Září 2014

Flora Sirenix

30. září 2014 v 19:08 | Twyla |  Winx panenky
Škoda, že se nikde zatím neprodává:(


Winx v novém 3D filmu

30. září 2014 v 16:45 | TwylaTwyla ti prozradí co znamenají tvé monstr-sny

29. září 2014 v 16:37 | Twyla |  Moje kecy
Sny se ti zdají každou noc, i když si je později nepamatuješ.
Expertka na monstr-sny Twyla ti prozradí, co tvé sny znamenají.

Jaká barva se nejčastěji objevuje ve tvých monstr-snech?

Červená: Něco tě monstrozně vytočilo?
Snaž se být co nejvíce v klidu a uvidíš, že se situace sama rychle vyjasní.

Oranžová: Jsi monstrozně otevřená novým věcem a zážitkům.

Žlutá: Jsi nesmírně veselá a rasostná osůbka a ve všem
se snažíš vidět pozitivní stránky.

Zelená: Jsi velmi sebevědomá a otevřená.
Proto jsi také hodně oblíbená ve své monstr-partičce.

Bílá: Čeká na tebe nová a napínavá životní etapa.
Užiješ si spoustu monstr-zábavy.

Návštěvnost blogu

29. září 2014 v 15:28 | Twyla
Ahojte, dám vám tu návštěvnost blogu abyste věděli jak je náš blog populární.
Pondělí: 9 lidí
Úterý: 9 lidí
Středa: 8 lidí
Čtvrtek: 8 lidí
Pátek: 16 lidí
Sobota: 24 lidí
Neděle:19 lidí

Celkem: 93 lidí

Nevím, jak vám mám poděkovat za tak obrovskou návštěvnost.Jsem velmi ráda, že se vám na blogu líbí, a že můj strávený čas na blogu nebyl zbytečný.
Doufám,že se na blog budete stále vracet a komentovat.

Opravdu moc vám děkujiRozpačitý


Winx seriál: Daphené se vdává

28. září 2014 v 17:58 | Twyla |  WinX videa

Super video.Pěkně ukončili 6.sérii.


Vtipná animace Operetty

28. září 2014 v 17:22 | Twyla |  Animace

Všimli jste si rozdílů na Laylině oblečku?

28. září 2014 v 17:07 | Twyla
Ahojte, také jste si všimli, že Layla má v seriálu v přeměně Enchantix jiné barvy oblečku a ve filmu má taky jiné zbarvení kostýmu? Já nevím proč, ale musím na to často myslet proč to tak udělali.

Layla v seriálu, všiměte si barev oblečku


Cena za Bleskovku u Hanninky

28. září 2014 v 16:53 | Twyla |  Ceny pro mě: png tvary,diplomy atd...
Jsem moc ráda, že mi ji Hanninka udělala i když už jsem ji v podstatě dostat neměla kvůli tomu, že jsem překročila limit.Kvůli tomu, že jsem byla šestá a Hanninka dělala jen pěti lidem. Takže jsem moc ráda, že ji udělalala i mě.A udělala jsem změnu v tom, že už to není postava z Moster high,ale z Winx.


obrázky Bloom 3D

27. září 2014 v 19:48 | Twyla


Winx 6. season sport video

27. září 2014 v 19:35 | Twyla |  WinX videa

Líbí se vám video?


Můj názor po vzhlédnutí filmu Freaky fushion neboli Monstrózní splynutí

26. září 2014 v 19:00 | Twyla |  Moje kecy
Ahojte, před chvílí jsem vzhledla film Monstrózní splynutí.Jestli jste si ho ještě nestáhli tak ted můžete zde
Jinak můj názor na tento film je takový. Tento film má všechno co pravý film má mít je to skoro jako normální film má všecho: emoce, lásku, obětavost, napětí.Moc mě zaujalo jak na konci filmu se Frankie obětovala pro své kamarádky(nebrečela jsem)Je to vážně super film a ta Sirena je vážně roztomilá a legrační jak nedává pozor.Jinak jsem ráda,že se ve filmu objevila i Gigi a Twyla a i Howleen.Jinak ta písnička je úžasná. A nejvíce mě zaujal konec filmu byl tak napínavý a dobře vymyšlený a nevěděla jsem, že Frankie vyrobil člověk.A jinak bylo super,že se tam oběvil i Robecčin otec i ten Frenkiin dědeček.A ten Frenkiiin ohoz na konci gilmu byl super modré vlasy a ten blesk na pravé tváři byl moc super prostě jí to seklo celkově i s šaty. Jinak je divné, že udělali panenky Frankie jako smíšeninu s Clawdeen a Ghouliii jako smíšeninu s Draculaurou, když se takto ve filmu neobjevují.

Písnička k filmu

Zdroj:Youtube
PS:lepší video s touto písničkou jsem na Youtube nenašla.

Mám časopis Monster high 10/2014

23. září 2014 v 19:11 | Twyla |  Moje kecy
Ahojte, tak tu dávám článek o zbrusu novém Monster high časopisu,který právě dnes vyšel. Jsem vážně ráda,že už ho mám. Nemohla jsem se ho dočkat. Ttedy hlavně dárkua pouzdra,které se mi zalíbilo na první pohled. Časopis jsem si šla koupit hned ze školy. Jinak jsem si ho pročetla a ani tentokrát nezklamal. Konečně na mě časopis nepůsobí jako kdyby ho dělali pro malé děti. Už se tam baví o bižutérii líčení i testy a grafika je mnohem lepší než kdyby to bylo pořád při starém.

Čaopis obsahuje: uvítání, obsah, popis dárku, Profil Jane Boolittle, Osudové monstr-tipy:Monstrozní tipy na nový školní rok, Monstr-komiks:Monstroství 1. část a Monstroství 2.část,Monstr-test:Jsi příšerně zvědavá? Zabijácký styl: Lagooniny oblíbené dopnky, ,plakát s monsterkami který zní ,,We are Monsters" Zabijácký styl: Příšerně šik náušnice,deníček Invisi Billy,Monstr-hádánky, Černočerné hádanky, Zabijácký styl, Monstr-trapasy, předplatné k časopisu Monster high, horoskop a nakonec Monstr galerie která zní My jsme Monster high a naposlední straně vedle galerie je vyobrazena tvář Jane Boolittle.

Dárek:Příšerně šik penál

Další číslo:17. října 2014
- dárek:Příšerně šik náhrdelník s přívěskem
- profil Avea Trotter, monstr-komiks a ještě Hrůz-poplach: Záhrobní tipy na Hallowen a ještě mnohem více.


Zdroj obrázku:Clawynka


Týden na blogu s Twylou(platí od pondělí)

23. září 2014 v 18:50 | Twyla
Ahojte návštěvníci tohoto blogu.Zjistila jsem, že si mě spoluadminka na blogu-Twyla-vybrala abyste se o mě něco dozvěděli, takže je tu týden se mnou.Jsem moc nadšená,že jsem první s kým se seznamujete, ale trochu se i stydím se vyjadřovat na veřejnosti, jak asi možná víte tak dávám přednost stínům než pozornosti. To víte nejsem ten druh monstra co má rádo pozornost. Jak jsem psala jsem moc ráda, že jsem byla vybrána právě já vy ste to možná tušili, ale já zase tak moc ne, protože na Monster high studuje spousta skvělích monster která jsou daleko lepší než já.Ted vám sebe popíšu.

Popis Twyly

Vlasy mám tyrkysové s fialovými melíry.Barva mých očí je světle fialová.Naušnice mám ve tvaru klíčových dírek.Nosívám fialové tričko s nepřehlednutelnou černou mašlí a tričko mám se vzory pavouků. Na ruce mám tyrkysový náramek ze kterého vysí pavučina ve tvaru lebky a podní vysí 2 pavouci. Dále na druhé ruce mám tři náramky fialovo-černý.V pase nosívám tyrkysový opasek.Dále nosím minisukni v barvách fialové a černé s tyrkysovými vlnkami. Boty mám ve stejných barvách jak sukni fialovo-černé a tkaničky mám tyrkysové a na konečku se nacházejí dva pavouci. Jinak podpatek mám ve tvaru vlnek.

Snad se vám popis líbil a budete se těšit na moje další články které se mě týkají.

Poznali jste změny na Muse v sériích?

23. září 2014 v 18:21 | Twyla |  Moje kecy
Vítejte u dalšího článku o Winx. Předem bych se chtěla omluvit za 2 dny neaktivity co se týče článků na blogu, ale znáte to škola:učení a spoustu testů.Jinak přejděme k Muse.


Možná jste si všimli jak se Musa mění postupem sérií.Podle mě se Musa změnila ze všech Winx nejvíce.Tak například v 1. sérii se Musa chovala jako kluk: byla tvrdohlavá a nedůvěřivá. ve 3. sérii si nechala prodloužit culíky(v přeměněně se mi s culíky nelíbí, více jí pasovali krátké.)
Ve 4. sérii se culíků zřekla úplně a nosila rozpuštěné a taky se vzdala dlouhých kalhot a dala přednost sukni a už se chovala i povahou jinak není divu když jí bylo 20 let.Takže se dá říct, že Musa dospěla.Jinak v 5.sérii Musu už asi nebavilo nosit pořád rozpuštěné vlasy a tak je má svázané v culíku.

Poznali jste tyto změny na Muse?


Poznali jste změny na Floře?

20. září 2014 v 18:45 | Twyla |  Moje kecy
Ahojte u dalšího článku změn na Winx. Možná jste si v 5. sérii všimli, že se chová Flora nějak jinak. Nechápu proč Floru tak mohli změnit vždyt byla vždycky tak odvážná a najednou v 5. sérii museli udělat změnu a udělali s Flory velkou citlivku což mě opravdu velmi naštvalo.V celé 5. sérii se cítí Flora nejistá a nemá sebedůvěru a vždycky říkala Winx aby Tritanusovi neublížili stějně tak i zjinými tvory. Abych řekla pravdu Flora na mě v páté sérii působí jako malá a přitom jí je 20 let tak nechápu proč ji tak Rainbow změnilo. Nejvíce podle mě změnilo Rainbow v 5. sérii Bloom, Stellu a Floru co,ale fakt nechápu proč.
Ale taky mě jako ostatní velmi překvapilo, že dali Winx jiné hlasy a přitom Musiin je pořád stejný.Člověk si zvykne na hlasy Winx a oni ho musí změnit.

Jaký je váš názor na Floru v 5. sérii?


Monster high nebo Winx?

20. září 2014 v 16:33 | Twyla
Ahojte, chci se vás zeptat jaké články by ste tu chtěli mít častěji, protože tu přidávám jen Winx a Monster high už moc ne takže se vás chci zeptat jestli by jste tu chtěli mít články s Monster high nebo Winx.A navíc mi připadá, že odrazuji blogerky co mají rády Monster high a tak tu už moc nechodí, tedy aspon si to myslím. Tak proto bych byla ráda kdybyste napsali do komentáře Monster high nebo Winx je to spíš takové hlasování.

Na jaké téma byste uvítali články? Na Winx nebo na Monster high?


Winx oddělovače

19. září 2014 v 20:00 | Twyla
Zdroj:Googl