Duben 2015

Můj názor na Winx concert kostýmy

30. dubna 2015 v 21:25 | Twyla
Když jsem si prohlédla tenhle obrázek nestačil ani okamžik, když jsem zjistila, že mají kostými skoro na chlup stejné. Proč musí mít každá Winx vestu, nadkolenky a košili? Chápu,že jsou tým,ale to neznamená, že mají nosit podobné oblečky. Chybí mi ty staré časy, kdy každá Winxka měla svůj vlastní originální styl a každá nosila to v čem se cítila dobře. A pak se všichni divme, že už není o Winx takový zájem jako v těch letech kdy frčela první a třetí série. Čím více sérií tím méně originality.
Jaký je váš názor?

Clawdeen a Howleen společně pózují

30. dubna 2015 v 15:15 | Twyla
Jak už jsem vám včera slíbila jsou tu fotky s Clawdeen a Howleen, které jsou prozatím poslední. Takže už vás v příštích dnech čekají jen články. Fotky jsou foceny ve stejný den, kdy jsem fotila Frankie. Fotek stejně jako u Frankie je jen pár,jelikož už mě nenapadali žádné sestavy,ale snad to nevadí.

Frankie Stein basic pózuje!

29. dubna 2015 v 17:07 | Twyla |  Moje sbírka panenek
Na dnešek jsem si pro vás připravila fotky mé nové basičky Frankie. Bohužel fotek je jen pár, protože doma je opravdu na focení málo místa a když fotím doma mají fotky většinou špatnou kvalitu. Tedy pokud je nefotím na stolku v pokoji,ak ne,ale naštěstí bylo slunečno a tak to šlo fotit i na zemi. Snad se vám fotky budou líbit.A pokud to zítra stihnu přidám vám fotky s novou basičkou Clawdeen a Howleen. A pak na blog budu přidávat normální články.


Frankie slaví 1 rok

28. dubna 2015 v 14:19 | Twyla |  Moje sbírka panenek
Takže ahoj! Minulý čtvrtek 23.dubna už to bylo přesně rok co jsem si z krabice vybalila úplně svou první monsterku.
Proto by se dalo říct, že už panenky (většinou značky MH) zbírám už rok. Kdyby se nezdražila Twyla 13 W. tak by ona slavila právě jeden rok, ale protože mě zaujala i Frankie, tak jsem si teda koupila ji. A jelikož Frankie slaví jeden rok bude o pár fotek více než normálně. Ty první jsem fotila opět u babičky na její krásně rozkvetlé zahradě, ale blížila se bouřka a tak není kvalita fotek úplně nejlepší, ale ani nejhorší. A poslední čtyři fotky jsem fotila u nás doma.

Mám Frankie Stein a Clawdeen Wolf basic

26. dubna 2015 v 18:37 | Twyla |  Moje sbírka panenek
Ahojte u dalšího článku v rubrice ,,mé panenky". Jelikož doma pomáhám rodičům snad se vším, tak mi řekli, že bych si za to mohla něco přát. A já jim řekla, že když zbírám panenky Monster high a chybí mi ve zbírce Frankie a Clawdeen , jelikož tyhle jsou pro mě nejdůležitější hlavně kvůli tomu,že už jsou skoro všude k sehnání ty nové panenky, tak jsem ještě našla obchod kde jsem našla monsterky v té starší verzi ,která byla k sehnání do roku 2014 a ještě jsem je sehnala za výhodnou cenu,tak jsem rodičům o nich prostě říct musela. Rodiče celkem zaujali, hlavně mou mámu zaujala Clawdeen. A tak když jsem přišla v pátek ze školy už na mě doma v krabici zabalené čekali až si je rozbalím. Jak jsem je uviděla byla jsem opravdu nadšená, jelikož už si je přeji dlouho a toto byla má dlouho očekávaná vysněná chvíle. Sice se mi o něco více zalíbila Frankie svým roztomilým oblíčejem, ale Clawdeen byla také pěkná. Když jsem Clawdeen vybalila čekalo mě překvapení to,že není moc výhodné dotýkat se jejího trika, jelikož pouští černé tečky. A Clawdeen měla zacvaklou rukáv od mikiny k sukni,ale to vypadalo divně a tak jsem to ustřihla. Také jsem zjistila to, že Clawdeen má přidělanou mikinu k tričku, což jsem opravdu nečekala. Každopádně panenky pocházejí z Indonezie a tak mají mastné vlasy. Jinak jsem zjistila,že v Indonezii neumí dobře zalepit oblečky suchým zypem. A tak to většinou musím upravit já. Bohužel Indonesii musím zkritizovat stojánky, protože panenky na ně dát nejdou. A tak je ani nejspíš používat nebudu, protože bych panenkám akorát mohla zničit oblečky.


Fan Art kresby Winx

26. dubna 2015 v 16:00 | Twyla |  Obrázky

Bloom z korunou ohně od Fantazime


Články budou častěji s Winx a MH aneb můj názor na Monster high a ne jen na ně

25. dubna 2015 v 22:13 | Twyla
Ano,trochu měním názory na články, ale je to tak. Eve After high články budu psát pořád, ale nejspíš ne tak často. Přivedlo mě tok tomuto rozhodnutí, protože k Monster high a Winx mám blíže než k Ever After high a musím se přiznat,že o EAH studentech toho až tak nevím. A taky je to tím, že nastupuju v září na střední a princezny už mě prostě nezajímají a jsou spíše pro mladší. Abych to shrnula na Ever After high už jsem trochu stará. A abych řekla pravdu originálnější mi příjde Monster high značka, jelikož to byla první střední škola, která Mattel vymyslela a taky mají teenegerský styl. Je škoda,že lidé co měli dříve rádi Monster high a nejen ji,ale i nějaké další značky, které měli v oblibě ho teď jen pomlouvají a panenky, které dříve sbírali teď by se jich nejraději zbavili. Neměli by jsme myslet na to jaká je značka teď, ale na to proč jsme si ji oblíbili co nás na ní zaujalo, pobavilo, povzbudilo, dalo nám k něčemu inspiraci, vzpomenout si na ty časy kdy by jsme se pro každou věc té dané značky(Winx,MH, EAH,...) kterou jsme měli v oblibě klidně i rozkrájeli.


Nový dvou-pack Raven Qeen a Apple White

25. dubna 2015 v 18:00 | Twyla |  Ever After high panenky
Abych byla upřímná moc mě neoslovili. Jejich oufity mi nějak k nim nesedí.Doposud mě Ever After high oslovili jen v basicové a korunovační edici. A jaky je váš názor na tuto novinku?

Děti tančí na Monster high song

25. dubna 2015 v 15:00 | Twyla
Ahojky, dnes jsem na Youtube natrefila na toto video a musím říct páni. Ty holky opravdu válí a určitě muselo dát hodně práce tuto choreografii nacvičit. A to ještě na tak rychlou hudbu, kdo ví jestli si ji vymysleli sami nebo jim někdo pomohl ji sestavit.. Každopádně si ji můžete nacvičit i vy sami, jeliož ji vám na začátku vysvětlí pohyby a nakonec vám ji ukáží jak by to mělo celé vypadat s hudbou. Určitě by této choreografie měli využít a vystupovat s ní po různých soutěžích, protože je opravdu úžasná. Jaký je váš názor na tuto choreografii?


Rozhovor s Bloom

24. dubna 2015 v 20:16 | Twyla |  Rozhovory s Winx
Ano, já vím co si myslíte. Spoždění tohoto článku maximálně něco okolo dvou měsíců a při tom ho mám pro vás připravený už od té doby co jsem vám o něm psala. Sanad vás rouzhovor zaujme, protože jsem se opravdu snažila a vybrala jsem ty otázky,které by vás mohli zaujmout.

Něco málo o mě

24. dubna 2015 v 19:38 | Twyla |  O mně
Ahojte, po několika dnech. Dlouho jsem tu nenapsala žádný článek. To že jsem napsala o designu č. 5 ten se pro mě nepočítá, jelikož si v něm moc nepočtete. Mrzí mě, že na blog zůstávám sama, protože Clawdeenka8 má čas jen na svého přítele a na jiné věci a o blog se nejspíš moc nezajímá a tak je vše na mě. Jinak jsem pro vás vymyslela tento maloučký článeček. Tento nápad pochází z knihy winx charmix encyklomagie. Kdyžjsem viděla průkaz a jak je tam o nich něco málo napsáno napadlo mě to,že bych to také mohla vyplnit. A pokud vás to zujme můžete si tuto průkazku také vyplnit.

Jméno: Marie
Datum narození: 26.11.
Znamení pozemského zvěrokruhu: Střelec
Znamení vílího zvěrokruhu: Drak
Oči: Hnědo- zelené
Vlasy: Tmavě hnědé
Zvláštní znamení: Uchovává tajemství
Původ: Země
Dovednosti: Kreslení, naslouchá duchu přírody
Hlavní ctnost: Oddanost
Říká se o ní: Je svéhlavá, puntičkářská, věrná, vytrvalá, statečná a někdy poněkud nejistá


Design č. 5

22. dubna 2015 v 19:52 | Twyla |  Grafika na blogu
Tak jak už jste si mohli všimnout je blog má nový vzhled. Design je opravdu super, ale to se nedalo říct o jeho nastavení, jelikož to opravdu chtělo trpělivost, aby ten text přesně byl srovnaný jak v menu tak na stránce s články a proto jsem ty 4% ze spokojenosti strhla. A jak se nový dess líbí vám?
By: Clawdia a Honey S kým: Winx concert aufits/Spokojenost: 96% I Od: 22.4 2015

Cena za bleskovku

20. dubna 2015 v 12:00 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
Minulý týden jsem se u Nessie O hair zůčastnila bleskovky, která byla o Briar Beauty, jenže jsem si nevšimla, že už ceny za bleskovku byly vyhlášeny a tak mě velmi mile překvapilo, že Nessie udělala cenu i mě.


Monster high choreografie

20. dubna 2015 v 6:00 | Twyla |  Monster high videa
Tento typ videí mě opravdu baví, jelikož když je choreografie dobře vymyšlená hned se má na co dívat:) Zajímavé je, jak můžou tančit mezi tolika lidmi. A pro zajímavost se to tančí v Miláně.


Malé info

19. dubna 2015 v 16:07 | Twyla |  Moje kecy
Ahojky, já vím,že v poslední době už nejsem na blogu,tak aktivní jako dříve, ale je to hlavně kvůli tomu, že píšeme ve škole testy a taky kvůli času. Nepříjde vám,že jak se oslaví nový rok utíká čas mnohem rychleji než předtím? Když si toho všimli i moje kámošky, tak na tom nejspíš něco bude. A když příjde víkend jsem s kámoškama nebo jsem u babičky ,takže na blog fakt čas nemám a když čas mám, tak je počítač někým z mé rodiny obsazený. Jinak nebojte,pár článků mám pro vás připravených, ale problém je v tom, že nevím kdy je přidám. Asi tu už nejspíš bude bývat jeden článek na den možná i na dva záleží jestli budu mít čas. Jinak se vám musím přiznat,že už mi dochází nápady co přidávat. Takže by jste mi mohli dát nějaké tipy na články.


Noc článků

17. dubna 2015 v 21:55 | Twyla |  Moje kecy
Tohle se mi stává pravidelně skoro každou noc, když jdu spát. Ležím jen tak na posteli a snažím se usnout a v tom si vzpomenu na blog a najednou se mi v hlavě množí nápady na články,skvělé věty a různé podrobnosti. A musím uznat,že večer je mozek opravdu připraven to na blogu rozjet. Najlepší by bylo,kdybych měla někde notes a všechno bych si zapisovala, jenže je večer a všichni spí a tak bych je spíš svým čmrkáním a světlem vzbudila. Anebo bych měla vedle někoho komu bych ty moje nápady říkala a on by to psal na blog. A za noc kolem 10 či 11 by na blou přibyli minimálně tři články. A někdy si v duchu řeknu,že to napíšu někdy kolem dne a když nadejde den a sednu k počítači, tak nemám chuť to psát, jelikož v noci mám na věc jiný názor než ve dne. Ale aby jse věděli spíše se jedná o články o mě a mém dětství anebo o mém ztraceném koucourkovi a dalších záležitostech se kterými jsem se setkala.


Dotazník

17. dubna 2015 v 19:46 | Twyla
Pokud máte nějakou otázku na mě nebo okolo blogu, což určitě máte, tak se nebojte se zeptat a pokud se nebudete ptát na otázky, kde bydlím , tak vám s radostí odpovím. A aby jste dotazník lehko našli a nemuseli ho hledat v archivu nachází se v menu. Dotazník je anonimní.Poradna

17. dubna 2015 v 19:34 | Twyla
Když jsem před pár dny viděla zprávy, kde byla reportáž o holčičce, která spáchala sebevraždu, dovedlo mě to k tomuto řešení. Vytvořit článek, kde se vám budu snažit pomoci. Proto jestli vás něco trápí či prožíváte šikanu ve škole a nemáte nebo se bojíte svěřit, či jste ve stresu kvůli opraci nebo dalším různým problémům svěřte se mi a já se vám budu snažit pomoci. A kdyby jste se mi chtěli svěřit a nemuseli to zbytečně hledat v archivu článek jednoduše najdete v menu v rubrice.

Poradna je anonimní!


30. faktů o mně

15. dubna 2015 v 17:25 | Twyla |  O mně
1. Jmenuji se Marie, ale chtěla bych se jmenovat Marie Sofie Stella, jelikož tyhle dvě jména mám nejvíce v oblibě.
2. Baví mě čtení,kreslení, psaní básní,ale to jen výjimečně, skládání puzzle a nakonec dělání jednoduché grafiky.
3. Mezi moje nejoblíbenější jídlo patří pizza (bez zeleniny) dále guláš, pikantule, hranolky,kuře, sekaná
4. Miluju mléčnou čokoládu a maso
5. Nechutná mi zelenina
6. Nemaluju se
7. Mám zeleno-hnědé oči (v dětství měli barvu tmavě hnědou)
8. Mezi moje nej.barvy patří červená, modrá, růžová, bílá, oranžová, světle zelená, fialová a nakonec namíchaná černo-bílá
9. Jsem chudé postavy a trochu i dětský obličej, takže mi už hodně lidí řeklo, že vypadám na míň let než mám normálně
10. Mám husté kudrnaté vlasy a proto nesmí přesáhnout délky pod ramena

Další řada Pullip panenek

13. dubna 2015 v 19:53 | Twyla |  Moje zájmy
Já vím, že to tu nepatří, ale řadím to do mých zájmů tudíž se to týká mě a ne blogu.

Malé info o těchto panenkách:

Tyto panenky pocházejí z Japonska a proto můžete vidět,že dělají panenky hlavně ze svých Japonských filmů, ale také se inspirují v Disney pohádkách, nadpřirozených bytostech či obyčejných holčičkách, které mají různé a originální oblečky či doplňky. Tyto panenky se vyobrazují s malým tělíčkem a velkou výraznou hlavičkou. V česku je bohužel nenalezneme, ale jsou dostupné v zahraničí. Tyto panenky stojí okolo 1000 kč možná i více. Je to hlavně originálnosti postav, jelikož je dělají podle slavných postav ze seriálů,tak z Disney filmů či vyrábějí i obyčejné holčičky v obyčejných,ale zároveň okouzlujících oblečcích, doplňcích které se objevují ve virtuálním světě.