Říjen 2014

Custom Frankie

31. října 2014 v 17:30 | Twyla |  Obrázky

Nová přeměna Winx Butterflix Bloom a Flora

30. října 2014 v 19:56 | Twyla |  Novinky
Ahojte,a je tu další novinka ze světa Winx nová přeměna aneb nové aufity .Mě moc zaujala. Myslím, že jméno přeměny změní,protože Bloomix se taky měl jmenovat jinak.

Zdroj: Google
Winx Club - Potere Sirenix (Rock Version)

27. října 2014 v 14:16 | Twyla |  WinX videa
Tato písnčka mě zaujala na první poslech,myslím že v rokové verzi je to mnohem lepší než v remixové verzi jak je to v seriálu a ve filmu.

Líbí se vám video v rokové verzi?Flořina, Bloomina a Stellina kouzla

27. října 2014 v 14:08 | Twyla |  Obrázky
Koukněte na vlny Flory, Stelly a Bloom a uvidíte tam srdíčka, hvězdy a malé kytičky.


Transformace Bloom Sirenix 3D

27. října 2014 v 14:05 | Twyla |  Obrázky

Čeho je vlastně Flora víla?

27. října 2014 v 13:54 | Twyla |  Moje kecy
Myslíte si,že Flora je víla příody a vždy byla,ale ono to vlastně není ani pravda. V knihách Winx se píše,že Flora je víla květin a v 1. sérii je také Flora víla květin jenže v 4. až 6. sérii Flora říká,že je víla přírody a tak nám zbývá jen spekulovat čeho je vlastně Flora víla.
Co si o tom myslíte?Jak jsem se vlastně stala spoluadminkou tohoto blogu

26. října 2014 v 17:23 | Twyla |  O mně
Je to taková meší zajímavost no záleží na tom jak moc vás to zajímá. Určitě si myslíte,že jsem s Clawdeenka8 sestra anebo kámoška, no... kámoška jsem,ale jen přes počítač. Divný co?

Děj začíná:


Kolekce Dawn of the dance je zpět

26. října 2014 v 16:05 | Twyla |  Moje kecy
Ahojte, nadšenci Monster high! Možná už to někteří z vás víte, že tato kolekce je zpátky v oběhu a je to super zpráva, protože tato kolekce byla hned druhá po základních panenkách,kterou Mattel vydal. V kolekci jsou Clawdeen Wolf, Frankie Stein, Cleo De Nile,Ghoulia Yelps a Deuce Gorgon,které se objeví ve vánočním časopise, ze kterých se v časopise uvádí jen Frankie Stein, Cleo De Nile a Clawdeen Wolf,což znamená že Draculaura,Lagoona Blue ani Ghoulie nejspíš vydány nebudou. Co na to říct,je to hrozná škoda. Jestli mi nevěříte, tak koukněte TU

Základní informace:

Dance of the Dawn je druhá kolekce panenek Monster High . Už názvem napovídá tomu , že všechny monsterky jdou na taneční párty ve svojich monstrózních oufitech . Táto kolekce zahrnuje modely Frankie Stein , Clawdeen Wolf a Cleo de Nile,které se objevili na trhu na konci srpna 2010 . Na konci července 2011 byli vydané Lagoona Blue, Ghoulia Yelps a Deuce Gorgon . Později vznkli exkluzívní 3 pack panenek Draculaura , Frankie a Clawdeen pro Walmart .
Panenky v této kolekci máme možnost uvidět i v 1. časti seriálu Monster High , kde se objeví při závěrčné scéně .
Tato edice se týká i doplnků, každá panenka je má exkluzivně pro tuto kolekci.

Součastnost :

Tyto exkluzivní panenky byli vlastně celou dobu v naších hračkářstvích téměř nesehnatené .
Při troše štěstí se vám možná podaří sehnat alespoň jednu z této kolekce na bazarech.


Monster high v Manga stylu

24. října 2014 v 18:25 | Twyla |  Novinky
Ahojte, já vím dlouho jsem nepřidávala články s Monster high tématem a myslím, že je to škoda, ale když už zas tak moc novinek není a když nějaké jsou tak se mi nelíbí.

Monster high video:
Mattel vymyslel seriál s Monster high v jiné podobě, protože ty naše typické Monsterky se Japoncům nelíbí a tak udělali monsterky v jejich typické podobě které japonci milují no s jinými očima a dokonce upravili i školu Monster high no hrůza,jak to mohli udělat? První epizoda tohoto nového anime seriálu se odvysílala dne 22. října 2014. Avšak tato novinka se nás netýká, tudíž monsterky v seriálu i filmech pořád zůstanou stejné.

Zdroj:Clawdia a Honey


Jak vznikla Musa

24. října 2014 v 18:07 | Twyla |  Informace o Winx
Ahojte,tak je tu další článek jak vlastně se vznikem Winx.Tentokrát jme na ředě Musa.

Takže Ignio Straffi se inspiroval slavnou herečkou Lucy Liu, kde například hraje ve filmu Charlieho andílci.To že Musa miluje spívání a poslouchá hudbu si stvořitel Winx vymyslel.

Něco málo o Lucy Liu

Momentálně jí je 45 let.Lucy Alexis Liu (přechýleně Liuová; * 2. prosince 1968, New York, USA) je americká herečka, která proslula především svým účinkováním v americkém seriálu Ally McBealová či ve filmech Charlieho andílci a Kill Bill.

Život

Narodila se v New Yorku a až do svých pěti let mluvila pouze čínsky. Její rodiče byli imigranti a Lucy vyrůstala se svým starším bratrem Alexem Liu a starší sestrou Jenny Liu. Získala titul bakaláře na University of Michigan at Ann Arbor v oboru asijských oborů a kultur. Herectví se věnuje od roku 1989, kdy obdržela roli ve hře Alenka v říši divů.


Víte jak vznikla Bloom?

23. října 2014 v 17:41 | Twyla |  Informace o Winx
Ahojte, vymyslela jsem pro vás takový zajímavý článek neboli téma jak vlastně Winx vznikli.No spíš podle koho se Ignio Straffi nechal inspirovat.Kdysi jsem to četla na jednom blogu, ketrý už bohužel neexistuje.

Ignio Straffi se nechal inspirovat svou manželkou a tak vznikla Bloom se zrzavými vlasy a s modrýma očima.Samozřejmě i svou povahou, takže můžeme poznat jaká je Igniova manželka.

Zajímavost:Bloom znamená v Italštině květina.

Winx v našem virtuálním světě

23. října 2014 v 17:32 | Twyla |  WinX videa
Tohle video jsem na Youtube hledala hodinu, protože je to hrozně super vidět Winx v našem virtuálním světě.Je to i ve 3D, ale vím, že se nato budete radši dívat s normálně barevným obrazem.
Snad se vám vido bude líbit.Uvítali byste články o magii?

20. října 2014 v 18:38 | Twyla
Ahojte,možná si řeknte,že magie je naprostá blbost a,že existuje jen v pohádkách.Ale co když magie opravdu existuje jen si ji nevšímáme?Proto mě napadlo,jestli bych tu někdy nemohla nějaký ten článeček o magii napsat.Co jsem zažila atd. No..prostě něco z mého života nebo zmého obl. seriálu který se zabývá cestováním za nedpřirozenými jevy. Možná ho znáte také.Zajímali by vás takovéhle články?


Důvod proč nejsem na blogu moc aktivní

20. října 2014 v 18:33 | Twyla
Ahojte, myslím, že jste si asi všimly,že nejsem na blogu moc aktivní. A to je právě ten důvod když chodím na blog často dávat články, tak naskakují na počítači všude reklamy a různé věci, je prostě zavirovaný a nechápu proč to tak je na blogu mě to moc baví a přitom mi to kazí tyhle viry.Možná se tohle stává i vám, proto se vás chci zeptat jestl jste se s tímto setkali už se mi to stalo 3 krát a nenevím co mám dělat.Určitě se ptáte jak to můžu vědět,že je to právě kvůli blogu.Poznám to tak,že když se to vyčištuje od reklam, tak tam pořád naskakuje můj a Clawdeenin blog.A já potom mám s toho zákaz chození na blog.A proto nejsem moc aktivní.Bojím se toho,že budu muset smazat blog a to mi věřte,že to bych vážně nechtěla udělat.Byl to vždy můj sen mít blog a jsemmoc ráda, že mi ho Clawdeenka8 nechala uskutečnit.
Jinak kdybyste chtěli, tak napište do komentáře a já vám napíšu jak jsem se dostala k tomuto(Clawdeen8)blogu.

Nová kniha Winx- Tajná kniha přátelství

14. října 2014 v 14:03 | Twyla |  Novinky
Ahojte, včera jsem zjistila žhavou novinku ze světa Winx. Ano, vyšla kniha, šla jsem se kouknout na knihkupectví samozřejmě na internetu jestli nevyšel další díl Winx pokračování a najdu tam tuhle knížku.Myslím, že stojí za to. mimochodem knížku si můžete objednat zde a pak dejte štítek ,,vydali jsme".Mě to totiž jaksi nejde nastavit, aby to rovnou vyšlo na tu stránku, kterou chci aby se zobrazila.
Zajímavost: Tato kniha byla vydána ve Slovensku o 2 dny dříve než u nás, takže se dá říct, že jsme spomalý stát co se týče novinek, vydání knih a dabingu.

Datum vydání:8.10.
Počet stran:100
Formát:178x230 - vázaná s laminovaným potahem
Cena: 199kč

O knize:

Věříš v kouzla a sníš o lepším světě? Staň se vílou podobnou Winx!
Svěř svá tajemství a sny naší magické knize, o kterou se můžeš podělit jen s těmi nejlepšími kamarádkami. Nalep do knihy své oblíbené fotky, objev spoustu nových zajímavostí o Winx a založ vlastní Winx Club! S kouzelným diářem bude tvůj život každý den čarovnější!

We are the Winx video(na zasmání si dejte 2:28 čas)

13. října 2014 v 17:29 | Twyla |  WinX videa
Zdroj videa: Ell
Toto video je vážně chytlavé nejvíce asi ke konci.Jak jsem to psala v názvu článku tak si to dejte na čas 2:28 to se vážně nasmějete.


Nový film s Winx- V tajemných hlubinách

13. října 2014 v 17:22 | Twyla |  WinX videa
Upoutávka mě oslovila, nejvíce mě zaujali Steliiny vtipné hlášky.A co mě naopak zklamalo je to, že už zase změnili dabingy Winx a možná i Trix, nechápu proč to pořád mění.

Zdroj: Mr. Summer

Změny na Monster high postavách

13. října 2014 v 16:26 | Twyla |  Novinky
Ahojte, možná jste to mohli skouknout už na pár blocích, ale stéjně vám je tu dám.Abych řekla pravdu a můj názor na tyto změny tak nejsem s nima moc nadšená.Třeba Frankie už to není ona určitě jste si mnozíz vás zvykli na tvářepostav a jejích účesy a tak, ale změny nejsou jen na Frankie nevyhli se jim ani Cleo, Ghoulie a ani Operreta.Tak se na to koukněte a napište váš názor na tyto změny.Budu ráda za každý váš názor.

Nová Frankie


Potřebuji poradit

12. října 2014 v 19:29 | Twyla |  Moje kecy
Ahojte půjdu hned k věci.Potřebuji poradit kvůli tomu že dělám grafiku v Malování tvary a tak a když to dám do článku a pak to chci zveřejnit na blog tak se mi objeví, že délka článku nesmí být dlouhá než 40 000 znaků.A to se mi objevilo i když jsem chtěla vložit diplom,který jsem taky dělala v souboru Malování.Což vážně nechápu v čem je chyba.Tak mi prosím poradte at vám můžu tu nějou grafiku udělat.A můžu tu dělat nějaké ty bleskovky a tak.

A nepomohla i rada Daisy,která mi radila soubor zmenšit