Leden 2015


Náběr Affs

29. ledna 2015 v 10:17 | Twyla
Rozhodla jsem se udělat zápis Affs, který neplánuji uzavírat,takže pokud někdo máte zájem zapište se.

Do komentáře:

Přezdívka
Blog
O čem máš blog?
Proč chceš být Affs?
Kolikrát do týdne budeš obíhat?
Proč se ti líbí právě můj blog?
Souhlasíš s pravidly?
Jak ses o blogu dozvěděl/a?

Pravidla:

  1. Budeš, pokud je to možné, obíhat blog alespoň 2x týdně.
  2. Nebudeš mě na svém blogu pomlouvat.
  3. Až ti napíšu, že tě beru do Affs, tak si mě taky napíšeš na svůj blog.
  4. Na svém blogu vyžaduji slušné chování a žadné vulgarismy.

Winx panenky ve školních aufitech

27. ledna 2015 v 17:52 | Twyla |  Winx panenky
Panenky jsou úžasné tedy kromě Layly,ta mě nějak nezaujala, ale musím říct,že když jsem byla na výletě ze třídou a šla jsem nakouknout do nejbližší hračkárny viděla jsem Stellu z 5-6 série a byla tak roztomilá jako moje Flora, prostě k pomilování. Ve skutečnosti vypadá mnohem lépe než na fotce.

Zde jsou fotky:


Bloom panenka z edice Disco style

27. ledna 2015 v 17:37 | Twyla |  Winx panenky

Celkem pěkná. Co myslíte?Nové fotky s upravenými monsterkami,které budou v prodeji už tímto rokem

27. ledna 2015 v 17:01 | Twyla |  Monster high panenky
Ahojky,na Googlu jsem náhodou našla fotky nových monsterek z edice basic,které budou v prodeji už tímto rokem, ale musím říct,že mě teda nenadchli nejzdařilejší je podle mě Frankie i Lagoona se zdařila a nejhorší je Draculaura a Cleo. Musím stihnout koupit ty momentální monsterky,které jsem měla ve Wishlistu než příjdou do obchodů tyhlety.

Tady jsou fotky:

Můj nový Wishlist panenek

24. ledna 2015 v 20:47 | Twyla |  O mně
Vítejte, u mého nového Wishlistu panenek možná si ještě vybavíte můj starý Wishlist, který už dnes neplatí, z celého Wishlistu jsem vybrala jen ty panenky,které mě zaujali opravdu nejvíce, jelikož koupit si všechny panenky které ve Wishlistu byli by mě stáli hodně peněz a ještě by se mi počase přestali líbit, jelikož mě úplně nezaujali, ale chtěla jsem je jen kvůli tomu abych měla celou kolekci a to by byla velká chyba, když se vám panenky které by jste chtěli jen kvůli tomu aby jste měli celou kolekci panenek např 13 Přání jen kvůli tomuhle. A když vyrostete musíte taky myslet na to kde panenky uskladníte,když jich budete mít mnoho budete mít s tímto případem velký problém,hlavně vy,kteří býváte v bytech,jeliož v něm není tolik místa jako v rodinném domě.. Takže to byli moje řeči a nyní přejdu k mému novému Wishlistu panenek.

Elissabat

Byla v mém Wishlistu minule a bude i nyní, je to kvůli tomu,že sdílíme stejnou lásku k volánkům a ty její boty jsou úžasné hlavně svým detailem na kozačkách a je to taky i kvůli tomu, že je upírka a já upíry mám ráda.

Lagoona Blue Spirit scream

24. ledna 2015 v 20:00 | Twyla |  Monster high panenky
Co na ni říkáte? Podle mě je nádherná

Animace z nového filmu od Mh Haunted

24. ledna 2015 v 19:22 | Twyla |  Animace

Jsou úžasné a podle mě za podívání stojí
Mythix hůl

24. ledna 2015 v 16:27 | Twyla |  Novinky

Winx capela

24. ledna 2015 v 16:23 | Twyla

Obrázky s Winx

24. ledna 2015 v 14:31 | Twyla |  Obrázky

Jak je to se mnou a Monster high

22. ledna 2015 v 15:32 | Twyla |  Moje kecy
Ahojky,sice jsem nad tím párkrát popřemýšlela jestli budu nadále jako dříve přidávat novinky s Monster high,ale pravda je ta, že už u mě ta oblíbenost monsterek slábne, bohužel už se změnili a už jakse říká dospívám za chvíli výjdu základku a tak už mě to pomaličku přestává s mensterkami bavit, ale Winx mám ráda pořád.Zkrátka člověkse mění a člověk nebude navěky žít v pohádkách a kupovat si stále panenky.Ale abych se přiznala vždy jsem měla radši Winx, no to poznáte hned.Ale co se týče oblečení nebo věciček s monsterkami tak mě to pořád přitahuje, nevím čím to je. A co se týče časopisu Monster high, tak už ho zveřejnovat nebudu jelikož cena stoupla,proto od tohoto roku už Monster high nebudu kupovat. Možná se ptáte jak jsem k tomu přišla,že už mě monsterky přestávají bavit. Vysvětlení je prosté. Jednoho pěkného dne jsem si pustila Monster high 13 Přání a když příběh začal začalo mě to nudit pravda je, že když už se na to člověk podíval několikrát dokola tak ví jak to dopadne a je to pořád stejné ,ale to není jen tím, v tom světě je to pořád dokola pořád něco mění jak panenky tak postavy a aby Monster high svět fanoušky neomrzel,tak pořád vymýšlejí další a další nové postavy, ale mělo by je už napadnout, že jak přibývá mnoha dalších postav začíná to být nudné a neoriginální. Toto byl můj názor na Monster high svět. A přemýšlím,žeuž bych si mohla změnit přezdívku, sice Twyla je pořád moje nej monstrum,ale Monster high už mě nebaví. Ale někdy tu nějaký ten článek s nimi můžu přidat,jen kdybyste psali co by vás o nich zajímalo a co o nich nevíte nějaké novinky a tak např nové panenky,...Jenže vy nic do komentářů nepíšete a já pak nevím co přidávat za články.


Staré Winx jsou nej aneb můj názor na winx série

21. ledna 2015 v 19:31 | Twyla |  Moje kecy
Já sice nevím jak vy, ale já mám nejradší staré Winx, jelikož s 1. a 2.sérií jsem vyrůstala.Bohužel za těch několik let se vše změnilo, už nejsou originální tak jako dřív a jak jdou léta Winx se mění hlavně Bloom, která se dříve chovala jako každá normální holka a ted už pro mě není zajímavá. V 1. sérii je mis ympatická a mám ji ráda a jak jdou série tak se mění hlavně povahou. Udělám vám takový seznam mojich názorů na všechny série Winx.

Tady jsou mé názory na Winx série

1. série

Vždcky jsem ji milovala hlavně v dětsví a i Musa se chová mnohem zajímavěji než ted. V ždycky mě fascinoval ten děj a ten jejich styl pro oblíkání, hlavně co se týče Stelly. Vždycky když se řeke 1.série vybaví se mi marnivá Stella a Bloom, která objevuje svou tajemnou, ale zároven zajímavou minulost.A v této sérii je nejzájimavější děj co se týče rozuzlení boje mezí Magickou dimenzí a Trix tady jsou Trix ještě pořádně zléa podlé.A co se týče Winx, tak v této sérii mají Winxky nejoriginálnější vílí oblečky. Přesně vystihli ty barvy pro každou Winxku.
Můj nejoblíbenější díl je 11 ep. a nejhorší je jak Bloom odebrali Trix dračí ohen.

Je tu nový rok a sním i nová kniha Winx

21. ledna 2015 v 18:19 | Twyla |  Novinky

Winx Club - V tajemných hlubinách

O knize

U samého dna Nekonečného oceánu se zrodila nová zlověstná hrozba! Sky je v ohrožení života a celé Magické dimenzi hrozí, že se dostane do područí temných sil. Poslední naději představuje Bloom a její vílí kamarádky! V labyrintu smrtonosných pastí a nečekaných zrad se víly Winx musí pustit do jedné z nejtěžších bitev…

Vyšla dne 7.1.2015

Rozměry:210 x 275 mm

stran:48

Cena:199KčPohádka Ledové království šla možná k soudu

21. ledna 2015 v 18:10 | Twyla
Vyhrál Oscara, utržil přes miliardu dolarů a teď může animovaný hit Ledové království skončit před soudem. Spisovatelka z New Jersey Isabella Tanikumi viní studio Disney, že ve filmu využilo její vlastní životní příběh, a žádá vysoké odškodnění.Snímek, v němž se princezna vydá s pomocí soba a sněhuláka mrazivou říší za svou sestrou, se hlásil k volné inspiraci dánským pohádkářem Hansem Christianem Andersenem a jeho Sněhovou královnou. Ale Tanikumi tvrdí, že Ledové království vyšlo z jejích dvou knih kde líčí vlastní život.
Podle žaloby z nich disneyovka převzala "postavy i dějovou linku". Spisovatelka dokládá podobnost v popisu místa děje, vztahu a osudů obou sester včetně motivu ztráty paměti, a také shodu jmen dvou mužských postav. V jejích knihách to byli Hans a Christoff, ve filmu Hans a Kristoff.
Tanikumi žádá, aby studio zastavilo veškerý prodej a distribuci Ledového království, nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob, a chce také peněžní náhradu ve výši 250 milionů dolarů plus úhradu soudních výdajů.
Společnost Disney se k případu zatím nevyjádřila.
Zdroj:iDnes.cz


Malá změna v Affs+ můj názor na Ever After high

21. ledna 2015 v 15:23 | Twyla |  Moje kecy
Jak už jste si mohli všimnout pár blogerek už jsem ze seznamu vyškrkla, snad na mě holky nebudete naštvané. Je to hlavně proto, že blogerky málo obíhali, nebo zkrátka už mě jejich blog nezajímá tolik jako dřív.Ted už jsou v modě Ever After high a tak frčí u většiny blogerek, ale já to nejsem. Většin to zajímá jen proto, že to jsou novinky. Tak třeba před pár lety frčelo Monster high ated jsouv modě jejich protiklady princezny a princové z Ever After high.Já to nemám ráda proto, že už jsem velká a dávám přednost klasickým pohádkám. Sněhurka je černovlasá a ne blondýna, to je maximálně popelka od Disneyho. A panenky od EAH jsou ještě moc předražené na internetu je seženeme kolem 800kč když to zaokrouhlíme je to 1000kč, takže hrůza zajednu jedinou panenku, ale zase mají pěkné oblečky to jo ale taky nevydrží věčně i panenčiny vlasy nebudou takové jaké jsou ted. A ještě mají malý detail na očích kde mají bílé oči tak je tam čára, podle mě ten detail kazí celou panenku.


Cože tady někdo chodí?

21. ledna 2015 v 14:47 | Twyla |  Moje kecy
Teda, to jste mmě teda překvapily že tu někdo chodí, jelikož když nakouknu na blog tak většinou 1-3 komentářů a přitom tu chodí 8-20 lidí. Myslela jsem si že ted když jsem nebyla aktivní a Clawdeen tu někdy za čas napíše že v návštěvnosti budou samé nuly nebo maximálně 5 lidí a ono je to úplně jinak. To jste mě mile překvapily, ale nemohli by jste psát komentáře i vy co blog nemáte, nebojte nikdo vám nic neudělá prostě napiště svůj názor od toho tu tyhle stránky přece jsou aby je někdo hodnotil. A pokud si lámete hlavu s jménem můžete tam napsat cokoliv a E-mail ten psát nemusíte, když nemáte blog, to je pro ty kdo mají nějakou webovou stránku. A to je prozatím vše.
Děkujeme za každý koment a návštěvu