Únor 2015

Třídění Affs

26. února 2015 v 18:43 | Twyla
Ahojky,dnes jsem tu jen na skok, jelikož se musím připravovat na zítřek do školy.Dost řečí a přejdu k věci,abych se přiznala,že o tomto přemýšlím už nějaký ten týden, jelikož Affs mám celkem dost a jediný kdo komentuje je W-violet a DemiiRaf(díky moc holky) Ell pokud tohle čteš, tak bych chtěla aby jsi komentovala jelikož já tobě komentuju články a ty mě n ea všimla jsem si,že na ostatních blocích komentuješ, takže jestli tě moje články nezajímají klidně to řekni. Hlavně se zapište vy co jste aktivní a co chcete být nadále se mnou v Affs, kdo se nezapíše toho z tabulky vymažu anebo pokud budete chtít můžete to napsat rovnou, že vás moje články či téma blogu už nezajímají tudíž, už se mnou nechcete být Affs.
1. Jméno + adresa tvého blogu
2. Jak zhruba obíháš náš blog?
3. Čteš si všechny nové články anebo si vybíráš podle toho, které tě zaujali?
4.Jaké články na blogu tě nejvíce zajímají?
5.Jaké články na blogu by jste uvítali?


Blog je stále v malé rekonstrukci

24. února 2015 v 19:40 | Twyla
Ahojte, jak už jste si mohli všimnout v menu pořád se tam něco mění:animace, obrázky... Ještě musím trochu vyrovnat menu,jelikož kolem blogu jsou ještě nějaké ty drobnosti, které je třeba upravit. Jinak nevíte někdo jak se stahují ikonky k blogu? Desing stáhnout umím,ale i konky ne. Jinak někdy v březnu nebo dubna tu bude nejspíš nový desing, jelikož už bude jaro a chtělo by to už jarní barvy, protože tento desing je spíše zimní,jelikož je modrý.Jinak co se týče článku někdy už tu konečně musím dát ten slíbený článek s Bloom, abych to upřesnila,,rozhovor" s ní. Mám tolik nápadů na články,ale jediné co mi schází je čas je napsat, každý den píšeme testy,zítra už to bude 3 den co píšeme testy ze třech předmětů. Učitelé by si měli uvědomit že učení je mučení:) Ještě, že mám výbornou pamětˇ.Taky máte tolik učení jako my?


Custom Draculaury 13 Přání

24. února 2015 v 18:46 | Twyla |  Obrázky
Podle mě je škoda,že nejsou v prodeji i zlé stíny monsterek jelikož mě selíbí a hlavně Wisp. Líbí se vám tato Draculaura?


Frankie Stein make-up

24. února 2015 v 18:35 | Twyla |  Obrázky

New Book yourk dolls

23. února 2015 v 15:44 | Twyla |  Novinky
A je tu další vlna nových panenek tentokrát v edici Book yourk. Tato edice se mi moc nelíbí připadá mi zbytečně přeplácaná. A jak se vám líbí tato nová kolekce panenek?

Nefera de Nile

Lagoona a Gil 2 pack

23. února 2015 v 15:35 | Twyla |  Novinky
Tento 2 pack se mi moc nelíbí,Lagoona mi připomíná moji Lagoona Roller maze, akorát, že tato Lagoona má jinak zbarvenou helmu a kolečkové brusle a jiný obleček, spíše se mi více líbí Gil. A jak se vám líbí tento 2 pack?


Nová kolekce New fair

23. února 2015 v 15:23 | Twyla |  Novinky
Ahojte, na Googlu jsem našla novou kolekci Monster high panenek ,,New fair", kterou tvoří Howleen Wolf, Heath Burns, Elissabat a Scarah Screams. Podle mě tato kolekce není nejhorší, ale ani nejlepší, prostě taková akorát.

Scarah Sreams


Moje cesta k oblíbenosti Monster high

23. února 2015 v 14:52 | Twyla |  Moje kecy
Čauky, fanoušci! Nemohla jsem si nevšimnout, že sledujte články více s Monster high a tak jsem pro vás píšu článek právě o tom jak jsem se dostala k Monster high. Každý máme svou cestu jak jsme si Monster high oblíbili a já vám povím tu svou cestu či příběh záleží na vás jak si to vezmete vy.Když nevíte pro jakou panenku se rozhodout, tady je rada

22. února 2015 v 15:47 | Twyla |  Moje kecy
Ahojte, určitě kdo z vás sbírá nějaký druh panenek, tak se s tímto problémem už setkali. Rodiče vám řeknou, že si můžete jednu tu panenku koupit a vy si polážíte otázku ,,jakou?", jelikož se jich vám líbí několik. Já to řeším, tak, že se kouknu na panenku a zapíšete si do notýsku co se vám na ni líbí(boty, vlasy, oči,..) a u které budete mít nejvíce předmětů,tak si ji kupte anebo se ještě koukněte na Googl vyhledejte si ty panenky, které se vám líbí a dělejte si třeba čárky jako bodování a pak jak už jsem psala panenka s nejvíce čárkami vyhrává,ale když máte u několika panenek stejné bodování, tak se třeba domluvte s rodiči jaká se jim líbí více anebo se zeptejte své kamarádky, jestli tu danou panenku vlastní jak je s ní spokojená. Samozřejmě toto bodování nemusíte použít jen na panenkách, ale i na jiných věcech. A to je vše, snad jsem vám trochu poradila.


Bude série 7. konečné číslo aneb další moje řečičky

22. února 2015 v 8:33 | Twyla |  Moje kecy
Ahojte, tentokrát se zaměřím na zbrusu novou sérii Winx. Jak už jsme si mohli všimnout tvůrce Winx plánoval uzavřít děj Winx v 5. sérii, jenže pak se mu nejspíš zastesklo anebo fanoušci Winx protestovali, aby Winx seriál neskončil a tak se vrhl vymýšlet další sérií a 6. a pak už měl Winx seriál skončit, proto jsme mohli slyšet ve většině openingů 6. série jak spívají Winx navždy a bylo to i v konečném dílu 6. série. Jenže když se novináři zeptali samotného tvůrce na modní soutěži na červeném koberci zeptali jerstli plánuje pokračovat s Winx, odpověděl,že ano že na 7 sérii už se pracuje. Jak jste si už mohli všmnout. Nyní přejdu k věci, tím chci říct, jestli bude 7.série konečná už nebudou další nové panenky s křídli ani s novými aufity, které nosili v seriále tedy pokud nebuou vymýšlet jiné edice, tím chci říct budˇ skončí prodej panenek anebo budou v oběhu ty samé co vydíme v obchodech dodnes nebo bude nadále psát knihy Winx, ale je tu jěště jedna věc, že s Winx úplně po nějakém čase skončí,ale nemelujme čerta na zedˇ, vždytˇ všechno je teprve na začátku, ale kdoví?


Desing č.2

20. února 2015 v 16:50 | Twyla |  Grafika na blogu
By: mh-frights-camera-action.blog.cz I S kým: Robecca Steam
Spokojenost: 80% I Od: 20.2.2015


Animovaná Disney Popelka už je i z filmovaná

20. února 2015 v 14:18 | Twyla
Ahojte, tenhle článeček, jsem tu chtěla přidat už ve čtvrtek, ale jak už jsem psala prostě nebyl čas a tak tu dávám až dnes. Podle mě je to skvělý film jelikož Disneyho Popelku mám nejradši ze všech Popelek, které se kdy objevili na filmovém plátně. Líbí se mi, že to je podle knihy ty růžové šaty a tak., akorát nevím jak to bylo na začátku jelikož v knize jen uvedli, že když byla malá zemřela jí maminka nic víc.


Opačná přeměna Harmonix

20. února 2015 v 14:04 | Twyla |  WinX videa


Nestíhám

20. února 2015 v 13:49 | Twyla
Ahojky,bohužel nestíhám proto vím, že jsem měla přidat ty články co jsem psala,ale měla jsem v plánu i jiné články, jenže prostě jsem neměla čas kdy to přidat, školu mám do půl třetí a tak musíte pochopit, že prostě nestíhám ještě musím nastavit jiný desing, abych to celé zhrnula, tak se budu snažit to vynahradit o víkendu a jěště se moc omlouvám, radši už nic slibovat nebudu, protože sliby jsou mojím nedostatkem. A dnes se budu snažit být co nejaktivnější.


Co můžete očekávat za články na blogu

17. února 2015 v 16:06 | Twyla |  Moje kecy
Ahojky, večer mě napadl takový typ článku, kde bude rozhovor mezi mnou a Bloom z Winx, berte to jako by jsme byli v televizní show,kde se jí budu vyptávat okolo jejího života oblečení atd. Pokud by vás to zaujalo mužete do komentáře napsat ským byc hměla udělat další rozhovor,jelikož mě tohle zaujalo a baví mě tyhle podobné články vymýšlet. A v příštích pár dnech sem přidám i nějaký ten Tag, takže snad vás něco zaujalo a budete se těšit, dnes rozhovor nejspíš nebude jelikož dnes nemám čas kvůli škole, tak se mějte a zítra nebo ve čtvrtek očekávejte rozhovor s Bloom.

Twyla


Návštěvnost blogu za minulý týden

17. února 2015 v 15:50 | Twyla
Ahojte, u dalšího menšího článečku,který se týká návštěvnosti blogu. Jak se tak koukám, tak si všímám, že návštěvnost nějak stoupá za co vám moc s Clawdeen8 děkujeme. A nyní přejdu k návštěvnosti.

Pondělí: 15 návštěvníků
Úterý: 11 návštěvníků
Středa: 15 návštěvníků
Čtvrtek: 18 návštěvníků
Pátek: 20 návštěvníků
Sobota: 22 návštěvníků
Neděle: 15 návštěvníků

Celkem: 116 návštěvníků