi nelámu, protože je mám ráda jaké bývali dříve a na současnost se radši ani ohlížet nebudu. Co se týče rozhovorů s Winx rozhovory plánuji dopsat a budu psát i rozhovory s Monsterkami tedy pokud o ně budete mít zájem. Co se týče mě a mých zálib čím dál více se zajímám o LoliRock než Winx, takže se tu můžou o nich objevit články či si o nich založím další blog, uvidíme. Dále bych chtěla říct,že potřebuji nový design a to buď s Cupidou ze školy Ever After high nebo s LoliRock. Takže pokud by jste se rozhodli mi dess udělat byla bych vám moc vděčná. Dále by tu mohli být fotečky mé kočičky a něco o ní, tedy pokud by vám to nevadilo.

A to je doufám vše co by jste měli vědět

Twyla


Winx Bloom Gold Special

16. května 2015 v 12:18 | Twyla
Jak už jsme si mohli všimnout díky krabici a zbarvení oblečení jedná se o speciální edici. Mě tedy Bloom jako většina Winx panenek moc nezaujala, ale ty boty jsou velmi originální.